Зареєстровані кандидати в депутати

29.03.1998 Чергові вибори
За станом на : 09.08.2017 06:55:08

Донецька область, кандидати по виборчих округах

Прізвище, ім'я та по батькові Ким висунуто
Одномандатний виборчий округ № 41
зареєстрованих кандидатів - 15
Булгакова Надія Миколаївна Прогресивна соціалістична партія України
Винокурова Наталія Олександрівна Республіканська християнська партія
Китаєв Сергій Михайлович Самовисування
Коротаєв Євген Іванович Народно-демократична партія
Крилов Михайло Олексійович Самовисування
Мезніков Володимир Іванович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Нестерова Олена Вікторівна Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Ратнікова Євгенія Миколаївна Виборчий блок партій «Національний фронт»
Трубніков Володимир Миколайович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Федоренко Любов Петрівна Комуністична партія України
Шевченко Олександр Дмитрович Партія Зелених України
Шостак Сергій Васильович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Шушкевич Володимир Григорович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Щербань Володимир Петрович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Юлін Валентин Олексійович Партія регіонів
Одномандатний виборчий округ № 42
зареєстрованих кандидатів - 20
Амітов Павло Михайлович Соціал-демократична партія України
Базилюк Олександр Філімонович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Герасименко Олександр Іванович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Дацина Валерій Григорович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Демиденко Микола Кузьмович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Деркаченко Вячеслав Миколайович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Заєць Олександр Васильович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Кіяшко Сергій Миколайович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Краснянський Михайло Юхимович Партія Зелених України
Лісовенко Микола Миколайович Самовисування
Медведєв Валерій Володимирович Народно-демократична партія
Нікуліна Алла Степанівна Всеукраїнська партія жіночих ініціатив
Олійник Світлана Віталіївна Прогресивна соціалістична партія України
Онищук Георгій Ілліч Самовисування
Попов Георгій Дмитрович Комуністична партія України
Соц Віктор Петрович Партія захисників Вітчизни
Степаненко Володимир Петрович Самовисування
Степанов Микола Миколайович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Швець Павло Макарович Самовисування
Юшко Ігор Олегович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 43
зареєстрованих кандидатів - 18
Галічева Валентина Олександрівна Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Гармаш Петро Іванович Самовисування
Геренюк Вадим Вікторович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Глушич Сергій Володимирович Партія захисників Вітчизни
Денисюк Петро Євдокимович Самовисування
Звягільський Юхим Леонідович Самовисування
Іваненко Анатолій Федорович Партія національно-економічного розвитку України
Коваль Олена Геннадіївна Виборчий блок партій «Національний фронт»
Кожевніков Борис Михайлович Комуністична партія України
Ляшенко Вячеслав Іванович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Ляшенко Ігор Анатолійович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Марков Володимир Володимирович Народно-демократична партія
Проценко Михайло Михайлович Республіканська християнська партія
Салов Сергій Петрович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Симонова Наталія Володимирівна Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Теселько Олександр Андрійович Самовисування
Шапоренко Ольга Іванівна Партія Зелених України
Шелухін Юрій Миколайович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Одномандатний виборчий округ № 44
зареєстрованих кандидатів - 18
Балакір Іван Дмитрович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Бондаренко Євген Федорович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Брильов Валентин Анатолійович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Гетьманець Лариса Павлівна Прогресивна соціалістична партія України
Гусєв Віктор Іванович Народно-демократична партія
Загоруйко Микола Миколайович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Зубленко Володимир Андрійович Всеукраїнське об’єднання "Свобода" (Соціал-національна партія України)
Кіщенко Борис Іванович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Крупка Анатолій Антонович Республіканська християнська партія
Локшин Олександр Борисович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Медвєдєва Олена Володимирівна Партія захисників Вітчизни
Ніколаєв Євген Леонідович Самовисування
Писаренко Анатолій Аркадійович Комуністична партія України
Прокопчук Федір Миколайович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Пудак Валентин Васильович Самовисування
Таїцький Іван Григорович Народний Рух України
Уманський Володимир Якович Партія Зелених України
Холін Олександр Іванович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Одномандатний виборчий округ № 45
зареєстрованих кандидатів - 13
