Зареєстровані кандидати в депутати

29.03.1998 Чергові вибори
За станом на : 29.07.2018 07:19:07

Автономна Республіка Крим, кандидати по виборчих округах

Прізвище, ім'я та по батькові Ким висунуто
Одномандатний виборчий округ № 1
зареєстрованих кандидатів - 22
Алябишев Михайло Степанович Всеукраїнська партія трудящих
Антонова Тетяна Валеріївна Самовисування
Березін Валентин Васильович Партія Зелених України
Булавін Сергій Олександрович Самовисування
Глотов Василь Єгорович Самовисування
Донченко Петро Іванович Партія регіонів
Жилін Анатолій Олексійович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Житнюк Іван Васильович Самовисування
Кожевніков Володимир Олександрович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Красікова Тетяна Олександрівна Самовисування
Лешан Євгеній Анатолійович Комуністична партія України
Ломакин Павло Васильович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Морозова Ірина Олександрівна Самовисування
Павленко Едуард Іванович Самовисування
Плюта Олександр Никифорович Партія "Союз"
Попов Євген Іванович Виборчий блок партій «СЛОн – Соціально-Ліберальне Об’єднання»
Прималенний Олександр Олексійович Християнсько-демократична партія України
Решитов Ізет Партія мусульман України
Рибалка Анатолій Миколайович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Рибалка Іван Захарович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Савін Едуард Іванович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Чакала Леніє Ісмаїлівна Народний Рух України
Одномандатний виборчий округ № 2
зареєстрованих кандидатів - 14
Александренко Володимир Євгенійович Самовисування
Афонін Юрій Валентинович Партія Зелених України
Бекіров Надір Валеріянович Народний Рух України
Білієнко Іван Григорович Християнсько-демократична партія України
Гурепка Микола Васильович Самовисування
Довгань Володимир Євдокимович Самовисування
Зажигаєв Борис Володимирович Партія захисників Вітчизни
Керімов Сервер Єреджепович Самовисування
Козачун Володимир Васильович Самовисування
Миримський Лев Юлійович Партія "Союз"
Міллер Юліус Вільгельмович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Теміргалієв Ільмір Насихович Партія мусульман України
Чумаченко Валерій Іванович Комуністична партія України
Шадура Микола Васильович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 3
зареєстрованих кандидатів - 15
Аблаєв Решат Партія мусульман України
Бєляков Валерій Сергійович Самовисування
Галаган Олексій Миколайович Народний Рух України
Гридюшко Геннадій Петрович Самовисування
Еннанов Едем Аблязович Самовисування
Іванов Сергій Анатолійович Самовисування
Комаров Іван Гаврилович Самовисування
Красуля Валентин Антонович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Маліков Сергій Михайлович Партія захисників Вітчизни
Нефед Роман Борисович Християнсько-демократична партія України
Пилипенко Микола Васильович Комуністична партія України
Поляков Анатолій Миколайович Самовисування
Родіонов Валерій Маркович Самовисування
Севастьянов Володимир Іванович Самовисування
Соловьовський Анатолій Васильович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 4
зареєстрованих кандидатів - 16
Вольвач Петро Васильович Народний Рух України
Заскока Володимир Михайлович Партія "Союз"
Ібадулаєв Нариман Хайруллаєвич Партія мусульман України
Кобець Людмила Михайлівна Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Коломацький Сергій Іванович Самовисування
Космачевський Юрій Іванович Християнсько-демократична партія України
Лоєвський Олександр Володимирович Всеукраїнська партія трудящих
Миротворський Олександр Васильович Самовисування
Паталаха Микола Петрович Комуністична партія України
Подкопаєв Юрій Володимирович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Поморцев Аркадій Борисович Партія захисників Вітчизни
Раханський Анатолій Варфоломійович Самовисування
Ткач Юрій Миколайович Партія Зелених України
Фалін Володимир Сергійович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Харченко Анатолій Павлович Народна партія (Народна аграрна партія України, Аграрна партія України )
Яковлєв Олександр Олексійович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 5
зареєстрованих кандидатів - 11
Балабанова Валентина Іванівна Самовисування
Барабошкін Дмитро Іванович Виборчий блок партій «СЛОн – Соціально-Ліберальне Об’єднання»
Брянцев Валентин Олексійович Народний Рух України
Кузьмін Володимир Анатолійович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Мироненко Віктор Андрійович Комуністична партія України
Пшенична Ольга Миколаївна Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Савін Борис Серафимович Партія "Союз"
Садиков Ісмет Партія мусульман України
Сеутов Рашит Самовисування
Соломяний Михайло Сергійович Християнсько-демократична партія України
Танський Володимир Іванович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Одномандатний виборчий округ № 6
зареєстрованих кандидатів - 16
В'ялов Павло Іванович Самовисування
Ганиш Василь Васильович Самовисування
