Зареєстровані кандидати в депутати

29.03.1998 Чергові вибори
За станом на : 17.07.2017 20:41:54

Луганська область, кандидати по виборчих округах

Прізвище, ім'я та по батькові Ким висунуто
Одномандатний виборчий округ № 103
зареєстрованих кандидатів - 15
Афанас'єв Віктор Васильович Самовисування
Бакуменко Віктор Пахомович Самовисування
Беспалов Микола Олексійович Самовисування
Борзих Олександр Іванович Самовисування
Герасимов Віктор Михайлович Самовисування
Данілов Олексій М'ячеславович Самовисування
Зайцева Ірина Павлівна Самовисування
Карабулін Владислав Борисович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Карачун Іван Федосійович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Мазур Олена Анатоліївна Прогресивна соціалістична партія України
Парнєв Сергій Кімович Самовисування
Свинцицький Володимир Чеславович Народний Рух України
Свірін Олександр Федорович Народно-демократична партія
Титаренко Сергій Анатолійович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Філімоненко Костянтин Вадимович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Одномандатний виборчий округ № 104
зареєстрованих кандидатів - 22
Антонюк Віктор Миронович Прогресивна соціалістична партія України
Булгак Леонід Миколайович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Велігура Юрій Васильович Соціалістична партія України
Воловик Іван Федорович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Дураков Микола Григорович Самовисування
Євдокимов Володимир Миколайович Самовисування
Жарков Олексій Андрійович Соціал-демократична партія України
Каташов Микола Михайлович Самовисування
Кривобоков Владислав Анатолійович Самовисування
Марамзін Федір Андрійович Комуністична партія України
Паршин Олександр Андрійович Самовисування
Петрівний Василь Михайлович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Пилипенко Ольга Миколаївна Народний Рух України
Подгорний Сергій Петрович Народно-демократична партія
Рягузов Олександр Никифорович Самовисування
Степанов Петро Степанович Самовисування
Тараба Віктор Іванович Самовисування
Ткаченко Віктор Петрович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Токарєв Анатолій Іванович Самовисування
Хмелевський Вячеслав Володимирович Самовисування
Шердець Іван Павлович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Юров Юрій Павлович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Одномандатний виборчий округ № 105
зареєстрованих кандидатів - 24
Вишняк Анатолій Сергійович Самовисування
Гмиря Сергій Петрович Комуністична партія України
Дедов Олександр Дмитрович Партія регіонів
Зуйко Сергій Якович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Кожевіна Наталія Дмитрівна Виборчий блок партій «СЛОн – Соціально-Ліберальне Об’єднання»
Кравченко Юрій Анатолійович Самовисування
Левандовський Вячеслав Олександрович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Лигін Олександр Олександрович Самовисування
Лисаченко Олексій Іванович Самовисування
Лисенко Микола Миколайович Народний Рух України
Лозицький Флор Йосипович Самовисування
Нікітін Євген Володимирович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Сергеєв Геннадій Костянтинович Самовисування
Стрекотенко Лариса Олександрівна Самовисування
Харченко Анатолій Михайлович Самовисування
Ходневич Володимир Антонович Самовисування
Хомутов Володимир Миколайович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Черняков Володимир Олексійович Самовисування
Чигвінцев Сергій Юрійович Самовисування
Чугуєвець Валентина Миколаївна Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Шакалов Михайло Павлович Партія Зелених України
Шевельдін Борис Миколайович Самовисування
Шур Юрій Олександрович Самовисування
Щедрін Анатолій Гаврилович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 106
зареєстрованих кандидатів - 19
Васильківська Зінаїда Григоріївна Самовисування
Волков Євген Сергійович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Герасимов Віктор Васильович Самовисування
Грачов Василь Васильович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Заливна Лариса Миколаївна Соціал-демократична партія України
Камєнєва Валентина Іванівна Партія Зелених України
Кириллов Віктор Дмитрович Самовисування
Кириченко Вячеслав Михайлович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Коломойцев-Рибалка Валерій Едуардович Самовисування
Копилов Анатолій Павлович Самовисування
Ляхов Іван Андрійович Самовисування
Павлов Євген Олександрович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Песоцький Микола Федорович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Поліщук Віра Дмитрівна Народно-демократична партія
