Зареєстровані кандидати в депутати

29.03.1998 Чергові вибори
За станом на : 08.09.2017 08:14:08

Одеська область, кандидати по виборчих округах

Прізвище, ім'я та по батькові Ким висунуто
Одномандатний виборчий округ № 133
зареєстрованих кандидатів - 21
Барба Микола Михайлович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Бовбалан Сергій Іванович Самовисування
Васюхно Владислав Володимирович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Гордієнко Олексій Павлович Партія національно-економічного розвитку України
Зубков Василь Олексійович Всеукраїнська партія трудящих
Козаченко Олексій Олексійович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Колодяжний Володимир Опанасович Партія захисників Вітчизни
Копит Микола Харламович Комуністична партія України
Кудря Володимир Григорович Народний Рух України
Небрат Валерій Миколайович Народно-демократична партія
Омельчук Надія Борисівна Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Рижило Андрій Валентинович Самовисування
Романюк Володимир Петрович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Рудюк Валерій Петрович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Тирлишкін Михайло Юрійович Партія Зелених України
Туз Михайло Анатолійович Самовисування
Шишкін Віктор Іванович Самовисування
Штейман Олександр Едуардович Самовисування
Шумлянська Наталія Василівна Прогресивна соціалістична партія України
Яковенко Олег Іванович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Якупов Марат Назимович Виборчий блок партій «СЛОн – Соціально-Ліберальне Об’єднання»
Одномандатний виборчий округ № 134
зареєстрованих кандидатів - 19
Віціховський Станіслав Аркадійович Самовисування
Гращенко Геннадій Едуардович Самовисування
Ігоніна Марина Костянтинівна Самовисування
Каплінський Юрій Олександрович Самовисування
Кармазін Юрій Анатолійович Самовисування
Кобилянський Станіслав Іванович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Куренной Володимир Костянтинович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Куценко Володимир Ілліч Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Луценко Олександр Геннадійович Самовисування
Мальцев Олександр Васильович Комуністична партія України
Пилипенко Віталій Володимирович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Плавич Володимир Петрович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Русін Андрій Іванович Народний Рух України
Станкевич Віталій Борисович Самовисування
Стеценко Олег Петрович Самовисування
Філіпов Володимир Сергійович Самовисування
Худіяш Людмила Іванівна Партія національно-економічного розвитку України
Чеканович Галина Олександрівна Виборчий блок партій «Національний фронт»
Шемякін Леонід Петрович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 135
зареєстрованих кандидатів - 19
Балак Григорій Петрович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Баранець Василь Васильович Народний Рух України
Булат Тамара Петрівна Партія Зелених України
Воскобойников Віталій Осипович Виборчий блок партій «СЛОн – Соціально-Ліберальне Об’єднання»
Данчев Сергій Євгенович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Джавадов Тегран Джавад-огли Самовисування
Ківалов Сергій Васильович Самовисування
Кірющенко Олександр Михайлович Самовисування
Козак Юрій Олександрович Народно-демократична партія
Лобан Сергій Антонович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Мазуренко Іван Калістратович Самовисування
Марку Валерій Володимирович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Морозов Олексій Васильович Прогресивна соціалістична партія України
Ніколаєв Микола Миколайович Партія національно-економічного розвитку України
Перегінчук Михайло Васильович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Попков Василь Васильович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Постовітенко Анатолій Антонович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Романов Юрій Сергійович Самовисування
Харітошин Андрій Павлович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Одномандатний виборчий округ № 136
зареєстрованих кандидатів - 17
Безеда Віталій Анатолійович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Боделан Андрій Володимирович Народно-демократична партія
Габер Кирило Олександрович Самовисування
Гурвіц Едуард Йосипович Самовисування
Захарчук Олена Дем'янівна Самовисування
Кирюшин Ігор Володимирович Партія Зелених України
Кречмаровський Вячеслав Андрійович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Лісін Валерій Володимирович Партія Християнсько-демократичний союз
Локайчук Валерій Федорович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Мастеренко Віктор Захарович Народний Рух України
Сасикін Борис Сергійович Прогресивна соціалістична партія України
Селантьєв Сергій Миколайович Всеукраїнська партія трудящих
Соколов Валентин Євгенович Самовисування
Туглук Василь Юрійович Самовисування
Федоренко Микола Васильович Самовисування
Чечоткін Володимир Павлович Комуністична партія України
Чорний Юрій Пилипович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Одномандатний виборчий округ № 137
зареєстрованих кандидатів - 16
Аблов Анатолій Федорович Народно-демократична партія
Гордієнко Марко Васильович Самовисування
Добрусев Максим Юрійович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Друзюк Світлана Олександрівна Комуністична партія України
Зуєв Олег Іванович Самовисування
Ісаков Михайло Іванович Партія Зелених України
Карякін Анатолій Валентинович Самовисування
Мурманов Маркоз Васильович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Попов Михайло Михайлович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Продан Олег Олександрович Виборчий блок партій «СЛОн – Соціально-Ліберальне Об’єднання»
Рибін Петро Анатолійович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Ричагов Григорій Васильович Прогресивна соціалістична партія України
