Зареєстровані кандидати в депутати

29.03.1998 Чергові вибори
За станом на : 08.08.2017 15:08:01

Львівська область, кандидати по виборчих округах

Прізвище, ім'я та по батькові Ким висунуто
Одномандатний виборчий округ № 115
зареєстрованих кандидатів - 15
Барнацький Павло Степанович Самовисування
Голуб Дмитро Дмитрович Партія Зелених України
Гривул Теодор Миколайович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Левик Андрій Степанович Республіканська християнська партія
Мудрий Борис Ярославович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Пендерецький Олег Володимирович Християнсько-демократична партія України
Перепічка Євген Васильович Самовисування
Тлустяк Михайло Михайлович Самовисування
Хвойницький Михайло Григорович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Швець Володимир Ярославович Народно-демократична партія
Шкіль Андрій Васильович Українська Національна Асамблея
Шмідт Роман Михайлович Народний Рух України
Юринець Євген Володимирович Самовисування
Якимович Богдан Зіновійович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Янчак Ярослав Іванович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Одномандатний виборчий округ № 116
зареєстрованих кандидатів - 16
Байса Артур-Петро Петрович Українська Національна Асамблея
Богдан Йосип Гнатович Республіканська християнська партія
Вельгош Михайло Васильович Християнсько-демократична партія України
Гордасевич Галина Леонідівна Самовисування
Євтушик Юрій Михайлович Самовисування
Желізко Ігор Миколайович Самовисування
Жуковецький Валентин Григорович Всеукраїнська партія трудящих
Косів Михайло Васильович Народний Рух України
Кравчук Михайло Степанович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Кулик Ігор Мирославович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Мазур Євген Серафимович Комуністична партія України
Сиротенко Володимир Васильович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Турчинський Ярема Остапович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Фігурний Дмитро Васильович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Хмара Степан Ілліч Виборчий блок партій «Національний фронт»
Шмотолоха Володимир Володимирович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 117
зареєстрованих кандидатів - 21
Глухівський Лев Йосипович Народний Рух України
Гораль Тамара Борисівна Всеукраїнська партія жіночих ініціатив
Графійчук Василь Васильович Республіканська християнська партія
Іванюк Йосип Дмитрович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Костюк Петро Іванович Самовисування
Курочка Михайло Іванович Самовисування
Лищишин Омелян Іванович Самовисування
Луцишин Ігор Ярославович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Мотринець Іван Михайлович Самовисування
Нагорний Олександр Миколайович Самовисування
Неймет Василь Іванович Самовисування
Парубчак Орест Іванович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Пинзеник Віктор Михайлович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Покровський Олександр Сергійович Самовисування
Ривак Іван Миколайович Християнсько-демократична партія України
Рижак Ігор Валерійович Партія Зелених України
Свістунов Олександр Григорович Самовисування
Фартушний Анатолій Андрійович Самовисування
Федорів Лариса Йосипівна Самовисування
Холявінський Володимир Ярославович Українська Національна Асамблея
Шпіцер Василь Іванович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Одномандатний виборчий округ № 118
зареєстрованих кандидатів - 15
Апостолюк Ірина Федорівна Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Голуб Олександр Володимирович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Горлачук Валерій Васильович Самовисування
Козак Остап Миколайович Українська Національна Асамблея
Криворучко Юрій Зеновійович Самовисування
Крупник Петро Методійович Самовисування
Лозинський Григорій Іванович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Маковецький Ігор Анатолійович Народно-демократична партія
Павлюк Степан Петрович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Порайко Микола Васильович Християнсько-демократична партія України
Стельмащук Галина Григорівна Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Трохимчук Степан Васильович Партія Зелених України
Туркевич Леонід Михайлович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Філіпович Степан Григорович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Шандрюк Олександр Іванович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Одномандатний виборчий округ № 119
зареєстрованих кандидатів - 14
Апостолюк Олександр Миколайович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Грициндишин Йосип Ярославович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Зеленський Микола Іванович Самовисування
Киричок Тетяна Василівна Комуністична партія України
Кіш Іван Павлович Партія Зелених України
Коліушко Ігор Борисович Народно-демократична партія
Мисик Іван Петрович Самовисування
Пустовіт Любов Омелянівна Самовисування
П'ятак Валерій Альбертович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Тягнибок Олег Ярославович Виборчий блок партій «Менше слів»
Чижук Петро Васильович Християнсько-демократична партія України
Чобіт Дмитро Васильович Самовисування
Чучман Іван Павлович Самовисування
Шафранський Ігор Святославович Українська Національна Асамблея
Одномандатний виборчий округ № 120
зареєстрованих кандидатів - 12
