Додаток
до постанови Центральної виборчої комісії
від 23 серпня 2007 року №181

ВИБОРЧИЙ СПИСОК
кандидатів у народні депутати України  виборчого блоку „Виборчий блок Людмили Супрун – Український регіональний актив – Виборчий блок Народно-демократичної партії (НДП), Демократичної партії України (Дем ПУ), Республіканської Християнської партії (РХП)”

Супрун Людмила Павлівна, 1965 року народження, Голова Народно-демократичної партії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під № 1;

Куніцин Сергій Володимирович, 1960 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, голова Севастопольської міської державної адміністрації, проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого списку під № 2;

Дьомін Олег Олексійович, 1947 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, Надзвичайний і Повноважний Посол Посольства України в Російській Федерації, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 3;

Татусяк Сергій Пилипович, 1955 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 4;

Тимочко Тетяна Валентинівна, 1955 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, проректор з виховної роботи Академії муніципального управління, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під № 5;

Дзонь Валентин Михайлович, 1956 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 6;

Петров Олег Володимирович, 1960 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 7;

Удовиченко Володимир Петрович, 1950 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, Славутицький міський голова, проживає в місті Славутич Київської області, включений до виборчого списку під № 8;

Казаченко Сергій Васильович, 1962 року народження, член Демократичної партії України, освіта вища, Голова Демократичної партії України, проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого списку під № 9;

Поровський Микола Іванович, 1956 року народження, Голова Республіканської Християнської партії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 10;

Павлюк Микола Пантелеймонович, 1940 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник державного підприємства "Одеський морський торговельний порт", проживає в місті Одесі , включений до виборчого списку під № 11;

Лушкін Володимир Андрійович, 1946 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, головний державний інспектор України з держенергонагляду, директор Головдерженергонагляду України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 12;

Лавренко Микола Миколайович, 1956 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, перший віце-президент ТОВ "ВС Енерджі інтернешнл Україна", проживає в місті Олександрія Кіровоградської області, включений до виборчого списку під № 13;

Єжель Михайло Броніславович, 1952 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 14;

Габер Микола Олександрович, 1960 року народження, безпартійний, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 15;

Коломєйцев Валерій Іванович, 1952 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, Ладижинський міський голова, проживає в місті Ладижин Вінницької області, включений до виборчого списку під № 16;

Арабчук Ярослав Ілліч, 1948 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник Головного управління Державного казначейства України в Івано-Франківській області, проживає в місті Івано-Франківську, включений до виборчого списку під № 17;

Карпенко Сергій Русланович, 1972 року народження, безпартійний, освіта вища, заступник Дніпропетровського міського голови, проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 18;

Синицький Валентин Борисович, 1948 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, Джанкойський міський голова, проживає в місті Джанкой Автономної Республіки Крим, включений до виборчого списку під № 19;

Карелін Олександр Миколайович, 1951 року народження, безпартійний, освіта вища, керівник департаменту регіональної політики "Центр розширення можливостей", проживає в місті Артемівськ Донецької області, включений до виборчого списку під № 20;

Чобан Юрій Дмитрович, 1971 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник Голови – керівник секретаріату Народно-демократичної партії, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 21;

Демошенко Юрій Валентинович, 1968 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Київського представництва ВАТ "ЗАлК", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 22;

Корінна Галина Віталіївна, 1964 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник Головного управління праці та соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації, проживає в місті Житомирі, включена до виборчого списку під № 23;

Веріяскін Володимир Вікторович, 1958 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, керівник апарату Харківської обласної організації Народно-демократичної партії, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 24;

Клімович Олександр Дмитрович, 1950 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Луцьку, включений до виборчого списку під № 25;

Курницький Іван Іванович, 1950 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, голова Тернопільського територіального відділення Антимонопольного комітету України, проживає в місті Тернополі, включений до виборчого списку під № 26;

Ярошенко Володимир Іванович, 1955 року народження, безпартійний, освіта вища, завідуючий кафедрою Кіровоградського інституту ім. Св. Миколая, проживає в місті Кіровограді, включений до виборчого списку під № 27;

Радіонов Микола Олексійович, 1960 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 28;

Тюрін Володимир Юрійович, 1966 року народження, безпартійний, освіта вища, заступник Дніпропетровського міського голови, проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 29;

Бабієв Григорій Миколайович, 1948 року народження, член Республіканської Християнської партії, освіта вища, головний радник Голови ради директорів ДК "Укртрансгаз" НАК "Нафтогаз України", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 30;

Ярмола Володимир Олексійович, 1959 року народження, член Демократичної партії України, освіта вища, директор ПП "Прима", проживає в місті Кременчук Полтавської області, включений до виборчого списку під № 31;

Хворостяний Костянтин Вікторович, 1959 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, президент корпорації "Новий Донбас", проживає в місті Луганську, включений до виборчого списку під № 32;

Михайловський Володимир Вікторович, 1954 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, генеральний директор ТОВ "Сілікатобетон", проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку під № 33;

Дорош Володимир Ілліч, 1974 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, голова правління ЗАТ завод "Антена", проживає в місті Чернівцях, включений до виборчого списку під № 34;

Кіндрат Олексій Олексійович, 1952 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор ТОВ "Закарпатбуд", проживає в місті Ужгороді, включений до виборчого списку під № 35;

Костриков Сергій Якович, 1955 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, генеральний директор підприємства "Побуттехцентр", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 36;

Борисов Валентин Михайлович, 1950 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник територіального управління Рахункової палати по Автономній Республіці Крим та місту Севастополю, проживає в місті Севастополі, включений до виборчого списку під № 37;

Максак Володимир Іванович, 1976 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, голова Чернігівської обласної організації Народно-демократичної партії, проживає в місті Чернігові, включений до виборчого списку під № 38;

Соломко Володимир Андрійович, 1947 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, голова правління ВАТ "Черкаський приладобудівний завод", проживає в місті Черкасах, включений до виборчого списку під № 39;

Соколов Віктор Михайлович, 1959 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор ДП "Львівнадраресурс", проживає в місті Дрогобич Львівської області, включений до виборчого списку під № 40;

Ужва Сергій Євгенович, 1975 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор ТОВ "Молочний край", проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під № 41;

Підмогильний Микола Васильович, 1953 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор ТОВ "Науково-дослідний інститут соціально-економічних досліджень", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 42;

Дунець Іван Іванович, 1948 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, генеральний директор – голова правління ВАТ "Акціонерна компанія АДВІС", проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під № 43;

Ємельянов Володимир Михайлович, 1948 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, проректор Миколаївського державного гуманітарного університету ім. Петра Могили, проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого списку під № 44;

Сіренко Сергій Анатолійович, 1950 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор ТОВ "Таврида АВС", проживає в місті Генічеськ Херсонської області, включений до виборчого списку під № 45;

Лех Ігор Йосипович, 1958 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник голови Державної податкової адміністрації в Рівненській області, проживає в місті Рівному, включений до виборчого списку під № 46;

Крутько Володимир Олексійович, 1973 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор ТОВ "АГ-БАГ-Україна", проживає в місті Карлівка Полтавської області, включений до виборчого списку під № 47;

Іванько Олександр Олександрович, 1940 року народження, безпартійний, освіта вища, віце-президент Міжнародної академії екології Асоціації військових вчених за сприяння науково-технологічному прогресу України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 48;