Проскурко Віталій Ігорович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Сурков Олексій Захарович Самовисування
Ткалич Валентин Васильович Народний Рух України
Уланов Валентин Миколайович Самовисування
Шульга Анатолій Степанович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 107
зареєстрованих кандидатів - 29
Бакуменко Ірина Камеліївна Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Банасько Василь Васильович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Батечко Микола Андрійович Самовисування
Борисова Ольга Василівна Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Войтенко Леонід Якович Самовисування
Дмитренко Олексій Іванович Самовисування
Єрьоменко Володимир Миколайович Самовисування
Заскалько Юрій Михайлович Партія Зелених України
Казаков Юрій Михайлович Самовисування
Кириченко Людмила Федорівна Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Лаврик Сергій Іванович Самовисування
Лазуренко Олександр Володимирович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Лобанов Павло Веніамінович Партія регіонів
Макєєв Володимир Григорійович Самовисування
Матюшечкін Василь Іванович Соціалістична партія України
Машталер Олександр Миколайович Самовисування
Мірошниченко Геннадій Васильович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Мітянін Микола Георгійович Народно-демократична партія
Молдованов Олександр Винедиктович Самовисування
Напольських Анатолій Дмитрович Самовисування
Петіна Марія Олександрівна Самовисування
Петренко Дмитро Дмитрович Комуністична партія України
Рижиков Микола Мойсійович Самовисування
Санюк Микола Миколайович Прогресивна соціалістична партія України
Терніков Юрій Миколайович Самовисування
Токарєв Анатолій Григорович Самовисування
Федоренко Олександр Олексійович Самовисування
Шматько Микола Гаврилович Самовисування
Щетко Антон Романович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 108
зареєстрованих кандидатів - 14
Баранник Сергій Григорович Самовисування
Волков Геннадій Миколайович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Гнєушев Фрідріх Герасимович Соціалістична партія України
Давидов Володимир Васильович Самовисування
Демченко Геннадій Олексійович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Жадан Олександр Максимович Самовисування
Лобода Валерій Олексійович Народно-демократична партія
Овечкін Михайло Іванович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Сінченко Сергій Григорович Комуністична партія України
Сумарєва Ганна Юріївна Народний Рух України
Ткаченко Іван Гордійович Самовисування
Шамрін Анатолій Миколайович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Шевченко Олександр Олексійович Самовисування
Шкода Петро Костянтинович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Одномандатний виборчий округ № 109
зареєстрованих кандидатів - 22
Баранов Юрій Володимирович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Бойчук Андрій Васильович Народний Рух України
Василенко Андрій Андрійович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Горбунова Тетяна Михайлівна Самовисування
Єськов Валентин Андрійович Комуністична партія України
Козак Вячеслав Іванович Партія регіонів
Конюшков Анатолій Миколайович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Коробкін Олександр Григорович Самовисування
Прищепов Святослав Матвійович Самовисування
Пульчев Анатолій Дем'янович Самовисування
Реверчук Валерій Павлович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Рибін Петро Петрович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Рижков Анатолій Іванович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Стронін Валентин Петрович Прогресивна соціалістична партія України
Суліменко Володимир Георгійович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Тарасов Володимир Васильович Самовисування
Федаш Микола Миколайович Самовисування
Фуклєв Віктор Васильович Самовисування
Хорхордін Єгор Володимирович Самовисування
Цидибрага Сергій Олександрович Самовисування
Шевцов Микола Іванович Самовисування
Шовкопляс Іван Федорович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 110
зареєстрованих кандидатів - 13
Басов Віктор Єгорович Народний Рух України
Гетман Микола Григорович Самовисування
Задков Олександр Іванович Самовисування
Землянський Юрій Володимирович Самовисування
Літвінов Костянтин Геннадійович Народно-демократична партія
Поніжан Валентина Володимирівна Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Прокопенко Володимир Афанасійович Самовисування
Прокоп'єв Микола Федорович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Тимченко Леонід Андрійович Самовисування
