У К Р А Ї Н А
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

27 грудня 2005 року №275

Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку кандидатів у народні депутати України виборчого блоку політичних партій „Народний блок Литвина” (Народна Партія, партія Всеукраїнського об'єднання лівих „Справедливість”, Українська селянська демократична партія)”

     До Центральної виборчої комісії 21 грудня 2005 року надійшла заява виборчого блоку політичних партій „Народний блок Литвина” (Народна Партія, партія Всеукраїнського об'єднання лівих „Справедливість”, Українська селянська демократична партія)” (скорочена назва – „Народний блок Литвина”) про реєстрацію кандидатів у народні депутати України, висунутих 17 грудня 2005 року на I міжпартійному з'їзді цього блоку та включених до виборчого списку кандидатів у народні депутати України виборчого блоку політичних партій „Народний блок Литвина”, та додані до неї документи, необхідні для реєстрації. Крім того, 26 грудня 2005 року до Центральної виборчої комісії надійшла заява Притики Олександра Яковича, а 27 грудня 2005 року – Кириллова Віктора Дмитровича, включених до виборчого списку кандидатів у народні депутати України зазначеного виборчого блоку відповідно під № 57 та № 277, про відкликання їх заяв про згоду балотуватися кандидатами у народні депутати України на виборах 26 березня 2006 року.

     Розглянувши заяву виборчого блоку політичних партій „Народний блок Литвина”, додані до неї документи, необхідні для реєстрації, а також заяви Кириллова В. Д. та Притики О. Я., Центральна виборча комісія не встановила підстав для відмови в реєстрації кандидатів у народні депутати України, зазначених у додатку до цієї постанови.

     Разом з тим, згідно з частиною четвертою статті 61 Закону України „Про вибори народних депутатів України” особа, включена політичною партією (виборчим блоком політичних партій) до виборчого списку кандидатів у депутати, має право до дня реєстрації відкликати свою заяву про згоду балотуватися кандидатом у депутати; з моменту отримання Центральною виборчою комісією заяви про відкликання згоди балотуватися кандидатом у депутати така особа вважається виключеною із виборчого списку політичної партії (виборчого блоку політичних партій); повторна заява особи про її згоду балотуватися від політичної партії (виборчого блоку політичних партій) не приймається.

     На виконання вимог вказаної норми Закону Центральною виборчою комісією письмово повідомлено виборчий блок політичних партій „Народний блок Литвина” про отримання заяв Кириллова В. Д. та Притики О. Я. листом від 27 грудня 2005 року № 21-34-4537.

     Враховуючи викладене, відповідно до статей 9, 10, пункту 5 частини четвертої статті 11, статей 55, 56, 57, частини першої статті 58, частин першої, другої, четвертої, шостої–восьмої статті 61 Закону України „Про вибори народних депутатів України”, керуючись статтями 12, 13, пунктом 8 статті 19 Закону України „Про Центральну виборчу комісію”, Центральна виборча комісія постановляє:

     1. Зареєструвати кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку кандидатів у народні депутати України виборчого блоку політичних партій „Народний блок Литвина” (виборчий список додається).

     2. Вважати виключеними із виборчого списку кандидатів у народні депутати України виборчого блоку політичних партій „Народний блок Литвина” Кириллова В. Д. та Притику О. Я.

     3. Видати представнику виборчого блоку політичних партій „Народний блок Литвина” в Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу копію цієї постанови та посвідчення кандидатів у народні депутати України.

     4. Оприлюднити виборчий список кандидатів у народні депутати України виборчого блоку політичних партій „Народний блок Литвина” разом із цією постановою в газетах „Голос України” та „Урядовий кур'єр”.

Голова Центральної виборчої комісії Я. ДАВИДОВИЧ

Додаток
до постанови Центральної виборчої комісії
від 27 грудня 2005 року № 275

ВИБОРЧИЙ СПИСОК
кандидатів у народні депутати України "Народного блоку Литвина"

Литвин Володимир Михайлович, 1956 року народження, член Народної Партії, освіта вища, Голова Верховної Ради України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 1;

Євдокименко-Ротару Софія Михайлівна, 1947 року народження, безпартійна, освіта вища, солістка Кримської державної філармонії, проживає в місті Ялта Автономної Республіки Крим, включена до виборчого списку під № 2;

Каденюк Леонід Костянтинович, 1951 року народження, безпартійний, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 3;

Смолій Валерій Андрійович, 1950 року народження, безпартійний, освіта вища, директор Інституту історії України Національної академії наук України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 4;

Маляренко Василь Тимофійович, 1941 року народження, безпартійний, освіта вища, Голова Верховного Суду України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 5;

Фоменко Катерина Олександрівна, 1962 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під № 6;

Єремеєв Ігор Миронович, 1968 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 7;

Зарубінський Олег Олександрович, 1963 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 8;

Калінчук Василь Антонович, 1941 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 9;

Гуров Вадим Миколайович, 1937 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 10;

Ващук Катерина Тимофіївна, 1947 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під № 11;

Коваленко Анатолій Андрійович, 1955 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Печерської районної державної адміністрації міста Києва, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 12;

Льовочкін Сергій Володимирович, 1972 року народження, член Народної Партії, освіта вища, радник Голови Верховної Ради України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 13;

Шпак Василь Федорович, 1946 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 14;

Шершун Микола Харитонович, 1951 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 15;

Касьянов Сергій Павлович, 1966 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 16;

Бойко Віктор Олексійович, 1961 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 17;

Каленський Микола Миколайович, 1955 року народження, член Народної Партії, освіта вища, перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 18;

Мхітарян Нвєр Мнацаканович, 1960 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 19;

Чиж Іван Сергійович, 1952 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 20;

Шаров Ігор Федорович, 1961 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 21;

Куцик Іван Маркович, 1951 року народження, член Народної Партії, освіта вища, перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради України – керуючий справами, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 22;

Чеботарьова Юлія Сергіївна, 1965 року народження, безпартійна, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Дніпропетровську, включена до виборчого списку під № 23;

Гіршфельд Анатолій Мусійович, 1957 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 24;

Дубина Олег Вікторович, 1959 року народження, безпартійний, освіта вища, генеральний директор відкритого акціонерного товариства Дніпровський металургійний комбінат ім. Дзержинського, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 25;

Плютинський Володимир Антонович, 1927 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в селі Зоря Рівненського району Рівненської області, включений до виборчого списку під № 26;

Заічко Віктор Олександрович, 1948 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Севастополі, включений до виборчого списку під № 27;

Мартиновський Валерій Павлович, 1955 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 28;

Кауфман Борис Рафаїлович, 1973 року народження, член Народної Партії, освіта вища, президент концерну "Оверлайн", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 29;

Надрага Василь Іванович, 1958 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Луганську, включений до виборчого списку під № 30;

Ржоткевич Віктор Леонідович, 1961 року народження, член Народної Партії, освіта вища, член наглядової ради відкритого акціонерного товариства "Грінко-Центр", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 31;

Самоплавський Валерій Іванович, 1952 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 32;

Фурсін Іван Геннадійович, 1971 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова правління КБТОВ "Місто-Банк", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 33;

Салмін Олег Володимирович, 1967 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 34;

Развадовський Віктор Йосипович, 1959 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 35;

Лагур Сергій Миколайович, 1962 року народження, освіта вища, голова спостережної ради товариства з обмеженою відповідальністю "Європа-2", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 36;

Терещук Сергій Миколайович, 1961 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Черкасах, включений до виборчого списку під № 37;

Савицький Валентин Вікторович, 1949 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 38;

Нощенко Микола Петрович, 1945 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 39;

Семиноженко Володимир Петрович, 1950 року народження, член Народної Партії, освіта вища, член президії Національної академії наук України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 40;

Льовін Анатолій Іванович, 1961 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 41;

Косінов Станіслав Анатолійович, 1971 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 42;

Біловол Олександр Миколайович, 1962 року народження, безпартійний, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 43;

Шевченко Олександр Олександрович, 1961 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 44;

Рішняк Іван Миколайович, 1946 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 45;

Драчевський Віктор Васильович, 1960 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Нікополь Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 46;

Юхновський Олег Іванович, 1962 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 47;

Толочко Петро Петрович, 1938 року народження, безпартійний, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 48;

Майстришин Володимир Якович, 1960 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 49;

Андресюк Борис Павлович, 1956 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 50;

Пилипишин Віктор Петрович, 1961 року народження, член Народної Партії, освіта вища, заступник голови Київської міської державної адміністрації, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 51;

Бондаренко Григорій Іванович, 1941 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 52;

Станецький Геннадій Станіславович, 1960 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 53;

Нестругін Сергій Іванович, 1946 року народження, член Народної Партії, освіта вища, керівник апарату Народної партії, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 54;

Ратушняк Сергій Миколайович, 1961 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Ужгороді, включений до виборчого списку під № 55;

Бандурка Олександр Маркович, 1937 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 56;

Сятиня Михайло Лукович, 1957 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в селі Синевир Міжгірського району Закарпатської області, включений до виборчого списку під № 58;

Правденко Сергій Макарович, 1949 року народження, безпартійний, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 59;

Корнійчук Анатолій Васильович, 1957 року народження, член Народної Партії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого списку під № 60;

Райков Борис Сергійович, 1946 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 61;

