У К Р А Ї Н А
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

м. Київ

13 червня 2006 року №1257

Про відзначення Подякою Центральної виборчої комісії

За сумлінне виконання своїх обов’язків, організацію на високому якісному рівні підготовки та проведення виборів народних депутатів України 26 березня 2006 року, забезпечення дотримання принципів виборчого процесу, реалізації виборчих прав громадян України, керуючись статтею 12 Закону України “Про Центральну виборчу комісію” та Положенням про заохочувальну відзнаку Центральної виборчої комісії “Подяка Центральної виборчої комісії”, затвердженим постановою Центральної виборчої комісії від 15 березня 2005 року № 58, Центральна виборча комісія постановляє:

Відзначити Подякою Центральної виборчої комісії:

Абаржи
Олега Івановича

бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область;

Абраменко
Світлану Харитонівну

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 137, Одеська область;

Абрамцову
Ніну Анатоліївну

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 158, Сумська область;

Авруха
Георгія Йосиповича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 1 територіального виборчого округу № 132, Одеська область;

Агаєву
Світлану Володимирівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 126 територіального виборчого округу № 132, Одеська область;

Агафонову
Таїсію Миколаївну

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 195 територіального виборчого округу № 126, Миколаївська область;

Азарова
Віктора Георгійовича

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 219, м. Київ;

Албу
Раїсу Іванівну

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 140, Одеська область;

Алексєєву
Ірину Миколаївну

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 216, Чернігівська область;

Ал-Хато
Оксану Олександрівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 60 територіального виборчого округу № 223, м. Київ;

Альбещенка
Анатолія Сергійовича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 128, Миколаївська область;

Альбещенко
Людмилу Олексіївну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 82 територіального виборчого округу № 128, Миколаївська область;

Андасян
Людмилу Євгенівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 13 територіального виборчого округу № 133, Одеська область;

Анікійчук
Надію Іванівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 216, Чернігівська область; 

Анісімову
Валентину Олександрівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 70 територіального виборчого округу № 141, Одеська область;

Анкудінову
Тетяну Петрівну

журналіста репортерської групи інформаційної служби телерадіокомпанії "Творчо-виробниче об’єднання "Телефабрика";

Атаманову
Ніну Миколаївну

голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 109, Луганська область;

Бабієць
Ларису Панасівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 87 територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; 

Балабанова
Сергія Олександровича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 183, Харківська область;

Баланюка
Геннадія Андрійовича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці  № 33 територіального виборчого округу № 33, Одеська область;

Бараненкова
Миколу Федоровича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 105, Луганська область; 

Батечко
Людмилу Павлівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 101 територіального виборчого округу № 126, Миколаївська область;

Бевза
Івана Івановича

голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 10, Вінницька область; 

Безгінську
Людмилу Миколаївну

кореспондента відділу політичних новин інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна";

Безпалого
Андрія Миколайовича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 158, Сумська область;

Беліч
Ірину Вікторівну

діловода окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 71, Запорізька область; 

Березу
Світлану Петрівну

члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 80 територіального виборчого округу № 162, Сумська область; 

Беспалого
Василя  Яковича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 28 територіального виборчого округу № 133, Одеська область;

Бєлоглазову
Любов Михайлівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 95 територіального виборчого округу № 132, Одеська область;

Бистрік
Ольгу Олександрівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 2, Автономна Республіка Крим; 

Білика
Романа Павловича

голову Снятинської районної державної адміністрації Івано-Франківської області;

Білову
Галину Василівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 71, Запорізька область; 

Білоуса
Анатолія Миколайовича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 28 територіального виборчого округу № 162, Сумська область; 

Білоуса
Василя Івановича

керуючого справами Ширяєвської районної ради  Одеської області;

Благого
Олега Миколайовича

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 192, Хмельницька область; 

Бобир
Ірину Олександрівну

оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 126, Миколаївська область;

Бобир
Тетяну Миколаївну

діловода окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 126, Миколаївська область;

Богацьку
Аллу Арисівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 38 територіального виборчого округу № 133, Одеська область;

Богуш
Галину Артемівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 155 територіального виборчого округу № 216, Чернігівська область;

Боднар
Валентину Степанівну

заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 66 територіального виборчого округу № 141, Одеська область;

Боднарчук
Наталю Василівну

журналіста відділу політики Інтернет-видання "Pro UA";

Бойчука
Михайла Васильовича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 4 територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; 

Бондаря
Миколу Васильовича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 26 територіального виборчого округу  № 110, Луганська область;

Бонку
Василя Васильовича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 70, Закарпатська область; 

Бордуніс
Орину Вячеславівну

працівника патронатної служби Центральної виборчої комісії за угодою;

Борисову
Наталію Вікторівну

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 141, Одеська область;

Бородійчук
Марію Мусіївну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 11 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область;

Брижатого
Володимира Онисимовича

_

начальника цеху приймання та обробки відправлень Державного підприємства спеціального зв’язку,
м. Київ;

Брилко
Галину Іванівну

касира окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; 

Броварську
Марину Владиславівну

начальника організаційного відділу департаменту організаційно-кадрового і документального забезпечення та контрою Одеської міської ради;

Будзинську
Наталю Петрівну

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 90 територіального виборчого округу № 126, Миколаївська область;

Буздіна
Анатолію Дмитровича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 130, Миколаївська область;

Булах
Валентину Іванівну

заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 175 територіального виборчого округу № 126, Миколаївська область;

Булах
Олену Володимирівну

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 126, Миколаївська область;

Буринську
Тетяну Григорівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 1 територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; 

Бурмістра
Олега Володимировича

голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 134, Одеська область;

Буряк
Ірину Олександрівну

оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 71, Запорізька область; 

Бушковську
Тетяну Степанівну

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 183, Харківська область;

Ванько
Раїсу Романівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 124 територіального виборчого округу № 127, Миколаївська область;

