Зареєстровані кандидати в депутати

29.03.1998 Чергові вибори
За станом на : 12.08.2017 09:48:28

Полтавська область, кандидати по виборчих округах

Прізвище, ім'я та по батькові Ким висунуто
Одномандатний виборчий округ № 144
зареєстрованих кандидатів - 27
Авласьонок Сергій Володимирович Самовисування
Безшапочний Сергій Борисович Партія духовного, економічного і соціального прогресу
Білоус Вячеслав Олександрович Самовисування
Бойко Віталій Ілліч Комуністична партія України
Брагінець Микола Володимирович Самовисування
Головко Володимир Ілліч Самовисування
Гринь Андрій Дмитрович Українська Національна Асамблея
Гусак Леонід Гаврилович Народно-демократична партія
Доброва Ганна Артемівна Самовисування
Заболотний Вячеслав Анатолійович Самовисування
Кіліпко Михайло Григорович Самовисування
Кіпаріс Федір Сергійович Самовисування
Кульчинський Микола Георгійович Народний Рух України
Левцун Володимир Іванович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Лень Володимир Семенович Самовисування
Міщенко Анатолій Васильович Самовисування
Носов Владислав Васильович Самовисування
Павленко Юрій Олексійович Християнсько-демократична партія України
Полікарпова Ольга Іванівна Самовисування
Рудаков Василь Петрович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Сверчков Іван Григорович Самовисування
Свириденко Григорій Петрович Самовисування
Семено Володимир Маркович Самовисування
Скриль Віктор Петрович Соціал-демократична партія України
Суржа Лариса Михайлівна Всеукраїнська партія трудящих
Чернишова Ніна Сергіївна Самовисування
Шарпило Олександр Миколайович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 145
зареєстрованих кандидатів - 23
Бережний Віктор Олександрович Народно-демократична партія
Бульба Степан Степанович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Васюта Василь Михайлович Самовисування
Говорун Петро Васильович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Ковальов Євген Вікторович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Кожемяко Сергій Дмитрович Самовисування
Крутько Володимир Олексійович Християнсько-демократична партія України
Кузьменко Віктор Петрович Виборчий блок партій «СЛОн – Соціально-Ліберальне Об’єднання»
Кулик Олександр Васильович Народний Рух України
Курилко Вікторія Олексіївна Самовисування
Куроєдов Леонід Федорович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Московець Володимир Миколайович Українська Національна Асамблея
Оніпко Олексій Федорович Партія духовного, економічного і соціального прогресу
Пилипенко Іван Кирилович Самовисування
Пухай Валерій Іванович Всеукраїнська партія трудящих
Руденко Станіслав Анатолійович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Стасенко Володимир Миколайович Самовисування
Степенко Василь Іванович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Умнов Геннадій Михайлович Самовисування
Федюн Василь Дмитрович Самовисування
Цьова Сергій Михайлович Самовисування
Шахова Ольга Миколаївна Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Шелудченко Анатолій Антонович Партія Християнсько-демократичний союз
Одномандатний виборчий округ № 146
зареєстрованих кандидатів - 10
Гайтота Олег Леонідович Комуністична партія України
Залудяк Микола Іванович Самовисування
Місюра Вадим Ярославович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Омельченко Григорій Омелянович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Пальчик Валерій Миколайович Українська Національна Асамблея
Сироватко Володимир Іванович Самовисування
Сіора Володимир Іванович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Таран (Терен) Віктор Васильович Народний Рух України
Твердохліб Микола Федорович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Харченко Олександр Михайлович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Одномандатний виборчий округ № 147
зареєстрованих кандидатів - 18
Бондаренко Сергій Володимирович Самовисування
Голуб Володимир Семенович Виборчий блок партій «СЛОн – Соціально-Ліберальне Об’єднання»
Дорош Володимир Миколайович Ліберальна партія України
Івасечко Богдан Миколайович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Іващенко Микола Федорович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Карнаух Микола Васильович Соціал-демократична партія України
Квітка Юрій Володимирович Українська Національна Асамблея
Коряк Василь Васильович Самовисування
Костюк Іван Васильович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Масенко Олександр Миколайович Комуністична партія України
Нагірний Олександр Іванович Народно-демократична партія
Павличенко Володимир Григорович Народний Рух України
Резніков Володимир Олександрович Самовисування