Білак Іван Іванович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Білас Іван Григорович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Білошицький Володимир Іванович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Васюник Іван Васильович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Волошина Рената Євгенівна Самовисування
Кельман Іван Іванович Самовисування
Кушнір Богдан Іванович Народний Рух України
Модрицький Василь Андрійович Християнсько-демократична партія України
Опришко Любов Семенівна Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Стецьків Тарас Степанович Народно-демократична партія
Чайковський Ігор Михайлович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Шингельський Михайло Якович Республіканська християнська партія
Одномандатний виборчий округ № 121
зареєстрованих кандидатів - 10
Біньо Василь Вікторович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Бучацький Мирон Володимирович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Виноградов Євген Якович Самовисування
Глубіш Мирослав Іванович Республіканська християнська партія
Іванчук Олег Михайлович Демократична партія України
Ковальський Аркадій Олександрович Самовисування
Лавринович Олександр Володимирович Народний Рух України
Матолич Роман Михайлович Самовисування
Чебаненко Олександр Іванович Самовисування
Червак Богдан Остапович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 122
зареєстрованих кандидатів - 20
Бойко Микола Миколайович Християнсько-демократична партія України
Василькевич Ярослав Іванович Самовисування
Гедза Володимир Ярославович Самовисування
Горбань Валерій Іванович Самовисування
Давимука Степан Антонович Народний Рух України
Деревчук Андрій Тимофійович Комуністична партія України
Загартовська Володимира Антонівна Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Лупаков Євген Олександрович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Маїк Євген Васильович Самовисування
Мар'єнко Валерій Володимирович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Марітчак Тарас Миколайович Самовисування
Ожиївський Ігор Васильович Самовисування
Петрик Степан Йосипович Самовисування
Ромовська Зорислава Василівна Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Снітинський Володимир Васильович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Устименко Валентин Віталійович Самовисування
Ухач Яків Іванович Самовисування
Ферцович Дмитро Михайлович Українська Національна Асамблея
Харко Андрій Андрійович Партія Зелених України
Юнко Ярослав Андрійович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 123
зареєстрованих кандидатів - 16
Брегін Михайло Григорович Самовисування
Василів Мирон Григорович Самовисування
Гудима Олександр Миколайович Народний Рух України
Гурмак Василь Миколайович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Задорожний Мирослав Володимирович Самовисування
Кедровський Ігор Всеволодович Самовисування
Костюк Мирослава Миколаївна Християнсько-демократична партія України
Микитин Михайло Антонович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Миханів Андрій Антонович Самовисування
Полович Ярослав Романович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Салюк Андрій Зенонович Самовисування
Сімус Микола Миколайович Партія Зелених України
Сірків Михайло Миколайович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Туранський Юрій Петрович Республіканська християнська партія
Шагай Дмитро Андрійович Самовисування
Юрків Надія Ярославівна Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 124
зареєстрованих кандидатів - 12
Бойко Анатолій Григорович Самовисування
Жеребецький Євген Петрович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Ішкевич Олег Ярославович Самовисування
Кендзьор Ярослав Михайлович Народний Рух України
Кириленко Юрій Степанович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Крупін Олег Леонідович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Пилипчук Ігор Мар'янович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Смоляр Ніна Іванівна Самовисування
Стефанишин Ольга Василівна Християнсько-демократична партія України
Тарас Ігор Петрович Самовисування
Федишак Йосип Антонович Самовисування
Чемерис Михайло Іванович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Одномандатний виборчий округ № 125
зареєстрованих кандидатів - 8
Гаєвський Віктор Іванович Самовисування
Гах Ігор Степанович Самовисування
Денькович Михайло Йосипович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Дяків Степан-Роман Степанович Самовисування
Кметик Володимир Іванович Народно-демократична партія
Пукшин Ігор Гелярович Самовисування
Тершовчин Тарас Іванович Самовисування
Фурдичко Орест Іванович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 126
зареєстрованих кандидатів - 18
Базів Василь Андрійович Самовисування
Вітович Олег Васильович Українська Національна Асамблея
Гілецький Іван Іванович Самовисування
Диба Зеновій Евстафійович Самовисування
Євтушенко Анатолій Іванович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Кавулич Богдан Іванович Самовисування
Маланчук Микола Миколайович Самовисування
Михайлюк Климентій Іванович Самовисування
Набитович Ігор Йосипович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Нижник Ігор Юрійович Самовисування
Осташ Ігор Іванович Самовисування
Пастух Роман Іванович Самовисування
Попів Ігор Васильович Народний Рух України
Пужак Богдан Іванович Народно-демократична партія
Семенюк Анна Богданівна Самовисування
Сорочик Юрій Юрійович Християнсько-демократична партія України
Цеголко Петро Павлович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Шведа Юрій Романович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")