Василевську
Тетяну Миколаївну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 128, Миколаївська область;

Васильєву
Надію Дмитрівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 188, Херсонська область;

Васильєву
Любов Володимирівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 10 територіального виборчого округу № 130, Миколаївська область;

Васильєву
Олену Володимирівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 128 територіального виборчого округу № 127, Миколаївська область;

Великоконя
Миколу Тихоновича

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 164, Сумська область;

Вельчеву
Катерину Михайлівну

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 67 територіального виборчого округу № 141, Одеська область;

Верещук
Ірину Миколаївну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 53  територіального виборчого округу № 137, Одеська область;

Веселу
Світлану Олександрівну

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 138 територіального виборчого округу № 188, Херсонська область;

Вишинського
Кирила Юрійовича

шефа-редактора групи спеціальних проектів телерадіокомпанії "Творчо-виробниче об’єднання "Телефабрика";

Вігулярну
Людмилу Нектаріївну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 132, Одеська область;

Вічева
Василя Георгійовича

головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 140, Одеська область;

Віштала
Анатолія Нестеровича

голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 126, Миколаївська область;

Власенко
Любов Яківна

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 109, Луганська область;

Вовкова
Василя Васильовича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 95 територіального виборчого округу № 126, Миколаївська область;

Водяницьку
Галину Анатоліївну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 71, Запорізька область; 

Войтенко
Антоніну Іванівну

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 12, Вінницька область; 

Волканову
Валентину Василівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 139, Одеська область;

Вольф
Марію Костянтинівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 135, Одеська область;

Воронкову
Діну Борисівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 126 територіального виборчого округу № 2, Автономна Республіка Крим;

Воропаєву
Ганну Іллівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 139, Одеська область;

Вторушину
Маріанну Вікторівну

кореспондента служби новин інформаційно-аналітичного центру "Ліга";

Вутке
Олену Володимирівну

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 223, м. Київ;

Вшестенко
Лідію Федорівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 1 територіального виборчого округу  № 188, Херсонська область;

Гаврилюк
Людмилу Миколаївну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 179 територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; 

Гайдидея
Леоніда Тихоновича

 члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 110, Луганська область;

Гайкову
Жанну Анатоліївну

голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 139, Одеська область. 

Галузінського
Сергія Мичеславовича

системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 131, Одеська область;

Гамана
Олександра Віталійовича

першого секретаря відділу  консульсько-правових  питань Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України;

Гарькаву
Наталію Віталіївну

юриста окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 2, Автономна Республіка Крим;

Гендрюк
Марію Іванівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 70, Закарпатська область; 

Генову
Валентину Пилипівну

касира окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 141, Одеська область;

Герасимчук
Тетяну Платонівну

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 30 територіального виборчого округу № 153, Рівненська область;

Гільченко
Людмилу Петрівну

головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 139, Одеська область;

Годорожу
Ігоря Івановича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 108 територіального виборчого округу № 131, Миколаївська область;

Головко
Ганну Мефодіївну

керівника виконавчого апарату Роздільнянської районної ради Одеської області;

Гомона
Анатолія Ілліча

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 71, Запорізька область; 

Гонцул
Лідію Олександрівна

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 1 територіального виборчого округу № 109, Луганська область;

Горбаня
Олександра Васильовича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 66, Закарпатська область; 

Горбачевську
Людмилу Яківну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 197, Хмельницька область; 

Горбенка
Ігоря Васильовича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 74, Запорізька область;

Горбунова
Євгена Олександровича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 71, Запорізька область; 

Горковенка
Володимира Валентиновича

спеціального кореспондента інформаційно-аналітичної служби Української незалежної телекорпорації (телеканал "Інтер");

Горнишеву
Світлану Михайлівну

заступника керівника апарату – начальника організаційного відділу Хмельницької обласної державної адміністрації;

Городник
Раїсу Володимирівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 140, Одеська область;

Горон
Людмилу Миколаївну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 105, Луганська область;

Горпинича
Івана Григоровича

голову Вільнянської районної територіальної виборчої комісії, Запорізька область;

Горянську
Валентину Григорівну

_

заступника головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та фінансування Державного підприємства спеціального зв’язку,
м. Київ;

Граждана
Віктора Олександровича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 6 територіального виборчого округу № 131, Миколаївська область;

Граф
Віру Іванівну

головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 109, Луганська область;

Грачову
Ірину Валентинівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 126, Миколаївська область;

Гриб
Тамару Юріївну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 133, Одеська область;

Грибовську
Тетяну Вікторівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 61 територіального виборчого округу № 133, Одеська область;

Гримайло
Світлану Рафаїлівну

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; 

Гринчишина
Мар’яна Степановича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 70, Закарпатська область; 

Грицак
Любов Вікторівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 43 територіального виборчого округу № 131, Миколаївська область;

Громську
Марію Корніївну

бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; 

Грохольського
Олександра Микитовича

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 140, Одеська область;

Грушанського
Артема Валерійовича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 132, Одеська область;

Губкіну
Галину Павлівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 28 територіального виборчого округу  № 105, Луганська область;

Гузик
Тетяну Борисівну

журналіста Київського бюро телерадіокомпанії "Чорноморська";

Гулу
Ольгу Ріхардівну

бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 135, Одеська область;

Гуминського
Анатолія Васильовича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 109, Луганська область;

Гурова
Павла Валентиновича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 61 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область;

Давидюк
Ганну Михайлівну

головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; 

Давидюк
Оксану Василівну

асистента продюсера інформаційної служби телерадіокомпанії "Творчо-виробниче об’єднання "Телефабрика";

Данилюк
Надію Василівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 158 територіального виборчого округу № 153, Рівненська область;

Данілову
Ларису Павлівну

юриста окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 74, Запорізька область; 

