Зареєстровані кандидати в депутати

29.03.1998 Чергові вибори
За станом на : 27.08.2017 16:51:21

Запорізька область, кандидати по виборчих округах

Прізвище, ім'я та по батькові Ким висунуто
Одномандатний виборчий округ № 75
зареєстрованих кандидатів - 24
Бабурін Олексій Васильович Комуністична партія України
Білокопитов Борис Семенович Самовисування
Бірюк Олександр Іванович Самовисування
Бочкарьов Юрій Георгійович Самовисування
Джаббаров Карахан Атахан-огли Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Дружков Георгій Анатолійович Самовисування
Каплій Олег Володимирович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Кошлатий Володимир Петрович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Кузенко Володимир Васильович Самовисування
Кузьменко Сергій Леонідович Самовисування
Кучерук Катерина Іванівна Самовисування
Лебединець Микола Григорович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Левадний Михайло Іванович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Надєєв Ігор Михайлович Самовисування
Назаренко Сергій Миколайович Самовисування
Никифоров Леонід Іванович Прогресивна соціалістична партія України
Огаренко Віктор Миколайович Самовисування
Олійник Олександр Леонтійович Народний Рух України
Першаков Сергій Михайлович Самовисування
Ревуненков Віктор Володимирович Партія Зелених України
Снігар Іван Олександрович Самовисування
Сотников Олександр Миколайович Самовисування
Субботін Анатолій Іванович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Шумейко Олександр Вікторович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Одномандатний виборчий округ № 76
зареєстрованих кандидатів - 14
Баулін Павло Борисович Комуністична партія України
Гапоненко Геннадій Іванович Самовисування
Єрохов Ігор Васильович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Калиняк Михайло Федорович Народний Рух України
Кошля Володимир Іванович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Кужель Олександра Володимирівна Самовисування
Левадний Віктор Іванович Самовисування
Лукашенко Віталій Миколайович Прогресивна соціалістична партія України
Огородова Тамара Миколаївна Самовисування
Потапова Лариса Володимирівна Самовисування
Світлицький Анатолій Анатолійович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Соболєв Сергій Владиславович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Філатов Павло Євгенович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Черленюх Володимир Васильович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 77
зареєстрованих кандидатів - 20
Андрюшечкін Дмитро Володимирович Самовисування
Білоус Людмила Миколаївна Самовисування
Гармашов Георгій Миколайович Самовисування
Гацько Валерій Петрович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Гащенко Сергій Васильович Самовисування
Карпенко Валерія Євгенівна Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Кійко Геннадій Васильович Самовисування
Костенко Євген Георгійович Самовисування
Крюков Анатолій Федорович Самовисування
Купцов Юрій Анатолійович Самовисування
Левченко Михайло Павлович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Литвиненко Микола Миколайович Прогресивна соціалістична партія України
Мурсюкаєв Равіл Емінович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Пальчевський Сергій Миколайович Самовисування
Педченко Володимир Олександрович Самовисування
Погрібняк Микола Анатолійович Народно-демократична партія
Понеділко Віктор Іванович Комуністична партія України
Савченко Станіслав Георгійович Самовисування
Фісоченко Лариса Іванівна Народний Рух України
Чудновський Семен Олександрович Виборчий блок партій «СЛОн – Соціально-Ліберальне Об’єднання»
Одномандатний виборчий округ № 78
зареєстрованих кандидатів - 18
Анісімов Леонід Олександрович Самовисування
Ахінько Наталія Юхимівна Самовисування
Ванат Петро Михайлович Самовисування
Гопенко Едуард Анатолійович Християнсько-демократична партія України
Дорогань Юрій Олександрович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Кузнецов Олександр Борисович Самовисування
Маєв Григорій Володимирович Прогресивна соціалістична партія України
Мещанінов Анатолій Васильович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Нечай Віталій Анатолійович Комуністична партія України
Никитюк Олександр Павлович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Розмазнін Олександр Петрович Самовисування
Романцов Ігор Анатолійович Самовисування
Семоненко Василь Миколайович Самовисування
Скоропадський Олександр Іванович Народно-демократична партія
Судницин Федір Семенович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Тарасова Алла Георгіївна Самовисування
Фролов Валентин Сергійович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Щербина Святослав Вікторович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Одномандатний виборчий округ № 79
