Зареєстровані кандидати в депутати

29.03.1998 Чергові вибори
За станом на : 11.09.2017 20:52:57

Волинська область, кандидати по виборчих округах

Прізвище, ім'я та по батькові Ким висунуто
Одномандатний виборчий округ № 19
зареєстрованих кандидатів - 12
Атаманчук Геннадій Андрійович Самовисування
Веселуха Володимир Олександрович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Вітинський Вадим Юліанович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Гей Василь Степанович Партія Зелених України
Глущук Павло Матвійович Республіканська християнська партія
Дембицький Петро Володимирович Самовисування
Діброва Валерій Григорович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Дубовой Сергій Федорович Християнсько-демократична партія України
Ковальчук Ніна Павлівна Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Пасаман Микола Миколайович Народний Рух України
Фальчук Володимир Юхимович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Чапюк Ростислав Степанович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Одномандатний виборчий округ № 20
зареєстрованих кандидатів - 12
Босович Василь Васильович Християнсько-демократична партія України
Ващук Катерина Тимофіївна Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Возняк Володимир Іванович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Ковальчук Володимир Іванович Республіканська християнська партія
Лесюк Святослав Володимирович Самовисування
Максимович Олег Володимирович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Мельник Володимир Миколайович Партія Зелених України
Михальчук Руслан Васильович Ліберальна партія України
Остапчук Микола Іванович Народний Рух України
Паламарчук Валентин Савич Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Притолюк Роман Васильович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Шаваров Юрій Іванович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Одномандатний виборчий округ № 21
зареєстрованих кандидатів - 17
Бученко Антон Антонович Самовисування
Герасимчук Віктор Гнатович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Годованець Людмила Григорівна Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Грищук Віктор Климович Партія Зелених України
Капітула Іван Іванович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Макарук Михайло Михайлович Самовисування
Мартиненко Микола Володимирович Самовисування
Осауленко Леонід Миколайович Республіканська християнська партія
Пецентій Василь Пилипович Самовисування
Півницький Микола Дементійович Соціал-демократична партія України
Підкамінний Анатолій Йосипович Комуністична партія України
Рокецький Мар'ян Іванович Самовисування
Романік Олександр Олексійович Самовисування
Семерей Петро Іванович Самовисування
Сусь Богдан Арсентійович Народний Рух України
Черняков Валерій Вікторович Виборчий блок партій «Менше слів»
Шевчук Ярослав Іванович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Одномандатний виборчий округ № 22
зареєстрованих кандидатів - 18
Баранецький Омелян Миронович Самовисування
Бондар Володимир Налькович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Гудима Олександр Васильович Самовисування
Жибров Володимир Іванович Українська партія Справедливості - Союз ветеранів, інвалідів, чорнобильців, афганців
Жулинський Микола Григорович Ліберальна партія України
Ковальчук Віктор Євгенович Народно-демократична партія
Кожевніков Геннадій Геннадійович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Луцюк Анатолій Михайлович Самовисування
Мольчак Ярослав Олександрович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Наумов Сергій Кирилович Партія Зелених України
Нісімчук Андрій Сергійович Республіканська християнська партія
Патракеєв Євген Миколайович Соціал-демократична партія України
Пенько Віктор Львович Самовисування
Пхиденко Станіслав Семенович Комуністична партія України
Різванюк Мирослав Іванович Самовисування
Свирида Олександр Миколайович Демократична партія України
Харченко Олександр Іванович Народний Рух України
Ярош Богдан Олексійович Християнсько-демократична партія України
Одномандатний виборчий округ № 23
зареєстрованих кандидатів - 12
Вінцюк Володимир Йосипович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Волчко Анатолій Іванович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Воробей Петро Адамович Самовисування
Гордійчук Віктор Миколайович Самовисування
Клімішин Ганна Володимирівна Партія Зелених України
Козачук Володимир Леонідович Християнсько-демократична партія України
Кралюк Петро Михайлович Республіканська християнська партія
Кузьмич Григорій Васильович Самовисування
Панасюк Валерій Сергійович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Сіренко Геннадій Олександрович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Шевчук Сергій Володимирович Народно-демократична партія
Шпарик Роман Іванович Народний Рух України