Двойноса
Олексія Григоровича

начальника управління Державного департаменту України з питань виконання покарань, м.Київ;

Дегтяр
Тамілу Андріївну

голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область;

Демчук
Тетяну Василівну

заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 23 територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; 

Дехтяра
Володимира Олексійовича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 114 територіального виборчого округу № 132, Одеська область;

Джелілова
Максима Анатолійовича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 126, Миколаївська область;

Джигун
Людмилу Петрівну

бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; 

Джуса
Івана Максимовича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 191 територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; 

Дзенглюка
Володимира Олександровича

начальника контрольно-ревізійного відділу в місті Хмельницькому та Хмельницькому районі

Дикого
Віталія Олександровича

заступника головного редактора товариства з обмеженою відповідальністю телерадіокомпанії радіо "Ера-ФМ";

Димедюк
Анастасію Вікторівну

діловода окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 208, Чернівецька область;

Дмитренкову
Валентину Михайлівну

начальника організаційного відділу Золочівської районної державної адміністрації Харківської області;

Дмитришину
Тетяну Миколаївну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 223, м. Київ;

Дмитрів
Тетяну Дмитрівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 92 територіального виборчого округу № 82, Івано-Франківська область;

Добу
Сергія Васильовича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 11 територіального виборчого округу  № 134, Одеська область;

Довгу
Антоніну Володимирівну

члена  окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; 

Домбровську
Тетяну Едуардівну

начальника відділу обробки вихідної документації Департаменту генерального секретаріату Міністерства закордонних справ України;

Дранчук
Валентину Миколаївну

головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 130, Миколаївська область;

Дрожину
Тамару Костянтинівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 103 територіального виборчого округу № 138, Одеська область;

Дроздика
Едуарда Семеновича

голову Рівненської обласної територіальної виборчої комісії, Рівненська область.

Дячука
Олега Івановича

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 189, Хмельницька область;   

Єршову
Тетяну Миколаївну

керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради;

Жаровського
Романа Михайловича

головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 82, Івано-Франківська область;

Жеруль
Тетяну Борисівну

бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 135, Одеська область;

Жирного
Романа Михайловича

юриста окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 164, Сумська область;  

Жмінько
Зою Віталіївну

кореспондента інформаційного агентства "Українські новини";

Жук
Валентину Олександрівну

провідного контролера-ревізора контрольно-ревізійного відділу  в місті Хмельницькому та Хмельницькому районі;

Журавель
Тетяну Костянтинівну

головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 128, Миколаївська область;

Журавську
Броніславу Юхимівну

члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 2 територіального виборчого округу № 137, Одеська область;

Журомського
Віталія Володимировича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 157 територіального виборчого округу № 153, Рівненська область;

Загороднюк
Тетяну Миколаївну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 39 територіального виборчого округу № 2, Автономна Республіка Крим;

Закомірну
Наталю Миколаївну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 149 територіального виборчого округу № 131, Миколаївська область;

Запуговиченко
Тамару Григорівну

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 216, Чернігівська область;

Заяць
Інну Олексіївну

начальника відділу організаційно-кадрової роботи Шахтарської районної державної адміністрації Донецької області;

Заяць
Лілію Вікторівну

адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 193, Хмельницька область; 

Збаравську
Оксану Юріївна

заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 15 територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; 

Зелінського
Адольфа Івановича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 146 територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; 

Зенякіну
Тамілу Євгеніївну

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 177,  Харківська область; 

Зубкевича
Петра Павловича

голову Гощанської районної ради Рівненської області;

Іванисова
В’ячеслава Савельевича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 3 територіального виборчого округу № 133, Одеська область;

Іваніна
Дениса Сергійовича

системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 216, Чернігівська область;

Іванова
Василя Антоновича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 126, Миколаївська область;

Іванову
Людмилу Христофорівну

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 136, Одеська область;

Іванову
Наталію Валеріївну

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 135, Одеська область;

Ілюхіна
Віктора Анатолійовича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 135, Одеська область;

Кадука
Леоніда Фомича

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 141, Одеська область;

Калічаву
Нугзара Лаврентійовича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 136, Одеська область;

Калюжняк
Ольгу Андріївну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 84 територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; 

Карп
Клавдію Кирилівну

члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 29 територіального виборчого округу № 141, Одеська область;

Касап
Ніну Володимирівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 101 територіального виборчого округу № 138, Одеська область;

Кахнич
Ірину Леонідівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 4 територіального виборчого округу № 130, Миколаївська область;

Качура
Юрія Володимировича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 132, Одеська область;

Каштанову
Наталію Михайлівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 158, Сумська область;

Кащин
Аллу Степанівну

оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область;   

Квазнодій
Тетяну Борисівну

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 197, Хмельницька область; 

Квасовську
Катерину Трохимівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 83 територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; 

Кендиса
Олега Георгійовича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 17 територіального виборчого округу № 177, Харківська область; 

Кечину
Любов Миколаївну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 126, Миколаївська область;

Кигим
Євдокію Пилипівну

члена Чернігівської обласної територіальної виборчої комісії;

Кириченко
Ірину Володимирівну

касира окружної виборчої комісії територіального виборчого округу, Вінницька область;

Киричок
Світлану Володимирівну

бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 216, Чернігівська область;

Кислого
Олександра Васильовича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 3 територіального виборчого округу № 183, Харківська область;

Кіфу
Василя Георгійовича

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 208, Чернівецька область;

Клименко
Людмилу Миколаївну

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 105, Луганська область;

Кобенко
Ольгу Сергіївну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 18 територіального виборчого округу № 138, Одеська область;

Кобзар
Ольгу Миколаївну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 108 територіального виборчого округу  № 134, Одеська область;

Коваленка
Максима Володимировича

аташе відділу консульського забезпечення захисту інтересів фізичних та юридичних осіб Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України;

