Зареєстровані кандидати в депутати

29.03.1998 Чергові вибори
За станом на : 07.08.2017 18:55:57

Дніпропетровська область, кандидати по виборчих округах

Прізвище, ім'я та по батькові Ким висунуто
Одномандатний виборчий округ № 24
зареєстрованих кандидатів - 17
Абраїмов Микола Олексійович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Балаян Артур Григорович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Глотов Анатолій Іванович Самовисування
Гунін Олександр Володимирович Самовисування
Дремлюга Іван Євгенович Народний Рух України
Капець Михайло Юхимович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Катан Ольга Іванівна Народно-демократична партія
Кіперман Юрій Мусійович Самовисування
Міняйло Валентин Францевич Партія Зелених України
Овчар Петро Петрович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Овчаренко Петро Павлович Самовисування
Осташ Євген Дмитрович Комуністична партія України
Очеретяний Анатолій Петрович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Сухоручкіна Тамара Володимирівна Самовисування
Табурянський Леопольд Іванович Самовисування
Федоренко Володимир Миколайович Самовисування
Чукмасов Сергій Олександрович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Одномандатний виборчий округ № 25
зареєстрованих кандидатів - 21
Божко Вячеслав Григорович Самовисування
Борщевський Віктор Валентинович Комуністична партія України
Бурлаков Сергій Романович Партія Зелених України
Глущенко Лариса Іванівна Самовисування
Єфіменко Григорій Андрійович Самовисування
Жижин Вадим Павлович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Левенець Станіслав Якович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Максимов Микола Васильович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Мохно Артем Миколайович Виборчий блок партій «Менше слів»
Падалко Людмила Іванівна Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Пасічник Анатолій Миколайович Самовисування
Прісняков Володимир Федорович Самовисування
Рябченко Олександр Володимирович Самовисування
Савченко Віктор Григорович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Скажутін Ігор Григорович Самовисування
Скрипник Володимир Михайлович Самовисування
Средняк Валерій Якович Всеукраїнська партія трудящих
Стан Віктор Іванович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Фанигін Юрій Юрійович Самовисування
Холод Борис Іванович Самовисування
Шулик Іван Іванович Народний Рух України
Одномандатний виборчий округ № 26
зареєстрованих кандидатів - 17
Вдовін Михайло Михайлович Самовисування
Веретенников Віктор Олександрович Самовисування
Воробйов Олексій Гнатович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Гнипюк Іван Михайлович Народний Рух України
Земляков Павло Іванович Самовисування
Касян Сергій Григорович Самовисування
Качалов Володимир Васильович Самовисування
Маркело Валентина Олексіївна Виборчий блок партій «Національний фронт»
Панченко Микола Митрофанович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Перехрест Володимир Іванович Республіканська християнська партія
Пінчук Віктор Михайлович Самовисування
Саєнко Дмитро Анатолійович Соціал-демократична партія України
Сердешний Євген Іванович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Сиротенко Анатолій Семенович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Сова Іван Матвійович Всеукраїнська партія трудящих
Трофименко Ніна Сергіївна Партія Зелених України
Шибко Віталій Якович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Одномандатний виборчий округ № 27
зареєстрованих кандидатів - 22
Балашов Геннадій Вікторович Самовисування
Бесараб Микола Іванович Самовисування
Конєв Сергій Іванович Народний Рух України
Коновалов Юрій Вікторович Християнсько-демократична партія України
Кривчик Геннадій Георгійович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Куценко Петро Євлампійович Виборчий блок партій «Менше слів»
Михайленко Сергій Михайлович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Неня Валентин Петрович Самовисування
Пархоменко Анатолій Іванович Самовисування
Петриченко Петро Миколайович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Петров Григорій Савич Самовисування
Плужник Олександр Петрович Самовисування
Руденко Ігор Іванович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Сімонов Віктор Сергійович Самовисування
Сокульська Орина Василівна Виборчий блок партій «Національний фронт»
Суліма Євген Миколайович Самовисування
Тахтай Володимир Єпіфанович Самовисування
Терентьєв Микола Васильович Самовисування
Терещенко Ігор Юрійович Самовисування
Тютін Вячеслав Олександрович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Хазан Віктор Борисович Партія Зелених України
Чигринець Вячеслав Григорович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 28
зареєстрованих кандидатів - 12
Агафонов Микола Іванович Самовисування
Бідняк Василь Іванович Комуністична партія України
Білодіденко Станіслав Віталійович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Васік Вадим Станіславович Самовисування
Горова Алла Іванівна Партія Зелених України
Карташов Роберт Петрович Народний Рух України
Коваленко Микола Олексійович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Коваль Петро Максимович Самовисування
Кубрак Дмитро Васильович Самовисування
