Зареєстровані кандидати в депутати

29.03.1998 Чергові вибори
За станом на : 14.09.2017 12:38:58

Чернівецька область, кандидати по виборчих округах

Прізвище, ім'я та по батькові Ким висунуто
Одномандатний виборчий округ № 202
зареєстрованих кандидатів - 22
Андрущак Володимир Іванович Народно-демократична партія
Бадовський Валерій Олександрович Самовисування
Гончарук Леонід Іванович Самовисування
Гуцол Михайло Васильович Партія Зелених України
Довгий Василь Манолійович Самовисування
Додонова Людмила Григорівна Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Кияк Тарас Романович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Король Віктор Миколайович Самовисування
Кость Тарас Богданович Самовисування
Кравців Ігор Миколайович Самовисування
Куліш Володимир Іванович Самовисування
Мокрієнко Микола Дмитрович Самовисування
Ожеван Микола Андрійович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Омельянчук Володимир Прокопійович Самовисування
Павлюк Віктор Ігорович Народний Рух України
Політанський Леонід Францович Самовисування
Потєшкін Олександр Борисович Самовисування
Семенко Віктор Зіновійович Самовисування
Хабінський ЗбігнівМечислав Франкович Самовисування
Школа Ігор Миколайович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Юрійчук Василь Остапович Самовисування
Юрійчук Остап Миколайович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Одномандатний виборчий округ № 203
зареєстрованих кандидатів - 14
Гнатюк Дмитро Михайлович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Кобевко Петро Дмитрович Самовисування
Лупул Павло Миколайович Соціалістична партія України
Малиш Федір Васильович Самовисування
Попович Вадим Сидорович Самовисування
Салагор Микола Михайлович Самовисування
Семенишин Анатолій Савелійович Українська селянська демократична партія
Соломко Василь Дмитрович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Стратій Микола Васильович Самовисування
Федороський Володимир Ілліч Народно-демократична партія
Філіпчук Георгій Георгійович Народний Рух України
Шеремет Петро Максимович Самовисування
Шилепницький Іван Орестович Самовисування
Якубович Фіалка Хризонівна Виборчий блок партій «Національний фронт»
Одномандатний виборчий округ № 204
зареєстрованих кандидатів - 11
Горбатюк Денис Флорович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Давид Петро Михайлович Народно-демократична партія
Кирил Володимир Олексійович Комуністична партія України
Кобель Яків Васильович Самовисування
Ковацюк Василь Іванович Партія Зелених України
Леньков Михайло Іванович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Микитюк Віктор Олександрович Самовисування
Опаіц Аркадій Сильвестрович Самовисування
Попеску Іван Васильович Самовисування
Рошка Алчіп Олексійович Самовисування
Сандуляк Леонтій Іванович Народний Рух України
Одномандатний виборчий округ № 205
зареєстрованих кандидатів - 19
Білик Пилип Васильович Самовисування
Бринзанський Віктор Миколайович Самовисування
Бурлака Василь Михайлович Народний Рух України
Гончар Микола Семенович Самовисування
Горобець Микола Васильович Самовисування
Дмитрієв Євген Іванович Самовисування
Довганчин Григорій Васильович Селянська партія України
Дудчак Володимир Терентійович Самовисування
Каденюк Василь Галактіонович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Корчинський Анатолій Іванович Самовисування
Мишин Леонтій Макарович Самовисування
Молдован Любов Василівна Українська селянська демократична партія
Олєйніков Олег Валентинович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Осколов Петро Васильович Самовисування
Рябий Євген Архипович Самовисування
Ткачук Валерій Петрович Партія Зелених України
Фесенко Володимир Васильович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Шпилька Григорій Іванович Самовисування
Шупеня Микола Миколайович Соціал-демократична партія України (об’єднана)