Геллер Олена Олександрівна Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Дузь Людмила Євгенівна Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Кіяшко Лариса Олександівна Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Клименко Володимир Федорович Народний Рух України
Клименко Олександр Олександрович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Кольчик Іван Карпович Народно-демократична партія
Мороко Борис Андрійович Партія захисників Вітчизни
Піляєв Ігор Славович Комуністична партія України
Ребрик Володимир Павлович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Рибак Володимир Васильович Партія регіонів
Слюсаренко Олександр Григорович Республіканська християнська партія
Тарабанов Віктор Федорович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Черкащенко Володимир Петрович Прогресивна соціалістична партія України
Одномандатний виборчий округ № 46
зареєстрованих кандидатів - 18
Азархов Олександр Юрійович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Алексеєв Олександр Іванович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Алєксєєв Станіслав Васильович Партія захисників Вітчизни
Афанасьєв Володимир Іванович Самовисування
Бабіч Юрій Пилипович Самовисування
Бубенцова Лариса Василівна Всеукраїнська партія жіночих ініціатив
Варнавський Владислав Васильович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Горобець Наталія Маратівна Самовисування
Дев'ятка Олександр Григорович Самовисування
Дегтярьов Олег Миколайович Партія регіонів
Дзюба Євген Степанович Народний Рух України
Дукмас Олександр Григорович Республіканська християнська партія
Кісель Рімма Василівна Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Лук'янов Владислав Валентинович Народно-демократична партія
Льовочкін Сергій Володимирович Самовисування
Ржавський Олександр Миколайович Самовисування
Хунов Анатолій Ісмаїлович Комуністична партія України
Черепков Володимир Федорович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Одномандатний виборчий округ № 47
зареєстрованих кандидатів - 15
Білориха Тетяна Леонідівна Всеукраїнська партія жіночих ініціатив
Блудов Костянтин Данилович Самовисування
Волинко Микола Миколайович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Гавриленко Віктор Олександрович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Головачов Анатолій Олександрович Республіканська християнська партія
Гребенченко Леонід Григорович Самовисування
Миргородський Георгій Костянтинович Партія захисників Вітчизни
Молчанов Олександр Іванович Самовисування
Морозов Валерій Іванович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Підгурний Володимир Степанович Демократична партія України
Поляков Віталій Станіславович Партія Зелених України
Птушкін Валерій Михайлович Самовисування
Сікалов Валерій Іванович Комуністична партія України
Тиренко Іван Борисович Самовисування
Янковський Микола Андрійович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 48
зареєстрованих кандидатів - 20
Баранов Валерій Валентинович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Вандін Юрій Олександрович Самовисування
Варака Володимир Миколайович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Вишнєвецький Георгій Васильович Комуністична партія України
Водолажченко Григорій Іванович Самовисування
Волошинова Світлана Олександрівна Самовисування
Гребьонкін Сергій Семенович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Жук Юрій Петрович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Іваненко Борис Миколайович Народний Рух України
Колесникова Зоя Серафимівна Прогресивна соціалістична партія України
Лисенко Олег Вячеславович Партія Зелених України
Марченко Валерій Миколайович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Миронов Юрій Андрійович Самовисування
Недорезов Юрій Євгенович Партія захисників Вітчизни
Осауленко Григорій Григорович Самовисування
Пелюгін Сергій Олександрович Самовисування
Радинський Віктор Іванович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Трембач Володимир Олександрович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Черненко Віталій Григорович Самовисування
Швагер Володимир Ілліч Виборчий блок партій «Національний фронт»
Одномандатний виборчий округ № 49
зареєстрованих кандидатів - 23
Аксьонов Ігор Вікторович Прогресивна соціалістична партія України
Бережецький Микола Павлович Республіканська християнська партія
Вивдюк Сергій Валентинович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Висоцький Франц Владиславович Самовисування
Гарматін Володимир Захарович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Губанов Юрій Миколайович Самовисування
Демянко Микола Іванович Самовисування
Древаль Петро Петрович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Дуднік Микола Павлович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Кочерга Віктор Герасимович Комуністична партія України
Кулєш Валерій Григорович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Лейба Олександр Володимирович Партія Зелених України
Лісний Сергій Михайлович Самовисування
Малахов Валерій Васильович Самовисування
Мануйленко Ігор Іванович Народно-демократична партія
Нестеренко Віктор Анатолійович Соціал-демократична партія України