Коваленко
Ганну Іванівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 62 територіального виборчого округу № 190, Хмельницька область; 

Коваль
Аллу Олександрівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 180 територіального виборчого округу № 126, Миколаївська область;

Коваль
Валентину Миколаївну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 56 територіального виборчого округу № 2, Автономна Республіка Крим;

Коваль
Вікторію Михайлівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 50 територіального виборчого округу № 137, Одеська область;

Ковальову
Ольгу Ярославівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 89 територіального виборчого округу № 136, Одеська область;

Козенюка
Віктора Володимировича

голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 15, Вінницька область; 

Козирко
Любов Олексіївну

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 17 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область;

Козік
Тетяну Георгіївна

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 140, Одеська область;

Козловського
Василя Богдановича

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 153, Рівненська область;

Койнову
Галину Павлівну

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 105, Луганська область;

Кокошка
Василя Степановича

члена  окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; 

Колбас
Вікторію Олександрівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 62 територіального виборчого округу № 132, Одеська область;

Колєсніченко
Тетяну Олексіївну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 12 територіального виборчого округу № 138, Одеська область;

Коломієць
Тетяну Іванівну

оператора програмно-технічного комплексу окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 164, Сумська область;

Коломієць
Вікторію Вікторівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 57 територіального виборчого округу № 2, Автономна Республіка Крим;

Коломійця
Леоніда Васильовича

системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 164, Сумська область;

Конверського
Віктора Євгеновича

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 14, Вінницька область; 

Кондратенка
В’ячеслава Вікторовича

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 127, Миколаївська область;

Кондратенко
Тетяну Іванівну

голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 162, Сумська область;

Кондратюка
Миколу Васильовичу

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 18, Вінницька область; 

Корзун
Ольгу Василівну

головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 137, Одеська область;

Корінчука
Олександра Анатолійовича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 126, Миколаївська область;

Корнаківського
Сергія Олександровича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 3 територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; 

Корню
Івана Миколайовича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 43  територіального виборчого округу № 134, Одеська область;

Костевич
Орисю Михайлівну

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 70, Закарпатська область; 

Костенка
Володимира Павловича

голову Токмацької міської територіальної виборчої комісії Запорізької області;

Костенка
Олександра Володимировича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 158, Сумська область;

Костенко
Богдану Степанівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; 

Косянчук
Інну Миколаївну

оглядача газети "Урядовий кур’єр";

Котляра
Бориса Антоновича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 109, Луганська область;

Кошин
Віру Олексіївна

керуючого справами Дубровицької районної ради Рівненської області;

Кошмака
Миколу Тарасовича

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 105 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область;

Кравцову
Марію Станіславівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 8 територіального виборчого округу № 198, Хмельницька область; 

Кравченка
Бориса Петровича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 109, Луганська область;

Кравчука
Василя Степановича

голову Красилівської районної ради Хмельницької області;

Кранарську
Ніну Володимирівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 68 територіального виборчого округу № 153, Рівненська область;

Красевич-Ковальчук
Ілону Ростиславівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 123 територіального виборчого округу № 82, Івано-Франківська область;

Краснікова
Івана Дмитровича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 71 територіального виборчого округу № 183, Харківська область;

Краснова
Андрія Андрійовича

заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 21 територіального виборчого округу № 126, Миколаївська область;

Крата
Олега Васильовича

голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 75, Запорізька область.

Кривого
Володимира Степановича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 16 територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; 

Криворучко
Надію Анатоліївну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 126, Миколаївська область;

Крилова
Дениса Валерійовича

голову Пологівської міської територіальної виборчої комісії, Запорізька область;

Кристофовича
Олександра Віталійовича

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 17, Вінницька область; 

Крупенка
Андрія Олеговича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 109, Луганська область;

Крупицьку
Наталю Костянтинівну

секретаря Дмитрівської сільської ради Донецької області;

Крупського
Дмитра Ігоревича

оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 71, Запорізька область; 

Кузьменка
Володимира Васильовича

члена Чернігівської обласної територіальної виборчої комісії;

Кузьменко
Олену Володимирівну

кореспондента служби новин інформаційно-аналітичного центру "Ліга";

Кулика
Івана Івановича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 105, Луганська область;

Кулика
Сергія Григоровича

голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 70, Закарпатська область; 

Кулікова
Олександра Юрійовича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 134, Одеська область;

Куліцу
Ларису Миколаївну

бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 130, Миколаївська область;

Кутову
Ірину Владиславівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 71, Запорізька область; 

Лавреку
Олену Ігорівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 32 територіального виборчого округу № 133, Одеська область;

Лазаренко
Тетяну Борисівну

діловода окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 130, Миколаївська область;

Лазарєва
Сергія Петровича

_

начальника цеху автотранспорту Державного підприємства спеціального зв’язку, м. Київ;

Ларгенкову
Ларису Василівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 132, Одеська область;

Левенець
Зою Іванівну

 члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 105, Луганська область;

Левенцову
Ніну Миколаївну

 головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 105, Луганська область;

Лемберського
Олександра Юрійовича

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 160 територіального виборчого округу № 133, Одеська область;

Леоненко
Ганну Йосипівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 11 територіального виборчого округу № 164, Сумська область; 

Лєшеву
Зінаїду Василівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 140, Одеська область;

Лис
Ангеліну Михайлівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 23  територіального виборчого округу № 153, Рівненська область;

Лисенка
Михайла Петровича

голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 131, Одеська область;

Литвиненко
Галину Анатоліївну

бухгалтера-касира окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 164, Сумська область;

Литвиненко
Ганну Григорівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 2  територіального виборчого округу № 162, Сумська область; 

Литвинову
Олену Геннадіївну

кореспондента Українського незалежного інформаційного агентства новин "УНІАН";

Лі
Ірину Володимирівну

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 4 територіального виборчого округу № 126, Миколаївська область;