Деркач Микола Іванович, 1949 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Дніпропетровської обласної організації Народної Партії, проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 62;

Колоніарі Олександр Петрович, 1948 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 63;

Бауер Михайло Йозефович, 1952 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 64;

Давидова Людмила Іванівна, 1957 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Харкові, включена до виборчого списку під № 65;

Бахматюк Олег Романович, 1974 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова товариства з обмеженою відповідальністю "Станіславська торгова компанія", проживає в місті Івано-Франківську, включений до виборчого списку під № 66;

Баранов Валерій Олексійович, 1957 року народження, член Народної Партії, освіта вища, Бердянський міський голова, проживає в місті Бердянськ Запорізької області, включений до виборчого списку під № 67;

Мороз Анатолій Миколайович, 1949 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 68;

Боровик Олександр Григорович, 1938 року народження, член Народної Партії, освіта вища, генеральний директор виробничо-наукового селекційного центру з м'ясного та молочного скотарства "Авангард", проживає в селі Свердловка Коропського району Чернігівської області, включений до виборчого списку під № 69;

Вощевський Валерій Миколайович, 1956 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, голова правління відкритого акціонерного товариства Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 70;

Гаркуша Олексій Миколайович, 1952 року народження, член Народної Партії, освіта вища, професор кафедри менеджменту Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини Університету "Україна", проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого списку під № 71;

Сорока Микола Петрович, 1952 року народження, член Народної Партії, освіта вища, державний службовець першого рангу у відставці, проживає в місті Рівному, включений до виборчого списку під № 72;

Сінченко Віктор Миколайович, 1949 року народження, член Народної Партії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в селі Бурти Кагарлицького району Київської області, включений до виборчого списку під № 73;

Олуйко Віталій Миколайович, 1961 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в селі Лісові Гринівці Хмельницького району Хмельницької області, включений до виборчого списку під № 74;

Карпов Олександр Миколайович, 1949 року народження, безпартійний, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 75;

Райкович Андрій Павлович, 1956 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова наглядової ради відкритого акціонерного товариства "Птахокомбінат", проживає в місті Кіровограді, включений до виборчого списку під № 76;

Новацький Володимир Миколайович, 1957 року народження, член Народної Партії, освіта вища, заступник голови Одеської обласної ради, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 77;

Махортов Юрій Олексійович, 1953 року народження, член Народної Партії, освіта вища, начальник Головного управління агропромислового розвитку Луганської обласної державної адміністрації, проживає в місті Луганську, включений до виборчого списку під № 78;

Ківшик Петро Андрійович, 1942 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова правління Полтавської обласної корпорації з виробничого та матеріально-технічного забезпечення аграрно-промислового комплексу "Облагропостач", проживає в місті Полтаві, включений до виборчого списку під № 79;

Снітинський Володимир Васильович, 1948 року народження, член Народної Партії, освіта вища, ректор Львівського державного аграрного університету, проживає в місті Львові, включений до виборчого списку під № 80;

Кафарський Володимир Іванович, 1949 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 81;

Гришко Зінаїда Михайлівна, 1948 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Маяк", проживає в селі Златоустово Березівського району Одеської області, включена до виборчого списку під № 82;

Заболотний Григорій Михайлович, 1952 року народження, член Народної Партії, освіта вища, перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації, проживає в селі Агрономічне Вінницького району Вінницької області, включений до виборчого списку під № 83;

Даниленко Анатолій Степанович, 1953 року народження, член Народної Партії, освіта вища, професор кафедри економіки і підприємства Інституту земельних ресурсів та правознавства Національної академії наук України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 84;

Каратуманов Олег Юрійович, 1962 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 85;

Паламарчук Микола Петрович, 1954 року народження, член Народної Партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого списку під № 86;

Молчанова Тетяна Іванівна, 1949 року народження, член Народної Партії, освіта вища, генеральний директор закритого акціонерного товариства "Луганськм'ясопром", проживає в місті Луганську, включена до виборчого списку під № 87;

Рибальченко Віктор Васильович, 1955 року народження, член Народної Партії, освіта вища, генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю "Бучанський завод склотари", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 88;

Литвин Юрій Олексійович, 1968 року народження, член Народної Партії, освіта вища, начальник Головного управління агропромислового розвитку Кіровоградської обласної державної адміністрації, проживає в місті Кіровограді, включений до виборчого списку під № 89;

Юрченко Анатолій Петрович, 1948 року народження, член Народної Партії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку під № 90;

Моторний Дмитро Костянтинович, 1927 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова ради приватно-орендного кооперативу "Зоря", проживає в селі Чорнобаївка Білозерського району Херсонської області, включений до виборчого списку під № 91;

Авраменко Наталія Вікторівна, 1956 року народження, член Народної Партії, освіта вища, головний лікар Запорізького обласного центру реабілітації репродуктивної функції сім'ї, проживає в місті Запоріжжі, включена до виборчого списку під № 92;

Євдокимов Валерій Олександрович, 1941 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 93;

Брезвін Анатолій Іванович, 1956 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова наглядової ради громадської організації "Наш вибір", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 94;

Атаманенко Іван Іванович, 1947 року народження, член Народної Партії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 95;

Кислянських Геннадій Андрійович, 1940 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Донецької обласної організації Народної Партії, проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку під № 96;

Черній Василь Васильович, 1959 року народження, член Народної Партії, освіта вища, начальник Головного управління агропромислового розвитку Вінницької обласної державної адміністрації, проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під № 97;

Ковальов Василь Олексійович, 1948 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Чернігівської обласної ради, проживає в місті Чернігові, включений до виборчого списку під № 98;

Жунько Леонід Михайлович, 1951 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Севастопольського відділення всеукраїнського об'єднання демократичних сил "Злагода", проживає в місті Севастополі, включений до виборчого списку під № 99;

Стребко Станіслав Кирилович, 1937 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 100;

Крушельницький Зіновій Володимирович, 1953 року народження, член Народної Партії, освіта вища, начальник, головний державний інспектор Управління ветеринарної медицини в Тернопільській області, проживає в селі Язловець Бучацького району Тернопільської області, включений до виборчого списку під № 101;

Кобринець Аркадій Володимирович, 1979 року народження, член Народної Партії, освіта вища, радник з економічних питань генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю "Бучанський завод склотари", проживає в смт Гостомель Київської області, включений до виборчого списку під № 102;

Чикал Адам Васильович, 1947 року народження, член Народної Партії, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 103;

Лузан Юрій Якович, 1951 року народження, член Народної Партії, освіта вища, перший заступник керівника Державного управління справами, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 104;

Масельський Степан Іванович, 1971 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Харківської обласної організації Народної Партії, проживає в селі Крючки Балаклійського району Харківської області, включений до виборчого списку під № 105;

Мельничук Дмитро Олексійович, 1943 року народження, член Народної Партії, освіта вища, ректор Національного аграрного університету, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 106;

Шереметьєва Олександра Іванівна, 1953 року народження, член Народної Партії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Кременчук Полтавської області, включена до виборчого списку під № 107;

Мельник Сергій Іванович, 1958 року народження, член Народної Партії, освіта вища, заступник Міністра аграрної політики України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 108;

Вільчинський Володимир Тадейович, 1931 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю "Дружба", проживає в селі Уланів Хмільницького району Вінницької області, включений до виборчого списку під № 109;

Прокопенко Олександр Адольфович, 1953 року народження, член Народної Партії, освіта вища, секретар Одеської міської ради, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 110;

Здрилюк Валентина Степанівна, 1960 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор сільськогосподарського приватного підприємства "Дружба", проживає в селі Воютин Луцького району Волинської області, включена до виборчого списку під № 111;

Вербицький Петро Іванович, 1953 року народження, член Народної Партії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в селі Гатне Києво-Святошинського району Київської області, включений до виборчого списку під № 112;

Лукашова Вікторія Федорівна, 1955 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Жовтневої районної у місті Дніпропетровську ради, проживає в місті Дніпропетровську, включена до виборчого списку під № 113;

Дідківський Володимир Олександрович, 1953 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор приватної агрофірми "Єрчики", проживає в селі Жовтневе Попільнянського району Житомирської області, включений до виборчого списку під № 114;

Душейко Петро Григорович, 1951 року народження, член Народної Партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в селі Васютинці Чорнобаївського району Черкаської області, включений до виборчого списку під № 115;

Костюк Богдан Андрійович, 1945 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Івано-Франківської обласної організації Народної Партії, проживає в місті Івано-Франківську, включений до виборчого списку під № 116;

Курняк Анатолій Андрійович, 1952 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор Хмельницької філії Національної акціонерної компанії "Украгролізинг", проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під № 117;

Погорєлов Володимир Григорович, 1941 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор державного підприємства "Племрепродуктор "Степовий", проживає в селі Степове Миколаївської області, включений до виборчого списку під № 118;

Москаленко Михайло Миколайович, 1946 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Миколаївської обласної ради, проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого списку під № 119;

Сухий Василь Васильович, 1944 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 120;

Коросташов Олександр Григорович, 1942 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова правління СВК "Батьківщина", проживає в смт Котельва Полтавської області, включений до виборчого списку під № 121;

Калашник Василь Іванович, 1952 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова спостережної ради відкритого акціонерного товариства "Одеський олійножиркомбінат", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 122;