Павлюченко Анатолій Петрович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Проценко Валентина Василівна Народний Рух України
Сиротюк Роман Павлович Самовисування
Соколовський Володимир Павлович Самовисування
Франчук Володимир Іванович Самовисування
Чуй Ольга Василівна Виборчий блок партій «Національний фронт»
Янкович Віталій Іванович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Одномандатний виборчий округ № 50
зареєстрованих кандидатів - 18
Артюх Сергій Анатолійович Самовисування
Гончаров Віктор Васильович Самовисування
Деркач Володимир Васильйович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Закіров Геннадій Хаматнурович Самовисування
Запорожець Андрій Вікторович Самовисування
Карпій Віктор Опанасович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Кладько Сергій Степанович Самовисування
Клішин Анатолій Петрович Самовисування
Кравцов Олександр Олегович Народно-демократична партія
Кузін Валерій Іванович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Ношкін Ігор Олександрович Республіканська християнська партія
Павленко Олександр Васильович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Ситнюк Олег Миколайович Самовисування
Халін Віктор Іванович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Черненков Михайло Архипович Самовисування
Чечетов Михайло Васильович Партія регіонів
Швачко Наталія Павлівна Самовисування
Яковенко Олександр Миколайович Комуністична партія України
Одномандатний виборчий округ № 51
зареєстрованих кандидатів - 18
Гега Микола Мусійович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Глотов Борис Михайлович Партія регіонів
Гуров Валентин Якович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Константинов Євген Семенович Самовисування
Ліговська Тетяна Володимирівна Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Маслов Євген Васильович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Махмудов Олександр Гафарович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Мусєєв Євген Миколайович Партія мусульман України
Нагорний Олександр Олексійович Республіканська християнська партія
Ноздрачов Валерій Андрійович Самовисування
Охріменко Костянтин Олександрович Комуністична партія України
Самойленко Віталій Степанович Народний Рух України
Тихий Віталій Миколайович Самовисування
Тишкевич Георгій Ілліч Самовисування
Цевмат Віталій Іванович Прогресивна соціалістична партія України
Шабанов Віктор Олександрович Самовисування
Шейченко Олександр Миколайович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Шутов Михайло Михайлович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Одномандатний виборчий округ № 52
зареєстрованих кандидатів - 17
Афонін Геннадій Матвійович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Бірюков Володимир Іванович Партія Зелених України
Євченко Андрій Олександрович Самовисування
Іванов Євген Іванович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Кононенко Євген Володимирович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Коршев Ігор Анатолійович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Кузнєцов Павло Сергійович Комуністична партія України
Решевський Петро Іванович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Рябуха Геннадій Анатолійович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Самойленко Юрій Павлович Самовисування
Сокольвак Олег Анатолійович Самовисування
Фальченко Світлана Романівна Самовисування
Федченко Микола Юхимович Народно-демократична партія
Чібісов Юрій Володимирович Самовисування
Чорний Іван Пилипович Самовисування
Шеховцов Олексій Дмитрович Самовисування
Ярмак Микола Леонідович Народний Рух України
Одномандатний виборчий округ № 53
зареєстрованих кандидатів - 19
Ільїн Микола Іванович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Кабанець Віктор Іванович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Ковальов Сергій Миколайович Ліберальна партія України
Корольов Георгій Миколайович Самовисування
Кубицький Сергій Олександрович Партія Зелених України
Кулєшов Сергій Миколайович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Куріло Юрій Васильович Самовисування
Лопатіна Наталія Петрівна Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Мальцев Олександр Миколайович Самовисування
Моісеєнко Володимир Миколайович Комуністична партія України
Мороз Людмила Володимирівна Самовисування
Ніколов Леонід Степанович Християнсько-демократична партія України
Павленко Микола Миколайович Республіканська християнська партія
Півень Микола Іванович Самовисування
Рожнова Людмила Василівна Самовисування
Татаринов Анатолій Арефійович Самовисування
Цуканов Олег Вікторович Самовисування
Чернов Юрій Іванович Прогресивна соціалістична партія України
Шевирьов Володимир Опанасович Соціал-демократична партія України
Одномандатний виборчий округ № 54
зареєстрованих кандидатів - 16
Білопольський Микола Григорович Самовисування
Більдіна Людмила Анатоліївна Республіканська християнська партія
Бурлаков Павло Миколайович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Власов Володимир Дмитрович Комуністична партія України
Горбачов Володимир Петрович Самовисування
