Зареєстровані кандидати в депутати

29.03.1998 Чергові вибори
За станом на : 14.08.2017 15:03:43

Херсонська область, кандидати по виборчих округах

Прізвище, ім'я та по батькові Ким висунуто
Одномандатний виборчий округ № 182
зареєстрованих кандидатів - 19
Берещенко Олександр Володимирович Самовисування
Бондаренко Володимир Олександрович Самовисування
Ведмідський Олексій Йосипович Самовисування
Гамаюнова Валентина Василівна Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Голосов Юрій Степанович Виборчий блок партій «Менше слів»
Голубєв Борис Захарович Самовисування
Дворнікова Надія Степанівна Комуністична партія України
Єложенко Сергій Миколайович Самовисування
Єльяшкевич Олександр Сергійович Самовисування
Касьяненко Анатолій Іванович Самовисування
Кордик Сергій Вікторович Виборчий блок партій «СЛОн – Соціально-Ліберальне Об’єднання»
Кравченко Михайло Михайлович Самовисування
Новицький Михайло Анатолійович Самовисування
Олексюк Олег Васильович Конгрес Українських Націоналістів
Протасов Євген Васильович Самовисування
Соколов Володимир Дмитрович Соціал-демократична партія України
Тихоша Валентина Іванівна Народний Рух України
Турчин Ігор Дмитрович Прогресивна соціалістична партія України
Шерстньов Андрій Миколайович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 183
зареєстрованих кандидатів - 22
Басараб Іван Кирилович Комуністична партія України
Белалов Владислав Равілійович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Бондюченко Володимир Миколайович Народно-демократична партія
Іващенко Ганна Степанівна Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Каррієва Світлана Михайлівна Самовисування
Кириченко Олександр Григорович Самовисування
Кириченко Сергій Олександрович Християнсько-демократична партія України
Лиховид Володимир Іванович Самовисування
Мальованець Сергій Васильович Народний Рух України
Матковський Михайло Михайлович Самовисування
Матяш Олександр Олександрович Прогресивна соціалістична партія України
Міщенко Віктор Іванович Виборчий блок партій «СЛОн – Соціально-Ліберальне Об’єднання»
Можейко Валерій Вячеславович Виборчий блок партій «Менше слів»
Нижник Анатолій Васильович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Попов Віктор Григорович Самовисування
Середін Анатолій Корнійович Самовисування
Слюсаренко Валентин Олександрович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Таран Віктор Андрійович Самовисування
Тихонча Віктор Валерійович Самовисування
Ткаченко Галина Петрівна Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Ткаченко Григорій Васильович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Тютюнник Алла Миколаївна Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Одномандатний виборчий округ № 184
зареєстрованих кандидатів - 26
Буряченко Володимир Іванович Самовисування
Верстюк Лариса Петрівна Виборчий блок партій «Національний фронт»
Головко Володимир Ілліч Самовисування
Дикий Анатолій Іванович Самовисування
Добуш Тарас Йосипович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Довженко Олександр Васильович Самовисування
Єремєєвський Володимир Юрійович Самовисування
Замараєв Георгій Олексійович Самовисування
Кавун Григорій Андрійович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Кияновський Артем Олександрович Самовисування
Кодецький Валерій Іванович Самовисування
Консевич Іван Олексійович Самовисування
Лісний Леонід Леонтійович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Мальков Віктор Федорович Прогресивна соціалістична партія України
Мудровський Віктор Андрійович Самовисування
Некряч Анастасія Іванівна Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Пашковський Леонід Борисович Самовисування
Предместніков Олег Гарійович Самовисування
Скриль Сергій Анатолійович Самовисування
Сташенко Микола Миколайович Самовисування
Степура Владислав Сергійович Самовисування
Стрельник Леонтій Михайлович Народно-демократична партія
Ткаленко Олександр Сергійович Народний Рух України
Ходаковський Володимир Федорович Самовисування
Ширенко Володимир Борисович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Щербина Валентина Василівна Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 185
зареєстрованих кандидатів - 13
Басюк Сергій Кирилович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Бужор Юрій Михайлович Ліберальна партія України
Висоцький Віктор Андрійович Народний Рух України
Гаркавий Віктор Васильович Самовисування
Голунов Анатолій Іванович Народно-демократична партія
Доценко Іван Іванович Самовисування
Житняк Юрій Миколайович Виборчий блок партій «СЛОн – Соціально-Ліберальне Об’єднання»
Лазник Петро Іванович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Нестерович Володимир Миколайович Самовисування
Ніколаєнко Станіслав Миколайович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Ткач Микола Федосійович Прогресивна соціалістична партія України
Умен Микола Миколайович Самовисування
Черкаський Ігор Борисович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 186
зареєстрованих кандидатів - 17
Баграєв Микола Георгійович Самовисування
Безугла Людмила Яківна Прогресивна соціалістична партія України
Ващенко Віталій Тарасович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Власенко Станіслав Архипович Соціал-демократична партія України
Глушков Валерій Степанович Самовисування
Гришин Юрій Вікторович Самовисування
Звонарьов Іван Іванович Самовисування
Кириченко Леонід Петрович Українська селянська демократична партія
Кузьменко Анатолій Дмитрович Народний Рух України
Кулик Валерій Павлович Самовисування
Лотарія Олександр Калістратович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Міюцов Григорій Степанович Самовисування
Оробченко Володимир Володимирович Самовисування
Паламарчук Микола Петрович Самовисування
Пікуза Віктор Михайлович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Снігач Андрій Прокопович Комуністична партія України
Чмир Олександр Васильович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Одномандатний виборчий округ № 187
зареєстрованих кандидатів - 19
Аверчев Володимир Іванович Комуністична партія України
Безуглий Анатолій Григорович Прогресивна соціалістична партія України
Брек Петро Іванович Самовисування
Гейко Сергій Олексійович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Гуртовий Анатолій Павлович Партія національно-економічного розвитку України
Іванов Олексій Степанович Самовисування
Кобцов Юрій Олександрович Самовисування
Кузик Валентина Володимірівна Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Лисенко Юрій Георгійович Виборчий блок партій «Менше слів»
Литовченко Віктор Іванович Самовисування
Лопушинський Іван Петрович Народний Рух України
Покотило Любов Степанівна Самовисування
Проценко Володимир Якович Самовисування
Рибальченко Володимир Олексійович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Сагайдак Олег Юрійович Самовисування
Тарнавська Світлана Насонівна Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Тимофєєв Зіновій Михайлович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Фіалковський Володимир Олександрович Самовисування
Чернишєв Анаталій Іванович Самовисування