Федоренко Андрій Володимирович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Флора Ольга Петрівна Партія національно-економічного розвитку України
Цимбалюк Віктор Дем'янович Народний Рух України
Чербаджі Микола Миколайович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 138
зареєстрованих кандидатів - 17
Амбарніков Михайло Петрович Самовисування
Веселов Олександр Вікторович Самовисування
Гузенко Леонід Семенович Самовисування
Євдокимов Володимир Валентинович Народно-демократична партія
Жовтіс Олександр Ігорович Самовисування
Константінов Віктор Андрійович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Куриленко Володимир Григорович Самовисування
Міончинський Валерій Вацлавович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Непомнящих Борис Федорович Самовисування
Новацький Володимир Миколайович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Петько Анатолій Іванович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Сизоненко Микола Іванович Самовисування
Стеблина Володимир Пилипович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Таушанов Ігор Христофорович Комуністична партія України
Чернега Олександр Григорович Самовисування
Шпиталенко Василь Михайлович Самовисування
Якобчук Сергій Миколайович Народний Рух України
Одномандатний виборчий округ № 139
зареєстрованих кандидатів - 19
Бабічева Меланія Федорівна Народний Рух України
Буханенко Дмитро Панасович Народно-демократична партія
Кайгер Валерій Йантанович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Кальчев Борис Федорович Комуністична партія України
Каракаш Ілля Іванович Самовисування
Кацарський Віктор Борисович Самовисування
Кириленко Тамара Георгіївна Самовисування
Крук Юрій Борисович Самовисування
Матюхін Володимир Володимирович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Мерліч Костянтин Іванович Соціал-демократична партія України
Нездойминога Леонід Олексійович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Новак Георгій Васильович Самовисування
Паращин Сергій Дем'янович Самовисування
Паук Іван Васильович Самовисування
Петров Володимир Степанович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Плохой Ігор Іванович Самовисування
Сердіченко Петро Володимирович Самовисування
Станков Валентин Федорович Самовисування
Якусевич Юрій Геннадійович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Одномандатний виборчий округ № 140
зареєстрованих кандидатів - 8
Басов Микола Михайлович Самовисування
Жалковський Михайло Якович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Каражеков Федір Петрович Самовисування
Наумцева Валентина Миколаївна Народно-демократична партія
Сенча Анатолій Олексійович Прогресивна соціалістична партія України
Тодоров Дмитро Миколайович Самовисування
Туровський Борис Карпович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Цушко Василь Петрович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Одномандатний виборчий округ № 141
зареєстрованих кандидатів - 20
Альошин Юрій Михайлович Прогресивна соціалістична партія України
Ващенко Віктор Григорович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Докукін Сергій Євгенович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Желіховський Юрій Вікторович Самовисування
Зорін Костянтин Олександрович Партія національно-економічного розвитку України
Калашник Василь Іванович Самовисування
Лепіх Ярослав Ілліч Народний Рух України
Мазуренко Володимир Іванович Самовисування
Маргащук Сергій Васильович Комуністична партія України
Приматов Віктор Вячеславович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Прокопенко Анатолій Львович Самовисування
Радукан Панас Петрович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Саражин Віталій Семенович Самовисування
Синячов Ігор Андрійович Самовисування
Соболєв Олексій Тихонович Самовисування
Соломаха Григорій Миколайович Самовисування
Стальниченко Олег Іванович Самовисування
Чайковський Олександр Якович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Штекель Леонід Ісаакович Виборчий блок партій «СЛОн – Соціально-Ліберальне Об’єднання»
Янковський Валентин Леонідович Партія Зелених України
Одномандатний виборчий округ № 142
зареєстрованих кандидатів - 15
Верхоляк Фелікс Миколайович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Гриньов Микола Іванович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Дарієнко Сергій Іванович Народно-демократична партія
Дяченко Олександр Іванович Прогресивна соціалістична партія України
Клімов Леонід Михайлович Самовисування
Курас Іван Федорович Самовисування
Левицький Олександр Миколайович Самовисування
Рубля Михайло Павлович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Садовой Сергій Леонідович Самовисування
Скрипниченко Віктор Іванович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Слободянюк Віктор Борисович Самовисування
Сокерчак В'ячеслав Михайлович Комуністична партія України
Триморуш Степан Васильович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Усатенко Михайло Григорійович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Шевченко Григорій Климентійович Народний Рух України
Одномандатний виборчий округ № 143
зареєстрованих кандидатів - 9
Беген Раїса Іванівна Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Гриневецький Сергій Рафаїлович Самовисування
Додонов Мирослав Іванович Самовисування
Звонарж Андрій Юрійович Комуністична партія України
Куліш Володимир Васильович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Новіков Віталій Володимирович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Пономаренко Вячеслав Дмитрович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Сокалюк Всеволод Петрович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Щіпковський Геннадій Павлович Народний Рух України