У К Р А Ї Н А
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

м. Київ

8 липня 2016 року № 294

Про скасування реєстрації довіреної особи кандидата в народні депутати України Жукова С.В., зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі № 27 на проміжних виборах народних депутатів України 17 липня 2016 року

До Центральної виборчої комісії 8 липня 2016 року надійшла заява кандидата в народні депутати України Жукова Сергія Вікторовича, зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі № 27 на проміжних виборах народних депутатів України 17 липня 2016 року, про припинення повноважень його довіреної особи Панова Володимира Олександровича.

Розглянувши зазначену заяву, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Центральної виборчої комісії від 7 червня 2016 року № 187 Панова В.О. зареєстровано довіреною особою кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 27 Жукова С.В.

Згідно з частиною дев’ятою статті 76 Закону України "Про вибори народних депутатів України" кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі має право в будь-який час до дня голосування звернутися із заявою до Центральної виборчої комісії про припинення повноважень його довіреної особи.

Враховуючи викладене, відповідно до частин дев’ятої, одинадцятої, дванадцятої статті 76 Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 – 13, пунктом 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія  постановляє:

1. Скасувати реєстрацію довіреної особи кандидата в народні депутати України Жукова Сергія Вікторовича, зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі № 27 на проміжних виборах народних депутатів України 17 липня 2016 року, Панова Володимира Олександровича.

2. Зобов’язати Панова В.О. негайно повернути до Центральної виборчої комісії посвідчення довіреної особи кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі.

3. Копії цієї постанови надіслати кандидату в народні депутати України Жукову С.В. та Панову В.О.

4. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова Центральної виборчої комісії    М. ОХЕНДОВСЬКИЙ