Антонець Семен Свиридович, 1935 року народження, член Народної Партії, освіта вища, консультант приватного підприємства "Агроекологія", проживає в селі Михайлики Шишацького району Полтавської області, включений до виборчого списку під № 123;

Василишин Роман Данилович, 1949 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Рівненської обласної ради, проживає в місті Рівному, включений до виборчого списку під № 124;

Михайлецький Михайло Іванович, 1948 року народження, член Народної Партії, освіта вища, старший викладач Львівського державного аграрного університету, проживає в смт Магерв Жовківського району Львівської області, включений до виборчого списку під № 125;

Приліпка Олексій Васильович, 1944 року народження, член Народної Партії, освіта вища, генеральний директор державного підприємства НДВ Агрокомбінат "Пуща - Водиця", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 126;

Криворучко Анатолій Тихонович, 1947 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор СТОВ АФ "Новий шлях", проживає в селі Чернещина Борівського району Харківської області, включений до виборчого списку під № 127;

Алябова Тетяна Андріївна, 1956 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Бериславської районної ради, проживає в місті Берислав Херсонської області, включена до виборчого списку під № 128;

Закорецький Володимир Миколайович, 1954 року народження, член Народної Партії, освіта вища, заступник Голови Верховної Ради Автономної Республіки Крим, проживає в селі Трудове Сімферопольського району Автономної Республіки Крим, включений до виборчого списку під № 129;

Луків Микола Володимирович, 1949 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, головний редактор журналу "Дніпро", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 130;

Кремешна Тетяна Ігорівна, 1958 року народження, член Народної Партії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під № 131;

Іванов Юрій Іванович, 1944 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Вінницької обласної ради, проживає в селі Селище Тиврівського району Вінницька області, включений до виборчого списку під № 132;

Івахів Степан Петрович, 1968 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю "Континіум", проживає в місті Луцьку, включений до виборчого списку під № 133;

Христофоров Василь Михайлович, 1947 року народження, член Народної Партії, освіта вища, виконавчий директор відкритого акціонерного товариства "Лозівський ковальсько-механічний завод", проживає в місті Лозова Харківської області, включений до виборчого списку під № 134;

Крейнін Олександр Григорович, 1957 року народження, член Народної Партії, освіта вища, заступник генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю ВКФ "Діполь", проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 135;

Бірюк Олександр Іванович, 1956 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Заводської районної адміністрації Запорізької міської ради, проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під № 136;

Харченко Віктор Васильович, 1950 року народження, член Народної Партії, освіта вища, начальник Красноармійського вузла поштового зв'язку, проживає в місті Красноармійськ Донецької області, включений до виборчого списку під № 137;

Козінський Фелікс Григорович, 1976 року народження, член Народної Партії, освіта вища, заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю "Діком", проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 138;

Строкань Тетяна Григорівна, 1954 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Голосіївської районної державної адміністрації міста Києва, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під № 139;

Вощевський Микола Миколайович, 1959 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, президент товариства з обмеженою відповідальністю "Сінком-Холдинг", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 140;

Благодир Юрій Анатолійович, 1974 року народження, член Народної Партії, освіта вища, заступник генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю "Кратос", проживає в місті Рівному, включений до виборчого списку під № 141;

Балан Микола Олексійович, 1961 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Ананьївської районної ради, проживає в місті Ананьїв-2 Одеської області, включений до виборчого списку під № 142;

Кузьмина Галина Борисівна, 1951 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю "Сумивтормет", проживає в місті Шостка Сумської області, включена до виборчого списку під № 143;

Варава Євген Кузьмич, 1960 року народження, безпартійний, освіта вища, начальник Криворізького районного відділу Управління Міністерства внутрішніх справ України в Дніпропетровській області, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 144;

Руденко Володимир Миколайович, 1961 року народження, член Народної Партії, освіта вища, заступник голови Сумської регіональної організації Народної Партії, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 145;

Неізвєсний Микола Валентинович, 1948 року народження, член Народної Партії, освіта вища, керівник товариства з обмеженою відповідальністю "Харківагро-2000", проживає в селі Циркуни Харківського району Харківської області, включений до виборчого списку під № 146;

Осадчий Василь Петрович, 1947 року народження, член Народної Партії, освіта вища, перший заступник Хмельницького міського голови, проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під № 147;

Саєнко Сергій Іванович, 1958 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор Черкаської спеціалізованої школи №17, проживає в місті Черкасах, включений до виборчого списку під № 148;

Єфімченко Андрій Юрійович, 1970 року народження, член Народної Партії, освіта вища, генеральний директор Чернігівського ОДП Державної акціонерної компанії "Хліб України", проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під № 149;

Рафальська Олена Євгенівна, 1967 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, викладач Київського оптико-механічного технікуму, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під № 150;

Галіч Олександр Борисович, 1945 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Севастопольської міської організації Народної Партії, проживає в місті Севастополі, включений до виборчого списку під № 151;

Мірошниченко Микола Павлович, 1949 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Комітету по водогосподарському будівництву та зрошувальному землеробству Ради Міністрів Автономної Республіки Крим, проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого списку під № 152;

Люлька Григорій Іванович, 1951 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор Волинської філії Національної акціонерної компанії "Украгролізинг", проживає в селі Великий Омеляник Луцького району Волинської області, включений до виборчого списку під № 153;

Гарасюк Микола Іванович, 1945 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Ківерцівської районної організації Народної партії, проживає в місті Луцьку, включений до виборчого списку під № 154;

Іщенко Микола Іванович, 1964 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова правління відкритого акціонерного товариства ПВП "Кривбас-вибухпром", проживає в міст Кривий Ріг Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 155;

Бедь Юліанна Петрівна, 1971 року народження, член Народної Партії, освіта вища, керівник секретаріату Закарпатської обласної партійної організації Народної Партії, проживає в місті Ужгороді, включена до виборчого списку під № 156;

Христич Юрій Петрович, 1956 року народження, член Народної Партії, освіта вища, заступник Херсонського міського голови, проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку під № 157;

Селецька Ніна Федорівна, 1954 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова селянсько-фермерського господарства "Центр", проживає в смт Добровеличківка Кіровоградської області, включена до виборчого списку під № 158;

Стефанишин Іван Миколайович, 1955 року народження, член Народної Партії, освіта вища, виконуючий обов'язки заступника голови Львівської обласної державної адміністрації, проживає в місті Львові, включений до виборчого списку під № 159;

Панів Ярослав Дмитрович, 1966 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Вишгороді Київської області, включений до виборчого списку під № 160;

Травянко Віталій Іванович, 1958 року народження, член Народної Партії, освіта вища, заступник голови Миколаївської обласної ради, проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого списку під № 162;

Братінов Ігнат Васильович, 1958 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова правління відкритого акціонерного товариства "Шампань України", проживає в селі Надеждівка Арцизького району Одеської області, включений до виборчого списку під № 163;

Дирдін Євген Михайлович, 1950 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова правління акціонерного товариства закритого типу "Санта Україна", проживає в місті Первомайськ Миколаївської області, включений до виборчого списку під № 164;

Ковальський Анатолій Йосипович, 1950 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Комітету з лісового та мисливського господарства Ради міністрів Автономної Республіки Крим, проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого списку під № 165;

Шуляк Василь Корнійович, 1952 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Теофіпольської районної ради, проживає в селі Новоставці Теофіпольського району Хмельницької області, включений до виборчого списку під № 166;

Очеретенко Тетяна Юхимівна, 1959 року народження, член Народної Партії, освіта вища, головний лікар дитячої поліклініки, проживає в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області, включена до виборчого списку під № 167;

Бугара Вадим Михайлович, 1970 року народження, член Народної Партії, освіта вища, фінансовий директор відкритого акціонерного товариства ПКТІ "Газоапарат", проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку під № 168;

Карпенко Микола Дмитрович, 1948 року народження, член Народної Партії, освіта вища, керівник секретаріату Миколаївської обласної організації Народної Партії, проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого списку під № 169;

Боярчук Людмила Тимофіївна, 1949 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю "Візит-сервіс", проживає в місті Луцьку, включена до виборчого списку під № 170;

Вдовцов Михайло Леонтійович, 1955 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, генеральний директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства "Віноблагроліс", проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під № 171;

Вірковський Валентин Петрович, 1959 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор Володимир-Волинської
школи-інтернату для дітей-сиріт, проживає в місті Володимир-Волинський Волинської області, включений до виборчого списку під № 172;

Сиченко Микола Вікторович, 1969 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Житомирської міської організації Народної Партії, проживає в місті Житомирі, включений до виборчого списку під № 173;

Фурманов Ігор Олександрович, 1951 року народження, член Народної Партії, освіта вища, начальник Державної інспекції з контролю за цінами в Кіровоградській області, проживає в місті Кіровограді, включений до виборчого списку під № 174;

Віннік Сергій Володимирович, 1947 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Перевальської районної ради, проживає в смт Чорнухине Перевальського району Луганської області, включений до виборчого списку під № 175;

Тодосійчук Володимир Леонідович, 1959 року народження, член Народної Партії, освіта вища, проректор Вінницького державного аграрного університету, проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під № 176;

