Зареєстровані кандидати в депутати

29.03.1998 Чергові вибори
За станом на : 24.09.2017 18:53:39

Харківська область, кандидати по виборчих округах

Прізвище, ім'я та по батькові Ким висунуто
Одномандатний виборчий округ № 168
зареєстрованих кандидатів - 32
Антонов Валерій Федорович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Артамонов Юрій Олексійович Соціал-демократична партія України
Бишкова Раіса Аполлінаріївна Всеукраїнська партія трудящих
Вільський Віктор Володимирович Самовисування
Вінцюк Тарас Климович Народний Рух України
Волок Анатолій Михайлович Народно-демократична партія
Воробйов Леонід Васильович Самовисування
Дащук Андрій Михайлович Самовисування
Добродецький Володимир Леонідович Самовисування
Д'яченко Михайло Пилипович Прогресивна соціалістична партія України
Заярна Тамара Миколаївна Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Казакевич Віталій Валерійович Партія захисників Вітчизни
Капусник Ігор Вадимович Партія Зелених України
Кириченко Анатолій Федорович Самовисування
Кльова Анатолій Георгійович Партія регіонів
Козир Олексій Григорович Самовисування
Купавцев Федір Кузьмич Самовисування
Левенець Василь Васильович Самовисування
Луговський Сергій Іванович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Милюха Георгій Володимирович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Міхільов Олександр Дмитрович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Петухов Андрій Дмитрович Партія "Союз"
Рябошлик Володимир Всеволодович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Семиноженко Володимир Петрович Самовисування
Симоненко Олександр Вікторович Українська Національна Асамблея
Скобліков Микола Петрович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Тарасенко Віктор Федорович Комуністична партія України
Томілін Микола Олександрович Самовисування
Троян Анатолій Васильович Самовисування
Циганко Петро Степанович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Чернушенко Ніна Миколаївна Республіканська християнська партія
Яровий Григорій Іванович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Одномандатний виборчий округ № 169
зареєстрованих кандидатів - 24
Авершин Володимир Матвійович Партія регіонів
Александров Дмитро Михайлович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Бабкін Валерій Федорович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Березовський Олександр Іванович Українська Національна Асамблея
Богословська Інна Германівна Самовисування
Горових Олександр Іванович Самовисування
Григоренко Олександр Васильович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Гриньов Володимир Борисович Виборчий блок партій «СЛОн – Соціально-Ліберальне Об’єднання»
Дяченко Валерій Петрович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Жугаєвич Ярема Васильович Соціал-демократична партія України
Кошуба Олексій Іванович Партія Зелених України
Куликов Олександр Львович Самовисування
Луб'яницький Микола Іванович Самовисування
Мухін Володимир Васильович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Реусов Валентин Володимирович Самовисування
Романюк Олександр Іванович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Россіхін Василь Вячеславович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Рудаков Василь Андрійович Прогресивна соціалістична партія України
Самокиш Сергій Олексійович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Семенченко Анатолій Олексійович Народний Рух України
Сівальньов Олександр Миколайович Самовисування
Стрижко Леонід Петрович Комуністична партія України
Тройно Володимир Іванович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Ханін Володимир Анатолійович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 170
зареєстрованих кандидатів - 24
Бєлкін Давид Аркадійович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Гацюк Олександр Олексійович Самовисування
Дегтярьова Євгенія Степанівна Прогресивна соціалістична партія України
Дідковська Римма Михайлівна Самовисування
Завгородній Василь Леонідович Комуністична партія України
Ігнатенко Валерій Григорович Самовисування
Кечеджі Євген Степанович Українська Національна Асамблея
Кіндратенко Анатолій Миколайович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Кондратьєв Володимир Васильович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Кононенко Іван Миколайович Самовисування
Кормишов Юрій Вікторович Соціал-демократична партія України
Костін Олександр Іванович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Кравченко Лев Славич Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Латін Петро Данилович Самовисування
Медвєдєв Вадим Володимирович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Огурцов Володимир Іванович Самовисування
Олексенко Наталя Анатоліївна Самовисування
Поляков Петро Федорович Самовисування
Потімков Сергій Юрійович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Рильов Вячеслав Іванович Самовисування
Собченко Володимир Васильович Самовисування
Старунов Микола Григорович Народний Рух України
Суходубов Олександр Іванович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Таранов Олег Вадимович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 171
зареєстрованих кандидатів - 23
Александровська Алла Олександрівна Комуністична партія України
Бугаєць Анатолій Олександрович Самовисування
Будко Володимир Васильович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Ісаєнко Ігор Павлович Українська Національна Асамблея
Кім Лілія Антонівна Народно-демократична партія
Коваленко Юрій Леонідович Партія Зелених України
Кухар Василь Іванович Самовисування
Литвиненко Владлен Олександрович Партія регіонів
Лялякін Олександр Андрійович Самовисування
Маник Володимир Андрійович Самовисування
Марченко Микола Андрійович Самовисування
Мусіяка Віктор Лаврентійович Самовисування
Незовибатько Костянтин Анатолійович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Приймак Олександр Іванович Народний Рух України
Прилуцький Роман Борисович Самовисування
Салигін Васілій Вікторовіч Самовисування
Середа Анатолій Миколайович Самовисування