Одарченко Петро Якимович, 1948 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, головний лікар Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру, проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під № 49;

Кучер Микола Васильович, 1966 року народження, безпартійний, освіта вища, заступник директора Коломийського коледжу права і бізнесу, проживає в місті Коломия Івано-Франківської області, включений до виборчого списку під № 50;

Зінченко Володимир Анатолійович, 1958 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, виконуючий обов’язки старшого наукового співробітника Харківського науково-дослідного центру індустріальних проблем розвитку Національної академії наук України, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 52;

Кравцов Микола Маркович, 1951 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, керуючий відділенням "Знам’янське"
ВАТ "Мегабанк", проживає в місті Знам’янка Кіровоградської області, включений до виборчого списку під № 53;

Джура Олександр Дмитрович, 1953 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Бурштинського енергетичного коледжу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, проживає в місті Бурштин Галицького району Івано-Франківської області, включений до виборчого списку під № 56;

Матвійчук Анатолій Васильович, 1965 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, завідуючий відділом – керуючий справами Рожищенської районної ради, проживає в місті Рожище Волинської області, включений до виборчого списку під № 57;

Костромін Валерій Валерійович, 1970 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор ТОВ "ВалеО", проживає в місті Луганську, включений до виборчого списку під № 58;

Волков Валерій Миколайович, 1963 року народження, член Демократичної партії України, освіта вища, генеральний директор ТОВ "Південна енергетична компанія", проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого списку під № 59;

Гончаров Віктор Вікторович, 1958 року народження, член Республіканської Християнської партії, освіта вища, голова Об’єднаного профкому працівників апарату ДК "Укртрансгаз" НАК "Нафтогаз України", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 60;

Картавий Олексій Олексійович, 1957 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор ЗАТ "Агрофірма "Мрія", проживає в селі Жовтневе Конотопського району Сумської області, включений до виборчого списку під № 62;

Шкробанець Іван Васильович, 1957 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, головний лікар Глибоцької центральної районної лікарні, проживає в селищі Глибока Чернівецької області, включений до виборчого списку під № 63;

Корпань Олексій Васильович, 1951 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, Золотоніський міський голова, проживає в місті Золотоноша Черкаської області, включений до виборчого списку під № 65;

Федоренко Сергій Володимирович, 1960 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник регіонального відділення Фонду державного майна України в  Автономній  Республіці Крим та місті Севастополі, проживає в місті Севастополі, включений до виборчого списку під № 66;

Забарило Людмила Яківна, 1950 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, перший заступник голови – керівник апарату Київської обласної організації Народно-демократичної партії, проживає в місті Буча Київської області, включена до виборчого списку під № 67;

Носовець Сергій Анатолійович, 1974 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник директора виконавчої дирекції Чернігівського обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, проживає в місті Чернігові, включений до виборчого списку під № 68;

Антоненко Віктор Олександрович, 1957 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Золотоніського звірогосподарства, проживає в місті Черкасах, включений до виборчого списку під № 69;

Берекета Ярослав Дмитрович, 1949 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, головний державний санітарний лікар Червоноградської міської санепідемстанції, проживає в місті Червоноград Львівської області, включений до виборчого списку під № 70;

Антошкіна Лідія Іванівна, 1954 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, ректор Бердянського університету менеджменту і бізнесу, проживає в місті Бердянськ Запорізької області, включена до виборчого списку під № 71;

Заганяч Валерій Миколайович, 1958 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник генерального директора ВАТ "Акціонерна компанія АДВІС", проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під № 73;

Тюхтій Микола Петрович, 1950 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, генеральний директор ПОНВО "АПК "Каскад", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 74;

Бердніков Олександр Якович, 1951 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, генеральний директор ПП "БАЯ", проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого списку під № 75;

Синиця Сергій Володимирович, 1959 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, головний спеціаліст Управління праці та соціального захисту Нововоронцовської районної державної адміністрації, проживає в селищі Нововоронцовка Херсонської області, включений до виборчого списку під № 76;

Фалко Євгенія Василівна, 1961 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Клеванської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступеня для слабозорих дітей, проживає в селі Зоря Рівненського району Рівненської області, включена до виборчого списку під № 77;

Форманюк Микола Вікторович, 1965 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, голова правління ВАТ "Автобусний парк", проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під № 80;

Удовіна Ольга Максимівна, 1953 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник міністра Ради міністрів Автономної Республіки Крим, проживає в місті Сімферополі, включена до виборчого списку під № 81;

Лук’яненко Володимир Миколайович, 1958 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор ТОВ "Світанок ВВ", проживає в селищі Черняхів Житомирської області, включений до виборчого списку під № 82;

Кочергін Юрій Анатолійович, 1956 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник генерального директора державного підприємства "Харківстандартметрологія", проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 83;

Чернега Юрій Михайлович, 1952 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Олександрівського хлібокомбінату, проживає в селищі Олександрівка Кіровоградської області, включений до виборчого списку під № 84;

Привика Святослав Васильович, 1952 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник Управління Пенсійного фонду України у Верховинському районі, проживає в селі Довгополе Верховинського району Івано-Франківської області, включений до виборчого списку під № 85;

Кошель Федір Гнатович, 1951 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник Управління охорони здоров’я Луцької міської ради, проживає в селі Зміїнець Луцького району Волинської області, включений до виборчого списку під № 86;

Дрожжин Дмитро Юрійович, 1969 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник голови Луганської обласної організації Народно-демократичної партії, проживає в місті Луганську, включений до виборчого списку під № 87;

Твердун Степан Йосипович, 1948 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор обласного комунального підприємства "Теребовлянська районна друкарня", проживає в селі Кровинка Теребовлянського району Тернопільської області, включений до виборчого списку під № 88;

Сахно Олександр Миколайович, 1960 року народження, член Республіканської Християнської партії, освіта вища, голова Сумської обласної організації Республіканської Християнської партії, проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку під № 89;

Хорошева Антоніна Юріївна, 1961 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник директора Сумської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта", проживає в місті Сумах, включена до виборчого списку під № 91;

Цибульська Тетяна Миколаївна, 1958 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник юридичного відділу Сокирянської районної державної адміністрації, проживає в місті Сокиряни Чернівецької області, включена до виборчого списку під № 92;

Бондаренко Ігор Самійлович, 1964 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, аспірант Національної академії державного управління при Президентові України, проживає в місті Мукачеве Закарпатської області, включений до виборчого списку під № 93;

Тимофієв Володимир Опанасович, 1950 року народження, безпартійний, освіта вища, Фастівський міський голова, проживає в місті Фастів Київської області, включений до виборчого списку під № 94;

Тютюнник Іван Федорович, 1942 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник генерального директора КП "Білоцерківський домобудівельний комбінат", проживає в місті Біла Церква Київської області, включений до виборчого списку під № 95;

Васюта Олег Павлович, 1949 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник Управління культури Чернігівської міської ради, проживає в місті Чернігові, включений до виборчого списку під № 96;

Зайковська Олена Анатоліївна, 1953 року народження, безпартійна, освіта вища, директор Запорізького колегіуму "Елінт", проживає в місті Запоріжжі, включена до виборчого списку під № 99;

Бугрименко Микола Григорович, 1958 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 100;

