Зареєстровані кандидати в депутати

29.03.1998 Чергові вибори
За станом на : 11.08.2017 04:38:29

Рівненська область, кандидати по виборчих округах

Прізвище, ім'я та по батькові Ким висунуто
Одномандатний виборчий округ № 152
зареєстрованих кандидатів - 20
Дем'янчук Анатолій Степанович Народно-демократична партія
Кобилянська Віра Григорівна Християнсько-демократична партія України
Ковальчук Павло Іванович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Ковтунець Володимир Віталійович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Кульчинський Микола Георгійович Самовисування
Кучерук Євген Філімонович Самовисування
Луценко Юрій Віталійович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Мазяр Ростислав Михайлович Самовисування
Матвійчук Василь Олексійович Українська селянська демократична партія
Мацнєв Валерій Анатолійович Партія Зелених України
Мовчан Павло Михайлович Народний Рух України
Мрозович Андрій Юзефович Самовисування
Несенюк Микола Іванович Самовисування
Саєнко Валерій Іванович Самовисування
Сенчук Андрій Іванович Ліберальна партія України
Табачук Віталій Ананійович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Тарас Василь Ігорович Самовисування
Цислінський Євген Микитович Самовисування
Шкуратюк Віктор Петрович Українська Національна Асамблея
Юскович Валентина Іванівна Соціал-демократична партія України
Одномандатний виборчий округ № 153
зареєстрованих кандидатів - 22
Вознюк Микола Степанович Українська селянська демократична партія
Грищук Анатолій Володимирович Українська Національна Асамблея
Гуменюк Василь Степанович Самовисування
Заболотний Василь Іванович Самовисування
Казмірчук Василь Олександрович Самовисування
Кашуба Олег Романович Ліберальна партія України
Кравчук Володимир Павлович Християнсько-демократична партія України
Краплич Руслан Ростиславович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Кучиньський Василь Миколайович Самовисування
Матковський Олег Богданович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Музичук Аркадій Степанович Самовисування
Назарук Михайло Йосипович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Папач Микола Володимирович Партія Зелених України
Пасічник Віктор Олександрович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Романуха Мирослав Аркадійович Партія регіонів
Сальчук Георгій Миколайович Самовисування
Сидорня Володимир Миколайович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Сідлецький Олександр Станіславович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Циба Віктор Петрович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Черняк Володимир Кирилович Народний Рух України
Чубунов Віктор Федорович Народно-демократична партія
Яцик Анатолій Васильович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 154
зареєстрованих кандидатів - 23
Артемяк Вадим Омелянович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Васільєв Іван Васильович Самовисування
Вегера Петро Павлович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Вознюк Олександр Михайлович Комуністична партія України
Гудима Євген Петрович Партія Зелених України
Кітюк Василь Васильович Самовисування
Мирончук Петро Володимирович Самовисування
Музичко Олександр Іванович Українська Національна Асамблея
Олексіюк Сергій Сергійович Народний Рух України
Омельчук Роман Юстимович Українська селянська демократична партія
Павлов Віктор Олексійович Самовисування
Панчук Василь Григорович Народно-демократична партія
Пасічник Василь Васильович Самовисування
Плютинський Володимир Антонович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Поровський Микола Іванович Республіканська християнська партія
Пустовіт Григорій Олександрович Самовисування
Рибак Володимир Васильович Християнсько-демократична партія України
Тадеєв Петро Олександрович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Феськов Петро Васильович Самовисування
Фусік Юрій Антонович Самовисування
Цвіль Володимир Іванович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Цехмістренко Віталій Григорович Самовисування
Ясиновський Григорій Іванович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 155
зареєстрованих кандидатів - 14
Александропуло Анатолій Георгійович Ліберально-демократична партія України
Бештинарська Неоніла Олександрівна Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Василишин Роман Данилович Самовисування
Зіненко Володимир Іванович Самовисування
Костюк Олександр Власович Самовисування
Кузло Адам Панасович Самовисування
Петрук Віктор Іванович Самовисування
Печерикін Вільям Леонідович Самовисування
Пєхотін Анатолій Федорович Українська Християнсько-демократична партія
Полюхович Іван Павлович Народний Рух України
Татусь Віктор Андрійович Комуністична партія України
Хомич Микола Васильович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Щуровський Йосип Михайлович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Ярошик Микола Якович Українська Національна Асамблея
Одномандатний виборчий округ № 156
зареєстрованих кандидатів - 22
Боярчук Андрій Юрійович Українська Національна Асамблея
Бурячинський Олександр Миколайович Самовисування
Гречко Володимир Васильович Самовисування
Данильчук Олександр Юрійович Самовисування
Заїченко Леонід Омелянович Самовисування
Злочевський Микола Владиславович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Колупаєв Борис Сергійович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Лейчук Сергій Іванович Християнсько-демократична партія України
Лех Ігор Йосипович Народно-демократична партія
Максимов Олександр Іванович Самовисування
Мулява Володимир Савелійович Народний Рух України
Ніколайчук Сергій Ісакович Самовисування
Пацьола Віктор Іларіонович Комуністична партія України
Середа Олексій Платонович Самовисування
Солончук Володимир Федорович Самовисування
Тарасюк Олександр Михайлович Українська селянська демократична партія
Філінський Володимир Петрович Самовисування
Цуман Наталія Василівна Партія Зелених України
Швидкий Петро Євдокимович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Юркевич Олександр Романович Самовисування
Якимович Михайло Іванович Соціал-демократична партія України
Яхимець Микола Михайлович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»