Літвінову
Діну Андріївну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 26 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область;

Лобачевського
Романа Юрійовича

оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 82, Івано-Франківська область;

Ломаченкова
Олександра Васильовича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 71, Запорізька область; 

Луньова
Дмитра Олександровича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 133, Одеська область;

Лупул
Ольгу Василівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 54 територіального виборчого округу № 208, Чернівецька область;

Ляпощенко
Людмилу Іванівну

члена  окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 164, Сумська область;

Ляха
Анатолія Івановича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 17 територіального виборчого округу № 216, Чернігівська область;

Ляш
Наталію Петрівну

журналіста телерадіокомпанії "Україна";

Маглу
Ніну Миколаївну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 107  територіального виборчого округу № 140, Одеська область;

Мазепу
Світлану Миколаївну

оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; 

Макарову
Ніну Федорівну

заступника голови Бердянської міської територіальної виборчої комісії, Запорізька область;

Максимчук
Валентину Василівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 62 територіального виборчого округу № 138, Одеська область;

Малець
Андріанну Михайлівну

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 66, Закарпатська область; 

Марадика
Василя Васильовича

голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 66, Закарпатська область; 

Маргацького
Леоніда Анан’євича

голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 71, Запорізька область; 

Мартинову
Олену Володимирівну

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 188, Херсонська область;

Мартинюк
Галину Іванівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 2 територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; 

Марченко
Світлану Василівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 94 територіального виборчого округу № 52, Донецька область; 

Маслову
Зінаїду Степанівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 3 територіального виборчого округу № 216, Чернігівська область;

Мацана
Геннадія Макаровича

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 138, Одеська область;

МашковаІвана Петровича

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 66, Закарпатська область; 

Машлевську
Уляну Іванівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 100 територіального виборчого округу № 140, Одеська область;

Мельник
Марію Володимирівну

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 194, Хмельницька область; 

Мельниченко
Альону Іванівну

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 57 територіального виборчого округу № 141, Одеська область;

Мєлєшкіна
Олександра Володимировича

системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 74, Запорізька область; 

Мигачову
Валентину Олександрівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 177 територіального виборчого округу № 126, Миколаївська область;

Милейко
Ганну Володимирівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 25  територіального виборчого округу № 216, Чернігівська область;

Минька
Михайла Михайловича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 70, Закарпатська область; 

Мирончука
Івана Івановича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 93 територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; 

Мирошниченко
Світлану Семенівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 60 територіального виборчого округу № 141, Одеська область;

Михалко
Ольгу Федорівну

члена  дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 60 територіального виборчого округу №153, Рівненська область;

Мімей
Олену Василівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 52 територіального виборчого округу  № 134, Одеська область;

Міронову
Ольгу Олегівну

голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 130, Миколаївська область;

Міхєєву
Валентину Євгеніївну

голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 193, Хмельницька область; 

Міщенко
Ольгу Іванівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 133, Одеська область;

Мозгову
Тетяну Анатоліївну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 109, Луганська область;

Мордюкаленко
Ніну Йосипівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 3 територіального виборчого округу  № 110, Луганська область;

Мороз
Антоніну Григорівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 54 територіального виборчого округу № 183, Харківська область;

Мостовських
Наталію Іванівну

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 132, Одеська область;

Муясарову
Світлану Іванівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 36 територіального виборчого округу № 198, Хмельницька область; 

Мялик
Світлану Степанівну

коментатора Головної редакції інформації Національної радіокомпанії України;

Назаренко
Юлію Іванівну

голову Кремінської районної ради Луганської області;

Назарову
Тетяну Олексіївну

керівника Шахтарської районної робочої групи обліку виборців, Донецька область;

Наливайченка
Валентина Олександровича

посла України в Республіці Білорусь;

Нападовську
Марію Василівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 43  територіального виборчого округу № 138, Одеська область;

Насташенко
Світлану Василівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 8 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область;

Недашківську
Марію Василівну

голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 220, м. Київ;

Нероду
Миколу Івановича

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 153, Рівненська область;

Нестеренко
Ольгу Андріївну

голову Пологівської районної територіальної виборчої комісії, Запорізька область;

Нестерову
Олену Зіновіївну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 116 територіального виборчого округу № 132, Одеська область;

Нечипорука
Олексія Сергійовича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 190  територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; 

Нєгур
Тетяну Володимирівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 135, Одеська область;

Новічкову
Любов Олександрівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 136, Одеська область;

Ногаль
Ольгу Іванівну

консультанта виконавчого апарату Іванівської районної ради Одеської області;

Ногу
Тетяну Йосипівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 109, Луганська область;

Образцову
Анастасію Валеріївна

спеціального кореспондента Української незалежної телекорпорації (телеканал "Інтер");

Обуховську
Галину Валеріанівну

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 139, Одеська область;

Огребчук
Валентину Захарівну

діловода окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 132, Одеська область;

Олабіна
Володимира Васильовича

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 128, Миколаївська область;

Олійник
Людмилу Жоржівну

головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 135, Одеська область;

Онофрійчука
Івана Семеновича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 189 територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; 

Оробченко
Олену Миколаївну

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 177,  Харківська область; 

Павленка
Віталія Миколайовича

_

водія цеху автотранспорту Державного підприємства спеціального зв’язку,
м. Київ;

Павліченко
Валентину Анатоліївну

_

інспектора відділу обліку, підготовки кадрів та соціального захисту Державного підприємства спеціального зв’язку, м. Київ;

Павлову
Ірину Вікторівну

_

начальника відділу з контролю за якістю послуг Державного підприємства спеціального зв’язку,
м. Київ;

Павлюк
Людмилу Володимирівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 139, Одеська область;

Панасюк
Ніну Іванівну

заступника керівника виконавчого апарату, керуючого справами Хмельницької обласної ради;