Матвєєва Ганна Дмитрівна, 1954 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Миколаївської спеціалізованої школи "Академія дитячої творчості", проживає в місті Миколаєві, включена до виборчого списку під № 103;

Бартчук Ірина Дмитрівна, 1961 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор ТОВ "Уют Лтд", проживає в місті Скадовськ Херсонської області, включена до виборчого списку під № 104;

Кучер Віктор Олександрович, 1955 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник обласного центру інвалідного спорту "Інваспорт", проживає в місті Рівному, включений до виборчого списку під № 105;

Габер Кирило Олександрович, 1954 року народження, безпартійний, освіта вища, заступник директора Одеської філії АТ "Українська пожежна страхова компанія", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 106;

Гаврилов Олексій Валерійович, 1978 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, керівник секретаріату Вінницької обласної організації Народно-демократичної партії, проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під № 108;

Фініковська Валентина Йосипівна, 1962 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, секретар Красноперекопської міської ради, проживає в місті Красноперекопськ Автономної Республіки Крим, включена до виборчого списку під № 109;

Місюров Олександр Юхимович, 1948 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, головний лікар Житомирської центральної районної лікарні, проживає в селі Станишівка Житомирського району Житомирської області, включений до виборчого списку під № 110;

Суркова Ганна Павлівна, 1977 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, вчитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 16, проживає в місті Кіровограді, включена до виборчого списку під № 112;

Перестюк Олександр Михайлович, 1974 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, інженер відділу збуту КП "Івано-Франківськводоекотехпром", проживає в місті Івано-Франківську, включений до виборчого списку під № 113;

Бойчук Тетяна Анатоліївна, 1961 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник голови – керівник секретаріату Луганської обласної організації Народно-демократичної партії, проживає в місті Луганську, включена до виборчого списку під № 115;

Малкін Анатолій Іванович, 1963 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, головний інженер підприємства Сумської облспоживспілки "Центральний ринок", проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку під № 117;

Пащенко Анатолій Петрович, 1955 року народження, член Демократичної партії України, освіта вища, голова Дніпропетровської обласної організації Демократичної партії України, проживає в місті Верхньодніпровськ Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 118;

Шворобей Михайло Ілліч, 1948 року народження, член Республіканської Християнської партії, освіта вища, директор ПП "РО-ЛІТА", проживає в селі Базальтове Костопільського району Рівненської області, включений до виборчого списку під № 119;

Боднарашик Борис Степанович, 1947 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в селищі Берегомет Вижницького району Чернівецької області, включений до виборчого списку під № 120;

Трачук Петро Антонович, 1946 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, декан юридичного факультету Закарпатського державного університету, проживає в місті Ужгороді, включений до виборчого списку під № 121;

Лисенко Ольга Василівна, 1960 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор СП "Гулівер Інтернешнл", проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під № 122;

Закордонець Леонід Олексійович, 1941 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, головний лікар ДП "Санаторій "Зірка" ЗАТ "Укрпрофоздоровниця", проживає в місті Ірпінь Київської області, включений до виборчого списку під № 123;

Шиманський Олексій Анатолійович, 1977 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор ТОВ "ТД ВОДОЛІЙ", проживає в місті Чернігові, включений до виборчого списку під № 124;

Гавришенко Віктор Михайлович, 1966 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Корсунь-Шевченківський Черкаської області, включений до виборчого списку під № 125;

Пастущак Ігор Казимирович, 1968 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, генеральний директор ТОВ "Прогрес-Плюс", проживає в місті Броди Львівської області, включений до виборчого списку під № 126;

Христова Світлана Володимирівна, 1956 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник Управління Пенсійного фонду України в м.Мелітополі, проживає в місті Мелітополь Запорізької області, включена до виборчого списку під № 127;

Кучинський Віктор Ігнатович, 1969 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта середня спеціальна, пенсіонер, проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 128;

Зайков Володимир Никифорович, 1949 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, голова Первинної профспілкової  організації ДП "Одеський морський торговельний порт", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 130;

Долгих Олександр Вікторович, 1952 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, провідний інженер-конструктор ДП НВКГ "Зоря-Машпроект", проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого списку під № 131;

Ідаятов Володимир Аршидінович, 1946 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, керівник секретаріату Херсонської обласної організації Народно-демократичної партії, проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку під № 132;

Лендел Василь Іванович, 1951 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Костопіль Рівненської області, включений до виборчого списку під № 133;

Яблонський Віктор Феодосійович, 1954 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Вінницької філії ВАТ "Укртелеком", проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під № 136;

Заєвська Жанна Анатоліївна, 1960 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник Головного управління Державного казначейства України в Автономній Республіці Крим, проживає в місті Сімферополі, включена до виборчого списку під № 137;

Ковальчук Олександр Станіславович, 1963 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Олевської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 1, проживає в місті Олевськ Житомирської області, включений до виборчого списку під № 138;

Правдін Валерій Валентинович, 1959 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, президент благодійного фонду "Благовіта", проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 139;

Патратій Раїса Миколаївна, 1942 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, методист Новоукраїнської центральної районної бібліотеки, проживає в місті Новоукраїнка Кіровоградської області, включена до виборчого списку під № 140;

Абрам’як Микола Васильович, 1948 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник начальника Управління праці та соціального захисту населення Тлумацької районної державної адміністрації, проживає в місті Тлумач Івано-Франківської області, включений до виборчого списку під № 141;

Кравчук Володимир Павлович, 1980 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Волинської філії ТОВ "Комерційний банк "Дельта", проживає в селищі Голоби Ковельського району Волинської області, включений до виборчого списку під № 142;

Борисенко Валерій Георгійович, 1950 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, виконавчий директор Сєвєро-Донбаського регіонального відділення УСПП, проживає в місті Сєверодонецьк Луганської області, включений до виборчого списку під № 143;

Заверуха Володимир Володимирович, 1974 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Тернополі, включений до виборчого списку під № 144;

Стасюк Ілля Іванович, 1949 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник філії "Заставнівський райавтодор" ДП "Чернівецький облавтодор", проживає в місті Заставна Чернівецької області, включений до виборчого списку під № 146;

Беріндє Юрій Юрійович, 1961 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, Білоцерківський сільський голова, проживає в селі Біла Церква Рахівського району Закарпатської області, включений до виборчого списку під № 147;

Кость Роман Богданович, 1968 року народження, член Демократичної партії України, освіта вища, економіст-фінансист ПТ "Народний фінансовий дім", проживає в місті Чернівцях, включений до виборчого списку під № 149;

Недюха Микола Петрович, 1953 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, завідуючий сектором методології Інституту законодавства Верховної Ради України, проживає в місті Ірпінь Київської області, включений до виборчого списку під № 151;

Пилипенко Анатолій Григорович, 1964 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник Управління праці та соціального захисту населення Канівського міськвиконкому, проживає в місті Канів Черкаської області, включений до виборчого списку під № 153;

Манько Віталій Олександрович, 1979 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під № 155;

Волокітіна Наталія Юріївна, 1977 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник керуючого Управління будинками Дніпропетровської обласної ради, проживає в місті Дніпропетровську, включена до виборчого списку під № 156;

Ломов Георгій Георгійович, 1947 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, доцент Одеської державної академії холоду, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 158;