Туров Анатолій Петрович Самовисування
Федоренко Микола Миколайович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Худяков Анатолій Миколайович Партія захисників Вітчизни
Цибенко Петро Степанович Комуністична партія України
Одномандатний виборчий округ № 111
зареєстрованих кандидатів - 17
Артюх Іван Семенович Самовисування
Башкатова Наталія Іванівна Самовисування
Грищенко Володимир Олександрович Самовисування
Динейкін Григорій Іванович Самовисування
Задирака Неллі Акопівна Комуністична партія України
Іоффе Юлій Якович Самовисування
Карелін Юрій Леонідович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Каріка Ігор Валентинович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Кириченко Борис Георгійович Самовисування
Кравченко Володимир Олексійович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Лєваков Євгеній Анатолійович Самовисування
Муранов Сергій Володимирович Партія регіонів
Негода Григорій Михайлович Соціалістична партія України
Попов Владислав Олександрович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Потока Олена Іванівна Народний Рух України
Терловий Анатолій Миколайович Народно-демократична партія
Хлопов Вячеслав Максимович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Одномандатний виборчий округ № 112
зареєстрованих кандидатів - 24
Акентьєв Олександр Іванович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Галиняк Михайло Атаназович Народний Рух України
Гераськов Василь Миколайович Самовисування
Драніщев Микола Іванович Самовисування
Жданов Андрій Миколайович Самовисування
Животовський Юрій Васильович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Засєдатєлєв Юрій Анатолійович Самовисування
Каташов Ігор Миколайович Самовисування
Ковтунов Микола Федорович Самовисування
Коржева Ірина Валеріївна Прогресивна соціалістична партія України
Кривоногов Олександр Миколайович Самовисування
Літвінов Віктор Гаврилович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Макухін Анаталій Григорійович Самовисування
Марченко Валентина Борисівна Самовисування
Митарєв Сергій Олексійович Самовисування
Одинцов Микола Павлович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Рачковський Володимир Олександрович Самовисування
Степанов Михайло Володимирович Соціалістична партія України
Стройний Олександр Михайлович Самовисування
Тарновський Павло Северіанович Самовисування
Терешков Геннадій Михайлович Партія Зелених України
Удовенко Іван Семенович Самовисування
Черенков Олександр Павлович Комуністична партія України
Шведюк Степан Васильович Народно-демократична партія
Одномандатний виборчий округ № 113
зареєстрованих кандидатів - 11
Астапов Вячеслав Степанович Народно-демократична партія
Галицький Олександр Іванович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Донченко Юрій Григорович Комуністична партія України
Доренський Едуард Григорович Самовисування
Ковальов Валерій Михайлович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Коротенко Степан Іванович Народний Рух України
Матових Валерій Іванович. Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Підтинна Людмила Миколаївна Виборчий блок партій «Національний фронт»
Семистяга Володимир Федорович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Стешенко Олександр Миколайович Самовисування
Харламова Галина Володимирівна Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Одномандатний виборчий округ № 114
зареєстрованих кандидатів - 23
Бережний Віктор Григорійович Комуністична партія України
Бєліков Віктор Васильович Самовисування
Бочарніков Сергій Миколайович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Гладких Сергій Миколайович Самовисування
Грібов Олександр Георгійович Партія регіонів
Донченко Микола Васильович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Земчихін Ігор Анатолійович Самовисування
Зінов'єва Зоя Пилипівна Самовисування
Іванченко Микола Васильович Самовисування
Ілларіонова Олена Вікторівна Соціал-демократична партія України
Ільїн Едуард Миколайович Самовисування
Кожем'якін Анікей Іванович Самовисування
Комчадалов Євген Миколайович Самовисування
Кризський Юрій Олексійович Самовисування
Науменко Анатолій Вячеславович Самовисування
Орлова Лілія Миколаївна Самовисування
Павлов Юрій Олександрович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Поштук Олександр Зосимович Самовисування
Сакадинська Тамара Федорівна Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Середа Олександр Олексійович Самовисування
Черних Анатолій Анатолійович Самовисування
Чурута Михайло Іванович Самовисування
Юркін Віктор Васильович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")