Панасюка
Миколу Петровича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 192, Хмельницька область; 

Панасюка
Олександра Вікторовича

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 19, Вінницька область;

Панкова
Олександра Анатолійовича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 141, Одеська область;

Панову
Валентину Іванівну

голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 219, м. Київ;

Паркаренко
Євдокію Опанасівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 20 територіального виборчого округу № 140, Одеська область;

Партуту
Наталію Миколаївну

головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; 

Паршину
Аллу Андріївну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 223, м. Київ;

Пацьору
Станіслава Володимировича

_

водія цеху автотранспорту Державного підприємства спеціального зв’язку,
м. Київ;

Пейгалайнен
Анатолія Володимировича

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 222, м. Київ;

Перебенду
Василя Костянтиновича

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 16, Вінницька область; 

Передістову
Валерію В’ячеславівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 43 територіального виборчого округу № 140, Одеська область;

Перепелицю
Юлію Іванівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 150 територіального виборчого округу  № 110, Луганська область;

Петренка
Івана Михайловича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 110 територіального виборчого округу № 137, Одеська область;

Петровську
Валентину Терентіївну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 17 територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; 

Пилипенко
Валентину Петрівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 91 територіального виборчого округу № 138, Одеська область;

Пиляй
Сергія Васильовича

_

водія цеху автотранспорту Державного підприємства спеціального зв’язку,
м. Київ;

Писаненко
Світлану Григорівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 158, Сумська область;

Писаренко
Ганну Валеріївну

кореспондента Інтернет-газети "Форум";

Пишеніну
Людмилу Олександрівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 126, Миколаївська область;

Підгорного
Олександра Станіславовича

системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 135, Одеська область;

Пікуль
Тетяну Віленівну

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область;

Платонову
Тетяну Борисівну

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 134, Одеська область;

Плетіня
Віктора Степановича

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 74, Запорізька область; 

Поваляєва
Юрія Валерійовича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці  № 15 територіального виборчого округу № 177, Харківська область; 

Подвича
Михайла Івановича

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 70, Закарпатська область; 

Подолян
Тетяну Володимирівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 20 територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; 

Полішкарову
Ларису Михайлівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 81 територіального виборчого округу № 126, Миколаївська область;

Поляк
Ганну Дмитрівну

головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 208, Чернівецька область; 

Полякову
Наталію Анатоліївну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 29 територіального виборчого округу № 131, Миколаївська область;

Помялову
Яну Олександрівну

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 41, Донецька область;

Пономаренко
Ірину Миколаївну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 14 територіального виборчого округу № 126, Миколаївська область;

Поноченюк
Павліну Семенівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 30 територіального виборчого округу № 131, Миколаївська область;

Попельського
Віктора Валерійовича

системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область;

Попову
Валентину Марківну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 55 територіального виборчого округу № 131, Миколаївська область;

Попову
Людмилу Миколаївну

бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 128, Миколаївська область;

Потапенко
Наталію Володимирівну

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 82, Івано-Франківська область;

Прилипчан
Світлану Василівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 169  територіального виборчого округу № 208, Чернівецька область;

Приходченко
Тамару Степанівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 138, Одеська область;

Приходько
Людмилу Вікторівну

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 14 територіального виборчого округу № 162, Сумська область; 

Продан
Пелагею Михайлівну

бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 164, Сумська область;

Прокопюка
Михайла Георгійовича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 146 територіального виборчого округу № 208, Чернівецька область;

Прохоренка
Дмитра Григоровича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 128, Миколаївська область;

Проців
Олену Олександрівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 86 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область;

Прудникову
Тетяну Олександрівну

журналіста репортерської групи інформаційної служби телерадіокомпанії "Творчо-виробниче об’єднання "Телефабрика";

Пташнік
Ганну Костянтинівну

діловода окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 105, Луганська область;

Пушика
Михайла Івановича

_

директора Волинського обласного вузла спеціального зв’язку Державного підприємства спеціального зв’язку;

Пшеничного
Віктора Івановича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 135, Одеська область;

Радь
Марту Іванівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 66, Закарпатська область; 

Ратка
Владислава Йосиповича

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 13, Вінницька область; 

Рачицьку
Тетяну Федорівну

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 139, Одеська область;

Ревуцьку
Світлану Володимирівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 83 територіального виборчого округу  № 134, Одеська область;

Резніченка
Валентина Івановича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 128, Миколаївська область;

Резніченка
Володимира Олександровича

системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 137, Одеська область;

Рекіту
Івана Юрійовича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 70, Закарпатська область; 

Рєпу
Руслана Олександровича

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 223, м. Київ;

Рибак
Ольгу Миколаївну

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 198, Хмельницька область; 

Рибак
Тетяну Валентинівну

члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 29 територіального виборчого округу № 198, Хмельницька область; 

Ріцєвську
Люсю Єфімівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 63 територіального виборчого округу № 133, Одеська область;

Ровінець
Антоніну Іванівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 83 територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; 

Родинченко
Олександру Дмитрівну

члена Чернігівської обласної територіальної виборчої комісії;

Родюшкіна
Сергія Івановича

директора Сватівської нафтобази, Луганська область;

Ролл
Ірину Ренівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 133, Одеська область;

Романовського
Володимира Петровича

голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 221, м. Київ;

Романька
Юрія Івановича

_

директора з питань стратегії розвитку та технології – першого заступника Генерального директора Державного підприємства спеціального зв’язку,
м. Київ;

Рощина
Олександра Васильовича

заступника голови Запорізької обласної територіальної виборчої комісії;

Рубін
Галину Василівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 61 територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; 

Рудого
Михайла Михайловича

голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 196, Хмельницька область; 

Рябенко
Діну Олександрівну

головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 131, Одеська область;

Рябеньку
Ніну Андріївну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 162, Сумська область;

