Зареєстровані кандидати в депутати

29.03.1998 Чергові вибори
За станом на : 03.09.2017 13:48:55

Вінницька область, кандидати по виборчих округах

Прізвище, ім'я та по батькові Ким висунуто
Одномандатний виборчий округ № 11
зареєстрованих кандидатів - 22
Афонін Анатолій Степанович Партія регіонів
Бабич Анатолій Олександрович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Балатюк Анатолій Васильович Українська селянська демократична партія
Бардин Михайло Богданович Народний Рух України
Білик Володимир Глібович Українська Національна Асамблея
Демидюк Ніна Петрівна Самовисування
Жорноклей Василь Андрійович Самовисування
Заверуха Микола Ілліч Самовисування
Квятковський Ігор Васильович Народно-демократична партія
Козак Віктор Анатолійович Ліберальна партія України
Кондратюк Анатолій Олексійович Самовисування
Лозінський Віктор Борисович Самовисування
Махлай Анатолій Федорович Самовисування
Мокін Борис Іванович Самовисування
Пащенко Юрій Григорович Прогресивна соціалістична партія України
Петров Віктор Борисович Комуністична партія України
Приходський Олександр Олександрович Самовисування
Свитко Сергій Михайлович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Сломінський Віталій Аркадійович Партія Християнсько-демократичний союз
Сухін Євген Ілліч Самовисування
Суховецький Анатолій Йосипович Самовисування
Францужан Володимир Васильович Партія захисників Вітчизни
Одномандатний виборчий округ № 12
зареєстрованих кандидатів - 23
Багрій Олександр Васильович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Балан Анатолій Миколайович Самовисування
Гайструк Сергій Анатолійович Самовисування
Гасаненко Леонід Григорович Українська партія Справедливості - Союз ветеранів, інвалідів, чорнобильців, афганців
Гнатюк Анатолій Володимирович Партія "Міжрегіональний блок реформ"
Горбенко Валерій Миколайович Прогресивна соціалістична партія України
Дворкіс Дмитро Володимирович Самовисування
Каричинський Валерій Петрович Українська селянська демократична партія
Ковальчук Микола Анатолійович Самовисування
Козлова Наталія Борисівна Партія Християнсько-демократичний союз
Козловська Тетяна Власівна Партія регіонів
Котляр Валерій Володимирович Партія захисників Вітчизни
Кульматицький Валерій Інокентійович Партія Зелених України
Малиновський Віктор Васильович Самовисування
Марковська Ніна Степанівна Соціалістична партія України
Мельничук Лідія Семенівна Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Порошенко Петро Олексійович Самовисування
Рева Андрій Олексійович Всеукраїнська партія трудящих
Скомаровський Володимир Володимирович Самовисування
Улітіч Юрій Іванович Самовисування
Чумак Сергій Вікторович Українська Національна Асамблея
Шутов Ілля Якимович Народний Рух України
Яворовенко Микола Михайлович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 13
зареєстрованих кандидатів - 22
Безносюк Леонід Володимирович Самовисування
Брацюнь Степан Іванович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Буланюк Володимир Васильович Прогресивна соціалістична партія України
Волян Владислав Васильович Самовисування
Гапєєва Надія Миколаївна Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Дякович Роман Іванович Народний Рух України
Єфремов Анатолій Миколайович Самовисування
Колесник Микола Панасович Самовисування
Кудрявцев Олег Григорович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Лєдяєв Анатолій Іванович Самовисування
Лівшиць Ігор Йосипович Самовисування
Літинська Оксана Іванівна Самовисування
Літинський Анатолій Трохимович Самовисування
Марущак Володимир Тимофійович Самовисування
Марчук Василь Анатолійович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Миколайчук Леонід Миколайович Самовисування
Недвига Григорій Миколайович Самовисування
Процепко Олексій Гаврилович Самовисування
Середа Леонід Павлович Соціалістична партія України
Шевчук Володимир Михайлович Самовисування
Юхновський Олег Іванович Самовисування
Ящук Леонід Олександрович Партія регіонів
Одномандатний виборчий округ № 14
зареєстрованих кандидатів - 14
Бондар Марія Миколаївна Прогресивна соціалістична партія України
Герасимчук Михайло Іванович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Дровозюк Степан Іванович Ліберальна партія України
Ждан Лілія Станіславівна Народно-демократична партія