Самчук Олег Максимович, 1956 року народження, член Народної Партії, освіта вища, головний лікар Ковельського міськрайонного територіального медичного об'єднання, проживає в місті Ковель Волинської області, включений до виборчого списку під № 177;

Карпенко Віктор Михайлович, 1951 року народження, член Народної Партії, освіта вища, генеральний директор АВ товариства з обмеженою відповідальністю "Агроцентр-К", проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 178;

Серьожникова Раїса Кузьмівна, 1955 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, завідуюча секцією психології і педагогіки Донецького національного технічного університету, проживає в місті Донецьку, включена до виборчого списку під № 180;

Вільдман Ігор Лазаревич, 1961 року народження, член Народної Партії, освіта вища, начальник управління безпеки багатопрофільного підприємства "Солідарність", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 181;

Стороженко Володимир Сергійович, 1959 року народження, член Народної Партії, освіта вища, перший заступник голови Дарницької районної державної адміністрації міста Києва, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 182;

Стамболін Віктор Андрійович, 1946 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова правління Кримської республіканської спілки споживчих товариств, проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого списку під № 183;

Гурич Микола Ілліч, 1965 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор сільськогосподарського приватного підприємства "Прогрес", проживає в смт Ратне Волинської області, включений до виборчого списку під № 184;

Томін Євген Фролович, 1950 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова правління Національної акціонерної компанії "Украгролізинг", проживає в місті Полтаві, включений до виборчого списку під № 185;

Владов Іван Васильович, 1953 року народження, член Народної Партії, освіта вища, начальник Кіровоградського обласного Головного управління земельних ресурсів, проживає в місті Кіровограді, включений до виборчого списку під № 186;

Мойсеєнко Михайло Семенович, 1954 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Овідіопольської районної ради, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 187;

Степаненко Галина Григорівна, 1946 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, директор приватного підприємства "Мода 21 век", проживає в місті Вишгороді Київської області, включена до виборчого списку під № 188;

Данейкін Вадим Валерійович, 1970 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю "ТВ", проживає в селі Кіровське Дніпропетровського району Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 189;

Маслов Єгор Олександрович, 1955 року народження, член Народної Партії, освіта вища, начальник Управління охорони здоров'я Сєверодонецької міської ради, проживає в місті Сєверодонецьк Луганської області, включений до виборчого списку під № 190;

Білоус Іван Андрійович, 1958 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова правління Миколаївської обласної споживчої спілки, проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого списку під № 191;

Василик Галина Іванівна, 1980 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю "Станіславська торгова компанія", проживає в місті Івано-Франківську, включена до виборчого списку під № 192;

Семенюк Анатолій Іванович, 1949 року народження, член Народної Партії, освіта вища, генеральний директор корпорації "Вінницясадвинпром", проживає в селі Рахни Лісові Шаргородського району Вінницької області, включений до виборчого списку під № 193;

Сімсон Едуард Альфредович, 1955 року народження, безпартійний, освіта вища, професор Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут", проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 194;

Марченко Володимир Леонідович, 1953 року народження, член Народної Партії, освіта вища, генеральний директор СТОВ агрофірма "Маяк", проживає в місті Полонне Хмельницької області, включений до виборчого списку під № 195;

Аблязов Рауф Ахметович, 1935 року народження, член Народної Партії, освіта вища, ректор товариства з обмеженою відповідальністю ВНЗ "Східно-європейський університет економіки і менеджменту", проживає в місті Черкасах, включений до виборчого списку під № 196;

Гараздюк Георгій Васильович, 1957 року народження, член Народної Партії, освіта вища, головний спеціаліст Управління ветеринарної медицини в Чернівецькій області, проживає в місті Чернівцях, включений до виборчого списку під № 197;

Майборода Григорій Зотієвич, 1942 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю "Арес", проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку під № 198;

Ждан Лілія Станіславівна, 1937 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, директор приватного підприємства "Вінниця інтерсертифика", проживає в місті Вінниці, включена до виборчого списку під № 199;

Шевело Віталій Володимирович, 1953 року народження, член Народної Партії, освіта вища, генеральний директор відкритого акціонерного товариства "Ковельмолоко", проживає в місті Ковелі Волинської області, включений до виборчого списку під № 200;

Мірошниченко Марія Василівна, 1964 року народження, член Народної Партії, освіта вища, начальник Управління ветеринарної медицини в Автономній Республіці Крим, проживає в місті Сімферорполі, включена до виборчого списку під № 201;

Лук'янець Володимир Лукич, 1956 року народження, член Народної Партії, освіта вища, генеральний директор державного підприємства "Златодар", проживає в місті Черкасах, включений до виборчого списку під № 202;

Гриник Ігор Володимирович, 1970 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор Чернігівського інституту агропромислового виробництва, проживає в селі Прогрес Козелецького району Чернігівської області, включений до виборчого списку під № 203;

Нікулін Олександр Федорович, 1955 року народження, член Народної Партії, освіта вища, генеральний директор державного підприємства ВК "Київський інститут автоматики", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 204;

Орєхова Жаннета Григорівна, 1948 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова правління відкритого акціонерного товариства "Кремторг", проживає в місті Кременчук Полтавської області, включена до виборчого списку під № 205;

Якимчук Ярослав Богданович, 1983 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова студентського профкому Луцького державного технічного університету, проживає в місті Луцьку Волинської області, включений до виборчого списку під № 206;

Приходько Михайло Васильович, 1958 року народження, член Народної Партії, освіта вища, Ніжинський міський голова, проживає в місті Ніжин Чернігівської області, включений до виборчого списку під № 207;

Лавриненко Микола Федорович, 1948 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 208;

Насад Микола Миколайович, 1953 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під № 209;

Сизоненко Олександр Олександрович, 1923 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, пенсіонер, проживає в селі Конча Озерна Київської області, включений до виборчого списку під № 210;

Кочерга Іван Васильович, 1958 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор приватного підприємства "Зоря", проживає в селі Рунівщина Полтавського району Полтавської області, включений до виборчого списку під № 211;

Камінський Анатолій Іванович, 1957 року народження, член Народної Партії, освіта вища, віце-президент фірми "Інсеко", проживає в місті Рівному, включений до виборчого списку під № 212;

Косянчук Василь Григорович, 1946 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Красноперекопської районної ради, проживає в місті Красноперекопськ Автономної Республіки Крим, включений до виборчого списку під № 213;

Корецький Сергій Федорович, 1978 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор спільного підприємства "Західна нафтова група", проживає в місті Луцьку Волинської області, включений до виборчого списку під № 214;

Загора Іван Іванович, 1955 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради, проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 215;

Присяжнюк Віктор Васильович, 1951 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, незалежний журналіст, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 216;

Вайло Валентин Іванович, 1950 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, керівник служби голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 217;

Сидоренко Валерій Миколайович, 1947 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Полтаві, включений до виборчого списку під № 218;

Юркевич Олег Олександрович, 1970 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор державного підприємства "Дубенське лісове господарство", проживає в селі Тараканів Дубенського району Рівненської області, включений до виборчого списку під № 219;

Єршов Артемій Михайлович, 1972 року народження, безпартійний, освіта вища, перший заступник голови правління відкритого акціонерного товариства "Ощадбанк", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 220;

Сухий Микола Григорович, 1947 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова АФ "Агрокомплекс", проживає в cелі Орлівщина Новомосковського району Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 221;

Щиборук Григорій Євгенович, 1959 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Пожарківської сільської ради, проживає в селі Пожарки Рожищенського району Волинської області, включений до виборчого списку під № 222;

Бодріченко Павло Іванович, 1955 року народження, член Народної Партії, освіта вища, перший заступник голови Білогірської районної державної адміністрації, проживає в селі Зеленогірське Білогірського району Автономної Республіки Крим, включений до виборчого списку під № 223;

Семенченко Альбіна Олександрівна, 1951 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор Синьківської середньої школи, проживає в селі Синьки Ульяновського району Кіровоградської області, включена до виборчого списку під № 224;

Данилюк Володимир Олексійович, 1966 року народження, безпартійний, освіта вища, головний редактор газети "Волинська газета", проживає в місті Луцьку, включений до виборчого списку під № 225;

Кутова Людмила Денисівна, 1946 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Колос", проживає в місті Тальне Черкаської області, включена до виборчого списку під № 226;

Грабовенко Володимир Іванович, 1984 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, кореспондент інформаційного агентства "Інтерфакс України", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 227;

Гончаренко Галина Федорівна, 1948 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, спеціаліст з приватизації фірми "Юрікс", проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 228;

Лях Віктор Васильович, 1951 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, старший викладач Сумського державного педагогічного університету, проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку під № 229;

Любович Олександр Андронович, 1951 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор департаменту агропромислового розвитку Дніпропетровської обласної державної адміністрації, проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 230;

Іващук Петро Володимирович, 1951 року народження, член Народної Партії, освіта вища, генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю НВА "Перлина Поділля", проживає в селі Квітневе Білогірського району Хмельницької області, включений до виборчого списку під № 231;

Короткий Валерій Михайлович, 1956 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор шахти ім. 50-річчя Радянської України, проживає в смт Кріпенський, місто Антрацит Луганської області, включений до виборчого списку під № 232;

Пономаренко Валерій Миколайович, 1959 року народження, член Народної Партії, освіта вища, заступник голови правління акціонерного комерційного банку "Київ", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 233;