Спесивцева Людмила Володимирівна Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Стрюк Михайло Миколайович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Тимошенко Володимир Миколайович Самовисування
Цюрток Валерій Михайлович Самовисування
Чухлібов Микола Іванович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Чухломін Юрій Павлович Прогресивна соціалістична партія України
Одномандатний виборчий округ № 172
зареєстрованих кандидатів - 23
Алексєєв Володимир Геннадійович Прогресивна соціалістична партія України
Ветчінкін Віктор Іванович Соціал-демократична партія України
Гармаш Леонід Іванович Комуністична партія України
Гуровой Юрій Андрійович Партія регіонів
Денисенко Олександр Іванович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Заугольніков Микола Єгорович Самовисування
Ільїн Володимир Олександрович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Кормилець Іван Олексійович Самовисування
Краснянська Світлана Миколаївна Самовисування
Литвиненко Владислав Федорович Самовисування
Мозалевський Володимир Тихонович Самовисування
Мокроніс Василь Миколайович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Нечепоренко Сергій Михайлович Партія Зелених України
Оршанський Юрій Романович Самовисування
Потапов Сергій Юхимович Українська Національна Асамблея
Сич Анатолій Іванович Народно-демократична партія
Сідельник Василь Павлович Народний Рух України
Станіславська Валерія Іванівна Самовисування
Тимофєєв Сергій Никифорович Самовисування
Цимбалюк Володимир Дмитрович Самовисування
Чуб Любов Миколаївна Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Шрамков Володимир Михайлович Самовисування
Яловенко Сергій Миколайович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 173
зареєстрованих кандидатів - 18
Апухтін Юрій Михайлович Партія "Союз"
Бабій Олесь Степанович Українська Національна Асамблея
Бикадоров Володимир Михайлович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Душин Ігор Леонідович Самовисування
Заєць Віктор Олександрович Народний Рух України
Запольський Юрій Ілліч Самовисування
Коломійцев Володимир Антонович Партія захисників Вітчизни
Лепенко Микола Юхимович Самовисування
Малишева Галина Миколаївна Соціал-демократична партія України
Москаленко Ігор Іванович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Перепелиця Олексій Борисович Комуністична партія України
Подуст Анатолій Володимирович Партія Зелених України
Процюк Микола Васильович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Пушкін Сергій Євгенович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Ржевський Анатолій Миколайович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Рощин Володимир Іванович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Соловйов Євген Андренович Самовисування
Шмаров Валерій Миколайович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 174
зареєстрованих кандидатів - 21
Абраменко Володимир Микитович Прогресивна соціалістична партія України
Авраменко Володимир Никифорович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Бакіров Віль Савбанович Народно-демократична партія
Бакуменко Володимир Борисович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Болотов Сергій Вячеславович Всеукраїнська партія трудящих
Гардецький Олександр Степанович Самовисування
Даценко Валентина Юхимівна Самовисування
Джелалі Олександр Володимирович Українська Національна Асамблея
Іоффе Георгій Лазаревич Самовисування
Кожин Борис Борисович Народний Рух України
Массалов Ігор Євгенович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Пєхота Володимир Юлійович Партія регіонів
Поспєлов Леонід Андрійович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Самсоненко Анатолій Іванович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Сирцев Станіслав Григорович Самовисування
Сітенко Олександр Миколайович Партія Зелених України
Тарасенко Анатолій Володимирович Християнсько-демократична партія України
Тіщенко Олександр Васильович Комуністична партія України
Швед Валерій Борисович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Шейко Володимир Юхимович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Юдаков Олександр Миколайович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Одномандатний виборчий округ № 175
зареєстрованих кандидатів - 15
Бандурка Олександр Маркович Народно-демократична партія
Варченко Григорій Іванович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Войцеховський Андрій Антонович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Гончаренко Олексій Миколайович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Горяїнов Анатолій Олексійович Самовисування
Гулий Олександр Володимирович Виборчий блок партій «СЛОн – Соціально-Ліберальне Об’єднання»
Зєнькова Ніна Олексіївна Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Кабиченко Василь Юхимович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Козленко Микола Іванович Партія Зелених України
Коротецький Володимир Григорович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Михальченко Степан Адамович Комуністична партія України
Неізвєсний Микола Валентинович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Овчаренко Анатолій Тимофійович Народний Рух України
Одушкін Віктор Олексійович Самовисування
Прасол Михайло Васильович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 176
зареєстрованих кандидатів - 18
Беспалов Вячеслав Григорович Партія Зелених України
Білецький Микола Іванович Самовисування
Бордунов Михайло Васильович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Гавриш Степан Богданович Самовисування
Журавель Володимир Іванович Самовисування
Каплієнко Альберт Іванович Самовисування
Кисельов Євген Леонідович Українська Національна Асамблея
Кіценко Іван Іванович Народний Рух України
Кочерга Ігор Іванович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Науменко Олександр Іванович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Омельчук Валерій Олексійович Народно-демократична партія
Панчишен Руслан Іванович Прогресивна соціалістична партія України
Райковський Броніслав Станіславович Комуністична партія України
Романюк Олена Олександрівна Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Чегліков Ігор Олександрович Самовисування
