Зареєстровані кандидати в депутати

29.03.1998 Чергові вибори
За станом на : 20.08.2017 15:57:11

Хмельницька область, кандидати по виборчих округах

Прізвище, ім'я та по батькові Ким висунуто
Одномандатний виборчий округ № 188
зареєстрованих кандидатів - 20
Бірюк Лев Васильович Народний Рух України
Войтов Анатолій Петрович Самовисування
Говорецький Болеслав Броніславович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Жураківська Ольга Томівна Самовисування
Заєць Олександр Григорович Ліберальна партія України
Кабачинська Світлана Іллівна Самовисування
Корнійчук Ігор Володимирович Комуністична партія України
Меркулов Анатолій Володимирович Самовисування
Науменко Микола Вікторович Самовисування
Павловський Михайло Антонович Самовисування
Рєзніков Юрій Олександрович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Рижий Едуард Тадейович Самовисування
Рудик Іван Леонтійович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Сабій Ігор Михайлович Виборчий блок партій «Менше слів»
Савицький Володимир Федорович Християнсько-демократична партія України
Тарасов Володимир Володимирович Соціалістична партія України
Ткачук Анатолій Федорович Самовисування
Чабанов Валерій Тимофійович Самовисування
Шелелюєв Володимир Вячеславович Партія Зелених України
Янчук Микола Андрійович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Одномандатний виборчий округ № 189
зареєстрованих кандидатів - 16
Бодров Андрій Володимирович Християнсько-демократична партія України
Борейчук Володимир Іванович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Бортник Володимир Федорович Самовисування
Волинець Анатолій Дмитрович Комуністична партія України
Зозуля Микола Дмитрович Самовисування
Клюс Ігор Петрович Народний Рух України
Кобера Володимир Васильович Соціалістична партія України
Побережний Анатолій Іванович Самовисування
Сеньков Василь Васильович Самовисування
Столяр Олександр Миколайович Партія Зелених України
Стрільчук Володимир Андрійович Самовисування
Фреюк Василь Євгенович Самовисування
Хабаль Микола Йосипович Самовисування
Шуляк Василь Корнійович Самовисування
Юзина Володимир Степанович Самовисування
Яцков Борис Олександрович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 190
зареєстрованих кандидатів - 16
Василашко Михайло Федорович Республіканська християнська партія
Довгалюк Василь Іванович Самовисування
Дячок Владислав Никифорович Самовисування
Зубчевський Анатолій Іванович Українська селянська демократична партія
Ляшевський Іван Васильович Народний Рух України
Мельник Михайло Іванович Самовисування
Нетяга Володимир Пилипович Самовисування
Остафійчук Василь Іванович Самовисування
Папуга Олександр Дмитрович Українська партія Справедливості - Союз ветеранів, інвалідів, чорнобильців, афганців
Стаднік Володимир Станіславович Ліберальна партія України
Теленько Богдан Петрович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Фридинський Микола Євстафійович Християнсько-демократична партія України
Хворостюк Іван Олександрович Самовисування
Чиж Іван Сергійович Соціалістична партія України
Шабага Михайло Михайлович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Янцаловський Олександр Йосипович Народно-демократична партія
Одномандатний виборчий округ № 191
зареєстрованих кандидатів - 18
Капусняк Петро Карпович Республіканська християнська партія
Кобля Михайло Миколайович Самовисування
Куровський Володимир Віталійович Виборчий блок партій «Менше слів»
Лазаркевич Едуард Сергійович Самовисування
Матвіюк Кузьма Іванович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Мусій Мирослав Ярославович Самовисування
Омельчук Костянтин Миколайович Народний Рух України
Павлунишен Анатолій Федорович Самовисування
Прокопчук Віктор Степанович Самовисування
Свято Василь Петрович Самовисування
Сорочук Анатолій Михайлович Самовисування
Співачук Володимир Леонідович Соціалістична партія України
Стецюк Анатолій Іванович Самовисування
Хоптинець Володимир Михайлович Самовисування
Чиж Валерій Іванович Християнсько-демократична партія України
Чикал Адам Васильович Самовисування
Шкрупська Ольга Олександрівна Самовисування
Ярославський Станіслав Михайлович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 192
зареєстрованих кандидатів - 15
Боровський Валентин Анатолійович Самовисування
Бубякін Олександр Олександрович Самовисування
Гаврилюк Петро Дмитрович Республіканська християнська партія
Гищук Василь Петрович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Гончарук Володимир Якович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Дьяконов Леонід Олексійович Самовисування
Земськов Ігор Володимирович Виборчий блок партій «СЛОн – Соціально-Ліберальне Об’єднання»
Козак Іван Йосипович Самовисування
Кочубей Павло Петрович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Кушніров Микола Олександрович Соціалістична партія України
Лисий Ігор Васильович Самовисування
Радецький Євген Вікторович Ліберальна партія України
Танасов Сергій Іванович Комуністична партія України
Федоров Олег Анатолійович Самовисування
Яблонський Валентин Андрійович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 193
зареєстрованих кандидатів - 16
Береза Андрій Володимирович Самовисування
Буряк Сергій Васильович Самовисування
Войтко Анатолій Григорович Самовисування
Колос Михайло Іванович Самовисування
Косовський Микола Адамович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Костюк Віктор Леонтійович Самовисування
Крижанівський Віктор Дмитрович Самовисування
Моргун Віктор Трохимович Самовисування
Нагулко Тарас Дмитрович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Поліщук Олександр Антонович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Попелюшко Василь Олександрович Самовисування
Рибицький Леонтій Іванович Самовисування
Сташевський Геннадій Миронович Комуністична партія України
Тараторін Юрій Михайлович Самовисування
Філінюк Володимир Романович Самовисування
Чмир Анатолій Миколайович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 194
зареєстрованих кандидатів - 15
Богомол Анатолій Ананійович Самовисування
Бондарчук Олег Олександрович Всеукраїнська партія трудящих
Борейчук Микола Іванович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Бохонок Микола Юхимович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Ільчук Валерій Михайлович Християнсько-демократична партія України
Ковальський Володимир Миколайович Партія Зелених України
Ковальчук Анатолій Семенович Самовисування
Кутейнікова Людмила Гаврилівна Самовисування
Лактіонов Олександр Дмитрович Народний Рух України
Марценюк Валерій Васильович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Нечипорук Володимир Павлович Самовисування
Обушок Іван Степанович Самовисування
Русін Анатолій Артемович Соціалістична партія України
Семенчук Віктор Михайлович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Смачило Орися Мирославівна Самовисування