Зареєстровані кандидати в депутати

29.03.1998 Чергові вибори
За станом на : 10.09.2017 17:39:01

Київська область, кандидати по виборчих округах

Прізвище, ім'я та по батькові Ким висунуто
Одномандатний виборчий округ № 90
зареєстрованих кандидатів - 25
Антоненко Сергій Михайлович Самовисування
Внуков Сергій Олексійович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Волощенко Василь Дмитрович Самовисування
Гермашенко Владислав Григорович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Голубенко Людмила Олексіївна Самовисування
Єфименко Костянтин Олексійович Самовисування
Залізницький Василь Федорович Самовисування
Карпухін Ярослав Володимирович Партія Зелених України
Кириленко В'ячеслав Анатолійович Народний Рух України
Коваленко Олег Іванович Самовисування
Міщенко Петро Пантелійович Самовисування
Плєшаков Анатолій Васильович Комуністична партія України
Подсольонов Євгеній Іванович Самовисування
Пшенік Микола Іванович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Рудковський Дмитро Олександрович Самовисування
Семенченко Анатолій Васильович Самовисування
Стуконог Петро Опанасович Самовисування
Сузанський Віктор Григорович Самовисування
Теплов Сергій Владиславович Самовисування
Ткаленко Іван Іванович Самовисування
Тютюнник Іван Федорович Народно-демократична партія
Филипова Галина Костянтинівна Християнсько-демократична партія України
Хабаров Михайло Олександрович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Харута Григорій Григорович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Шалімова Сусанна Миколаївна Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 91
зареєстрованих кандидатів - 15
Бебик Валерій Михайлович Самовисування
Дідок Олексій Олексійович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Іванов Вадим Павлович Народно-демократична партія
Карпінський Ярослав Дмитрийович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Козачок Дмитро Олександрович Партія духовного, економічного і соціального прогресу
Пасічник Михайло Георгійович Самовисування
Сергієнко Сергій Іванович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Ситнік Броніслава Вікентіївна Самовисування
Ситнік Петро Кононович Християнсько-демократична партія України
Табачник Дмитро Володимирович Самовисування
Франчук Анатолій Миколайович Комуністична партія України
Ходаківський Леонід Болеславович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Цибуленко Микола Васильович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Шевченко Віталій Федорович Народний Рух України
Шморгун Леонід Григорович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 92
зареєстрованих кандидатів - 11
Галка Вадим Михайлович Самовисування
Глей Віра Дмитрівна Християнсько-демократична партія України
Даниленко Анатолій Степанович Самовисування
Ємельянов Володимир Олександрович Самовисування
Калашник Петро Савич Самовисування
Кирпатенко Василь Олександрович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Мороз Олександр Олександрович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Сівкович Володимир Леонідович Самовисування
Турчин Генадій Петрович Партія Зелених України
Шеремет Олег Петрович Народний Рух України
Яценко Дмитро Петрович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 93
зареєстрованих кандидатів - 18
Андрушко Анатолій Миколайович Партія духовного, економічного і соціального прогресу
Гончарук Любов Олександрівна Самовисування
Грисюк Володимир Григорович Партія Зелених України
Журавський Олег Юзефович Самовисування
Засуха Тетяна Володимирівна Самовисування
Кабанець Наталія Олексіївна Самовисування
Ковальчук Леонід Юрійович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Коробенко Іван Гнатович Самовисування
Логвиненко Сергій Іванович Самовисування
Мариниченко Павло Артемович Самовисування
Найда Ігор Володимирович Народно-демократична партія
Пеньков Валерій Іванович Самовисування
Пономаренко Олег Миколайович Комуністична партія України
Пронькін Володимир Леонідович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Сав'ян Костянтин Іванович Народний Рух України
Склянкін Юрій Вікторович Християнсько-демократична партія України
Стрілько Валентина Василівна Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Щелкунов Володимир Ігоревич Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 94
зареєстрованих кандидатів - 20
Базилевський Борис Миколайович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Барабаш Володимир Володимирович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Гажаман Василь Степанович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Грицаєнко Леонід Романович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Грошев Євген Вікторович Всеукраїнська партія трудящих