Савченко Анатолій Іванович, 1946 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Вознесенськ Миколаївської області, включений до виборчого списку під № 159;

Стрельник Леонтій Михайлович, 1947 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник Управління агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації, проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку під № 160;

Любчик Микола Іванович, 1961 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в селі Вовкошів Гощанського району Рівненської області, включений до виборчого списку під № 161;

Паустовський Костянтин Вікторович, 1979 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор ПП "Паустовський К.В.", проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку під № 163;

Загороднюк Василь Васильович, 1956 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник голови СФГ "Добробут", проживає в селищі Муровані Курилівці Вінницької області, включений до виборчого списку під № 164;

Левицький Юрій Анатолійович, 1972 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник технічного директора ВАТ "ЕК "Житомиробленерго", проживає в місті Житомирі, включений до виборчого списку під № 166;

Ліщенюк Тетяна Леонтіївна, 1955 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Піщанобрідського професійного аграрного ліцею, проживає в селі Піщаний Брід Добровеличківського району Кіровоградської області, включена до виборчого списку під № 168;

Томаш Володимир Любомирович, 1963 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Снятин Івано-Франківської області, включений до виборчого списку під № 169;

Ямщікова Вікторія Іллівна, 1969 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, виконавчий директор благодійної організації "Моя Вітчизна", проживає в місті Луганську, включена до виборчого списку під № 171;

Бойко Микола Григорович, 1951 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник відділу освіти Білопільської районної державної адміністрації, проживає в місті Білопілля Сумської області, включений до виборчого списку під № 173;

Задорожній Роман Григорович, 1976 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, генеральний директор Універсальної правничо-фінансової аутсорсингової компанії "Вікторія", проживає в селищі Путила Чернівецької області, включений до виборчого списку під № 174;

Цогла Василь Іванович, 1958 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, завідувач Обласного притулку для неповнолітніх дітей, проживає в місті Берегово Закарпатської області, включений до виборчого списку під № 175;

Бочкарьов Анатолій Борисович, 1956 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, Великодимерський селищний голова, проживає в селищі Велика Димерка Броварського району Київської області, включений до виборчого списку під № 177;

Добуш Тарас Йосипович, 1940 року народження, член Демократичної партії України, освіта вища, директор ТОВ "Козак", проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку під № 178;

Слівка Володимир Йосипович, 1963 року народження, безпартійний, освіта вища, начальник Державної податкової інспекції міста Южний,  проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 179;

Сич Алла Миколаївна, 1958 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник головного лікаря Новгород-Сіверської центральної районної лікарні, проживає в місті Новгород-Сіверський Чернігівської області, включена до виборчого списку під № 180;

Редько Олександр Григорович, 1959 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Шосткинської філії державного підприємства "Сумистандартметрологія", проживає в місті Шостка Сумської області, включений до виборчого списку під № 181;

Поставитюк Володимир Васильович, 1963 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Яворів Львівської області, включений до виборчого списку під № 182;

Липовець Володимир Володимирович, 1979 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під № 183;

Гладкий Володимир Іванович, 1949 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор з виробництва
ТОВ "Спецтеплотехніка ", проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 184;

Стадник Микола Якович, 1951 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, головний спеціаліст регіонального відділення Фонду державного майна України у Хмельницькій області, проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під № 185;

Кульчицька Олена Володимирівна, 1956 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Ананьївського районного будинку культури, проживає в місті Ананьїв Одеської області, включена до виборчого списку під № 186;

Баландін В’ячеслав Миколайович, 1964 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник голови Херсонської обласної організації "Спілка кооператорів та підприємців України", проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку під № 188;

Гордасевич Олена Валентинівна, 1969 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор ТОВ "Учбовий центр "Секретар", проживає в місті Добропілля Донецької області, включена до виборчого списку під № 191;

Ваховський Володимир Костянтинович, 1942 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник Вінницької обласної служби "Укрінвестекспертиза", проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під № 192;

Кулик Геннадій Дем’янович, 1950 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, головний лікар дитячого клінічного санаторію "Зміна" Міністерства охорони здоров’я України, проживає в місті Євпаторія Автономної Республіки Крим, включений до виборчого списку під № 193;

Скавронський Павло Степанович, 1949 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 11, проживає в місті Бердичів Житомирської області, включений до виборчого списку під № 194;

Гусь Микола Андрійович, 1951 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник Управління праці і соціального захисту населення Харківської районної державної адміністрації, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 195;

Попова Євгенія Анатоліївна, 1965 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, вчитель НВК "Олександрійський колегіум – спеціалізована школа", проживає в місті Олександрія Кіровоградської області, включена до виборчого списку під № 196;

Гоголь Василь Васильович, 1965 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор ПП "Ольва", проживає в селищі Богородчани Івано-Франківської області, включений до виборчого списку під № 197;

Бряник Василь Михайлович, 1950 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор ДПТНЗ "Камінь-Каширське ВПУ", проживає в місті Камінь-Каширський Волинської області, включений до виборчого списку під № 198;

Скляренко Максим Володимирович, 1977 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, голова Луганського територіального відділення НДЛМ, проживає в місті Луганську, включений до виборчого списку під № 199;

Ніколюк Леонід Іпполітович, 1965 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник організаційного відділу виконавчого апарату Шумської районної ради, проживає в місті Шумськ Тернопільської області, включений до виборчого списку під № 200;

Скрипченко Ігор Васильович, 1967 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, редактор Недригайлівської районної газети "Голос Посулля", проживає в селищі Недригайлів Сумської області, включений до виборчого списку під № 201;

Кондратьєв Андрій Валентинович, 1965 року народження, безпартійний, освіта вища, директор ПП "Мерк’юрі - Буковина", проживає в місті Чернівцях, включений до виборчого списку під № 202;

Погребняк Олександр Васильович, 1954 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Хуст Закарпатської області, включений до виборчого списку під № 203;

Поцелуйко Олександр Віталійович, 1966 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, вчитель Чернігівської середньої загальноосвітньої спеціальної школи-інтернату для дітей зі зниженим зором, проживає в місті Чернігові, включений до виборчого списку під № 206;

Жалобний Станіслав Володимирович, 1978 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, перший заступник Золотоніського міського голови, проживає в місті Золотоноша Черкаської області, включений до виборчого списку під № 207;

Купреєв Павло Андрійович, 1961 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, головний інженер МКП "Золочівводоканал", проживає в місті Золочів Львівської області, включений до виборчого списку під № 208;

Харченко Іван Іванович, 1971 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, завідувач кафедри Бердянського університету менеджменту і бізнесу, проживає в місті Бердянськ Запорізької області, включений до виборчого списку під № 209;

Кусмаров Борис Васильович, 1944 року народження, член Демократичної партії України, освіта вища, проректор Макіївського економіко-гуманітарного інституту, проживає в місті Макіївка Донецької області, включений до виборчого списку під № 210;

Яцюк Віталій Леонідович, 1976 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в селі В’язівок Павлоградського району Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 212;

Сорока Валерій Ростиславович, 1968 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, перший заступник голови Старосинявської районної державної адміністрації Хмельницької області, проживає в селищі Стара Синява Хмельницької області, включений до виборчого списку під № 213;

Добрянський Сергій Анатолійович, 1960 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник ДП "Каховський судноплавний шлюз", проживає в місті Нова Каховка Херсонської області, включений до виборчого списку під № 216;