Затула Сергій Анатолійович, 1964 року народження, член Народної Партії, освіта вища, комерційний директор закритого акціонерного товариства "Українська медійна компанія", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 234;

Лещенко Олексій Васильович, 1977 року народження, член Народної Партії, освіта вища, генеральний директор закритого акціонерного товариства "Подія", проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 235;

Галич Микола Анатолійович, 1956 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор філії "18 Житомирське "НК Альфа-Нафта", проживає в місті Житомирі, включений до виборчого списку під № 236;

Шалько Лілія Станіславівна, 1972 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, завідуюча магазином державного підприємства "Київські хліби", проживає в селі Нижні Торгаї Нижньосірогозького району Херсонської області, включена до виборчого списку під № 237;

Калініченко Вадим Анатолійович, 1972 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю "Форд", проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку під № 238;

Баташов Володимир Васильович, 1955 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Житомирі, включений до виборчого списку під № 239;

Нешик Степан Степанович, 1956 року народження, член Народної Партії, освіта вища, заступник голови Вінницької обласної ради, проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під № 240;

Єрмолаєв Вадим Володимирович, 1968 року народження, безпартійний, освіта середня спеціальна, головний радник товариства з обмеженою відповідальністю ВКФ "Укрсельхозпром", проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 241;

Богданов Ігор Михайлович, 1956 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Мелітопольської районної організації Народної Партії, проживає в селі Садове Мелітопольського району Запорізької області, включений до виборчого списку під № 242;

Ігнатовський Євген Миколайович, 1958 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Біляївської районної організації Народної Партії, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 243;

Гурак Іван Васильович, 1946 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Вінницької районної організації Народної Партії, проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під № 244;

Бандуров Володимир Леонідович, 1950 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма Комунар", проживає в селі Костянтинівка Пологівського району Запорізької області, включений до виборчого списку під № 245;

Умінський Станіслав Валентинович, 1949 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, інженер Житомирської обласної державної телерадіокомпанії, проживає в місті Житомирі, включений до виборчого списку під № 246;

Данькевич Олексій Миколайович, 1980 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, керівник приватного підприємства "Данкевич", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 247;

Михайличенко Олексій Олександрович, 1952 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, директор Козелецької гімназії №1, проживає в смт Козелець Чернігівської області, включений до виборчого списку під № 248;

Панасюк Микола Іванович, 1946 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор АК "Перемога", проживає в селищі Северинівка Тростянецького району Вінницької області, включений до виборчого списку під № 249;

Блоха Любов Іванівна, 1949 року народження, член Народної Партії, освіта вища, заступник голови Жовтневої районної ради в місті Дніпропетровську, проживає в смт Ювілейне Дніпропетровського району Дніпропетровської області, включена до виборчого списку під № 250;

Гордієвич Віталій Миколайович, 1975 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю "Станіславська торгова компанія", проживає в місті Івано-Франківську, включений до виборчого списку під № 251;

Титаренко Дмитро Олександрович, 1981 року народження, член Народної Партії, освіта вища, економіст товариства з обмеженою відповідальністю "Радонеж", проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого списку під № 252;

Ніколенко Олег Вікторович, 1961 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор ПСП "Банівка", проживає в селі Банівка Приморського району Запорізької області, включений до виборчого списку під № 253;

Буркатовський Віктор Фраімович, 1964 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова біржового комітету універсальної біржі "Примус", проживає в місті Краматорськ Донецької області, включений до виборчого списку під № 254;

Андрущенко Сергій Васильович, 1961 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю "Експо-Південь", проживає в місті Севастополі, включений до виборчого списку під № 255;

Сідлецький Петро Володимирович, 1950 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, лісничий Старокостянтинівського держлісгоспу, проживає в смт Стара Синява Старосинявського району Хмельницької області, включений до виборчого списку під № 256;

Гармаш Ліана Борисівна, 1952 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, завідуюча дошкільним навчальним закладом "Колобок", проживає в місті Олександрія Кіровоградської області, включена до виборчого списку під № 257;

Яцкевич Володимир Михайлович, 1946 року народження, член Народної Партії, освіта вища, головний редактор Житомирської обласної газети "Эхо", проживає в місті Житомирі, включений до виборчого списку під № 258;

Шереметьєв Олексій Євгенович, 1971 року народження, член Народної Партії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 259;

Ніколаєв Олександр Іванович, 1955 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор з комерційних питань та координаційної діяльності СПП "Чумаки", проживає в селі Чумаки Дніпропетровського району Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 260;

Пироговський Олександр Юрійович, 1956 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова правління Переяслав-Хмельницького закритого акціонерного товариства "Молпродукт", проживає в місті Переяслав-Хмельницький Київської області, включений до виборчого списку під № 261;

Радьков Сергій Миколайович, 1963 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Куп'янської районної організації Народної Партії, проживає в селі Кіндрашівка Куп'янського району Харківської області, включений до виборчого списку під № 262;

Рудницький Віктор Анатолійович, 1952 року народження, член Народної Партії, освіта вища, консультант директора сільськогосподарського приватного підприємства "Абердин", проживає в місті Рівному, включений до виборчого списку під № 263;

Яненко Андрій Володимирович, 1966 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, завідувач контрольно-ревізійного сектору Державного комітету телебачення і радіомовлення України, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 264;

Ігнатов Олег Ігорович, 1981 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, голова регіональної асоціації психологів Донбасу, проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку під № 265;

Алайбов Віталій Васильович, 1969 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, вчитель фізичного виховання Одеського педагогічного інституту, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 266;

Танцюра Юрій Євгенович, 1969 року народження, член Народної Партії, освіта вища, заступник голови Дніпропетровської обласної організації Народної Партії, проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 267;

Ковальський Роман Степанович, 1959 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю агрофірми "Нібас", проживає в смт Петропавлівка Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 268;

Лукашевич Владлен Вікторович, 1963 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю ВП "Восход", проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого списку під № 269;

Шестопалов Борис Борисович, 1967 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова спостережної ради відкритого акціонерного товариства "Запорізький хлібозавод № 5", проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під № 270;

Балицький Віталій Броніславович, 1944 року народження, член Народної Партії, освіта середня спеціальна, голова Мелітопольської міської організації Народної Партії, проживає в місті Мелітополі Заполрізької області, включений до виборчого списку під № 271;

Кудина Микола Миколайович, 1963 року народження, член Народної Партії, освіта вища, комерційний директор товариства з обмеженою відповідальністю "Марлеан", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 272;

Серецький Василь Троянович, 1953 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, завідуючий відділом Фонду соціального страхування тимчасової втрати працездатності, проживає в місті Чернівцях, включений до виборчого списку під № 273;

Фатько Віталій Лаврентійович, 1953 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, головний редактор журналу "Міське господарство України", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 274;

Ковалів Олександер Іванович, 1951 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, заступник начальника департаменту розвитку сільської місцевості та підприємництва Міністерства аграрної політики України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 275;

Гоцанюк Юрій Михайлович, 1966 року народження, член Народної Партії, освіта вища, заступник голови Первомайської районної державної адміністрації, проживає в селі Нова Деревня Первомайського району Автономної Республіки Крим, включений до виборчого списку під № 276;

Павліченко Анатолій Олександрович, 1950 року народження, член Народної Партії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в селі Флорино Бершадського району Вінницької області, включений до виборчого списку під № 278;

Гудков Григорій Степанович, 1939 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова правління СКВ ім. Фрунзе, проживає в смт Веселе Веселівського району Запорізької області, включений до виборчого списку під № 279;

Антонюк Леонід Олександрович, 1959 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор Житомирської обласної дирекції акціонерного товариства "Українська пожежна страхова компанія", проживає в місті Житомирі, включений до виборчого списку під № 280;

Поцелуєв Олександр Іванович, 1955 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Роздольненської районної організації Народної Партії, проживає в селі Ботанічне Роздольненського району Автономної Республіки Крим, включений до виборчого списку під № 281;

Слюсаренко Валентин Олександрович, 1948 року народження, член Народної Партії, освіта вища, начальник Херсонського обласного управління лісового господарства, проживає в смт Антонівка Херсонської області, включений до виборчого списку під № 282;

Мізін Володимир Григорович, 1963 року народження, член Народної Партії, освіта вища, виконавчий директор відкритого акціонерного товариства "ХАРП", проживає в смт  Утківка Харківського району Харківської області, включений до виборчого списку під № 283;

Івасюк Роман Михайлович, 1964 року народження, член Народної Партії, освіта вища, заступник голови правління відкритого акціонерного товариства "Івано-Франківськгаз", проживає в місті Івано-Франківську, включений до виборчого списку під № 284;

Шардін Євгеній Григорович, 1934 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 285;

Щеглюк Володимир Павлович, 1954 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Олександрії Кіровоградської області, включений до виборчого списку під № 286;

Савченко Валерій Федорович, 1941 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, механік бурових машин приватного підприємства "Суліцов", проживає в місті Черкасах, включений до виборчого списку під № 287;

Мірошниченко Валерій Миколайович, 1952 року народження, член Народної Партії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Кривому Розі, включений до виборчого списку під № 288;

Гусаревич Михайло Васильович, 1958 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор державного підприємства "Овруцький держлісгосп", проживає в місті Овруч Житомирської області, включений до виборчого списку під № 289;

