Зареєстровані кандидати в депутати

29.03.1998 Чергові вибори
За станом на : 13.08.2017 09:38:58

Івано-Франківська область, кандидати по виборчих округах

Прізвище, ім'я та по батькові Ким висунуто
Одномандатний виборчий округ № 84
зареєстрованих кандидатів - 21
Бабій Ольга Михайлівна Самовисування
Вишиванюк Зиновій Михайлович Українська Християнсько-демократична партія
Галюк Іван Володимирович Українська Національна Асамблея
Гудзик Володимир Васильович Самовисування
Данилейко Олег Тимофійович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Ільків Марія Петрівна Самовисування
Кіліба Надія Антонівна Самовисування
Костицький Василь Васильович Самовисування
Кугутяк Микола Васильович Самовисування
Олексюк Олег Миколайович Самовисування
Осадчук Петро Ілліч Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Павлик Василь Остапович Республіканська християнська партія
Прут Анатолій Петрович Самовисування
Рожко Микола Михайлович Народно-демократична партія
Ткачук Ірина Григорівна Народний Рух України
Ульванська Ярослава Степанівна Самовисування
Федьків Богдан Михайлович Соціалістична партія України
Шлемко Володимир Теофілович Самовисування
Шлемко Дмитро Васильович Партія "Міжрегіональний блок реформ"
Якимів Ігор Миронович Самовисування
Яцишин Антон Іванович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Одномандатний виборчий округ № 85
зареєстрованих кандидатів - 17
Березовський Володимир Іванович Самовисування
Гаргат Михайло Ілліч Самовисування
Гошовський Микола Іванович Республіканська християнська партія
Гречаник Василь Петрович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Довгаль Станіслав Григорович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Дутчин Іван Юрійович Самовисування
Ільків Мирон Іванович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Кравців Микола Миколайович Українська Християнсько-демократична партія
Круцик Роман Миколайович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Курус Ігор Федорович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Марчак Ігор Романович Самовисування
Мельник Василь Іванович Самовисування
Насалик Ігор Степанович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Панькович Ігор Михайлович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Сімків Ігор Тарасович Партія регіонів
Сушко Роман Васильович Народний Рух України
Цапович Віталій Володимирович Українська Національна Асамблея
Одномандатний виборчий округ № 86
зареєстрованих кандидатів - 21
Гнідан Іван Васильович Самовисування
Григорович Лілія Степанівна Народний Рух України
Грицяк Ігор Андрійович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Дмитерко Михайло Васильович Комуністична партія України
Довганюк Ігор Дмитрович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Івасюк Іван Степанович Самовисування
Ковалів Олександер Іванович Самовисування
Ковцуняк Василь Васильович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Краузе Сергій Валентинович Самовисування
Лаврук Тарас Петрович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Лизанчук Василь Васильович Самовисування
Машталер Володимир Петрович Самовисування
Ославський Михайло Іванович Українська Християнсько-демократична партія
Остап'як Зіновій Михайлович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Плеско Світлана Василівна Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Пронюк Євген Васильович Самовисування
Романюк Юрій Дмитрович Самовисування
Ткачук Василь Михайлович Самовисування
Ханич Володимир Іванович Партія Зелених України
Чипига Володимир Михайлович Самовисування
Шокалюк Володимир Олексійович Українська Національна Асамблея
Одномандатний виборчий округ № 87
зареєстрованих кандидатів - 11
Боднар Володимир Степанович Українська Національна Асамблея
Голодюк Борис Борисович Самовисування
Іваськевич Степан Григорович Виборчий блок партій «Менше слів»
Казарін Василь Миколайович Самовисування
Литвак Олег Михайлович Самовисування
Панас Дмитро Петрович Самовисування
Підручний Михайло Михайлович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Пунько Богдан Михайлович Самовисування
Стельмах Борис Миколайович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Тітов Володимир Дмитрович Комуністична партія України
Шкандрій Надія Василівна Республіканська християнська партія
Одномандатний виборчий округ № 88
зареєстрованих кандидатів - 18
Андріішин Олег Богданович Партія Зелених України
Білик Любавій Павлович Українська Національна Асамблея
Боброва Любов Юріївна Народний Рух України
Данилик Михайло Михайлович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Дирів Ігор Іванович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Дрогомирецький Іван Михайлович Самовисування
Касіянчук Василь Дмитрович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Кощинець Василь Васильович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Манів Зіновій Олексійович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Монастирецький Володимир Іванович Самовисування
Негрич Михайло Дмитрович Республіканська християнська партія
Перович Лев Миколайович Самовисування
Романяк Олег Ярославович Самовисування
Семків Ігор Богданович Самовисування
Січко Петро Васильович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Шаповаленко Василь Іванович Комуністична партія України
Щеглюк Василь Романович Виборчий блок партій «Менше слів»
Яковина Микола Михайлович Народно-демократична партія
Одномандатний виборчий округ № 89
зареєстрованих кандидатів - 17
Березицький Богдан Адамович Народний Рух України
Гайванюк Петро Ілліч Українська Національна Асамблея
Івченко Олексій Григорович Самовисування
Лисак Мирон Іванович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Панько Петро Васильович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Проданюк Юрій Юрійович Самовисування
Пушкар Петро Васильович Республіканська християнська партія
Радчук Володимир Юхимович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Семанишин Ярослав Васильович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Семчишин Роман Андрійович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Сливка Іван Васильович Самовисування
Стецько Ярослава Йосипівна Виборчий блок партій «Національний фронт»
Терехов Олександр Олександрович Комуністична партія України
Триндохір Василь Васильович Самовисування
Угринюк Володимир Михайлович Самовисування
Чуднов Василь Михайлович Народно-демократична партія
Яворський Олександр Павлович Самовисування