Зареєстровані кандидати в депутати

29.03.1998 Чергові вибори
За станом на : 16.11.2017 21:52:29

м.Київ, кандидати по виборчих округах

Прізвище, ім'я та по батькові Ким висунуто
Одномандатний виборчий округ № 212
зареєстрованих кандидатів - 23
Арестов Василь Миколайович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Безпалько Людмила Василівна Самовисування
Блохін Олег Володимирович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Божко Олександр Митрофанович Самовисування
Бондаренко Володимир Дмитрович Самовисування
Бондаренко Геннадій Олексійович Всеукраїнська партія трудящих
Бриндак Петро Антонович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Горячий Петро Лукич Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Дашкієва Олена Володимирівна Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Довгань Гаврило Тихонович Самовисування
Забара Іван Олексійович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Заяць Валерій Іванович Партія Зелених України
Князюк Олександр Миколайович Самовисування
Колесник Степан Павлович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Красильников Сергій Петрович Самовисування
Маврешко Степан Дмитрович Самовисування
Павличко Дмитро Васильович Народний Рух України
Ревенко Василь Григорович Партія духовного, економічного і соціального прогресу
Скоморощенко Олена Миколаївна Соціал-демократична партія України
Скригонюк Микола Іванович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Тарнай Михайло Михайлович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Хомяченко Василь Матвійович Партія регіонів
Ясковець Алла Альбертівна Українська Національна Асамблея
Одномандатний виборчий округ № 213
зареєстрованих кандидатів - 25
Васильченко Володимир Миколайович Самовисування
Головко Олександр Борисович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Гончаров Олександр Вікторович Самовисування
Демиденко Сергій Каленикович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Дорошенко Володимир Сергійович Партія духовного, економічного і соціального прогресу
Жук Віктор Євгенійович Самовисування
Івасюк Валерій Петрович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Кисельов Сергій Володимирович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Коваленко Євген Георгійович Самовисування
Кондратюк Тетяна Вікторівна Народно-демократична партія
Кондратюк Федір Данилович Самовисування
Лопата Анатолій Васильович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Мельник Віктор Васильович Українська Національна Асамблея
Мельник Михайло Іванович Самовисування
Мокроусов Анатолій Олексійович Самовисування
Павловський Олександр Борисович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Петрович Василь Сергійович Самовисування
Попова Ольга Миколаївна Самовисування
Потапова Алла Вячеславівна Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Степанов Олександр Гнатович Всеукраїнська партія трудящих
Сушко Петро Петрович Самовисування
Талашко Володимир Дмитрович Партія регіонів
Чорноволенко Олександр Віленович Народний Рух України
Шпундра Володимир Григорович Комуністична партія України
Шульга Михайло Федорович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 214
зареєстрованих кандидатів - 25
Аксененко Сергій Іванович Самовисування
Асадчев Валерій Михайлович Самовисування
Безпалий Михайло Петрович Самовисування
Бєлих Тамара Василівна Самовисування
Бєлкін Володимир Володимирович Самовисування
Бойко Олег Миколайович Українська Національна Асамблея
Вакуленко Валентин Миколайович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Васильков Віктор Іванович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Врублевський Віктор Борисович Самовисування
Гресь Борис Володимирович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Дроботун Василь Іванович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Казаков Микола Михайлович Самовисування
Корбан Олег Борисович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Малишко Микола Іванович Партія духовного, економічного і соціального прогресу
Мартиненко Євгеній Іванович Партія "Союз"
Месель-Веселяк Олег Вікторович Самовисування
Нестеренко Микола Іванович Партія регіонів
Присяжнюк Віктор Васильович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Рубан Владислав Якович Самовисування
Рябіка Володимир Леонідович Самовисування
Тараненко Андрій Васильович Самовисування
Терьохін Сергій Анатолійович Самовисування
Токарев Павло Васильович Партія Зелених України
Топчій Алла Дмитрівна Виборчий блок партій «Менше слів»
Шокін Віктор Миколайович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 215
зареєстрованих кандидатів - 24
Білецький Юрій Олександрович Самовисування