Саламатов Анатолій Георгійович, 1952 року народження, член Народної Партії, освіта вища, заступник генерального директора відкритого акціонерного товариства "Запоріжсталь", проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під № 290;

Козак Юрій Іванович, 1963 року народження, член Народної Партії, освіта вища, заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю ТД "Елвас", проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 291;

Савич Петро Іванович, 1948 року народження, член Народної Партії, освіта вища, заступник голови Чернігівської обласної організації Народної партії, проживає в місті Чернігові, включений до виборчого списку під № 292;

Єлагін Володимир Володимирович, 1959 року народження, член Народної Партії, освіта вища, головний лікар Київської обласної лікарні № 2, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 293;

Рижко Володимир Миколайович, 1955 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Республіканського комітету з охорони культурної спадщини Ради Міністрів Автономної Республіки Крим, проживає в смт Первомайське Первомайського району Автономної Республіки Крим, включений до виборчого списку під № 294;

Арциленко Юрій Дмитрович, 1966 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 295;

Волошин Олександр Миколайович, 1960 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, приватний підприємець приватного підприємства "Волошин", проживає в місті Кіровограді, включений до виборчого списку під № 296;

Данілкович Василь Павлович, 1953 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, завідувач організаційного відділу Хмельницької обласної організації Народної Партії, проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під № 297;

Миронов Олег Анатолійович, 1972 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю "Хлібозавод №10", проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 298;

Соколюк Микола Минович, 1960 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор П(по)СП "Іскра", проживає в селі Лопатичі Олевського району Житомирської області, включений до виборчого списку під № 299;

Мінаєв Георгій Дмитрович, 1930 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова асоціації "Донецьк-овочепром", проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку під № 300;

Філіпчук Володимир Станіславович, 1940 року народження, член Народної Партії, освіта вища, почесний голова правління відкритого акціонерного товариства "Ексімнафто-продукт", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 301;

Остап'юк Анатолій Васильович, 1948 року народження, член Народної Партії, освіта вища, викладач Бердичівської філії Міжрегіональної Академії управління персоналом, проживає в місті Бердичів Житомирської області, включений до виборчого списку під № 302;

Імас Євгеній Вікторович, 1961 року народження, член Народної Партії, освіта вища, проректор Київського національного університету культури та спорту, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 303;

Плахотний Іван Денисович, 1960 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Піщанської районної організації Народної Партії, проживає в смт Піщанка Вінницької області, включений до виборчого списку під № 304;

П'ятак Анатолій Сергійович, 1937 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого списку під № 305;

Шепель Володимир Кононович, 1947 року народження, безпартійний, освіта вища, заступник начальника Управління державної охорони України, проживає в місті Ялті Автономної Республіки Крим, включений до виборчого списку під № 306;

Окладной Юрій Григорович, 1951 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, доцент Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут", проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 307;

Циганський Володимир Андрійович, 1952 року народження, член Народної Партії, освіта вища, заступник голови Кримської республіканської організації Народної Партії, проживає в місті Бахчисарай Автономної Республіки Крим, включений до виборчого списку під № 308;

Славенюк Петро Васильович, 1982 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю "Агромаш І.Ф", проживає в місті Івано-Франківську, включений до виборчого списку під № 309;

Химинець Володимир Васильович, 1973 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Ужгородської районної парторганізації Народної Партії, проживає в місті Ужгород Закарпатської області, включений до виборчого списку під № 310;

Трайдук Микола Федорович, 1951 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Дзержинської районної у місті Кривому Розі ради, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 311;

Зулгарін Вадим Геннадійович, 1968 року народження, член Народної Партії, освіта вища, генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю "Трест-Донбаскоксохімремонт", проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку під № 312;

Стулова Валентина Василівна, 1955 року народження, член Народної Партії, освіта вища, начальник Управління ветеринарної медицини Запорізької області, проживає в місті Запоріжжі, включена до виборчого списку під № 313;

Коритний Анатолій Семенович, 1961 року народження, член Народної Партії, освіта вища, заступник голови, керівник секретаріату Одеської обласної організації Народної Партії, проживає в селі Свердлове Комінтернівського району Одеської області, включений до виборчого списку під № 314;

Анікієнко Олександр Васильович, 1936 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Чернігові, включений до виборчого списку під № 315;

Пасічник Анатолій Миколайович, 1950 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, професор кафедри математичного моделювання Дніпропетровського національного університету, проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під № 316;

Горбенко Володимир Семенович, 1941 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 317;

Харченко Олександр Іванович, 1970 року народження, член Народної Партії, освіта вища, начальник служби автомобільних доріг у Чернігівській області, проживає в місті Чернігові, включений до виборчого списку під № 318;

Чеховська Ірина Степанівна, 1979 року народження, член Народної Партії, освіта вища, фінансовий директор товариства з обмеженою відповідальністю "Станіславська торгова компанія", проживає в місті Івано-Франківську, включена до виборчого списку під № 319;

Лещенко Тетяна Іванівна, 1979 року народження, член Народної Партії, освіта вища, завідуюча редакцією підготовки та виходу в ефір інформаційних та публіцистичних програм Житомирської обласної державної телерадіокомпанії, проживає в місті Житомирі, включена до виборчого списку під № 320;

Шевчик Дмитро Володимирович, 1977 року народження, член Народної Партії, освіта вища, заступник голови правління з комерційних питань відкритого акціонерного товариства "Південний гірничо-збагачувальний комбінат", проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 321;

Роїк Микола Володимирович, 1949 року народження, член Народної Партії, освіта вища, Віце-президент Української академії аграрних наук, директор НДІ цукрових буряків, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 322;

Бакланов Євген Павлович, 1983 року народження, член Народної Партії, освіта неповна вища, студент Української медичної стоматологічної академії, проживає в місті Полтаві, включений до виборчого списку під № 323;

Бойко Віктор Якович, 1943 року народження, член Народної Партії, освіта вища, генеральний директор Житомирської обласної державної телерадіокомпанії, проживає в місті Житомирі, включений до виборчого списку під № 324;

Яремко Борис Олексійович, 1933 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Полтаві, включений до виборчого списку під № 325;

Духовський Сергій Вадимович, 1960 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, начальник охорони підприємства готельного господарства міста Біла Церква, проживає в місті Біла Церква Київської області, включений до виборчого списку під № 326;

Жуковський Чеслав Антонович, 1946 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, охоронець відкритого акціонерного товариства "Івано-Франківськавто", проживає в місті Івано-Франківську, включений до виборчого списку під № 327;

Кременчуцький Віктор Іванович, 1946 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Луганської обласної споживчої спілки, проживає в місті Луганську, включений до виборчого списку під № 328;

Лисенко Галина Миколаївна, 1956 року народження, член Народної Партії, освіта вища, заступник голови Краснодонської міської ради, проживає в місті Суходільськ Краснодонського району Луганської області, включена до виборчого списку під № 329;

Усенко Анатолій Петрович, 1934 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Центральної Ради КП ФСТ "Колос" агропромислового комплексу України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 330;

Криницький Іван Теодорович, 1948 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Гусятинської районної організації Народної Партії, проживає в селі Чабарівка Гусятинського району Тернопільської області, включений до виборчого списку під № 331;

Гузик Ростислав Тарасович, 1954 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор Хорольського агропромислового коледжу, проживає в місті Хорол Полтавської області, включений до виборчого списку під № 332;

Караєв Сослан Каурбекович, 1961 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор державного підприємства "Алчевський ринок", проживає в місті Алчевськ Луганської області, включений до виборчого списку під № 333;

Мусякевич Петро Петрович, 1962 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, директор приватного підприємствва "Еліта", проживає в місті Галич Івано-Франківської області, включений до виборчого списку під № 334;

Ромашка Іван Павлович, 1948 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, директор Луганського державного учбово-курсового комбінату, проживає в місті Луганську, включений до виборчого списку під № 335;

Прохоренко Микола Олексійович, 1944 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю "Блок-Авто", проживає в місті Чернігові, включений до виборчого списку під № 336;

Нагулко Юрій Олександрович, 1954 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова відкритого акціонерного товариства "Юженергобуд", проживає в місті Южноукраїнськ Миколаївської області, включений до виборчого списку під № 337;

Гульдас Юрій Леонідович, 1959 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова селянського фермерського господарства "Гульдас", проживає в місті Мала Виска Кіровоградської області, включений до виборчого списку під № 338;

Копелець Олександр Олександрович, 1956 року народження, член Народної Партії, освіта вища, радник голови Полтавської обласної ради, проживає в селі Жуки Кобиляцького району Полтавської області, включений до виборчого списку під № 339;

Остриковський Анатолій Степанович, 1948 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор Кіровоградського технікуму механізації сільського господарства, проживає в місті Кіровограді, включений до виборчого списку під № 340;

Щеглаков Едуард Іванович, 1971 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор Лисичанського багатопрофільного ліцею, проживає в місті Лисичанськ Луганської області, включений до виборчого списку під № 341;

Коваль Анатолій Тихонович, 1942 року народження, член Народної Партії, освіта вища, генеральний директор відкритого акціонерного товариства "Обчислювальна техніка і інформатика", проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 342;

