Зареєстровані кандидати в депутати

29.03.1998 Чергові вибори
За станом на : 10.09.2017 03:43:03

Миколаївська область, кандидати по виборчих округах

Прізвище, ім'я та по батькові Ким висунуто
Одномандатний виборчий округ № 127
зареєстрованих кандидатів - 24
Безкоровайний Володимир Герасимович Самовисування
Борецький Тимофій Іванович Самовисування
Горбачов Віктор Сергійович Самовисування
Григоренко Віктор Якович Партія Зелених України
Гриньов Олег Леонідович Самовисування
Євдокимов Віктор Борисович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Ємельянов Володимир Михайлович Народно-демократична партія
Задирко Геннадій Олександрович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Запорожець Юрій Михайлович Виборчий блок партій «СЛОн – Соціально-Ліберальне Об’єднання»
Золотоверх Олександр Михайлович Всеукраїнська партія трудящих
Кірюхін Олег Михайлович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Ковальов Сергій Михайлович Самовисування
Малишенко Ігор Петрович Соціалістична партія України
Мартиненко Олександр Петрович Народний Рух України
Мерцалова Людмила Миколаївна Самовисування
Мироненко Валерій Олександрович Виборчий блок партій «Менше слів»
Омельяненко Володимир Ілліч Прогресивна соціалістична партія України
Піка Володимир Матвійович Самовисування
Почтаренко Віра Миколаївна Самовисування
Романовський Георгій Федорович Самовисування
Снісаренко Петро Іванович Ліберальна партія України
Сухоруков Олександр Ілліч Партія регіонів
Фролов Віктор Веніамінович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Шемчук Володимир Тимофійович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Одномандатний виборчий округ № 128
зареєстрованих кандидатів - 20
Андрієнко Олексій Павлович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Боженко Олег Віталійович Комуністична партія України
Будяков Олександр Вікторович Ліберальна партія України
Вакула Євген Сергійович Виборчий блок партій «Менше слів»
Грабовенко Іван Миколайович Самовисування
Гречаний Григорій Іванович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Григор'єва Тетяна Іванівна Самовисування
Діденко Юрій Володимирович Народний Рух України
Дубова Любов Григорівна Самовисування
Кінах Анатолій Кирилович Самовисування
Крисенко Олег Вікторович Самовисування
Левицький Олег Костянтинович Партія регіонів
Лозова Неллі Карпівна Прогресивна соціалістична партія України
Майборода Сергій Федотович Самовисування
Омеліч Віктор Семенович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Польшакова Валентина Володимирівна Самовисування
Соловей Юрій Леонідович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Соломонов Микола Олексійович Самовисування
Толстих Олександра Борисівна Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Юзюк Олексій Олексійович Партія Християнсько-демократичний союз
Одномандатний виборчий округ № 129
зареєстрованих кандидатів - 25
Бойко Ігор Анастасійович Самовисування
Бугаєнко Таміла Іванівна Виборчий блок партій «СЛОн – Соціально-Ліберальне Об’єднання»
Дем'яненко Володимир Миколайович Партія регіонів
Драгомиров Валерій Володимирович Самовисування
Дробілко Юрій Миколайович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Друмов Валерій Ігорович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Завгородній Борис Михайлович Самовисування
Зима Ганна Антонівна Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Іванюченко Анатолій Богданович Народний Рух України
Козир Юрій Борисович Самовисування
Мангер Юрій Вікторович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Мартіян Сергій Михайлович Партія Християнсько-демократичний союз
Масаутов Рафаель Зейнурович Самовисування
Матвєєв Володимир Йосипович Комуністична партія України
Науменко Євген Володимирович Українська партія Справедливості - Союз ветеранів, інвалідів, чорнобильців, афганців
Недо Андрій Олександрович Самовисування
Ольшицький Йосип Йосипович Самовисування
Осадчук Алла Семенівна Виборчий блок партій «Менше слів»
Парсяк Володимир Никифорович Самовисування
Петров Олександр Степанович Самовисування
Сопрун Сергій Іванович Народно-демократична партія
Ставицький Віктор Михайлович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Сурмило Олександр Васильович Ліберальна партія України
Шмакова Тетяна Олександрівна Прогресивна соціалістична партія України
Щербина Володимир Олександрович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 130
зареєстрованих кандидатів - 14
Гаркуша Олексій Миколайович Самовисування
Ільїн Всеволод Олександрович Самовисування
Ковалевська Галина Андріївна Самовисування
Кривуля Євген Валерійович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Ляшенко Микола Дмитрович Самовисування
Масной Степан Федорович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Паламарчук Петро Андрійович Самовисування
Панченко Борис Федорович Самовисування
Рябоконь Віктор Михайлович Партія Християнсько-демократичний союз
Самойленко Тамара Борисівна Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Черниш Павло Павлович Народний Рух України
Шведов Павло Іванович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Шевчук Володимир Маркович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Шкрабак Павло Ананійович Комуністична партія України
Одномандатний виборчий округ № 131
зареєстрованих кандидатів - 17
Акопян Валерій Григорович Самовисування
Бородін Микола Михайлович Самовисування
Глух Іван Васильович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Горбенко Анатолій Степанович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Гривнак Володимир Васильович Самовисування
Заячуковський Валентин Гнатович Самовисування
Іванченко Віктор Тимофійович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Коцюбинський Володимир Йосипович Самовисування
Кравченко Ігор Миколайович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Малицький Олександр Георгійович Народний Рух України
Платовський Євген Володимирович Самовисування
Подольський Олександр Олександрович Самовисування
Романенко Володимир Васильович Самовисування
Савченко Анатолій Іванович Народно-демократична партія
Тертичний Микола Прокопович Комуністична партія України
Тотосько Микола Григорович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Шумов Євген Анатолійович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Одномандатний виборчий округ № 132
зареєстрованих кандидатів - 13
Агафонов Анатолій Вікторович Самовисування
Андронік Василь Миколайович Самовисування
Джердж Сергій Федорович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Клименко Леонід Павлович Народно-демократична партія
Кравченко Сергій Іванович Комуністична партія України
Настенко Олександр Анатолійович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Пархоменко Олександр Степанович Прогресивна соціалістична партія України
Пивоваров Юрій Тимофійович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Писаренко Павло Павлович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Святко Сергій Анатолійович Самовисування
Сірий Микола Іванович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Халецький Валентин Миколайович Самовисування
Янковський Михайло Андрійович Соціал-демократична партія України (об’єднана)