Сабодаша
Дмитра Юрійовича

члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 154 територіального виборчого округу № 126, Миколаївська область;

Савченка
Анатолія Карповича

голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 137, Одеська область;

Сагайдак
Тетяну Федорівну

члена  окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 164, Сумська область;

Садову
Раїсу Іванівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 175 територіального виборчого округу № 162, Сумська область; 

Салоненко
Оксану Михайлівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 79 територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; 

Самотей
Ганну Сергіївну

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 135, Одеська область; 

Самохіну
Катерину Анатоліївну

працівника патронатної служби Центральної виборчої комісії за угодою;

Сахневича
Анатолія Степановича

_

директора Житомирського обласного вузла спеціального зв’язку Державного підприємства спеціального зв’язку;

Сахно
Надію Федорівну

голову Чернігівської обласної територіальної виборчої комісії;

Сахно
Олену Михайлівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 141, Одеська область;

Свечинську
Катерину Іванівну

бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область;

Свириденко
Олександру Іванівну

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 24 територіального виборчого округу № 164, Сумська область; 

Севастьян
Ніну  Федорівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 35 територіального виборчого округу № 141, Одеська область;

Северенчук
Ольгу Володимирівну

головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 134, Одеська область; 

Северіну
Надію Опанасівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 19 територіального виборчого округу № 164, Сумська область; 

Семака
Володимира Павловича

_

директора Донецького обласного вузла спеціального зв’язку Державного підприємства спеціального зв’язку;

Семирядченка
Олександра Віталійовича

головного  редактора інформаційної служби телерадіокомпанії "Творчо-виробниче об’єднання "Телефабрика";

Серафімова
Віталія Віталійовича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 158 територіального виборчого округу № 132, Одеська область;

Серікова
Миколу Івановича

заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 95 територіального виборчого округу № 183, Харківська область;

Сидорець
Олександра Олександровича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 9  територіального виборчого округу № 216, Чернігівська область;

Сидорука
Михайла Сергійовича

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 18, Вінницька область; 

Симоненко
Ольгу Володимирівну

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 218, м. Київ;

Синило
Надію Павлівну

голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 2, Автономна Республіка Крим; 

Сіренко
Світлану Миколаївну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 104 територіального виборчого округу № 183, Харківська область;

Сірого
Миколу Миколайовича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 93  територіального виборчого округу № 162, Сумська область; 

Скокова
Сергія Івановича

начальника управління Державного департаменту України з питань виконання покарань, м.Київ;

Скопиченко
Інну Миколаївну

 

голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 213, Чернігівська область;

Скрипку
Володимира Васильовича

 члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 141, Одеська область;

Скрипченко
Ніну Іванівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 57 територіального виборчого округу № 164, Сумська область; 

Слюз
Тамару Федорівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 111 територіального виборчого округу № 132, Одеська область;

Смаглюк
Світлану Василівну

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 175, Харківська область;

Смик
Ірину Віталіївну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 136, Одеська область;

Снєгурову
Людмилу Василівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 136, Одеська область;

Соболя
Віталія Івановича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 110, Луганська область;

Соколюк
Людмилу Іванівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 105 територіального виборчого округу № 153, Рівненська область;

Соловчука
Костянтина Вікторовича

кореспондента управління підготовки та поширення загальнонаціональної інформації державного інформаційного агентства "Укрінформ";

Сорвачову
Аллу Олексіївну

бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 133, Одеська область;

Ставніченко
Світлану Михайлівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 130, Миколаївська область;

Станченко
Світлану Петрівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 158, Сумська область;

Стародубцеву
Олену Анатоліївну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 110, Луганська область;

Стасенчук
Надію Іванівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 127, Миколаївська область;

Стасюка
Олександра Миколайовича

заступника голови Солом’янської районної в місті Києві ради;

Стелю
Наталію Петрівну

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 134, Одеська область;

Степаненко
Наталію Григорівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 139, Одеська область;

Степанець
Ольгу Іванівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 107 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область;

Стецюка
Василя Михайловича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 82 територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; 

Стешакову
Тетяну Михайлівну

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 92 територіального виборчого округу № 138, Одеська область;

Столяренко
Олену Іванівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 9 територіального виборчого округу № 133, Одеська область;

Стопхая
Юрія Борисовича

начальника організаційного відділу апарату Черкаської обласної державної адміністрації;

Стоянова
Олега Леонідовича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 132, Одеська область;

Стрєлу
Тамару Іванівну

 члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 105, Луганська область;

Строганова
Юрія Валерійовича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 28 територіального виборчого округу № 126, Миколаївська область;

Супліченко
Світлану Василівну

голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 105, Луганська область;

Суховірську
Олену Борисівну

голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 224, м. Київ;

Танчук
Лідію Володимирівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 5 територіального виборчого округу № 133, Одеська область;

Тараніну
Ольгу Юріївну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 117 територіального виборчого округу № 162, Сумська область; 

Татарікову
Надію Яківну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 158, Сумська область;

Телегуза
Василя Івановича

оператора комп’ютерного набору  окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 208, Чернівецька область;

Терещенко
Аллу Петрівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 133, Одеська область;

Теслюка
Миколу Леонтійовича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 2 територіального виборчого округу № 208, Чернівецька область;

Тетяничко
Людмилу Василівну

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 109, Луганська область;

Тимків
Світлану Миколаївну

заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 123 територіального виборчого округу № 82, Івано-Франківська область;

Тимощука
Миколу Олексійовича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 46 територіального виборчого округу № 153, Рівненська область;

Ткач
Ніну Георгіївну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 46 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область;

Ткач
Тетяну Миколаївну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 8 територіального виборчого округу  № 134, Одеська область;

Ткаченка
Дмитра Анатолійовича

юриста окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 130, Миколаївська область;