Горохов Євген Васильович Партія регіонів
Дяченко Петро Миколайович Самовисування
Іванков Рашид Шаріфович Партія мусульман України
Колесников Олег Олександрович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Леонов Олександр Олександрович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Олійник Марія Василівна Виборчий блок партій «Національний фронт»
Савєнков Юрій Дмитрович Партія захисників Вітчизни
Скуратовський Валерій Дем'янович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Трегубов Сергій Михайлович Прогресивна соціалістична партія України
Хонахбєєв Валентин Іванович Партія Зелених України
Шарапов Вадим Євгенович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 55
зареєстрованих кандидатів - 16
Авраменко Ігор Вікторович Республіканська християнська партія
Бороменський Ігор Володимирович Прогресивна соціалістична партія України
Ганжа Микола Миколайович Самовисування
Герасимчук Анатолій Андрійович Народний Рух України
Довбуш Сергій Іванович Самовисування
Колосов Віталій Павлович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Леденьов Микола Миколайович Соціал-демократична партія України
Матвієнков Сергій Анатолійович Самовисування
Мокеєв Анатолій Михайлович Самовисування
Орлов Андрій Анатолійович Партія Зелених України
Павлюк Віктор Степанович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Печерішний Григорій Іванович Комуністична партія України
Супруненко Анатолій Григорович Самовисування
Тараш Василь Нестерович Самовисування
Чигарьов Валерій Васильович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Шинкаренко Анатолій Костянтинович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Одномандатний виборчий округ № 56
зареєстрованих кандидатів - 21
Агібалов Валерій Вікторович Самовисування
Богданович Анастасія Леонідівна Партія Зелених України
Бойков Вячеслав Григорович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Галас Мирон Іванович Самовисування
Ганжеєв Віктор Олександрович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Єфременко Юрій Григорович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Кадава Віктор Володимирович Самовисування
Климов Володимир Анатолійович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Курпе Геннадій Валентинович Самовисування
Литюк Анатолій Іванович Самовисування
Мороз Анатолій Михайлович Самовисування
Морозов Віктор Сільвестрович Самовисування
Назаренко Володимир Васильович Самовисування
Поживанов Михайло Олександрович Самовисування
Серенко Олександр Микитович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Стародубцев В'ячеслав Костянтинович Самовисування
Сухоруков Віктор Костянтинович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Терещук Василь Васильович Комуністична партія України
Шаповалов Володимир Іванович Самовисування
Шестаков Віктор Петрович Самовисування
Яковлєв Станіслав Аркадійович Прогресивна соціалістична партія України
Одномандатний виборчий округ № 57
зареєстрованих кандидатів - 17
Алещінін Володимир Васильович Республіканська християнська партія
Березовський Володимир Опанасович Самовисування
Бутенко Сергій Григорович Самовисування
Губський Леонід Петрович Самовисування
Ключка Анатолій Миколайович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Костюк Михайло Семенович Самовисування
Кравченко Микола Васильович Комуністична партія України
Літовченко Людмила Володимірівна Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Маринич Олександр Володимирович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Сайфуллін Володимир Ільгізович Самовисування
Сакулін Сергій Миколайович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Самофалов Геннадій Григорович Партія регіонів
Теличко Владислав Іванович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Хлевицький Борис Тимофійович Самовисування
Чепурко Григорій Васильович Самовисування
Шкіря Ігор Миколайович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Щербак Анатолій Михайлович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Одномандатний виборчий округ № 58
зареєстрованих кандидатів - 15
Алтинник Володимир Миколайович Самовисування
Воропаєв Іван Іларіонович Прогресивна соціалістична партія України
Гавриленко Станіслав Дмитрович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Голдищук Володимир Михайлович Самовисування
Гончар Микола Олексійович Самовисування
Лєщинський Олександр Олегович Самовисування
Найдьонов Володимир Андрійович Самовисування
Нотченко Микола Миколайович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Панішев Ігор Веніамінович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Петренко Анатолій Андрійович Самовисування
Пономаренко Анатолій Миколайович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Собко Платон Гнатович Самовисування
Сташевський Андрій Анатолійович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Хмельовий Анатолій Петрович Самовисування
Чернявський Володимир Миколайович Народний Рух України
Одномандатний виборчий округ № 59
зареєстрованих кандидатів - 16
Абрамов Федір Михайлович Комуністична партія України
Білецький Леонід Михайлович Виборчий блок партій «Вперед, Україно!»