Дротенко Михайло Семенович, 1948 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова правління відкритого акціонерного товариства "Прикордонник", проживає в селі Рибаківка Березанського району Миколаївської області, включений до виборчого списку під № 343;

Мукомела Володимир Михайлович, 1960 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, заступник директора музичного училища імені Соломії Крушельницької, проживає в місті Тернополі, включений до виборчого списку під № 344;

Халупенко Микола Володимирович, 1950 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, голова фермерського господарства "Курінь", проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку під № 345;

Мателешко Омелян Іванович, 1961 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, директор Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату, проживає в місті Ужгороді, включений до виборчого списку під № 346;

Зайков Геннадій Володимирович, 1966 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова правління відкритого акціонерного товариства "Сумиобленерго", проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку під № 347;

Кузьменко Анатолій Іванович, 1950 року народження, член Народної Партії, освіта вища, генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю "УкрАгроком", проживає в селі Головківка Олександрійського району Кіровоградської області, включений до виборчого списку під № 348;

Курінний Юрій Юрійович, 1964 року народження, член Народної Партії, освіта вища, заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю "Київ-Люкс", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 349;

Горяєв Ігор Георгійович, 1969 року народження, член Народної Партії, освіта вища, начальник управління захисту прав споживачів Сумської міської ради, проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку під № 350;

Серьогін Сергій Петрович, 1953 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Київської районної організації Народної Партії у місті Полтаві, проживає в місті Полтаві, включений до виборчого списку під № 351;

Шершун Любомир Іванович, 1976 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова правління відкритого акціонерного товариства "Закарпатгаз", проживає в селі Угринів Тисминецького району Івано-Франківської області, включений до виборчого списку під № 352;

Бринза Сергій Іванович, 1960 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова правління відкритого акціонерного товариства "Затишанське ХПП", проживає в смт Затишшя Фрунзівського району Одеської області, включений до виборчого списку під № 353;

Бекрих Борис Іванович, 1953 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, голова кооперативу "Ефект", проживає в смт Люблинець Ковельського району Волинської області, включений до виборчого списку під № 354;

Мельник Дмитро Стефанович, 1947 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Моршин Стрийського району Львівської області, включений до виборчого списку під № 355;

Дарчук Володимир Михайлович, 1954 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор Чернівецького державного лісогосподарського підприємства, проживає в селі Годилів Сторожинецького району Чернівецької області, включений до виборчого списку під № 356;

Радиця Микола Миколайович, 1956 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор Хмельницького відділення ВП аграрно-промислового комплексу державного підприємства Національної атомної енергогенеруючої компанії "Енергоатом", проживає в місті Нетішин Хмельницької області, включений до виборчого списку під № 357;

Рябоконь Олександр Григорович, 1958 року народження, член Народної Партії, освіта вища, заступник генерального директора спільного підприємства "Укрінтерм", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 358;

Куц Федір Павлович, 1958 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова закритого акціонерного товариства "Тарас", проживає в місті Шумськ Тернопільської області, включений до виборчого списку під № 359;

Саєнко Сергій Володимирович, 1968 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор науково-виробничого підприємства "Облтехінноцентр", проживає в селі Червоне Сумського району Сумської області, включений до виборчого списку під № 360;

Макаревич Борис Маркович, 1957 року народження, член Народної Партії, освіта вища, генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю "Милам", проживає в місті Луганську, включений до виборчого списку під № 361;

Поручник Анатолій Петрович, 1951 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова правління закритого акціонерного товариства "Баштанській сирзавод", проживає в місті Баштанка Миколаївської області, включений до виборчого списку під № 362;

Рафальський Віталій Анатолійович, 1964 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, директор державного підприємства Видавництво–типографія "Таврида", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 363;

Богдан Олег Вікторович, 1968 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, віце-президент товариства з обмеженою відповідальністю НВК "Комес", проживає в місті Черкасах, включений до виборчого списку під № 364;

Грабовенко Людмила Іванівна, 1956 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під № 365;

Ільченко Юрій Павлович, 1949 року народження, член Народної Партії, освіта вища, генеральний директор господарської асоціації "Харківцукор", проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 366;

Золотоус Микола Іванович, 1954 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Зіньківської районної ради, проживає в місті Зіньків Полтавської області, включений до виборчого списку під № 367;

Стрельченко Василь Іванович, 1949 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова приватного сільськогосподарського підприємства "Лан", проживає в смт Новоархангельськ Кіровоградської області, включений до виборчого списку під № 368;

Ільяшенко Людмила Михайлівна, 1958 року народження, член Народної Партії, освіта вища, начальник відділення Державного казначейства України у Миргородському районі, проживає в місті Миргород Полтавської області, включена до виборчого списку під № 369;

Пастернак Валентин Григорович, 1954 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор Волочиського машинобудівного заводу об'єднання "Мотор-Січ", проживає в місті Волочиськ Хмельницької області, включений до виборчого списку під № 370;

Лісковський Сергій Федорович, 1967 року народження, безпартійний, освіта вища, президент закритого акціонерного товариства "Украгрохімхолдинг", проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 371;

Іовлєв Валерій Данилович, 1940 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Луцьку Волинської області, включений до виборчого списку під № 372;

Головенко Анатолій Олексійович, 1942 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під № 373;

Редько Марина Василівна, 1968 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під № 374;

Юкшинська Ірина Геннадіївна, 1985 року народження, член Народної Партії, освіта неповна вища, студентка національного університету "Острозька академія", проживає в місті Острог Рівненської області, включена до виборчого списку під № 375;

Куницький Володимир Григорович, 1952 року народження, член Народної Партії, освіта вища, радник директора приватного підприємства "Мілуватська агрофірма", проживає в селі Містки Сватівського району Луганської області, включений до виборчого списку під № 376;

Білик Віктор Олексійович, 1960 року народження, член Народної Партії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 377;

Шишкін Володимир Миколайович, 1947 року народження, член Народної Партії, освіта вища, доцент кафедри Миколаївської філії Одеського медичного університету, проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого списку під № 378;

Макогон Володимир Анатолійович, 1962 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма Україна", проживає в селі Маків Дунаєвецького району Хмельницької області, включений до виборчого списку під № 379;

Єлізаров Павло Олександрович, 1968 року народження, член Народної Партії, освіта вища, президент приватного підприємства "СЕВ", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 380;

Іванков Ігор Михайлович, 1975 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова правління відкритого акціонерного товариства "Чернігівгаз", проживає в місті Луцьку Волинської області, включений до виборчого списку під № 381;

Шведюк Ксенія Василівна, 1977 року народження, член Народної Партії, освіта середня спеціальна, директор товариства з обмеженою відповідальністю ВП "Сучасні деревообробні технології", проживає в місті Славутич Київської області, включена до виборчого списку під № 382;

Янушевський Ігор Володимирович, 1956 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, голова правління закритого акціонерного товариства "Рівне-турист", проживає в місті Рівному, включений до виборчого списку під № 383;

Зубко Василь Петрович, 1948 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Погребище Вінницької області, включений до виборчого списку під № 384;

Кривко Михайло Петрович, 1955 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор з персоналу акціонерного товариства "Костопільський завод скловиробів", проживає в місті Костопіль Рівненської області, включений до виборчого списку під № 385;

Таранов Віктор Олексійович, 1954 року народження, член Народної Партії, освіта вища, виконавчий директор хлібзаводу № 2 відкритого акціонерного товариства "Херсонський хлібокомбінат", проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку під № 386;

Бунчук Сергій Васильович, 1952 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Снігурівської районної організації Народної Партії, проживає в місті Снігурівка Миколаївської області, включений до виборчого списку під № 387;

Кучер Галина Михайлівна, 1956 року народження, член Народної Партії, освіта вища, начальник управління праці та соціального захисту населення Уманського міськвиконкому, проживає в місті Умань Черкаської області, включена до виборчого списку під № 388;

Червонюк Олег Казимирович, 1972 року народження, член Народної Партії, освіта вища, президент Асоціації приватних підприємців "Едельвейс", проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під № 389;

Назарчук Микола Миколайович, 1953 року народження, член Народної Партії, освіта вища, завідуючий відділом редакції обласної газети "Подільські вісті", проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під № 390;

Видобора Володимир Деонисович, 1941 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор акціонерного товариства закритого типу АК "Свобода", проживає в селі Стара Некрасівка Ізмаїльського району Одеської області, включений до виборчого списку під № 391;

Гребенюк Сергій Олександрович, 1980 року народження, безпартійний, освіта вища, генеральний директор юридичної фірми "Правовий вибір", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 392;

Ісаченко Розалія Володимирівна, 1980 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, вихователь дитячого навчального закладу № 58, проживає в місті Чернігові, включена до виборчого списку під № 393;

Шевчук Василь Володимирович, 1960 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, старший викладач Хмельницького національного університету, проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під № 394;

Твердий Олександр Сергійович, 1982 року народження, член Народної Партії, освіта вища, інструктор з фізичної культури відкритого акціонерного товариства "Укртелеком", проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку під № 395;

Кондратюк Володимир Степанович, 1952 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, заступник генерального директора закритого акціонерного товариства "Миколаївбудінвест", проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого списку під № 396;

Шевчук Олександр Семенович, 1949 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 397;

Шульга Володимир Петрович, 1973 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю "РВК "Медіа Інформ", проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку під № 398;