Білоус Андрій Віталійович Самовисування
Білоус Артур Олександрович Народно-демократична партія
Бродський Михайло Юрійович Самовисування
Булгаков Валерій Андрійович Комуністична партія України
Гнесюк Микола Іванович Збори громадян
Головач Володимир Володимирович Самовисування
Грищук Валерій Павлович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Загородній Володимир Васильович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Іллєнко Юрій Герасимович Народний Рух України
Ілясевич Ярослав Михайлович Українська Національна Асамблея
Лавренюк Олексій Васильович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Лівінський Олександр Михайлович Партія духовного, економічного і соціального прогресу
Мельник Микола Іванович Трудовий колектив
Платонов Сергій Ігорович Самовисування
Рудь Микола Семенович Самовисування
Рутковський Олександр Григорович Партія регіонів
Сушак Микола Іосійович Партія захисників Вітчизни
Табачук Вадим Вадимович Християнсько-демократична партія України
Титарчук Валерій Григорович Трудовий колектив
Хоменко Борис Григорович Соціал-демократична партія України
Шевченко Володимир Олександрович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Щербина Геннадій Павлович Всеукраїнська партія трудящих
Яремчук Жорж Григорович Республіканська християнська партія
Одномандатний виборчий округ № 216
зареєстрованих кандидатів - 24
Адаменко Віталій Едуардович Самовисування
Буздуган Юрій Олексійович Соціал-демократична партія України
Всеволодов Микола Михайлович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Горбатюк Мирослав Пилипович Народний Рух України
Гринчак Валерій Іванович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Данілін Микола Олексійович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Данченко Марія Іванівна Партія регіонів
Дудчак Василь Іванович Народно-демократична партія
Запальський Анатолій Іванович Самовисування
Ільїн Микола Дмитрович Самовисування
Ковальчук Марина Віталіївна Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Кордун Людмила Феліксівна Прогресивна соціалістична партія України
Лановий Володимир Тимофійович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Лєбєдєв Олексій Миколайович Самовисування
Лутченко Юрій Володимирович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Мазур Ігор Петрович Українська Національна Асамблея
Мартинюк Володимир Андрійович Комуністична партія України
Підмогильний Микола Васильович Самовисування
Салахов Єхрам Абдуллайович Самовисування
Скітьов Павло Леонідович Всеукраїнська партія трудящих
Соскін Олег Ігорович Самовисування
Таланчук Петро Михайлович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Федоренко Григорій Михайлович Партія духовного, економічного і соціального прогресу
Чубатенко Олександр Миколайович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 217
зареєстрованих кандидатів - 26
Анастасієв Валентин Олексійович Комуністична партія України
Галицький Микола Іванович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Георгієвський Микола Сергійович Самовисування
Головченко Ольга Віталіївна Партія "Союз"
Духота Юрій Андрійович Самовисування
Ємець Олександр Іванович Народно-демократична партія
Єщенко Юрій Олександрович Самовисування
Задорожній Олександр Вікторович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Квят Вячеслав Петрович Самовисування
Комарчук Сергій Степанович Народний Рух України
Кондрашов Вадим Антонович Самовисування
Кругляк Михайло Суренович Самовисування
Лагода Сергій Віталійович Партія духовного, економічного і соціального прогресу
Макода Володимир Євгенович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Малафеєв Андрій Сергійович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Мамалига Володимир Володимирович Українська Національна Асамблея
Матвієнко Костянтин Степанович Партія Зелених України
Матюшко Богдан Костянтинович Виборчий блок партій «Менше слів»
Новожилов Борис Валерійович Самовисування
Одарич Сергій Олегович Самовисування
Омецинський Броніслав Францович Самовисування
Русанов Віктор Борисович Самовисування
Смик Олександр Віталійович Всеукраїнська партія трудящих
Федоровський Володимир Кузьмич Самовисування
Щербак Ігор Михайлович Самовисування
Ярковий Олексій Григорович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Одномандатний виборчий округ № 218
зареєстрованих кандидатів - 37
Андреєв Георгій Володимирович Самовисування
Бабич Валерій Георгійович Самовисування
Биков Сергій Олексійович Самовисування
Бровко Володимир Дмитрович Партія Зелених України
Булах Григорій Іванович Партія національно-економічного розвитку України
Бураков Олександр Миколайович Партія "Союз"
Васильєв Володимир Олександрович Самовисування