Коваль Вадим Олександрович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Коломієць Галина Яківна Самовисування
Коцюба Олександр Павлович Самовисування
Лабатюк Петро Юхимович Комуністична партія України
Мізерний Віктор Миколайович Самовисування
Охримовський Микола Володимирович Українська селянська демократична партія
Слугоцький Олександр Станіславович Самовисування
Чорний Віталій Сергійович Народний Рух України
Шпак Олександр Григорович Самовисування
Юхимчук Анатолій Петрович Соціалістична партія України
Одномандатний виборчий округ № 15
зареєстрованих кандидатів - 18
Бень Анатолій Борисович Самовисування
Гатенюк Іван Михайлович Самовисування
Дишкант Володимир Михайлович Українська селянська демократична партія
Дікало Віктор Іванович Прогресивна соціалістична партія України
Зубко Василь Петрович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Качур Анатолій Миколайович Самовисування
Кирилюк Федір Михайлович Самовисування
Кичак Валентина Андріївна Самовисування
Мазур Михайло Меркурійович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Миколюк Дмитро Устимович Самовисування
Пасєка Микола Сергійович Комуністична партія України
Пахля Анатолій Іванович Партія захисників Вітчизни
Покрищук Олександр Олександрович Самовисування
Пшетюк Валерій Григорович Партія Зелених України
Стретович Володимир Миколайович Самовисування
Черевко Петро Андрійович Самовисування
Черниш Ірина Григорівна Самовисування
Шеремета Юрій Петрович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 16
зареєстрованих кандидатів - 17
Балан Лариса Іллівна Самовисування
Безсмертний Василь Маркович Соціалістична партія України
Бобровський Василь Васильович Самовисування
Василишен Василь Григорович Українська селянська демократична партія
Данилівська Галина Йосипівна Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Козловський Валерій Володимирович Народний Рух України
Лантух Василь Іванович Комуністична партія України
Лісовий Олександр Іванович Самовисування
Ляшенко Оксана Іванівна Самовисування
Маляренко Валентина Іванівна Самовисування
Пічкур Дмитро Степанович Партія захисників Вітчизни
Рябий Микола Олександрович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Смірнов Євген Леонідович Самовисування
Совик Анатолій Васильович Прогресивна соціалістична партія України
Теличко Ілля Вікторович Самовисування
Ткаченко Василь Володимирович Самовисування
Ямковий Іван Олексійович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 17
зареєстрованих кандидатів - 13
Безсмертний Іван Васильович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Вітенко Іван Каленикович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Гарачковська Лілія Вікторівна Прогресивна соціалістична партія України
Гуцол Олександр Петрович Самовисування
Демчук Анатолій Антонович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Кізка Василь Володимирович Самовисування
Кулєшов Сергій Іванович Народний Рух України
Мартинюк Василь Миколайович Самовисування
Матвієнко Анатолій Сергійович Народно-демократична партія
Мельник Микола Євтихійович Самовисування
Мельник Олександр Васильович Українська Національна Асамблея
Павліченко Іван Григорович Комуністична партія України
Спатарь Микола Пилипович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 18
зареєстрованих кандидатів - 18
Анцибор Анатолій Іванович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Бабій Сергій Іванович Самовисування
Балатюк Анна Антонівна Українська селянська демократична партія
Березовський Степан Михайлович Самовисування
Білоус Володимир Никифорович Комуністична партія України
Горбик Віктор Іванович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Крижанівський Микола Миколайович Самовисування
Льова Андрій Іванович Самовисування
Малюта Микола Дмитрович Самовисування
Мельник Олена Петрівна Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Парасунько Михайло Васильович Самовисування
Слободянюк Василь Олександрович Самовисування
Солоненко Володимир Іванович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Стоян Олександр Миколайович Всеукраїнська партія трудящих
Табачник Михайло Володимирович Самовисування
Цибух Валерій Іванович Самовисування
Цихомський Вячеслав Михайлович Прогресивна соціалістична партія України
Чекушкін Анатолій Олексійович Народний Рух України