Кучеренко Галина Василівна Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Мороз Анатолій Григорович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Пожидаєв Анатолій Сидорович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 29
зареєстрованих кандидатів - 18
Артьомов Володимир Олександрович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Богомаз Костянтин Юхимович Народно-демократична партія
Бойко Володимир Іванович Самовисування
Голуб Валерій Григорович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Конох Микола Семенович Всеукраїнська партія трудящих
Костанов Павло Костянтинович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Левченко Ніна Олександрівна Всеукраїнська партія жіночих ініціатив
Мартиновський Валерій Павлович Самовисування
Мороз Сергій Володимирович Комуністична партія України
Насікан Олександр Петрович Самовисування
Начинова Світлана Олексіївна Республіканська християнська партія
Рева Віктор Петрович Самовисування
Сафронова Світлана Володимирівна Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Сивоконь Володимир Степанович Народний Рух України
Федоренко Геннадій Гнатович Самовисування
Шевченко Володимир Іванович Самовисування
Ямковий Анатолій Вячеславович Самовисування
Яровой Олександр Васильович Партія Зелених України
Одномандатний виборчий округ № 30
зареєстрованих кандидатів - 17
Анісімов В'ячеслав Олександрович Комуністична партія України
Білоус Людмила Петрівна Народно-демократична партія
Бондаренко Вікторія Вікторівна Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Василишин Роман Нікандрович Народний Рух України
Довгалюк Борис Петрович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Доценко Володимир Олександрович Самовисування
Клешня Василь Федотович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Коропенко Антон Антонович Самовисування
Крикун Вячеслав Васильович Партія Зелених України
Кучер Вадим Іванович Самовисування
Лопатін Олексій Максимович Самовисування
Милославський Станіслав Іванович Самовисування
Омельченко Микола Григорович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Поломаний Василь Захарович Всеукраїнська партія трудящих
Сафронов Станіслав Олександрович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Феденко Аркадій Миколайович Самовисування
Черняк Валерій Анатолійович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 31
зареєстрованих кандидатів - 15
Бабенко Володимир Дмитрович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Бабенко Костянтин Анатолійович Самовисування
Бугрименко Микола Григорович Народно-демократична партія
Волков Сергій Іванович Самовисування
Іванов Сергій Володимирович Народний Рух України
Клебан Володимир Якович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Копайгора Іван Данилович Самовисування
Кошельник Сергій Олександрович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Кривда Валентина Олександрівна Виборчий блок партій «Національний фронт»
Миронов Віктор Семенович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Рябченко Микола Андрійович Самовисування
Селіфонтьєв Сергій Іванович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Сич Володимир Анатолійович Самовисування
Тарасюк Григорій Якович Самовисування
Штепа Валерій Дмитрович Комуністична партія України
Одномандатний виборчий округ № 32
зареєстрованих кандидатів - 13
Балабат Любов Миколаївна Виборчий блок партій «Національний фронт»
Безручко Микола Іванович Самовисування
Вагін Олександр Миколайович Виборчий блок партій «Менше слів»
Гичко Олександр Владиславович Самовисування
Гуров Вадим Миколайович Самовисування
Гусін Костянтин Миколайович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Денисенко Олександр Васильович Самовисування
Завгородній Микола Петрович Народний Рух України
Іванченко Сергій Володимирович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Мирошниченко Валерій Миколайович Народно-демократична партія
Рожков Андрій Андрійович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Таран Володимир Петрович Комуністична партія України
Фортуна Олександр Васильович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Одномандатний виборчий округ № 33
зареєстрованих кандидатів - 12
Бутраєв Петро Іванович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Земцов Петро Володимирович Народний Рух України
Івашкевич Олексій Юрійович Самовисування
Ільченко Володимир Федосійович Християнсько-демократична партія України
Корник Анатолій Павлович Народно-демократична партія
Пустовойтов Володимир Сергійович Комуністична партія України
Севернюк Володимир Васильович Самовисування
Скиба Микола Максимович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Скринько Микола Максимович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Станков Олександр Павлович Самовисування
Степанюк Дмитро Петрович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Щербина Віктор Сергійович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 34
зареєстрованих кандидатів - 21
Барабаш Олександр Леонідович Самовисування
Бігун Олег Миколайович Самовисування
Бондаренко Олег Сергійович Самовисування
Брижата Галина Василівна Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Булика Олександр Олександрович Самовисування
Глазунов Сергій Миколайович Самовисування
Коротченко Віктор Дмитрович Самовисування