Ткачук
Оксану Сергіївну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 16 територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; 

Товарницького
Олега Юліановича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 39 територіального виборчого округу № 198, Хмельницька область; 

Токарську
Любов Василівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 106 територіального виборчого округу № 126, Миколаївська область;

Токарчук
Людмилу Олексіївну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 164 територіального виборчого округу № 131, Миколаївська область;

Томенко
Валентину Василівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 195 територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; 

Трач
Аллу Василівну

члена  окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; 

Триколич
Ларису Анатоліївну

оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 130, Миколаївська область;

Троянову
Ольгу Миколаївну

діловода окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 74, Запорізька область; 

Троянову
Тетяну Павлівну

бухгалтера-касира окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 74, Запорізька область; 

Тугай
Валентину Василівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 32 територіального виборчого округу № 183, Харківська область;

Удовенка
Олексія Івановича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 139, Одеська область;

Улічну
Ольгу Олексіївну

члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 33  територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; 

Унгурян
Василя Івановича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 3 територіального виборчого округу № 208, Чернівецька область;

Усенка
Олександра Олександровича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 19 територіального виборчого округу № 164, Сумська область; 

Фадєєва
Євгенія Геннадійовича

заступника голови Березівської районної ради Одеської області;

Федоринську
Валентину Валентинівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 128, Миколаївська область;

Федорову
Тетяну Володимирівну

бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 223, м. Київ;

Федорченка
Андрія Миколайовича

системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 71, Запорізька область; 

Федотова
Володимира Веніаміновича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 133, Одеська область;

Феру
Ганну Миколаївну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 70, Закарпатська область; 

Фесенко
Олену Іванівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 188, Херсонська область;

Філатову
Оксану Сільвестрівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу
№ 158, Сумська область;

Фісунову
Ольгу Василівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 38 територіального виборчого округу № 183, Харківська область;

Фортушну
Ірину Миколаївну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 105, Луганська область;

Фурманюка
Сергія Петровича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 133, Одеська область;

Харченка
Михайла Михайловича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 158, Сумська область;

Ховращук
Оксану Віталіївну

бухгалтера-касира окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 140, Одеська область;

Хомич
Розалію Іванівну

заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 144 територіального виборчого округу № 126, Миколаївська область;

Хоробрих
Ганну Вікторівну

члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 2 територіального виборчого округу № 132, Одеська область;

Христинюка
Віталія Миколайовича

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 16, Вінницька область; 

Хуторну
Світлану Миколаївну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 172 територіального виборчого округу № 162, Сумська область; 

Цвігун
Ірину Миколаївна

_

старшого інструктора цеху приймання та обробки відправлень Державного підприємства спеціального зв’язку,
м. Київ;

Цеголка
Святослава Петровича

шефа-редактора проектів 5 каналу;

Цимбалюка
Сергія Ілліча

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 1 територіального виборчого округу № 183, Харківська область;

Чабаненко
Надію Дмитрівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 128, Миколаївська область;

Черевченко
Людмилу Петрівну

керуючого справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради;

Черкаса
Василя Гавриловича

голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 14, Вінницька область; 

Чернегу
Валентину Миколаївну

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 131, Одеська область;

Чернишова
Василя Михайловича

голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 140, Одеська область;

Чернявську
Галину Олександрівну

голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 128, Миколаївська область;

Чиджавадзе
Наталію Анатоліївну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 132, Одеська область;

Чмельова
Дмитра Павловича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 2, Автономна Республіка Крим;

Чміль
Лілію Петрівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 136, Одеська область;

Чорноголову
Валентину Олексіївну

головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 133, Одеська область;

Чуйко
Ларису Афанасіївну

секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 107 територіального виборчого округу  № 134, Одеська область;

Шабанову
Оксану Володимирівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 125 територіального виборчого округу № 2, Автономна Республіка Крим;

Шамріну
Людмилу Олексіївну

голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 139, Одеська область;

Шарабаріну
Валентину Іванівну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 65 територіального виборчого округу № 137, Одеська область;

Шатілову
Ольгу Леонідівну

головного  бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 164, Сумська область;

Шведа
Віталія Борисовича

заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 194, Хмельницька область;   

Шевченка
Олександра Григоровича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 132, Одеська область;

Шевченко
Валентину Ананіївну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  № 131, Одеська область;

Шевченко
Наталію Іванівну

секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 110, Луганська область;

Шевченко
Ольгу Яківну

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 7 територіального виборчого округу № 141, Одеська область;

Шевчук
Ольгу Миронівну

бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; 

Шемберка
Володимира Васильовича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область;

Шидловського
Віталія Андрійовича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 115 територіального виборчого округу  № 134, Одеська область;

Шийка
Богдана Олександровича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 57 територіального виборчого округу № 223, м. Київ;

Шипілова
Дениса Юрійовича

системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 175, Харківська область; 

Шлапаченка
Олександра Васильовича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 135, Одеська область;

Шорнікова
Володимира Олександровича

головного спеціаліста відділу аналізу та планування Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України;

Шост
Юлію Василівну

кореспондента товариства з обмеженою відповідальністю телерадіокомпанії радіо "Ера-ФМ";

Штефанюк
Лесю Василівну

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 139, Одеська область;

Щепковського
Леоніда Цезаровича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 39 територіального виборчого округу № 198, Хмельницька область; 

Юкіш
Наталію Ігорівну

бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 82, Івано-Франківська область;

Юрчака
Володимира Володимировича

голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 14 територіального виборчого округу № 132, Одеська область;

Якимчук
Галину Юхимівну

головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 132, Одеська область;

Яковенка
Ігоря Владиславовича

працівника патронатної служби  Центральної виборчої комісії за угодою;

Янова
Михайла Івановича

члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 137, Одеська область.

Голова Центральної виборчої комісії   Я. ДАВИДОВИЧ