Зареєстровані кандидати в депутати

29.03.1998 Чергові вибори
За станом на : 05.03.2019 11:10:53

Сумська область, кандидати по виборчих округах

Прізвище, ім'я та по батькові Ким висунуто
Одномандатний виборчий округ № 157
зареєстрованих кандидатів - 21
Александрова Галина Костянтинівна Соціал-демократична партія України
Ананченко Олег Миколайович Самовисування
Баштовий Володимир Юхимович Самовисування
Білолюбська Катерина Григорівна Народний Рух України
Воробйов Олександр Миколайович Самовисування
Гарін Володимир Ігорович Самовисування
Гриценко Микола Семенович Самовисування
Грінцов Іван Григорович Самовисування
Звірко Олександр Євстафійович Самовисування
Кварта Наталія Антонівна Прогресивна соціалістична партія України
Киричук Борис Вікторович Самовисування
Лапін Євген Васильович Самовисування
Левченко Володимир Іванович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Макаренко Олег Степанович Самовисування
Мозговий Іван Павлович Партія Християнсько-демократичний союз
Мусієнко Седа Місаківна Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Тертишник Володимир Митрофанович Самовисування
Тесленко Ігор Миколайович Самовисування
Тропін Володимир Ілліч Комуністична партія України
Хоменко Майя Георгіївна Самовисування
Щербатенко Андрій Миколайович Народно-демократична партія
Одномандатний виборчий округ № 158
зареєстрованих кандидатів - 18
Баронін Борис Іванович Самовисування
Васенко Вячеслав Ксенофонтович Соціал-демократична партія України
Головач Сергій Іванович Самовисування
Дяченко Юрій Васильович Виборчий блок партій «СЛОн – Соціально-Ліберальне Об’єднання»
Зайченко Владислав Олексійович Самовисування
Каіпецький Вячеслав Олександрович Самовисування
Колосовська Ганна Петрівна Самовисування
Марченко Ірина Вікторівна Прогресивна соціалістична партія України
Нарбут Олександр Віталійович Самовисування
Павлик Володимир Анатолійович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Парахненко Анатолій Іванович Самовисування
Петренко Володимир Сергійович Комуністична партія України
Погребняк Олександр Дмитрович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Приходько Катерина Степанівна Самовисування
Соловей Микола Петрович Самовисування
Череп Валерій Іванович Самовисування
Чернявський Олексій Пилипович Самовисування
Чопенко Василь Михайлович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 159
зареєстрованих кандидатів - 11
Деркач Андрій Леонідович Самовисування
Ігнатенко Олександр Степанович Самовисування
Лавриненко Микола Федорович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Литовченко Микола Іванович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Мигаль Сергій Михайлович Самовисування
Панок Геннадій Григорович Соціал-демократична партія України
Пявка Іван Михайлович Самовисування
Радько Василь Іванович Комуністична партія України
Стрижак Дмитро Васильович Ліберальна партія України
Шкурат Анатолій Павлович Самовисування
Якімечко Анатолій Анатолійович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Одномандатний виборчий округ № 160
зареєстрованих кандидатів - 14
Бурін Микола Інокентійович Самовисування
Вітренко Наталія Михайлівна Самовисування
Гайворонський Михайло Митрофанович Партія Християнсько-демократичний союз
Гудименко Олександр Володимирович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Данілов Анатолій Петрович Народний Рух України
Доляр Григорій Янкелевич Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Єлішевич Григорій Львович Ліберальна партія України
Іваницький Юрій Пантелійович Самовисування
Капустін Віктор Володимирович Самовисування
Мордовець Леонід Михайлович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Прокопенко Володимир Вікторович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Рева Володимир Олександрович Самовисування
Романчук Анатолій Васильович Самовисування
Сторіжко Володимир Юхимович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 161
зареєстрованих кандидатів - 11
Біловол Олексій Володимирович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Гречаний Анатолій Петрович Комуністична партія України
Катрич Олександр Павлович Самовисування
Кочубей Наталія Василівна Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Мартиненко Василь Миколайович Самовисування
Марченко Володимир Романович Самовисування
Мокренко Анатолій Юрійович Народний Рух України
Полуян Михайло Михайлович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Судьіна Валентина Володимирівна Виборчий блок партій «СЛОн – Соціально-Ліберальне Об’єднання»
Сухонос Віктор Володимирович Самовисування
Темко Григорій Дмитрович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 162
зареєстрованих кандидатів - 6
Дашутін Григорій Петрович Самовисування
Івченко Анатолій Іванович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Кубрак Василь Іванович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Ланчинський Павло Федорович Прогресивна соціалістична партія України
Ткаченко Володимир Анатолійович Самовисування
Яковенко Леонід Олександрович Комуністична партія України