У К Р А Ї Н А
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

м. Київ

3 грудня 2014 року № 2195

Про визнання Палиці І.П. таким, який не набув  депутатського мандата, та визнання обраним народним депутатом України Барни С.С.

Постановою Центральної виборчої комісії від 26 вересня 2014 року  № 1177 зареєстровано кандидатів у народні депутати України, включених  до виборчого списку ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, зокрема Палицю Ігоря Петровича, включеного до виборчого списку цієї партії під № 34. Згідно з протоколом Центральної виборчої комісії про результати виборів народних депутатів України у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від 10 листопада 2014 року Палицю І.П. обрано народним депутатом України.

Результати позачергових виборів народних депутатів України  26 жовтня 2014 року офіційно оприлюднено в газетах "Голос України" та "Урядовий кур’єр" 12 листопада 2014 року, а отже, встановлений частиною першою статті 101 Закону України "Про вибори народних депутатів України"  (далі – Закон) двадцятиденний строк для подання документів, необхідних для реєстрації народним депутатом України на відповідних виборах, сплинув  2 грудня 2014 року.

Разом з тим, до 2 грудня 2014 року включно Палицею І.П. для реєстрації його народним депутатом України не подано до Центральної виборчої комісії документів, передбачених частиною першою статті 101 Закону та Порядком  розгляду документів осіб, обраних народними депутатами України в загальнодержавному багатомандатному та одномандатних виборчих округах, для реєстрації їх народними депутатами України, затвердженим постановою Центральної виборчої комісії від 14 листопада 2012 року № 1956 (із змінами, внесеними постановами Комісії від 15 листопада 2012 року № 1961 та від  27 серпня 2014 року № 816). Також ним не подано до Комісії відповідно до частини другої статті 101 Закону заяви разом з іншими документами про наявність поважних причин, які перешкоджають йому в установлений  частиною першою цієї статті Закону строк подати документи, необхідні для реєстрації його народним депутатом України.

За змістом частини четвертої статті 101 Закону в разі невиконання особою, обраною народним депутатом України, у строк, зазначений у частині першій цієї статті Закону, вимог частини першої вказаної статті Закону Центральна виборча комісія приймає рішення про визнання її такою, яка не набула депутатського мандата, та визнає обраним народним депутатом України наступного за черговістю кандидата у народні депутати України у виборчому списку відповідної політичної партії.

Враховуючи викладене, відповідно до частини першої статті 100,  частин першої, другої, четвертої статті 101 Закону України "Про вибори народних депутатів України", протоколу Центральної виборчої комісії про результати виборів народних депутатів України у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від 10 листопада 2014 року, керуючись статтями 11 – 13, пунктами 14, 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Визнати обраного народного депутата України у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року Палицю Ігоря Петровича таким, який не набув депутатського мандата.

2. Визнати обраним народним депутатом України у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі:

Барна Степан Степанович, 1979 року народження, освіта вища, заступник директора, ТОВ "Протекшн груп", проживає в селі Нагірянка Чортківського району Тернопільської області, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", включений до виборчого списку ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"  під № 65.

3. Витяг із цієї постанови про визнання Барни С.С. обраним народним депутатом України оприлюднити шляхом опублікування в газетах "Голос України" та "Урядовий кур’єр".

4. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова Центральної виборчої комісії   М. ОХЕНДОВСЬКИЙ