Кохно Людмила Данилівна, 1967 року народження, безпартійна, освіта вища, начальник Зарічненського відділення Дубровицької МДПІ, проживає в селищі Зарічне Рівненської області, включена до виборчого списку під № 217;

Перцюк Сергій Володимирович, 1981 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор ПП "Перцюк С.В.", проживає в місті Красногорівка Мар’їнського району Донецької області, включений до виборчого списку під № 219;

Бабошин Володимир Олексійович, 1948 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, голова обласного фонду сприяння інвестиціям та будівництва, проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під № 220;

Балагутрак Богдан Дмитрович, 1956 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, лікар станції швидкої допомоги Козівської центральної районної лікарні, проживає в селищі Козова Тернопільської області, включений до виборчого списку під № 221;

Галяс Олександр Миколайович, 1951 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, лікар-неонатолог Романівської центральної районної лікарні, проживає в селищі Романів Житомирської області, включений до виборчого списку під № 222;

Романенко Валентина Іванівна, 1957 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, редактор Валківської районної газети "Сільські новини", проживає в місті Валки Харківської області, включена до виборчого списку під № 223;

Хмиленко Євгенія Павлівна, 1978 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, контролер центрального відділення ВАТ "КБ "Надра" Кіровоградського РУ, проживає в місті Кіровограді, включена до виборчого списку під № 224;

Федорів Тарас Федорович, 1975 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, Середньоугринівський сільський голова, проживає в місті Івано-Франківську, включений до виборчого списку під № 225;

Мельничук Петро Мефодійович, 1955 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, головний лікар Турійської центральної районної лікарні, проживає в селі Купичів Турійського району Волинської області, включений до виборчого списку під № 226;

Миронов Олексій Олексійович, 1962 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник директора філії "Луганська дирекція ТОВ УКБ "Камбіо", проживає в селі Вільхове Станично-Луганського району Луганської області, включений до виборчого списку під № 227;

Комарницький Степан Юрійович, 1947 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, керуючий справами виконавчого комітету Бережанської міської ради, проживає в місті Бережани Тернопільської області, включений до виборчого списку під № 228;

Коритник Євгенія Панасівна, 1956 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Охтирської загальноосвітньої школи I-II ступеня № 6, проживає в місті Охтирка Сумської області, включена до виборчого списку під № 229;

Пільгуй Віктор Євгенович, 1961 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, лікар-стоматолог Ставищенської центральної районної лікарні, проживає в селищі Ставище Київської області, включений до виборчого списку під № 232;

Щерба Олександр Степанович, 1985 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, студент Чернігівського державного технологічного університету, проживає в селі Киїнка Чернігівського району Чернігівської області, включений до виборчого списку під № 233;

Таран Євген Володимирович, 1956 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор ТОВ "Кондитерська фабрика "Меркурій", проживає в місті Сміла Черкаської області, включений до виборчого списку під № 234;

Андрухів Михайло Михайлович, 1962 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник генерального директора ТОВ "Компанія "Лідер", проживає в місті Перемишляни Львівської області, включений до виборчого списку під № 235;

Звеліндовський Анатолій Сергійович, 1941 року народження, безпартійний, освіта вища, директор ТОВ "Карад-2005", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 236;

Шандиба Павло Павлович, 1958 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник начальника Управління інформаційно-комп’ютерного забезпечення Дніпропетровської обласної державної адміністрації, проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 237;

Гуцуляк Дмитро Володимирович, 1968 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта базова вища, начальник відділу компенсаційних виплат населенню Управління праці та соціального захисту населення Красилівської райдержадміністрації, проживає в місті Красилів Хмельницької області, включений до виборчого списку під № 238;

Кіпоренко Василь Миколайович, 1959 року народження, член Демократичної партії України, освіта вища, керівник групи з експлуатації мікроретрансляторів Вінницької філії концерну РРТ, проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під № 239;

Степанюк Анатолій Йосипович, 1952 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в селищі Березнегувате Миколаївської області, включений до виборчого списку під № 242;

Делех Валентин Анатолійович, 1961 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, головний інженер Управління соціального розвитку ВП РАЕС НАЕК "Енергоатом", проживає в місті Кузнецовськ Рівненської області, включений до виборчого списку під № 243;

Коваль Іван Вікторович, 1955 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник голови Вінницької обласної організації Народно-демократичної партії, проживає в селі Радянське Літинського району Вінницької області, включений до виборчого списку під № 246;

Нужда Дмитро Леонідович, 1970 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, віце-президент Житомирського молодіжного центру "Україна" Житомирського державного обласного музично-драматичного театру ім. Івана Кочерги, проживає в місті Житомирі, включений до виборчого списку під № 248;

Олійник Микола Олександрович, 1935 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, ректор Харківської державної академії фізичної культури, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 249;

Луценко Наталя Миколаївна, 1977 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта середня спеціальна, медсестра Новоукраїнської центральної районної лікарні, проживає в місті Новоукраїнка Кіровоградської області, включена до виборчого списку під № 250;

Лабач Роман Олексійович, 1955 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Городенківського міського кооперативного торгового об’єднання, проживає в місті Городенка Івано-Франківської області, включений до виборчого списку під № 251;

Іваненко Вячеслав Іванович, 1962 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор КП матеріально-технічного забезпечення "Сільгосптехніка", проживає в селищі Єсаулівка Антрацитівського району Луганської області, включений до виборчого списку під № 253;

Чекалюк Ярослав Володимирович, 1950 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, голова правління
ВАТ "Монастириське АТП-16151", проживає в місті Монастириська Тернопільської області, включений до виборчого списку під № 254;

Кіяк Едуард Євгенович, 1974 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, менеджер ТОВ "Маріон Інтернаціонал", проживає в селі Поляна Свалявського району Закарпатської області, включений до виборчого списку під № 256;

Хоменко Надія Василівна, 1962 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, пенсіонерка, проживає в селищі Згурівка Київської області, включена до виборчого списку під № 258;

Млинець Олександр Вікторович, 1980 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, провідний інженер, заступник начальника проектно-конструкторського бюро ВАТ ЕК "Чернігівобленерго", проживає в місті Чернігові, включений до виборчого списку під № 259;

Стеблина Петро Павлович, 1960 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Чигиринського колгоспного ринку, проживає в місті Чигирин Черкаської області, включений до виборчого списку під № 260;

Береза Євген Ігорович, 1973 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, голова Львівської міської організації Народно-демократичної партії, проживає в місті Львові, включений до виборчого списку під № 261;

Семенов Микола Борисович, 1954 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, провідний інженер з охорони праці Управління охорони здоров’я Запорізької міської ради, проживає в селі Михайлівка Вільнянського району Запорізької області, включений до виборчого списку під № 262;

Черевченко Людмила Петрівна, 1961 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, керуюча справами Хмельницького міськвиконкому, проживає в місті Хмельницькому, включена до виборчого списку під № 264;

Жук Валерій Іванович, 1941 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Новоодеського торгово-електротехнічного виробництва, проживає в місті Нова Одеса Миколаївської області, включений до виборчого списку під № 266;

Місюк Валентина Іванівна, 1951 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, пенсіонерка, проживає в селищі Млинів Рівненської області, включена до виборчого списку під № 267;