Власюк Олексій Миколайович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Гладкий Василь Михайлович Самовисування
Грачов Олег Володимирович Соціал-демократична партія України
Ємшанов Денис Геннадійович Партія регіонів
Єрьоменко Ольга Пилипівна Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Захарченко Анатолій Миколайович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Клименко Володимир Михайлович Самовисування
Ковбаса Анатолій Миколайович Самовисування
Ковтун Юрій Гаврилович Самовисування
Козуніті Петро Олександрович Всеукраїнська партія трудящих
Костерін Володимир Олександрович Самовисування
Кредісов Вячеслав Анатолійович Самовисування
Крижанівський Володимир Петрович Самовисування
Кудряшов Сергій Павлович Самовисування
Лага Віктор Андрійович Самовисування
Легеза Микола Андрійович Самовисування
Лузан Олександр Васильович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Лукаш Владислав Борисович Народний Рух України
Лупиніс Анатолій Іванович Українська Національна Асамблея
Майборода Володимир Дмитрович Комуністична партія України
Макаренко Михайло Васильович Самовисування
Микитенко Олег Іванович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Нерус Віталій Тимофійович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Пилипчак Василь Григорович Виборчий блок партій «Менше слів»
Пилипчук Володимир Мефодійович Самовисування
Пухов Віктор Вікторович Народно-демократична партія
Таран Віталій Степанович Самовисування
Федченко Микола Миколайович Партія духовного, економічного і соціального прогресу
Чайка Віктор Володимирович Самовисування
Шерстюк Леонід Іванович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 219
зареєстрованих кандидатів - 22
Альошин Валерій Борисович Народний Рух України
Безруких Віталій Васильович Самовисування
Гривачевський Борис Євгенович Самовисування
Єрасов Володимир Віталійович Соціал-демократична партія України
Єршов Леонід Іванович Партія "Союз"
Капустович Володимир Вікторович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Кононенко Володимир Іванович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Короткевич Микола Євгенович Самовисування
Лузан Володимир Васильович Прогресивна соціалістична партія України
Міщенко Микола Миколайович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Поляченко Володимир Аврумович Самовисування
Радов Георгій Опанасович Самовисування
Тимощук Іван Іванович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Ткаченко Степан Кузьмич Самовисування
Товтрівська Олеся Олександрівна Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Трусов Андрій Вікторович Партія Зелених України
Чемерис Володимир Володимирович Самовисування
Черновецький Леонід Михайлович Самовисування
Шевченко Віктор Вікторович Самовисування
Шевченко Олександр Оксентійович Самовисування
Шовкошитний Володимир Федорович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Юркевич Анатолій Іванович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 220
зареєстрованих кандидатів - 26
Габер Микола Олександрович Самовисування
Кожевніков Олексій Сергійович Самовисування
Кривошея Сергій Вікторович Партія Зелених України
Кубах Олег Петрович Українська Національна Асамблея
Куньов Іван Павлович Самовисування
Кучменко Олександр Васильович Самовисування
Лалак Олександр Миколайович Партія захисників Вітчизни
Литвин Сергій Валентинович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Литвинчук Олександр Володимирович Народно-демократична партія
Мариненко-Герман Людмила Олексіївна Соціал-демократична партія України
Марциновський Олександр Юрійович Самовисування
Мірошниченко Василь Миколайович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Мужук Леонід Петрович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Песоцький Віталій Валерійович Самовисування
Плотнікова Галина Василівна Всеукраїнська партія трудящих
Полудьонний Микола Миколайович Самовисування
Путінцев Сергій Борисович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Саблук Василь Трохимович Самовисування
Салій Іван Миколайович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Святненко Олександр Іванович Республіканська християнська партія
Скрипіль Михайло Михайлович Комуністична партія України
Слободян Олександр В'ячеславович Народний Рух України
Стороняк Василь Ярославович Самовисування
Субетов Сергій Миколайович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Хмільовський Віктор Мечиславович Самовисування
Яковлєв Віктор Тимофійович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Одномандатний виборчий округ № 221
зареєстрованих кандидатів - 28