зареєстрованих кандидатів - 17
Арабаджи Володимир Васильович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Богатирєв Віталій Григорович Прогресивна соціалістична партія України
Грицай Михайло Павлович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Домашенко Юрій Миколайович Самовисування
Дятлов Микола Олександрович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Кайда Василь Іванович Народний Рух України
Крючіна Віра Дмитрівна Самовисування
Кузьменко Олександр Костянтинович Самовисування
Мамедов Сабір Баба-огли Самовисування
Могилін Геннадій Леонтійович Самовисування
Пасічний Олег Федорович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Резніков Анатолій Антонович Самовисування
Сенченкова Тетяна Володимирівна Самовисування
Стельмаченко Микола Федорович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Тодоров Євген Семенович Комуністична партія України
Харченко Сергій Олексійович Самовисування
Хорішко Віталій Васильович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Одномандатний виборчий округ № 80
зареєстрованих кандидатів - 20
Авраменко Едуард Володимирович Самовисування
Бєльський Вячеслав Іванович Самовисування
Біряк Василь Олексійович Самовисування
Бойко Іван Григорович Самовисування
Вегеря Сергій Миколайович Самовисування
Григор'єв Микола Никифорович Самовисування
Кабанов Віктор Іванович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Кучеренко Олексій Юрійович Самовисування
Луньов Григорій Олексійович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Маштаков Дмитро Євгенович Самовисування
Морщавка Іван Євгенович Самовисування
Наумов Анатолій Васильович Самовисування
Пастух Віталій Саввович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Поливаний Віктор Савович Самовисування
Ручиця Анатолій Денисович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Сафонова Ганна Леонідівна Самовисування
Сердюк Іван Іванович Самовисування
Стаценко Микола Миколайович Самовисування
Чичков Валерій Михайлович Комуністична партія України
Швець Олександр Лукич Народний Рух України
Одномандатний виборчий округ № 81
зареєстрованих кандидатів - 16
Антоновська Лариса Віталіївна Самовисування
Бочаров Євген Миколайович Християнсько-демократична партія України
Букреєва Любов Іванівна Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Генов Сергій Олександрович Прогресивна соціалістична партія України
Гудзь Віктор Васильович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Єрьомін Віталій Миколайович Самовисування
Жидкевич Микола Григорович Самовисування
Кушнарьов Артур Сергійович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Мангул Анатолій Ілліч Самовисування
Морозов Віталій Миколайович Самовисування
Півцаєв Едуард Олексійович Самовисування
Плахотін Гаррі Васильович Самовисування
Пономарьов Володимир Васильович Самовисування
Рульєв Віталій Андрійович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Смирнов Валентин Миколайович Комуністична партія України
Стеценко Тихон Тихонович Народний Рух України
Одномандатний виборчий округ № 82
зареєстрованих кандидатів - 15
Бабміндра Дмитро Іванович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Бондаренко Олександр Анатолійович Самовисування
Вітков Михайло Степанович Самовисування
Гаріна Ріма Григорівна Самовисування
Горетий Євгеній Андрійович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Заріцький Микола Васильович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Мороз Анатолій Миколайович Комуністична партія України
Савенко Михайло Михайлович Прогресивна соціалістична партія України
Савченко Олексій Федосійович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Середа Микола Миколайович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Сидоренко Микола Павлович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Сідельніков Валентин Федорович Самовисування
Соколовський Віктор Миколайович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Терець Валерій Миколайови Самовисування
Шевченко Анатолій Андрійович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 83
зареєстрованих кандидатів - 13
Бакуменко Іван Іванович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Єрмак Анатолій Васильович Самовисування
Кас'яненко Сергій Анатолійович Партія Зелених України
Кириченко Валерій Семенович Самовисування
Кільдюшкін Олег Васильович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Кривенко Григорій Іванович Народний Рух України
Музика Петро Олексійович Самовисування
Пузан Петро Володимирович Самовисування
Репницький Михайло Миколайович Прогресивна соціалістична партія України
Таран Микола Васильович Комуністична партія України
Черленюх Людмила Василівна Самовисування
Шпакович Володимир Володимирович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Яворський Антон Миронович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»