Горбатов Валерій Миронович Самовисування
Грудіна Наталія Олександрівна Самовисування
Левина Валентина Григорівна Комуністична партія України
Максимова Руфина Сергіївна Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Нетишинська Катерина Ілларионівна Самовисування
Плохотниченко Іван Володимирович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
С'єдін Микола Олександрович Самовисування
Стус Віктор Іванович Народний Рух України
Сурков Олексій Геннадійович Виборчий блок партій «СЛОн – Соціально-Ліберальне Об’єднання»
Філенко Олександр Григорович Християнсько-демократична партія України
Цуканов Сергій Михайлович Партія захисників Вітчизни
Чеботарьов Олександр Вікторович Партія Зелених України
Шищенко Сергій Михайлович Самовисування
Шувайников Сергій Іванович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 7
зареєстрованих кандидатів - 14
Бондаренко Андрій Миколайович Християнсько-демократична партія України
Дучева Меланія Кирилівна Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Карпачова Ніна Іванівна Самовисування
Лось Анатолій Миколайович Партія захисників Вітчизни
Льовкін Олександр Яковлевич Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Любецький Микола Олексійович Виборчий блок партій «СЛОн – Соціально-Ліберальне Об’єднання»
Меджидов Амір Абдулович Партія мусульман України
Ніколаєв Віктор Георгійович Соціал-демократична партія України
Охрименко Олександр Михайлович Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Скворцов Володимир Євгенійович Самовисування
Смирнов Заір Русланович Народний Рух України
Франчук Ігор Анатолійович Самовисування
Ченський Володимир Георгійович Комуністична партія України
Шевчук Іван Афанасійович Виборчий блок партій «Блок Демократичних партій – НЕП (народовладдя, економіка, порядок)»
Одномандатний виборчий округ № 8
зареєстрованих кандидатів - 19
Аблямитов Фуат Якубович Самовисування
Воробйова Людмила Володимирівна Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Єгудін Володимир Ілліч Самовисування
Єлісеєв Олександр Миколайович Українська селянська демократична партія
Карпов Володимир Дмитрович Християнсько-демократична партія України
Карпова Ася Самовисування
Кулигін Володимир Георгійович Партія регіонів
Лотошников Христофор Сергійович Партія "Союз"
Сидорова Софія Іванівна Всеукраїнська партія трудящих
Снегірьов Федір Федорович Самовисування
Топалов Сергій Валерійович Комуністична партія України
Федорова Євгенія Михайлівна Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Цебровський Петро Павлович Самовисування
Чечін Віктор Миколайович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Чорний Григорій Володимирович Народний Рух України
Чубаров Рефат Абдурахманович Самовисування
Шабанов Эльдар Партія мусульман України
Шевелєв Михайло Васильович Самовисування
Шкаберин Володимир Миколайович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 9
зареєстрованих кандидатів - 17
Аметов Енвер Партія мусульман України
Андрієвський Володимир Іванович Народний Рух України
Вторушин Олексій Семенович Виборчий блок партій «СЛОн – Соціально-Ліберальне Об’єднання»
Глущенко Сергій Миколайович Самовисування
Демус Олександр Борисович Партія "Союз"
Жуков Микола Григорович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Зароченцев Геннадій Олексійович Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Кайбуллаєв Шевкет Енверович Самовисування
Короленко Євгеній Сергійович Самовисування
Лебедзь Едуард Євгенійович Комуністична партія України
Мироненко Зоя Володимирівна Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Невірко Віктор Сергійович Християнсько-демократична партія України
Ровнер Валентин Михайлович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Рудаков Віталій Степанович Виборчий блок партій «Трудова Україна»
Супрунюк Євгеній Володимирович Самовисування
Устименко Тетяна Геннадіївна Самовисування
Хорошковський Валерій Іванович Самовисування
Одномандатний виборчий округ № 10
зареєстрованих кандидатів - 17
Азаматова Ава Сейтумерівна Партія мусульман України
Васильєв Борис Олексійович Виборчий блок партій «Європейський вибір України»
Гурін Микола Миколайович Виборчий блок партій «Партія праці та Ліберальна партія – РАЗОМ»
Дремін Анатолій Леонтійович Самовисування
Єрмаков Владислав Енверович Виборчий блок партій «Національний фронт»
Коген Юрій Борисович Партія регіонів
Крандакова Олена Василівна Самовисування
Омельченко Ольга Іванівна Виборчий блок Соціалістичної партії України та Селянської партії України «За правду, за народ, за Україну!»
Пилунський Леонід Петрович Народний Рух України
Савченко Юрій Олександрович Партія захисників Вітчизни
Сергеєв Борис Іванович Християнсько-демократична партія України
Струкова Валентина Володимирівна Самовисування
Тутєров Володимир Лукич Самовисування
Умеров Ільмі Рустемович Самовисування
Фальшовник Олег Іванович Виборчий блок партій «СЛОн – Соціально-Ліберальне Об’єднання»
Франчук Анатолій Романович Самовисування
Штепа Наталія Петрівна Комуністична партія України