Земба Марина Петрівна, 1982 року народження, член Народної Партії, освіта вища, вчитель Красилівського навчально-виробничого комбінату загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів та гімназії, проживає в місті Красилів Хмельницької області, включена до виборчого списку під № 399;

Вишняков Михайло Сергійович, 1954 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Великомихайлівської районної організації Народної Партії, проживає в селі Великоплоске Великомихайлівського району Одеської області, включений до виборчого списку під № 400;

Сорочинський Микола Васильович, 1954 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Чутівської районної організації Народної Партії, проживає в смт Чутове Полтавської області, включений до виборчого списку під № 401;

Ключник Володимир Іванович, 1941 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова ПОСП "Золота Нива" Новобузького району, проживає в місті Новий Буг Миколаївської області, включений до виборчого списку під № 402;

Вальчук Інна Іванівна, 1967 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, начальник відділу звернення громадян Управління праці і соціального захисту Хмельницького міськвиконкому, проживає в місті Хмельницькому, включена до виборчого списку під № 403;

Ніфака Анатолій Володимирович, 1955 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, голова правління відкритого акціонерного товариства "Ківерцівський агрохім", проживає в місті Ківерці Волинської області, включений до виборчого списку під № 404;

Сідоров Андрій Вікторович, 1974 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова правління закритого акціонерного товариства "5-й КАРЗ", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 405;

Максименко Олександр Павлович, 1954 року народження, безпартійний, освіта вища, перший заступник голови Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок, проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку під № 406;

Ганжа Микола Олексійович, 1947 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова Сахновщинської районної організації Народної Партії, проживає в селі Лебедівка Сахновщинського району Харківської області, включений до виборчого списку під № 407;

Побережний Олег Васильович, 1963 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова спостережної ради Фермерського земельного акціонерного банку, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 408;

Шульга Іван Дмитрович, 1946 року народження, член Народної Партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого списку під № 409;

Бордовський Віктор Миколайович, 1942 року народження, член Народної Партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого списку під № 410;

Харченко Любов Михайлівна, 1951 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова фермерського господарства "Покровське", проживає в місті Кіровограді, включена до виборчого списку під № 411;

Курилко Володимир Вільжорович, 1970 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Вишгороді Київської області, включений до виборчого списку під № 412;

Ануфрієв Євген Олександрович, 1977 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, інспектор служби екологічної безпеки КП "Одесатеплоенерго", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 413;

Бондар Леонід Петрович, 1960 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор державного підприємства "Хлібна база № 77" Державного комітету України з державного матеріального резерву, проживає в смт Іванівка Іванівського району Одеської області, включений до виборчого списку під № 414;

Манзар Олександр Якович, 1949 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю ВНФ "Зеленогірське", проживає в смт Любашівка Любашівського району Одеської області, включений до виборчого списку під № 415;

Волинець Михайло Степанович, 1973 року народження, член Народної Партії, освіта вища, начальник управління у справах сім'ї та молоді Рівненської обласної державної адміністрації, проживає в місті Рівному, включений до виборчого списку під № 416;

Маслій Ярослав Олександрович, 1954 року народження, член Народної Партії, освіта вища, заступник начальника інформаційно-аналітичного центру медичної статистики обласного управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації, проживає в місті Рівному, включений до виборчого списку під № 417;

Мелещук Олександр Олександрович, 1965 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор державного підприємства "Володимирецьке лісове господарство", проживає в селі Антонівка Володимирецького району Рівненської області, включений до виборчого списку під № 418;

Колесник Катерина Олександрівна, 1976 року народження, безпартійна, освіта вища, помічник Генерального прокурора України з особливих доручень Генеральної прокуратури України, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під № 419;

Паньків Андрій Григорович, 1957 року народження, член Народної Партії, освіта вища, перший заступник генерального директора Івано-Франківського обласного державного підприємства спиртової промисловості, проживає в місті Івано-Франківську, включений до виборчого списку під № 420;

Лишенко Сергій Сергійович, 1983 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта незакінчена вища, студент Запорізького національного університету, проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під № 421;

Омельчук Роман Юстимович, 1943 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Рівному, включений до виборчого списку під № 422;

Ткаченко Катерина Іванівна, 1947 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, пенсіонерка, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під № 423;

Пащенко Володимир Олександрович, 1947 року народження, безпартійний, освіта вища, ректор Полтавського державного педагогічного університету, проживає в місті Полтаві, включений до виборчого списку під № 424;

Шовкун Ігор Васильович, 1957 року народження, член Народної Партії, освіта вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю "Інститут регіонального розвитку", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 425;

Разумний Петро Федорович, 1950 року народження, член Народної Партії, освіта неповна вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю "Сиваські простори", проживає в місті Генічеськ Херсонської області, включений до виборчого списку під № 426;

Липовська Світлана Олексіївна, 1970 року народження, член Народної Партії, освіта вища, менеджер товариства з обмеженою відповідальністю "Хлібна гавань", проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 427;

Петращук Іван Миколайович, 1969 року народження, член Народної Партії, освіта вища, начальник управління агропромислового розвитку Сторожинецької районної державної адміністрації, проживає в селі Панка Сторожинецького району Чернівецької області, включений до виборчого списку під № 428;

Дворецький Анатолій Миколайович, 1983 року народження, член Народної Партії, освіта вища, викладач Чернігівського державного інституту економіки та управління, проживає в селі Кнути Сосницького району Чернігівськоі області, включений до виборчого списку під № 429;

Рахміль Віктор Григорович, 1965 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова правління відкритого акціонерного товарисва “Івано-Франківськгаз”, проживає в місті Івано-Франківську, включений до виборчого списку під № 430;

Орел Василь Миколайович, 1959 року народження, член Народної Партії, освіта вища, видавець приватного підприємства "Миколаїв Менеджмент Консалтинг", проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого списку під № 431;

Попадинець Ігор Миколайович, 1955 року народження, член Народної Партії, освіта вища, начальник Тернопільського обласного управління лісового господарства, проживає в місті Тернополі, включений до виборчого списку під № 432;

Онищенко Олександр Анатолійович, 1957 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, директор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Росток", проживає в місті Дніпродзержинську Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під № 433;

Шелухін Юрій Миколайович, 1956 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, завідувач кафедри філософії, доцент Університету економіки і права, проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку під № 434;

Мазуряк Олег Петрович, 1948 року народження, безпартійний, освіта вища, головний лікар Херсонського обласного кардіологічного диспансеру, проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку під № 435;

Соловйов Василь Пилипович, 1960 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова правління акціонерного комерційного банку "Меркурій", проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 436;

Перець Наталя Миколаївна, 1967 року народження, член Народної Партії, освіта вища, головний бухгалтер товариства з обмеженою відповідальністю "Станіславська торгова компанія", проживає в місті Івано-Франківську, включена до виборчого списку під № 437;

Черкашин Дмитро Костянтинович, 1978 року народження, член Народної Партії, освіта вища, старший викладач Харківського національного аграрного університету ім. В.В.Докучаєва, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під № 438;

Лагодич Микола Миколайович, 1971 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова спостережної ради відкритого акціонерного товариства "Дрогобицький завод продовольчих товарів", проживає в місті Дрогобич Львівської області, включений до виборчого списку під № 439;

Руденко Валерій Тимофійович, 1945 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, доцент кафедри історії України Одеського державного економічного університету, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 440;

Попов Олександр Петрович, 1954 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, менеджер ПВКП "Агросинтез", проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку під № 441;

Шлєпін Євгеній Олександрович, 1956 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, комерційний директор товариства з обмеженою відповідальністю "БМП Гірнобуд", проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під № 442;

Мамедов Антон Андрійович, 1981 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, директор акціонерного комерційного банку "Правексбанк", проживає в місті Севастополі, включений до виборчого списку під № 443;

Дацик Святослав Миколайович, 1975 року народження, член Народної Партії, освіта вища, заступник керівника Волинського обласного благодійного фонду "Волинська родина", проживає в місті Луцьку Волинської області, включений до виборчого списку під № 444;

Фалков Олександр Русланович, 1970 року народження, член партії Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість", освіта вища, фінансовий директор малого підприємства "Агромонтажналадка", проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого списку під № 445;

Кремінь Олена Володимирівна, 1975 року народження, безпартійна, освіта вища, комерційний директор закритого акціонерного товариства "Центральний універмаг "Луцьк", проживає в місті Луцьку Волинської області, включена до виборчого списку під № 446;

Линдюк Андрій Олександрович, 1980 року народження, член Народної Партії, освіта вища, старший викладач Львівського державного аграрного університету, проживає в місті Дубляни Жовківського району Львівської області, включений до виборчого списку під № 447;

Марчук Василь Дмитрович, 1969 року народження, член Народної Партії, освіта вища, голова правління відкритого акціонерного товариства "Львівгаз", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 448;

Новак Юрій Богданович, 1967 року народження, безпартійний, освіта вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю "Контініум-Укр-Ресурс", проживає в місті Луцьку Волинської області, включений до виборчого списку під № 449;

Марциновський Валентин Миколайович, 1951 року народження, член Української селянської демократичної партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Житомирі, включений до виборчого списку під № 450;

Секретар Центральної виборчої комісії С.ДУБОВИК