Дзюбко Петро Олексійович Самовисування
Євдокимов Валерій Олександрович Самовисування
Жовтяк Євген Дмитрович Народний Рух України
Іванов Юрій Миколайович Самовисування
Карпенко Володимир Васильович Самовисування
Касянчук Ростислав Прохорович Самовисування
Косенко Григорій Михайлович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Костинський Григорій Борисович Ліберальна партія України
Кравчук Василь Олексійович Самовисування
Легкий Валерій Іванович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Міщерська Наталія Андріївна Самовисування
Орлов Валерій Вікторович Комуністична партія України
Пікулик Василь Серафимович Партія національно-економічного розвитку України
Сліпко Володимир Федорович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Удовиченко Володимир Петрович Народно-демократична партія
Одномандатний виборчий округ № 95
зареєстрованих кандидатів - 26
Акімшена Ніна Данилівна Християнсько-демократична партія України
Алмазін Ігор Пантелеймонович Самовисування
Андреєв Юрій Борисович Українська партія Справедливості - Союз ветеранів, інвалідів, чорнобильців, афганців
Андрощук Володимир Іванович Партія духовного, економічного і соціального прогресу
Безсмертний Роман Петрович Самовисування
Братко Віктор Іванович Самовисування
Бригадир Микола Іполітович Самовисування
Кірімов Іван Захарович Самовисування
Коляда Олександр Федорович Самовисування
Королюк Володимир Олександрович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Кострома Віталій Олексійович Комуністична партія України
Кутаф'єв Віталій Вячеславович Самовисування
Майбоженко Микола Никонович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Мельник Василь Віталійович Самовисування
Павлов Сергій Дмитрович Самовисування
Пилипенко Віталій Олександрович Самовисування
Прокопець Володимир Микитович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Рогалевський Михайло Францович Самовисування
Рудич Станіслав Миколайович Самовисування
Рябченко Володимир Петрович Самовисування
Сінько Василь Данилович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Смеречинський Олександр Всеволодович Партія Зелених України
Степаненко Микола Леонтійович Народний Рух України
Філіпович Анатолій Андрійович Самовисування
Чайковський Анатолій Степанович Самовисування
Шклярук Франс-Фелікс Станіславович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 96
зареєстрованих кандидатів - 21
Бабенко Ольга Павлівна Самовисування
Баклан Сергій Костянтинович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Бардин Ярослав Богданович Самовисування
Гарницький Микола Петрович Партія духовного, економічного і соціального прогресу
Дегтяренко Володимир Григорович Самовисування
Журавель Андрій Вікторович Християнсько-демократична партія України
Іщенко Олексій Максимович Самовисування
Козленко Борис Опанасович Самовисування
Курикін Сергій Іванович Партія Зелених України
Леоненко Віктор Іванович Самовисування
Михайлюк Михайло Васильович Самовисування
Новіков Олександр Васильович Українська партія Справедливості - Союз ветеранів, інвалідів, чорнобильців, афганців
Остапець Сергій Леонідович Самовисування
Савін Іван Пилипович Комуністична партія України
Скибенко Іван Васильович Самовисування
Хоролець Лариса Іванівна Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Черніков Володимир Олександрович Самовисування
Чернюк Володимир Сергійович Самовисування
Шевченко Олесь Євгенович Народний Рух України
Шибіко Анатолій Володимирович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Яворівський Володимир Олександрович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Одномандатний виборчий округ № 97
зареєстрованих кандидатів - 16
Бакай Ігор Михайлович Самовисування
Бойко Володимир Іванович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Власенко Лариса Ананіївна Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Гаврик Віталій Миколайович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Жовніренко Павло Григорович Самовисування
Козацький Олександр Михайлович Самовисування
Корж Сергій Іванович Ліберальна партія України
Мудренко Володимир Іванович Самовисування
Опанасенко Григорій Петрович Самовисування
Попсуй Олександр Миколайович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Соломатін Юрій Петрович Комуністична партія України
Цимбал Володимир Олексійович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Черненко Дмитро Олексійович Народний Рух України
Чупейда Ілля Тимофійович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Швець Михайло Вікторович Партія Зелених України
Шейко Олександр Петрович Виборчий блок партій «СЛОн – Соціально-Ліберальне Об’єднання»