Зареєстровані кандидати в депутати

29.03.1998 Чергові вибори
За станом на : 07.09.2017 11:54:33

Черкаська область, кандидати по виборчих округах

Прізвище, ім'я та по батькові Ким висунуто
Одномандатний виборчий округ № 195
зареєстрованих кандидатів - 16
Березовий Микола Іванович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Близнюк Олекса Олексович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Богун Віктор Павлович Самовисування
Гончаренко Валерій Михайлович Демократична партія України
Гордієнко Микола Якович Прогресивна соціалістична партія України
Гусятинський Микола Володимирович Самовисування
Дяченко Леонід Якович Народний Рух України
Євич Петро Петрович Народно-демократична партія
Іваненко Анатолій Андрійович Соціал-демократична партія України
Нікітін Дмитро Сергійович Самовисування
Охремчук Сергій Володимирович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Павленко Сергій Григорович Партія Зелених України
Пачковський Сергій Іванович Самовисування
Салжаніцин Андрій Володимирович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Тимошенко Ігор Вікторович Самовисування
Ткаченко Олександр Миколайович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Одномандатний виборчий округ № 196
зареєстрованих кандидатів - 20
Герасименко Микола Миколайович Самовисування
Губчик Валентин Іванович Самовисування
Денисенко Володимир Васильович Самовисування
Діхтяренко Григорій Юхимович Самовисування
Душейко Петро Григорович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Єресько Ігор Геннадійович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Кир'яченко Сергій Петрович Ліберальна партія України
Купавцев Віктор Петрович Народно-демократична партія
Лисун Дмитро Олександрович Самовисування
Молодик Микола Володимирович Самовисування
Наконечний Микола Леонідович Самовисування
Немировський Олег Анатолійович Самовисування
Ракшанов Володимир Борисович Республіканська християнська партія
Сорока Анатолій Іванович Самовисування
Терещук Сергій Миколайович Самовисування
Федоренко Сергій Миколайович Самовисування
Харченко Григорій Іванович Українська Національна Асамблея
Харченко Микола Сергійович Народний Рух України
Шелудякова Лариса Вікторівна Прогресивна соціалістична партія України
Юхимець Ольга Федорівна Комуністична партія України
Одномандатний виборчий округ № 197
зареєстрованих кандидатів - 12
Васюра Іван Іванович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Котькало Олександр Борисович Соціалістична партія України
Легоняк Богдан Васильович Виборчий блок партій «Менше слів»
Матасов Рев Олександрович Прогресивна соціалістична партія України
Нестеренко Петро Миколайович Українська селянська демократична партія
Овчаренко Іван Іванович Самовисування
Підгорний Петро Васильович Самовисування
Подобєдов Сергій Миколайович Самовисування
Полтавець Василь Іванович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Пономаренко Борис Йосипович Самовисування
Шикіда Володимир Петрович Партія Зелених України
Шиманська-Кемере Наталія Василівна Народний Рух України
Одномандатний виборчий округ № 198
зареєстрованих кандидатів - 14
Бойко Леонід Дмитрович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Бушин Микола Іванович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Гетьман Вадим Петрович Самовисування
Горбенко Валентин Леонідович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Дитинюк Володимир Петрович Самовисування
Жовтий Валерій Максимович Українська Національна Асамблея
Захаренко Олександр Антонович Партія Зелених України
Зубов Валентин Сергійович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Івасенко Ігор Олексійович Прогресивна соціалістична партія України
Коваль Лариса Вікторівна Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Мельник Микола Терентійович Комуністична партія України
Онуфрійчук Михайло Якович Самовисування
Охріменко Віталій Андрійович Самовисування
Пасько Сергій Олексійович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 199
зареєстрованих кандидатів - 17
Березюк Олег Валерійович Самовисування
Біленька Людмила Никанорівна Самовисування
Білоус Олександр Васильович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Доманський Ігор Ростиславович Народний Рух України
Євтухов Василь Іванович Самовисування
Кладько Вероніка Анатоліївна Самовисування
Козловський Володимир Олександрович Самовисування
Кривошея Володимир Володимирович Самовисування
Кузьменко Петро Павлович Самовисування
Огородніков Олександр Іванович Прогресивна соціалістична партія України
Орендарчук Сергій Михайлович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Поїзд Дмитро Васильович Самовисування
Радецький Віталій Григорович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Роєнко Віктор Григорович Комуністична партія України
Ротаєнко Олександр Адамович Самовисування
Слєпічев Олег Іванович Самовисування
Уманець Анатолій Опанасович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 200
зареєстрованих кандидатів - 18
Биков Валентин Іванович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Брунь Володимир Іванович Самовисування
Васильченко Валентина Андріївна Соціал-демократична партія України
Голуб Микола Михайлович Партія Зелених України
Єщенко Володимир Миколайович Комуністична партія України
Зайченко Руслан Петрович Українська Національна Асамблея
Кійкова Наталія Петрівна Християнсько-демократична партія України
Ковалець Віктор Іванович Виборчий блок партій «СЛОн – Соціально-Ліберальне Об’єднання»
Кочкарьов Юрій Олександрович Самовисування
Кукурудза Іван Іванович Соціалістична партія України
Кулаковський Олександр Васильович Самовисування
Матіщук Валентина Олексіївна Самовисування
Радзиховський Анатолій Павлович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Рубцов Валерій Павлович Народний Рух України
Сирота Михайло Дмитрович Народно-демократична партія
Сокол Олексій Прохорович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Цупрій Микола Логвинович Самовисування
Чебаненко Сергій Павлович Прогресивна соціалістична партія України
Одномандатний виборчий округ № 201
зареєстрованих кандидатів - 19
Аліпов Микола Павлович Самовисування
Бабак Григорій Іванович Християнсько-демократична партія України
Борзов Валерій Пилипович Народний Рух України
Гречка Михайло Якович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Журило Станіслав Дмитрович Самовисування
Задояний Михайло Трохимович Самовисування
Івченко Валерій Наумович Виборчий блок партій «СЛОн – Соціально-Ліберальне Об’єднання»
Коваль Володимир Ілліч Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Космина Володимир Михайлович Самовисування
Майборода Любов Володимирівна Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Марченко Олексій Андрійович Самовисування
Недзельський Петро Денисович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Пантелішин Олександр Іванович Самовисування
Півторак Володимир Вікторович Самовисування
Ручко Володимир Іванович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Слодзік Степан Миколайович Комуністична партія України
Халамейдик Олександр Володимирович Прогресивна соціалістична партія України
Цибулько Володимир Миколайович Самовисування
Яловенко Михайло Юхимович Самовисування