Бурего Микола Степанович Самовисування
Кисельов Євген Григорович Самовисування
Ликін Володимир Вікторович Самовисування
Могильний Йосип Гнатович Партія захисників Вітчизни
Мороз Олександр Сергійович Самовисування
Петровський Геннадій Володимирович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Поляков Сергій Васильович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Сургай Микола Сафонович Самовисування
Токарев Володимир Михайлович Самовисування
Толстореброва Ольга Миколаївна Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Уніловський Володимир Макарович Самовисування
Фомін Валерій Володимирович Партія Зелених України
Фролов Віктор Валентинович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Шувалов Володимир Васильович Соціал-демократична партія України
Одномандатний виборчий округ № 60
зареєстрованих кандидатів - 16
Азюковський Сергій Миколайович Самовисування
Алікберов Яків Гарольдович Самовисування
Бобровський Володимир Костянтинович Партія національно-економічного розвитку України
Дермайнер Анатолій Григорович Партія захисників Вітчизни
Золотарьова Олена Леонідівна Самовисування
Зубашець Володимир Антонович Самовисування
Луговський Ілля Олексійович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Мичко Микола Іванович Самовисування
Неткачов Анатолій Костянтинович Самовисування
Пейгалайнен Анатолій Володимирович Комуністична партія України
Перепитайло Олександр Федорович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Русін Валерій Миколайович Самовисування
Третяков Сергій Володимирович Народно-демократична партія
Шамарін Олександр Миколайович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Шпатар Микола Кирилович Самовисування
Янковська Людмила Олександрівна Прогресивна соціалістична партія України
Одномандатний виборчий округ № 61
зареєстрованих кандидатів - 12
Бойко Олег Юрійович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Васильєв Геннадій Андрійович Самовисування
Верескун Світлана Петрівна Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Дем'яненко Григорій Федорович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Кожушко Олександр Михайлович Комуністична партія України
Кононенко Ольга Петрівна Республіканська християнська партія
Кривенчук Василь Степанович Самовисування
Павленко Анатолій Микитович Народно-демократична партія
Пономаренко Тамара Семенівна Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Філіпов Сергій Володимирович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Черниченко Людмила Андріївна Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Швець Микола Миколайович Прогресивна соціалістична партія України
Одномандатний виборчий округ № 62
зареєстрованих кандидатів - 16
Боровков Олександр Миколайович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Буцький Анатолій Андрійович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Главанчук Валерій Васильович Республіканська християнська партія
Іванов Валерій Геннадійович Комуністична партія України
Клочков Анатолій Михайлович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Коновалюк Валерій Ілліч Самовисування
Кравченко Євген Олександрович Самовисування
Кузьменко Михайло Миколайович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Мангуш Вячеслав Миколайович Самовисування
Моргун Олександр Андрійович Самовисування
Постніков Володимир Омелянович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Сидоренко Микола Якович Самовисування
Ситнік Геннадій Петрович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Чайка Олександр Васильович Самовисування
Шевченко Микола Максимович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Яцко Антон Георгійович Соціал-демократична партія України
Одномандатний виборчий округ № 63
зареєстрованих кандидатів - 11
Бабенко Анатолій Григорович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Богатиренко Анатолій Андрійович Самовисування
Бутко Сергій Олександрович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Ложечник Юрій Олександрович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Луцик Олександр Олексійович Республіканська християнська партія
Моцпан Анатолій Федорович Самовисування
Недригайло Валентин Михайлович Самовисування
Пефтієв Микола Аврамович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Серьожникова Раїса Кузьмівна Самовисування
Хараджа Савва Петрович Партія "Наша Україна" (Партія "Реформи і порядок")
Шпильовий Леонід Вікторович Народний Рух України