Зареєстровані кандидати в депутати

29.03.1998 Чергові вибори
За станом на : 24.09.2017 07:59:17

Закарпатська область, кандидати по виборчих округах

Прізвище, ім'я та по батькові Ким висунуто
Одномандатний виборчий округ № 70
зареєстрованих кандидатів - 12
Бараннік Наталія Павлівна Партія регіонів
Баранчик Іван Іванович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Бедь Володимир Васильович Християнсько-демократична партія України
Берец Іван Іванович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Бойчук Надія Іванівна Комуністична партія України
Бурак Микола Ілліч Самовисування
Кривцов Олександр Петрович Самовисування
Орос Олександр Михайлович Самовисування
Піпаш Володимир Васильович Народний Рух України
Федака Павло Михайлович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Чорба Петро Петрович Самовисування
Шуфрич Нестор Іванович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Одномандатний виборчий округ № 71
зареєстрованих кандидатів - 10
Адам Аладар Євгенович Самовисування
Грабар Іван Васильович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Ільтьо Марія Антонівна Народно-демократична партія
Коцило Олександр Іванович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Крись Остап Павлович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Куруц Володимир Ілліч Виборчий блок партій «Національний фронт»
Суркіс Григорій Михайлович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Улинець Василь Георгійович Партія регіонів
Хайнас Олександр Васильович Самовисування
Химинець Василь Васильович Комуністична партія України
Одномандатний виборчий округ № 72
зареєстрованих кандидатів - 16
Бізіля Ольга Василівна Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Буришин Федір Іванович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Варга Лайош Шамуїлович Самовисування
Гецко Петро Іванович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Горба Михайло Іванович Народно-демократична партія
Думнич Василь Михайлович Самовисування
Ковач Микола Миколайович Самовисування
Кузів Ярослав Михайлович Самовисування
Ладижець Олесь Володимирович Християнсько-демократична партія України
Маліборська Едіта Юліївна Самовисування
Моцяк Василь Михайлович Самовисування
Разгулов Валерій Михайлович Самовисування
Рішко Іван Миколайович Самовисування
Сабо Бейло Тівадорович Комуністична партія України
Савчур Федір Федорович Народний Рух України
Товт Михайло Михайлович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 73
зареєстрованих кандидатів - 3
Буришин Василь Петрович Комуністична партія України
Гриниха Ігор Григорович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Медведчук Віктор Володимирович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Одномандатний виборчий округ № 74
зареєстрованих кандидатів - 19
Андрусяк Ярослав Григорович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Бедь Віктор Васильович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Беля Олександр Йосипович Самовисування
Борисенко Теодор Ілліч Самовисування
Буковський Іван Васильович Самовисування
Грабар Микола Федорович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Джанда Михайло Михайлович Самовисування
Жердицький Віктор Юстимович Самовисування
Кузьо Василь Іванович Самовисування
Куцин Олег Іванович Виборчий блок партій «Менше слів»
Лях Іван Степанович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Маркуш Марія Андріївна Комуністична партія України
Плиска Михайло Михайлович Самовисування
Попенко Сергій Григорович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Попович Панько Васильович Самовисування
Розман Володимир Афанасійович Народно-демократична партія
Ухаль Арзен Михайлович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Цугорка Василь Іванович Самовисування
Юрченко Валерій Володимирович Самовисування