Валентієнко Віктор Петрович, 1949 року народження, член Демократичної партії України, освіта вища, доцент Міжнародної слов’янської академії, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 270;

Кавунець Андрій Володимирович, 1978 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під № 272;

Пилипчук Іван Миколайович, 1960 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник Попільнянського управління експлуатації газового господарства, проживає в селищі Попільня Житомирської області, включений до виборчого списку під № 274;

Артюх Станіслав Федорович, 1936 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, радник ректора Української інженерно-педагогічної академії, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 275;

Глушко Олександр Євгенович, 1961 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в селі Федорівка Кіровоградського району Кіровоградської області, включений до виборчого списку під № 276;

Гусак Володимир Степанович, 1959 року народження, безпартійний, освіта вища, заступник директора ТОВ "Потоківський цегельний завод", проживає в місті Рогатин Івано-Франківської області, включений до виборчого списку під № 277;

Оселедько Микола Федотович, 1962 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор ПП "Компанія "Комунальник", проживає в селищі Білокуракине Луганської області, включений до виборчого списку під № 279;

Бубен Ігор Володимирович, 1946 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, завідуючий стоматологічним відділенням Бучацької центральної районної комунальної лікарні, проживає в місті Бучач Тернопільської області, включений до виборчого списку під № 280;

Калініченко Леонід Вікторович, 1967 року народження, член Демократичної партії України, освіта вища, директор ТОВ "Агроленд", проживає в місті Верхньодніпровськ Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 281;

Прокопець Руслан Іванович, 1980 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, головний спеціаліст юридичного відділу Мукачівської районної ради, проживає в селі Бобовище Мукачівського району Закарпатської області, включений до виборчого списку під № 282;

Щербак Ігор Михайлович, 1953 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник начальника Державного управління екології та природних ресурсів в місті Києві, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 283;

Мороз Олександр Сергійович, 1967 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 284;

Сенча Василь Якович, 1947 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Талалаївського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян управління праці та соціального захисту населення Талалаївської районної державної адміністрації, проживає в селищі Талалаївка Чернігівської області, включений до виборчого списку під № 285;

Близнюк Ігор Вікторович, 1972 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, викладач Уманського державного аграрного університету, проживає в місті Умань Черкаської області, включений до виборчого списку під № 286;

Яцук Роман Тимофійович, 1948 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві в місті Миколаєві, проживає в місті Миколаїв Львівської області, включений до виборчого списку під № 287;

Ярова Наталія Вікторівна, 1957 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Токмацької районної централізованої системи бібліотек, проживає в місті Токмак Запорізької області, включена до виборчого списку під № 288;

Свєчкіна Алла Іллівна, 1961 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Дніпропетровської державної сільськогосподарської машинно-технологічної станції, проживає в місті Дніпропетровську, включена до виборчого списку під № 289;

Слабінський Валерій Володимирович, 1959 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, генеральний директор науково-виробничого об’єднання "Каммед", проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під № 290;

Маленко Ніна Андріївна, 1946 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор ТОВ "Астра", проживає в місті Кілія Одеської області, включена до виборчого списку під № 291;

Бойчук Богдан Васильович, 1956 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, голова правління Баштанської районної спілки споживчих товариств, проживає в місті Баштанка Миколаївської області, включений до виборчого списку під № 292;

Фесай Петро Михайлович, 1930 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, викладач музичного училища, проживає в місті Рівному, включений до виборчого списку під № 293;

Семенков Олександр Іванович, 1953 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, генеральний директор ТОВ "ОСПРОМ", проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під № 296;

Поліщук Валентин Якович, 1951 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник Управління праці та соціального захисту населення Любарської районної державної адміністрації, проживає в селі Стрижівка Любарського району Житомирської області, включений до виборчого списку під № 298;

Донченко Галина Олександрівна, 1961 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор ТОВ "ЕСКО- Електросвітлокомпанія", проживає в місті Харкові, включена до виборчого списку під № 299;

Сабадош Юрій Іванович, 1950 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник начальника Управління економіки Коломийської міської ради, проживає в місті Коломия Івано-Франківської області, включений до виборчого списку під № 301;

Банніков Володимир Миколайович, 1951 року народження, член Демократичної партії України, освіта вища, військовий пенсіонер, проживає в місті Полтаві, включений до виборчого списку під № 302;

Федоровська Олена Федорівна, 1963 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, завідуюча гінекологічним відділенням Лутугинської районної лікарні, проживає в селищі Георгіївка Лутугинського району Луганської області, включена до виборчого списку під № 305;

Горох В’ячеслав Павлович, 1948 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Буринської загальноосвітньої школи I-III ступеня № 2, проживає в місті Буринь Сумської області, включений до виборчого списку під № 307;

Крепак Анатолій Григорович, 1950 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта незакінчена вища, директор ПП "Скіф-Транс-К", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 308;

Куксенко Валентина Іванівна, 1955 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 7, проживає в місті Фастів Київської області, включена до виборчого списку під № 309;

Кулик Наталія Олексіївна, 1969 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник Коропського районного відділу земельних ресурсів, проживає в селищі Короп Чернігівської області, включена до виборчого списку під № 310;

Яцина Олександр Григорович, 1961 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 1, проживає в місті Монастирище Черкаської області, включений до виборчого списку під № 311;

Кузбит Володимир Степанович, 1950 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник відділу НГВУ "Бориславнафтогаз" ВАТ "Укрнафта", проживає в місті Борислав Львівської області, включений до виборчого списку під № 312;

Козиряцький Максим Сергійович, 1981 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, головний спеціаліст Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Запорізької обласної державної адміністрації, проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під № 313;

Повод Станіслав Іванович, 1947 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 314;

Хоптинець Віктор Анатолійович, 1967 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, Городоцький міський голова, проживає в місті Городок Хмельницької області, включений до виборчого списку під № 315;

Маринок Сергій Миколайович, 1959 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Біляївка Одеської області, включений до виборчого списку під № 316;

Швець Наталія Анатоліївна, 1971 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, викладач Вознесенського аграрного коледжу, проживає в місті Вознесенськ Миколаївської області, включена до виборчого списку під № 317;

Григоренко Софія Василівна, 1955 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, завідуюча відділенням Корецької центральної районної лікарні, проживає в місті Корець Рівненської області, включена до виборчого списку під № 318;

Швець Петро Васильович, 1967 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, Джулинський сільський голова, проживає в селі Джулинка Бершадського району Вінницької області, включений до виборчого списку під № 320;

Дубицька Валентина Григорівна, 1961 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник голови Роздольненської районної ради, проживає в селищі Роздольне Автономної Республіки Крим, включена до виборчого списку під № 321;

Генін Микола Володимирович, 1947 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, голова правління ЗАТ "Каштан", проживає в місті Житомирі, включений до виборчого списку під № 322;

Петруня-Пилявська Наталія Анатоліївна, 1955 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, доцент Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, проживає в місті Івано-Франківську, включена до виборчого списку під № 324;

Здіховський Дмитро Андрійович, 1960 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Володимир-Волинського медико-технічного коледжу, проживає в місті Володимир-Волинський Волинської області, включений до виборчого списку під № 325;

Климчук Володимир Васильович, 1958 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, юрисконсульт державного ВАТ "Свердловське шахтопрохідницьке управління з буріння стволів та свердловин", проживає в місті Свердловськ Луганської області, включений до виборчого списку під № 326;

