Зареєстровані кандидати в депутати

29.03.1998 Чергові вибори
За станом на : 24.07.2017 09:01:45

Чернігівська область, кандидати по виборчих округах

Прізвище, ім'я та по батькові Ким висунуто
Одномандатний виборчий округ № 206
зареєстрованих кандидатів - 21
Ананко Євген Павлович Самовисування
Булко Володимир Ілліч Самовисування
Виноградов Віктор Гурійович Самовисування
Допірчук Валерій Іванович Самовисування
Костарчук Раїса Іванівна Виборчий блок партій «Національний фронт»
Лавренюк Олександр Федорович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Лебединець Микола Якович Комуністична партія України
Лепеха Алла Григорівна Самовисування
Лук'яненко Микола Миколайович Народно-демократична партія
Мельничук Валентин Васильович Самовисування
Ніколаєнко Володимир Степанович Самовисування
Осадців Іван Васильович Партія Зелених України
Пономаренко Ніна Борисівна Християнсько-демократична партія України
Соколенко Василь Костянтинович Самовисування
Соколов Олександр Володимирович Самовисування
Соколов Сергій Вікторович Самовисування
Сподаренко Анатолій Петрович Ліберальна партія України
Степанов Олександр Петрович Самовисування
Ступак Володимир Федорович Народний Рух України
Хоменко Володимир Феодосійович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Яцухненко Петро Васильович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 207
зареєстрованих кандидатів - 16
Гронь Микола Андрійович Самовисування
Гунчак Григорій Герасимович Партія Зелених України
Дейнега Володимир Петрович Самовисування
Дробноход Микола Іванович Самовисування
Дяченко Валентина Володимирівна Самовисування
Канівець Віктор Іванович Народний Рух України
Насінник Віталій Миколайович Комуністична партія України
Носко Василь Миколайович Самовисування
Парашин Сергій Костянтинович Самовисування
Пархоменко Олексій Борисович Самовисування
Пінчук Анатолій Миколайович Самовисування
Рибак Віталій Калістратович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Роговий Анатолій Миколайович Самовисування
Сєряков Сергій Олександрович Самовисування
Устенко Петро Іванович Самовисування
Якубенко Леонід Михайлович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 208
зареєстрованих кандидатів - 18
Борода Микола Федорович Самовисування
Дідур Арсен Володимирович Самовисування
Іванюк Іван Іванович Самовисування
Кареліна Олена Олександрівна Самовисування
Лук'янчук Михайло Аркадійович Самовисування
Марченко Валерій Леонідович Народно-демократична партія
Масол Віталій Андрійович Самовисування
Мацарський Віктор Володимирович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Нікітенко Микола Федорович Партія Зелених України
Піка Юрій Миколайович Самовисування
Рафальський Віталій Анатолійович Соціалістична партія України
Рудьковський Микола Миколайович Самовисування
Сарана Валерій Юрійович Самовисування
Сичов Олександр Васильович Самовисування
Сотніков Анатолій Володимирович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Шейко Петро Володимирович Самовисування
Шелягов Анатолій Васильович Самовисування
Шульга Михайло Минович Християнсько-демократична партія України
Одномандатний виборчий округ № 209
зареєстрованих кандидатів - 18
Боровик Валерій Анатолійович Ліберальна партія України
Бутко Микола Петрович Народно-демократична партія
Вощевський Валерій Миколайович Самовисування
Гільчук Володимир Павлович Самовисування
Голомоз Микола Федорович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Данько Григорій Володимирович Самовисування
Зарицька Світлана Сергіївна Самовисування
Іващенко Сергій Васильович Самовисування
Кубрак Сергій Михайлович Самовисування
Кузьменко Валерій Миколайович Партія Зелених України
Максимонько Володимир Болеславович Народний Рух України
Науменко Микола Миколайович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Онищенко Григорій Миколайович Самовисування
Петрик Григорій Миколайович Самовисування
Пухкал Олександр Григорович Самовисування
Чорний Ігор Григоровмч Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Чумак Микола Васильович Комуністична партія України
Шаган Леонід Костянтинович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Одномандатний виборчий округ № 210
зареєстрованих кандидатів - 17
Бондаренко Віктор Дмитрович Самовисування
Голуб Світлана Василівна Самовисування
Гузь Олег Григорович Комуністична партія України
Демченко Петро Миколайович Самовисування
Дорошенко Валерій Володимирович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Журавський Ігор Михайлович Самовисування
Коваль Іван Іванович Самовисування
Кононенко Петро Петрович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Леонтьєв Володимир Олексійович Самовисування
Портной Володимир Степанович Народно-демократична партія
Радченко Галина Федорівна Самовисування
Рябець Валерій Григорович Самовисування
Спєвак Володимир Леонідович Самовисування
Стопник Валерій Анатолійович Самовисування
Ткаченко Ніна Яківна Партія Зелених України
Черніков Павло Іванович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Шпиг Федір Іванович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 211
зареєстрованих кандидатів - 15
Антоненко Петро Якович Народний Рух України
Качура Олександр Степанович Самовисування
Кирикой Петро Якович Самовисування
Киценко Петро Федорович Самовисування
Колесников Микола Іванович Комуністична партія України
Кукарцева Світлана Віталіївна Самовисування
Лупейко Олександр Петрович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Миргородський Андрій Петрович Самовисування
Мушинський Віктор Вікторович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Насон Володимир Дмитрович Ліберальна партія України
Нечепа Василь Григорович Соціал-демократична партія України
Отрош Михайло Іванович Самовисування
Петров Олег Володимирович Самовисування
Піхотний Сергій Володимирович Партія Зелених України
Скидан Григорій Антонович Самовисування