Білаш Олександр Іванович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Голобуцький Петро Володимирович Республіканська християнська партія
Дяченко Юрій Олексійович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Єремєєв Микола Миколайович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Желізко Володимир Віталійович Самовисування
Захарчук Михайло Володимирович Самовисування
Ігнатенко Іван Андрійович Самовисування
Карабанов Микола Федорович Самовисування
Ксюк Олег Миколайович Самовисування
Лесін Володимир Михайлович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Михайленко Сергій Петрович Народно-демократична партія
Нестеренко Лідія Степанівна Народний Рух України
Новик Анатолій Матвійович Самовисування
Олійник Валентин Іванович Соціал-демократична партія України
Оробець Юрій Миколайович Самовисування
Панченко Андрій Олександрович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Петренко Володимир Іванович Самовисування
Поздняков Володимир Михайлович Партія духовного, економічного і соціального прогресу
Пьянкова Олександра Василівна Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Регурецький Микола Петрович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Рись Сергій Миколайович Партія Зелених України
Романюк Олексій Іванович Всеукраїнська партія трудящих
Сидоренко Валентин Євгенійович Комуністична партія України
Ситник Сергій Володимирович Самовисування
Славов Микола Антонович Самовисування
Соловей Володимир Георгійович Українська Національна Асамблея
Шуров Костянтин Вікторович Партія регіонів
Щербачов Валентин Васильович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 222
зареєстрованих кандидатів - 22
Бондарчук Олександр Васильович Комуністична партія України
Войтенко Наталія Всеволодівна Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Головатий Сергій Петрович Самовисування
Заєць Іван Олександрович Народний Рух України
Зубатенко Олександр Гаврилович Українська Національна Асамблея
Калашніков Олег Іванович Самовисування
Карпенко Віталій Опанасович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Комов Віталій Володимирович Самовисування
Левенець Ірина Євгенівна Соціал-демократична партія України
Макаренко Валентин Іванович Всеукраїнська партія трудящих
Марченко Василь Дмитрович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Матвєєв Анатолій Олександрович Партія духовного, економічного і соціального прогресу
Мащенко Юрій Іванович Самовисування
Новіков Олександр Миколайович Партія Зелених України
Пономаренко Микола Миколайович Самовисування
Привалов Сергій Олексійович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Решетінський Валерій Миколайович Самовисування
Сонькін Валентин Михайлович Самовисування
Харлов Олександр Іванович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Цись Наталія Іванівна Самовисування
Чмир Валерій Павлович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Шкарніков Микола Миколайович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 223
зареєстрованих кандидатів - 28
Бєлоусов Олександр Гурійович Соціал-демократична партія України
Бондаренко Анатолій Олексійович Всеукраїнська партія трудящих
Борківський Віктор Вікторович Самовисування
Бровченко Віталій Андрійович Республіканська християнська партія
Бутейко Антон Денисович Самовисування
Гіталов Анатолій Олександрович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Голиця Михайло Миколайович Самовисування
Гончар Микола Вікторович Самовисування
Грачев Олег Олексійович Комуністична партія України
Задорожна Тетяна Андріївна Прогресивна соціалістична партія України
Ковальчук Володимир Ігорович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Колбун Микола Дмитрович Партія духовного, економічного і соціального прогресу
Комарова Аліна Іванівна Самовисування
Кондратюк Микола Кіндратович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Косаківський Леонід Григорович Самовисування
Лебедівський Валерій Анатолійович Народний Рух України
Ляпін Дмитро Вадимович Виборчий блок партій «СЛОн – Соціально-Ліберальне Об’єднання»
Малинкович Володимир Дмитрович Партія регіонів
Мусієнко Олег Григорович Українська Національна Асамблея
Немтінов Володимир Миколайович Партія захисників Вітчизни
Пазенок Віктор Сергійович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Розуменко Володимир Давидович Самовисування
Сергієнко Олександр Федорович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Сидоренко Олег Васильович Самовисування
Скорик Лариса Павлівна Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Степаненко Михайло Борисович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Стріха Максим Віталійович Народно-демократична партія
Ткачук Олександр Васильович Виборчий блок партій «Національний фронт»