Чернишова Олена Юріївна Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Чудновський Іван Тимофійович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Щедрін Анатолій Васильович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 177
зареєстрованих кандидатів - 21
Бураков Олег Дмитрович Самовисування
В'юник Володимир Пилипович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Гасюк Михайло Іванович Народний Рух України
Гордієнко Анатолій Леонтійович Самовисування
Гунько Володимир Анатолійович Самовисування
Закопайло Віталій Васильович Самовисування
Кірюхін Олексій Михайлович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Корнійчук Іван Васильович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Кузьмін Володимир Сергійович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Лісогорський Олексій Іванович Комуністична партія України
Літвінов Микола Андрійович Самовисування
Лушпенко Сергій Ілліч Українська Національна Асамблея
Маменко Олексій Михайлович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Мединець Сергій Федорович Партія Зелених України
Мішустін Віталій Якович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Никоненко Ігор Борисович Народно-демократична партія
Пожидаєв Володимир Антонович Самовисування
Стасюк Микола Миколайович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Устименко Віктор Васильович Самовисування
Чернецький Леонід Дмитрович Самовисування
Чупахін Олександр Михайлович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Одномандатний виборчий округ № 178
зареєстрованих кандидатів - 11
Біда Микола Іванович Самовисування
Виродов Петро Іванович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Гошовська Валентина Андріївна Самовисування
Гринтус Роман Михайлович Партія Зелених України
Калініченко Володимир Іванович Народний Рух України
Людвічек Костянтин Володимирович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Пустовойтовський Володимир Семенович Комуністична партія України
Сірокуров Василь Іванович Всеукраїнська партія трудящих
Смородін Вячеслав Васильович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Сорокопуд Микола Михайлович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Страхов Іван Миколайович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Одномандатний виборчий округ № 179
зареєстрованих кандидатів - 19
Вишневський Сергій Володимирович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Вовк Микола Андрійович Самовисування
Діяк Іван Васильович Самовисування
Довгань Борис Олексійович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Дріняєва Віра Володимирівна Самовисування
Здоровий Анатолій Кузьмович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Каракуця Микола Лукич Самовисування
Карасюк Микола Петрович Комуністична партія України
Кизима Володимир Олексійович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Красюк Володимир Іванович Самовисування
Наваліхін Микола Анатолійович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Нестеренко Вадим Григорович Самовисування
Прийдак Микола Миколайович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Радченко Анатолій Степанович Українська Національна Асамблея
Семенов Володимир Андрійович Самовисування
Сищенко Микола Остапович Самовисування
Танцюра Василь Іванович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Українець Георгій Іванович Партія Зелених України
Янишевський Роман Іванович Народний Рух України
Одномандатний виборчий округ № 180
зареєстрованих кандидатів - 22
Алексієнко Порфирій Михайлович Самовисування
Багін Герман Володимирович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Байбакова Ніна Прокопівна Всеукраїнська партія трудящих
Билбас Віктор Михайлович Самовисування
Бондаренко Олександр Володимирович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Гадяцький Віктор Іванович Самовисування
Гладков Геннадій Іванович Самовисування
Карасик Владлен Михайлович Самовисування
Катрич Юрій Аркадійович Українська Національна Асамблея
Львов Віталій Андрійович Народний Рух України
Нагорний Олег Миколайович Комуністична партія України
Ольховський Борис Іванович Самовисування
Очередько Петро Миколайович Самовисування
Романенко Валентина Іванівна Народно-демократична партія
Саульченков Леонід Іванович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Свіч Василь Антонович Самовисування
Сіньов Володимир Олександрович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Слиш Віктор Михайлович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Турівненко Іван Петрович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Чаговець Василь Миколайович Самовисування
Чикало Віктор Сильвестрович Партія Зелених України
Шляхов Віталій Володимирович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Одномандатний виборчий округ № 181
зареєстрованих кандидатів - 22
Бережний Олексій Тимофійович Самовисування
Бірюков Геннадій Стефанович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Бовцайло Ігор Іванович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Гаркавенко Анатолій Михайлович Народний Рух України
Головко Валерій Олексійович Самовисування
Горошанський Костянтин Юрійович Українська Національна Асамблея
Доскалов Анатолій Іванович Партія Зелених України
Дяченко Іван Миколайович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Євлахов Борис Іванович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Єфремов Валерій Павлович Самовисування
Кононенко Юрій Савич Самовисування
Кригін Микола Іванович Всеукраїнська партія трудящих
Мисенко Валентина Олексіївна Народно-демократична партія
Наташова Наталія Іванівна Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Нікішов Анатолій Іванович Партія захисників Вітчизни
Редько Олексій Семенович Самовисування
Романов Микола Ілліч Комуністична партія України
Сляднєв Олег Всеволодович Самовисування
Тахмазов Сергій Алієвич Самовисування
Топчеєва Валентина Петрівна Самовисування
Хорошайлов Сергій Вікторович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Чмир Володимир Сергійович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»