Сидоров Олександр Іванович Самовисування
Стеценко Михайло Васильович Самовисування
Судаков Ігор Валентинович Партія Зелених України
Шарий Володимир Іванович Самовисування
Шевель Григорій Петрович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 148
зареєстрованих кандидатів - 14
Василинка Петро Євсейович Самовисування
Вернигора Леонід Михайлович Всеукраїнська партія трудящих
Домашенко Тетяна Михайлівна Самовисування
Дорошенко Іван Борисович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Клочко Марія Олександрівна Комуністична партія України
Коломієць Микола Васильович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Куценко Олександр Михайлович Самовисування
Лозінський Володимир Володимирович Українська консервативна республіканська партія
Муравйов Сергій Михайлович Самовисування
Попов Микола Іванович Самовисування
Пошивайло Олександр Миколайович Самовисування
Третецький Василь Пилипович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Фесенко Андрій Михайлович Народний Рух України
Шраменко Володимир Олександрович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Одномандатний виборчий округ № 149
зареєстрованих кандидатів - 16
Голубенко Володимир Петрович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Жеваго Костянтин Валентинович Самовисування
Камінський Леонід Олексійович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Келим Олександр Іванович Народний Рух України
Ківшик Петро Андрійович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Клименко Василь Федорович Комуністична партія України
Корецький Юрій Миколайович Народно-демократична партія
Литвиненко Анатолій Степанович Самовисування
Пожаров Олександр Олександрович Партія Християнсько-демократичний союз
Попович Віталій Сергійович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Рижков Юрій Миколайович Всеукраїнська партія трудящих
Саволій Микола Іванович Партія Зелених України
Сапко Ольга Борисівна Самовисування
Ткаченко Володимир Миколайович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Труханов Валерій Іванович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Цемах Юрій Аркадійович Партія духовного, економічного і соціального прогресу
Одномандатний виборчий округ № 150
зареєстрованих кандидатів - 26
Асанова Роза Шукрилівна Самовисування
Брижник Микола Іванович Самовисування
Гринюк Віктор Ростиславович Самовисування
Добровольський Микола Олександрович Комуністична партія України
Капустян Володимир Нілович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Клочко Іван Олексійович Самовисування
Козак Ярослав Іванович Самовисування
Коробенко Олександр Васильович Самовисування
Кравченко Володимир Григорович Народний Рух України
Крайник Сергій Тихонович Українська консервативна республіканська партія
Кулаков Анатолій Андрійович Самовисування
Кучеренко-Калашник Людмила Дмитрівна Самовисування
Левицький Зіновій Васильович Самовисування
Левцун Олег Іванович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Литвин Вадим Валентинович Самовисування
Лутченко Олександр Миколайович Самовисування
Міщенко Олег Анатолійович Самовисування
Мякушко Надія Семенівна Всеукраїнська партія трудящих
Панасенко Олександр Миколайович Самовисування
Покась Віталій Іванович Християнсько-демократична партія України
Прокопенко Олексій Андрійович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
П'ятенко Віктор Григорович Самовисування
Тараненко Володимир Федорович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Тимоха Олександр Федорович Самовисування
Третяк Юрій Іванович Ліберальна партія України
Холод Іван Михайлович Українська Національна Асамблея
Одномандатний виборчий округ № 151
зареєстрованих кандидатів - 19
Бондаренко Василь Маркович Самовисування
Вартеванян Мельсик Багратович Ліберальна партія України
Заславець Анатолій Петрович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Імас Євгеній Вікторович Самовисування
Кириченко Микола Олексійович Комуністична партія України
Клюс Олександр Васильович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Корнієнко Віктор Миколайович Народний Рух України
Кувічка Олександр Іванович Всеукраїнська партія трудящих
Лавренчук Володимир Миколайович Партія Зелених України
Лакота Василь Іванович Самовисування
Лісовий Володимир Іванович Самовисування
Мигаль Олександр Миколайович Самовисування
Мирошніков Петро Володимирович Самовисування
Панченко Олександр Іванович Самовисування
Попельнюх Анатолій Федорович Самовисування
Симонова Світлана Григорівна Самовисування
Тоцький Олександр Макарович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Хоруженко Євген Михайлович Самовисування
Щербак Сергій Павлович Партія духовного, економічного і соціального прогресу