Тригуба Віктор Костянтинович, 1962 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Тернопільської класичної гімназії, проживає в місті Тернополі, включений до виборчого списку під № 327;

Гончаренко Віра Валеріївна, 1967 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта середня спеціальна, приватний підприємець, проживає в місті Кролевець Сумської області, включена до виборчого списку під № 328;

Шестакова Катерина Юріївна, 1965 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор ПП "Яса", проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під № 329;

Струц Віктор Володимирович, 1968 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, головний лікар Чернігівської міської дитячої стоматологічної поліклініки, проживає в місті Чернігові, включений до виборчого списку під № 331;

Бордюг Роман Петрович, 1955 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта середня спеціальна, слюсар ВО "Львівгаз" Бродівського управління з експлуатації газового господарства, проживає в місті Броди Львівської області, включений до виборчого списку під № 332;

Іващук Олег Петрович, 1978 року народження, член Демократичної партії України, освіта вища, начальник операційного відділу відділення № 2 РФ ВАТ АБ "Укргазбанк", проживає в місті Луцьку, включений до виборчого списку під № 333;

Дрей Олексій Володимирович, 1983 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, керівник секретаріату Запорізької обласної організації Народно-демократичної партії, проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під № 335;

Кучерук Сергій Сильвестрович, 1962 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, головний спеціаліст регіонального відділення Фонду державного майна України у Хмельницькій області, проживає в місті Старокостянтинів Хмельницької області, включений до виборчого списку під № 337;

Ногачевський Віктор Микитович, 1961 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, виконроб ТОВ "Стимул", проживає в селищі Квасилів Рівненського району Рівненської області, включений до виборчого списку під № 340;

Сальніков Олексій Олександрович, 1981 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник начальника відділу регіонального відділення Фонду державного майна України у Донецькій області, проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку під № 341;

Кравченко Світлана Миколаївна, 1967 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор ПВКП "Пера-інвест", проживає в селищі Теплик Вінницької області, включена до виборчого списку під № 342;

Печурін Юрій Павлович, 1962 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, голова правління ЗАТ "Санаторій "Київ", проживає в місті Алушта Автономної Республіки Крим, включений до виборчого списку під № 343;

Сагаль Софія Анатоліївна, 1966 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, проживає в селі Дубове Ковельського району Волинської області, включена до виборчого списку під № 347;

Єпіченко Євген Миколайович, 1974 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, комерційний директор ТОВ "Виробничо-комерційна фірма "Союз", проживає в селищі Слов’яносербськ Луганської області, включений до виборчого списку під № 348;

Кабанець Віктор Іванович, 1947 року народження, член Демократичної партії України, освіта вища, доцент Донбаської національної академії будівництва і архітектури, проживає в місті Макіївка Донецької області, включений до виборчого списку під № 349;

Вишневецька Вікторія Костянтинівна, 1974 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник директора територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Глухівської районної державної адміністрації, проживає в місті Глухів Сумської області, включена до виборчого списку під № 350;

Москалевський Станіслав Володимирович, 1976 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор КП "Оболоньжитло-експлуатація", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 351;

Чайка Тетяна Аркадіївна, 1957 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Переяслав-Хмельницький Київської області, включена до виборчого списку під № 352;

Іванов Володимир Іванович, 1954 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в селищі Козелець Чернігівської області, включений до виборчого списку під № 353;

Єрохін Володимир Володимирович, 1957 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, юрисконсульт ТОВ "Грабер", проживає в місті Золочів Львівської області, включений до виборчого списку під № 355;

Жадан Наталія Вікторівна, 1949 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Мелітополь Запорізької області, включена до виборчого списку під № 356;

Воронін Юрій Володимирович, 1958 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник директора Дніпродзержин-ського інституту економіки та менеджменту ім. С. Наливайка МАУП, проживає в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 357;

Чепкий Євген Іларіонович, 1943 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, керівник секретаріату Хмельницької обласної організації Народно-демократичної партії, проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під № 358;

Дубицький Ігор Миколайович, 1947 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник державної виконавчої служби у Біляївському районі та місті Теплодар, проживає в місті Теплодар Одеської області, включений до виборчого списку під № 359;

Ягленко Владислав Володимирович, 1969 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, асистент Донецького державного медичного університету імені Максима Горького, проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку під № 360;

Урсол Марія Микитівна, 1951 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, пенсіонерка, проживає в місті Ямпіль Вінницької області, включена до виборчого списку під № 361;

Довганюк Олена Феодосіївна, 1962 року народження, член Демократичної партії України, освіта середня, директор ПП "Комп’ютерний набір фарб для автомобілів", проживає в місті Чернівцях, включена до виборчого списку під № 363;

Губарець Василь Олександрович, 1960 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник електромереж Лугинського району, проживає в селищі Лугини Житомирської області, включений до виборчого списку під № 364;

Чепурко Микола Андрійович, 1949 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник Управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі, проживає в селищі Золочів Харківської області, включений до виборчого списку під № 365;

Приходько Анатолій Васильович, 1971 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, головний лікар лікарської амбулаторії, проживає в селі Прилісне Маневицького району Волинської області, включений до виборчого списку під № 366;

Ковалько Володимир Степанович, 1947 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор філії ВАТ "Луганськобленерго-Луганськенергосільпром", проживає в селищі Біловодськ Луганської області, включений до виборчого списку під № 367;

Хміль Богдан Іванович, 1945 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в селищі Підволочиськ Тернопільської області, включений до виборчого списку під № 368;

Романько Віктор Іванович, 1957 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Собічевської загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня, проживає в селі Собичеве Шосткинського району Сумської області, включений до виборчого списку під № 369;

Рюмшин Михайло Миколайович, 1962 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор ТОВ "Експобуд", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 370;

Новосельський Сергій Олександрович, 1967 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник відділу Міністерства економіки України, проживає в місті Ірпінь Київської області, включений до виборчого списку під № 372;

Солодка Наталія Миколаївна, 1970 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, провідний бібліограф Токмацької районної центральної бібліотеки, проживає в місті Токмак Запорізької області, включена до виборчого списку під № 374;

Осіпов Володимир Миколайович, 1966 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, генеральний директор ТОВ "УРС Лтд", проживає в місті Севастополі, включений до виборчого списку під № 375;

Курсов Валерій Іванович, 1955 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор ВАТ "Городоцький дослідно-експериментальний завод", проживає в місті Городок Хмельницької області, включений до виборчого списку під № 376;

Шулішов Валерій Іванович, 1949 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Овідіопольської філії ТОВ "Каскад", проживає в селищі Овідіополь Одеської області, включений до виборчого списку під № 377;

Перепечай Володимир Миколайович, 1973 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, Станіславчицький сільський голова, проживає в селі Станіславчик Жмеринського району Вінницької області, включений до виборчого списку під № 378;

Назаров Юнус Турдарлієвич, 1958 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, головний спеціаліст з міжнаціональних відносин Керченської міської ради, проживає в місті Керч Автономної Республіки Крим, включений до виборчого списку під № 379;

Замковий Семен Павлович, 1942 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор діагностичного центру NSP, проживає в місті Бердичів Житомирської області, включений до виборчого списку під № 380;