Мельник Володимир Сергійович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Москаленко Анатолій Іванович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Панченко Василь Євгенович Самовисування
Папуча Володимир Миколайович Самовисування
Петренко Владислав Іванович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Пивовар Сергій Васильович Самовисування
Романенко Юрій Васильович Самовисування
Сова Петро Іванович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Уманець Михайло Пантелійович Самовисування
Федаш Евгенія Лук'янівна Самовисування
Цибенко Олег Антонович Самовисування
Чернічко Олександр Михайлович Комуністична партія України
Шпорта Сергій Васильович Християнсько-демократична партія України
Яровий Володимир Олександрович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 35
зареєстрованих кандидатів - 20
Бовкун Євген Іванович Самовисування
Денисенко Володимир Іванович Самовисування
Драчевський Віктор Васильович Самовисування
Дудко Надія Хомівна Самовисування
Жир Олександр Олександрович Самовисування
Забігайло Олександр Васильович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Кисельова Раїса Михайлівна Самовисування
Кірячок Надія Олександрівна Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Колосов Вадим Анатолійович Самовисування
Корнієнко Володимир Олександрович Народний Рух України
Лященко Костянтин Дмитрович Самовисування
Малюга Анатолій Володимирович Самовисування
Мунтян Іван Тимофійович Самовисування
Сідаш Сергій Михайлович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Терещенко Юрій Степанович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Тимофєєв Володимир Сергійович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Шаботинський Валентин Володимирович Самовисування
Шкуро Микола Олександрович Самовисування
Шостак Василь Трохимович Самовисування
Яцик Петро Іванович Партія Зелених України
Одномандатний виборчий округ № 36
зареєстрованих кандидатів - 10
Березка Віктор Васильович Комуністична партія України
Боровська Надія Никифорівна Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Кириленко Іван Григорович Самовисування
Курако Ігор Володимирович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Литвин Юрій Олексійович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Настаченко Леонід Федосійович Народний Рух України
Плосконос Ігор Михайлович Самовисування
Тарельник Анатолій Дмитрович Соціал-демократична партія України
Точілкін Вячеслав Михайлович Всеукраїнська партія трудящих
Шепелєв Альберт Васильович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Одномандатний виборчий округ № 37
зареєстрованих кандидатів - 13
Василенко Анатолій Андрійович Партія Зелених України
Гаєвський Валерій Дмитрович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Зимовець Роман Віталійович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Зінченко Сергій Володимирович Самовисування
Лазоренко Валерій Леонідович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Лукомець Микола Прокопович Самовисування
Магда Іван Іванович Самовисування
Нікульченко Олександр Павлович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Носенко Анатолій Павлович Народний Рух України
Прилипенко Вадим Дмитрович Народно-демократична партія
Стадник Іван Семенович Виборчий блок партій «Менше слів»
Трофименко Лариса Сергіївна Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Тупицький Сергій Костянтинович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 38
зареєстрованих кандидатів - 20
Аляєв Григорій Степанович Комуністична партія України
Арутюнов Гарегін Рафаелович Самовисування
Берчук Андрій Васильович Всеукраїнська партія трудящих
Білик Анатолій Григорович Самовисування
Гарькавий Віталій Іванович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Гордій Микола Миколайович Самовисування
Дробітько Микола Іванович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Дубачинський Володимир Федорович Самовисування
Кінаш Володимир Анатолійович Самовисування
Клепіков Андрій Олександрович Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Клешня Анатолій Федотович Самовисування
Кулик Любов Василівна Самовисування
Мельник Анатолій Максимович Самовисування
Михайлов Василь Павлович Самовисування
Посікан Іван Захарович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Худомака Віктор Петрович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Цолка Олександр Михайлович Самовисування
Шаповалов Леонід Васильович Самовисування
Шульга Євген Анатолійович Народний Рух України
Шуманн Олександра Несторівна Виборчий блок партій «Національний фронт»
Одномандатний виборчий округ № 39
зареєстрованих кандидатів - 8
Альохін Володимир Ілліч Самовисування
Бабич Лариса Ігорівна Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Бондарчук Володимир Григорович Самовисування
Губа Володимир Іванович Народно-демократична партія
Дробіт Василь Андрійович Народний Рух України
Пащенко Микола Іванович Самовисування
Рибцов Віктор Миколайович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Чулаков Євгеній Радіонович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Одномандатний виборчий округ № 40
зареєстрованих кандидатів - 4
Лазаренко Павло Іванович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Сокоринський Анатолій Васильович Народний Рух України
Цаберябий Ілля Миколайович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Шевченко Євген Петрович Самовисування