Зареєстровані кандидати в депутати

29.03.1998 Чергові вибори
За станом на : 31.07.2017 14:03:14

Тернопільська область, кандидати по виборчих округах

Прізвище, ім'я та по батькові Ким висунуто
Одномандатний виборчий округ № 163
зареєстрованих кандидатів - 17
Андрунців Михайло Васильович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Варзарь Іван Михайлович Виборчий блок партій «СЛОн – Соціально-Ліберальне Об’єднання»
Гевко Роман Матвійович Самовисування
Герета Ігор Петрович Народний Рух України
Гутор Михайло Степанович Християнсько-демократична партія України
Данченко Павло Степанович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Джоджик Ярослав Іванович Самовисування
Долинний Володимир Васильович Народно-демократична партія
Косінський Олег Васильович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Мукомела Володимир Михайлович Соціалістична партія України
Найдух Ірина Михайлівна Самовисування
Рекуш Ірина Володимирівна Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Рутковський Богдан Григорович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Сімонов Володимир Дмитрович Комуністична партія України
Тима Юрій Казимирович Самовисування
Турецький Василь Павлович Самовисування
Ярошинський Богдан Харитонович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Одномандатний виборчий округ № 164
зареєстрованих кандидатів - 24
Анін Віктор Іванович Самовисування
Богачук Василь Степанович Соціалістична партія України
Вадуцький Михайло Іванович Самовисування
Верес Віктор Семенович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Галіна Таїсія Валентинівна Самовисування
Демко Зіновій Теодорович Самовисування
Дуда Ігор Михайлович Самовисування
Дутка Михайло Данилович Самовисування
Зембра Євген Йосипович Самовисування
Іващук Анатолій Васильович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Кузь Микола Степанович Самовисування
Лазаревський Сергій Володимирович Партія Зелених України
Лотоцький Володимир Романович Самовисування
Напованець Петро Михайлович Християнсько-демократична партія України
Одайський Федір Степанович Комуністична партія України
Петренко Євген Миколайович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Петрук-Попик Георгій Михайлович Народний Рух України
Ратушний Михайло Ярославович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Семеренко Павло Прокопович Самовисування
Слабий Богдан Львович Республіканська християнська партія
Ткачук Георгій Іванович Народно-демократична партія
Федик Павло Дмитрович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Шиллер Ростислав Ілліч Самовисування
Якубишин Богдан Кузьмович Ліберальна партія України
Одномандатний виборчий округ № 165
зареєстрованих кандидатів - 17
Баран Даниїла Іванівна Християнсько-демократична партія України
Білик Леонід Сергійович Самовисування
Бочан Іван Павлович Самовисування
Гнатюк Микола Максимович Самовисування
Горохівський Леон Теодорович Республіканська християнська партія
Гром'як Роман Теодорович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Завадська Катерина Павлівна Самовисування
Іванів Надія Михайлівна Самовисування
Іщенко Олег Іванович Народний Рух України
Козачок Ярослав Вікторович Ліберальна партія України
Михалюк Ігор Васильович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Пушкар Ігор Корнилович Самовисування
Сливінський Олег Володимирович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Сухарський Володимир Станіславович Партія Зелених України
Філь Євген Васильович Самовисування
Хома Іван Михайлович Самовисування
Шевченко Світлана Павлівна Комуністична партія України
Одномандатний виборчий округ № 166
зареєстрованих кандидатів - 17
Безкоровайний Євген Іванович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Білик Мирослав Степанович Партія Зелених України
Добрянський Орест Костянтинович Демократична партія України
Дуфанець Євген Мирославович Українська селянська демократична партія
Кінах Ігор Васильович Християнсько-демократична партія України
Конончук Віталій Пилипович Комуністична партія України
Марків Петро Євгенович Самовисування
Матвійків Микола Михайлович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Махніцький Тарас Степанович Самовисування
Полевий Іван Григорович Республіканська християнська партія
Резенчук Віктор Васильович Народно-демократична партія
Росоловський Володимир Олексійович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Скоб'як Олександр Васильович Соціалістична партія України
Сливка Павло Васильович Самовисування
Танавський Павло Зіновійович Самовисування
Танюк Леонід Степанович Народний Рух України
Федик Євген Павлович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Одномандатний виборчий округ № 167
зареєстрованих кандидатів - 18
Алєксандров Валерій Федорович Комуністична партія України
Бойко Олег Іванович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Борисенко Віктор Миколайович Республіканська християнська партія
Грушко Сергій Йосипович Партія Зелених України
Драч Іван Федорович Народний Рух України
Жижко Сергій Андрійович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Зазуляк Микола Іванович Самовисування
Князевич Василь Михайлович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Ліба Василь Федорович Самовисування
Мирончук Володимир Миколайович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Міленін Олексій Вікторович Самовисування
Мороз Ігор Петрович Ліберальна партія України
Поважний Євгеній Васильович Самовисування
Старко Роман Богданович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Томпальський Роман Людвікович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Фостик Ольга Іванівна Самовисування
Ханас Володимир Васильович Народно-демократична партія
Холоднюк Василь Павлович Самовисування