Пилаєва Тетяна В’ячеславівна, 1954 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник Управління освіти Комінтернівської у місті Харкові районної ради, проживає в місті Харкові, включена до виборчого списку під № 381;

Соколов Ігор Валерійович, 1954 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник директора Луганського коледжу технологій та дизайну, проживає в місті Луганську, включений до виборчого списку під № 382;

Грицай Світлана Анатоліївна, 1959 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Чортків Тернопільської області, включена до виборчого списку під № 383;

Матвіїв Олег Михайлович, 1954 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Яворівської дитячої школи мистецтв, проживає в місті Яворів Львівської області, включений до виборчого списку під № 385;

Івахненко Олександр Васильович, 1984 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, старший оператор Запорізької філії ПП "Реарді", проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під № 386;

Климов Тимур Ігорович, 1982 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, майстер цеху ВАТ "Дніпрометиз", проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 387;

Соколова Ольга Вікторівна, 1966 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, адміністратор рекламного відділу телерадіокомпанії "Ріо", проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 389;

Білик Анатолій Миколайович, 1961 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, Погребищенський міський голова, проживає в місті Погребище Вінницької області, включений до виборчого списку під № 390;

Яринчин Микола Васильович, 1951 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор електромереж Андрушівського району ВАТ "ЕК "Житомиробленерго", проживає в місті Андрушівка Житомирської області, включений до виборчого списку під № 391;

Прибудько Людмила Анатоліївна, 1956 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник ректора Луганського державного закладу "Луганський інститут праці та соціальних технологій", проживає в селі Тепличне міста Луганська, включена до виборчого списку під № 393;

Лопушняк Василь Федорович, 1960 року народження, член Демократичної партії України, освіта вища, заступник голови Заліщицької райдержадміністрації, проживає в місті Заліщики Тернопільської області, включений до виборчого списку під № 394;

Трачук Олександр Миколайович, 1984 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, інспектор-консультант Київської обласної організації Народно-демократичної партії, проживає в місті Ірпінь Київської області, включений до виборчого списку під № 396;

Наконечний Микола Степанович, 1946 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, завідуючий центральною районною аптекою, проживає в селищі Нова Ушиця Хмельницької області, включений до виборчого списку під № 400;

Стасюк Валентин Олегович, 1965 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, інспектор з енергонагляду Народицьких районних електричних мереж ВАТ "ЕК "Житомиробленерго", проживає в селищі Народичі Житомирської області, включений до виборчого списку під № 403;

Веріяскіна Ніна Іванівна, 1957 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, завідуюча організаційним відділом апарату Харківської обласної організації Народно-демократичної партії, проживає в місті Харкові, включена до виборчого списку під № 404;

Соколов Антон Юрійович, 1982 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Луганську, включений до виборчого списку під № 405;

Грінченко Руслан Михайлович, 1948 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 406;

Вілента Інна Володимирівна, 1964 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, проректор Київського університету "Східний Світ", проживає в місті Ірпінь Київської області, включена до виборчого списку під № 407;

Бедрій Віталій Карлович, 1966 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, регіональний менеджер групи компаній "Стоік", проживає в місті Буськ Львівської області, включений до виборчого списку під № 408;

Величко Дмитро Васильович, 1982 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор ПП "Альфабуд", проживає в місті Жовті Води Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 409;

Бойко Віктор Анатолійович, 1963 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, генеральний директор ТОВ "Берегиня", проживає в селищі Віньківці Хмельницької області, включений до виборчого списку під № 410;

Зобов Марк Іванович, 1953 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, завідуючий ідеологічним відділом апарату правління Харківської обласної організації Народно-демократичної партії, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 414;

Левашова Марина Миколаївна, 1960 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник відділу зв’язків із громадськістю ТОВ "Агрофірма "Сади України", проживає в місті Краснодон Луганської області, включена до виборчого списку під № 415;

Лучка Роман Дмитрович, 1971 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, керівник віддаленого підрозділу ТОВ ТД "Ласуня", проживає в місті Львові, включений до виборчого списку під № 418;

Пилипенко Олексій Анатолійович, 1974 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 419;

Куліш Микола Анатолійович, 1961 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, завідуючий відділом у справах сім’ї і молоді Шепетівської райдержадміністрації, проживає в місті Шепетівка Хмельницької області, включений до виборчого списку під № 420;

Чугаєвський Володимир Йосипович, 1949 року народження, член Демократичної партії України, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Сокаль Львівської області, включений до виборчого списку під № 421;

Колесник Володимир Васильович, 1955 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник Центру електрозв’язку № 6 Вінницької філії ВАТ "Укртелеком", проживає в селищі Томашпіль Вінницької області, включений до виборчого списку під № 423;

Лисюк Олександр Васильович, 1957 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, директор департаменту забезпечення реформування органів влади та територій Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 425;

Магушинець Михайло Іванович, 1933 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в селищі Макарів Київської області, включений до виборчого списку під № 426;

Кравченко Валерій Іванович, 1944 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, головний редактор наукового журналу "Людина і влада", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 428;

Мосійчук Олександр Всеволодович, 1973 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник відділу соціальної роботи Полонського районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, проживає в місті Полонне Хмельницької області, включений до виборчого списку під № 431;

Машталер Анатолій Іванович, 1957 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, голова правління ВАТ "Бродецький цукровий завод", проживає в селі Комсомольське Козятинського району Вінницької області, включений до виборчого списку під № 432;

Рябенко Петро Константинович, 1965 року народження, безпартійний, освіта вища, президент адвокатської колегії "Світло істини", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 433;

Бобейко Алла Євгенівна, 1951 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, головний лікар комунального закладу охорони здоров’я міської клінічної лікарні № 13, проживає в місті Харкові, включена до виборчого списку під № 434;

Рубанець Микола Леонтійович, 1951 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, головний редактор газети "Україна і світ сьогодні", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 435;

Раков Олександр Вікторович, 1986 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта незакінчена вища, студент Національного гірничого університету, проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 437;

Мендусь Олександр Петрович, 1963 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник голови Вінницького обласного фізкультурно-спортивного товариства "Колос", проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під № 439;

Матвійчук Наталія Іванівна, 1986 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта середня, студентка Національного технічного університету "ХПІ", проживає в місті Харкові, включена до виборчого списку під № 440;

Кваша Юрій Григорович, 1962 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, заступник генерального директора ЗАТ "Криворізька будівельна компанія", проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 442;

Лавніченко Олександр Васильович, 1954 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, доцент Харківської академії внутрішніх справ МВС України, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 443;

Фесенко Михайло Петрович, 1959 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник відділу освіти Зачепилівської районної державної адміністрації, проживає в селищі Зачепилівка Харківської області, включений до виборчого списку під № 445;

Риков Сергій Олександрович, 1957 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, головний лікар Київської міської клінічної лікарні № 6, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 448;

Леганькова Олена Олександрівна, 1975 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, головний юрисконсульт КП "Харківський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі", проживає в селищі Кулиничі Харківського району Харківської області, включена до виборчого списку під № 449;

Глядешкін Олександр Миколайович, 1984 року народження, член Народно-демократичної партії, освіта вища, головний інженер науково-виробничої фірми ПП "Лакорд", проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 450.

 Секретар Центральної виборчої комісії   Т. ЛУКАШ