Додаток 13
до постанови Центральної виборчої комісії
від 9 січня 2002 року № 31

СКЛАД
окружних виборчих комісій одномандатних виборчих округів
по виборах народних депутатів України
31 березня 2002 року

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Окружна виборча комісія виборчого округу № 116

Голова комісії – Сипа Ігор Мирославович, 1955 року народження, освіта вища, проживає в м.Львові – від Народно-демократичної партії.

Заступник голови комісії – Смолянінова Надія Іванівна, 1950 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Партії “Прагматичний вибір”.

Секретар комісії – Бловацька Володимира Томківна, 1933 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Демократичної партії України.

Члени комісії:

Бугай Ярослава Теодорівна, 1941 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Народного Руху України.

Гамора Алла Миколаївна, 1947 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в м. Львові – від Партії регіонів.

Захарчук Тарас Володимирович, 1979 року народження, освіта незакінчена вища, проживає в м. Львові – від Політичної партії “Яблуко”.

Киричук Юрій Анатолійович, 1956 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Партії “Солідарність”.

Колотій Юрій Якович, 1961 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Соціал-демократичної партії України (об'єднаної).

Корольчук Юрій Миронович, 1980 року народження, освіта незакінчена вища, проживає в м. Львові – від Партії “Демократичний Союз”.

Космина Олеся Богданівна, 1982 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в м. Львові – від Прогресивної соціалістичної партії України.

Котик Алла Ярославівна, 1975 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від РУХу (Українського Народного Руху).

Кравчук Ростислав Федорович, 1939 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Партії Всеукраїнськогооб’єднання лівих “Справедливість”.

Левицький Роман Богданович, 1956 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Партії Зелених України.

Максимів Ігор Степанович, 1955 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Української партії “Єдність”.

Мельник Юрій Миколайович, 1976 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Соціалістичної партії України.

Момонт Анатолій Іванович, 1948 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Політичної партії “Трудова Україна”.

Панкевич Ростислав Євгенович, 1971 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Партії “Реформи і порядок”.

Пахолок Тарас Петрович, 1955 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в м. Львові – від Всеукраїнського об'єднання “Громада”.

Рожак Богдан Ілліч, 1944 року народження, освіта середня, проживає в м. Львові – від Всеукраїнського об'єднання “Батьківщина”.

Федулов Микола Михайлович, 1924 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в м. Львові – від Комуністичної партії України.

Окружна виборча комісія виборчого округу № 117

Голова комісії – Савченко Василь Володимирович, 1951 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Політичної партії “Трудова Україна”.

Заступник голови комісії – Павликевич Арета Миколаївна, 1942 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Народного Руху України.

Секретар комісії – Готь Іванна Іванівна, 1958 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Партії “Реформи і порядок”.

Члени комісії:

Антоняк Юрій Тарасович, 1958 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від РУХу (Українського Народного Руху).

Блистів Василь Федорович, 1953 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Партії “Прагматичний вибір”.

Булич Ярослав Костянтинович, 1971 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Всеукраїнського об'єднання “Батьківщина”.

Геник Володимир Дмитрович, 1958 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Соціал-демократичної партії України (об'єднаної).

Далбієв Вадим Леонідович, 1947 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Партії регіонів

Зайден Віктор Емільович, 1939 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Комуністичної партії України.

Кашин Володимир Ілліч, 1932 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Партії Всеукраїнськогооб’єднання лівих “Справедливість”.

Ковальов Володимир Михайлович, 1959 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Партії Зелених України.

Мамчур Ігор Віталійович, 1958 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Політичної партії “Вперед, Україно!”.

Микитка Теодорія Михайлівна, 1964 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Прогресивної соціалістичної партії України.

Олексенко Світлана Михайлівна, 1952 року народження, освіта вища, проживає в м.Львові – від Народно-демократичної партії.

Онищак Андрій Миронович, 1973 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Всеукраїнського об'єднання “Громада”.

Самотій Міральда Йосипівна, 1957 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Політичної партії “Яблуко”.

Свистун Михайло Іванович, 1947 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Партії “Демократичний Союз”.

Світлик Орест Михайлович, 1955 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Соціалістичної партії України.

Хом’як Володимир Романович, 1968 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Партії “Солідарність”

Щеглюк Тетяна Павлівна, 1976 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Української партії “Єдність”.

Окружна виборча комісія виборчого округу № 118

Голова комісії – Кітура Володимир Ярославович, 1964 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Всеукраїнського об'єднання “Батьківщина”.

Заступник голови комісії – Дацьків Віра Василівна, 1946 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Політичної партії “Трудова Україна”.

Секретар комісії – Сліпецький Ігор Володимирович, 1970 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Політичної партії “Яблуко”.

Члени комісії:

Ватаманюк Звенислава Михайлівна, 1944 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від РУХу (Українського Народного Руху).

Гельжинський Ігор Ігорович, 1977 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Народно-демократичної партії.

Гусак Андрій Степанович, 1968 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Партії “Реформи і порядок”.

Дмитрієва Світлана Парфентіївна, 1956 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Партії “Демократичний Союз”.

Коваль Вячеслав Григорович, 1971 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Ліберальної партії України.

Лобода Галина Володимирівна, 1954 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в м. Львові – від Партії “Прагматичний вибір”.

Лунь Андрій Володимирович, 1971 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Партії “Солідарність”.

Орос Віталій Йосипович, 1956 року народження, освіта вища, проживає в с. Зимна Вода Пустомитівського району – від Партії Зелених України.

Петрунів Володимир Васильович, 1972 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Всеукраїнського об'єднання “Громада”.

Петрушова Наталія Володимирівна, 1962 року народження, освіта вища, проживає в м. Львів-Винники – від Партії регіонів.

Підківка Ярослав Петрович, 1935 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Народного Руху України.

Пшеничний Іван Васильович, 1945 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Прогресивної соціалістичної партії України.

Романов Віктор Степанович, 1923 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Комуністичної партії України.

Струбчевська Людмила Францівна, 1948 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від виборчого блоку політичних партій “Руський блок”.

Тихолоз Богдан Сергійович, 1978 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Соціалістичної партії України.

Янишин Леся Романівна, 1964 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Української партії “Єдність”.

Ященко Михайло Володимирович, 1943 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Соціал-демократичної партії України (об'єднаної).

 

 

Окружна виборча комісія виборчого округу № 119

Голова комісії – Шатинський Богдан Дмитрович, 1957 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Партії “Демократичний Союз”.

Заступник голови комісії – Лебухорський Ігор Васильович, 1967 року народження, освіта незакінчена вища, проживає в м. Львові – від Політичної партії “Трудова Україна”.

Секретар комісії – Поплавська Наталія Дмитрівна, 1956 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Партії Всеукраїнськогооб’єднання лівих “Справедливість”.

Члени комісії:

Атаманюк Ірина Євстахіївна, 1961 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Політичної партії “Яблуко”.

Балагур Наталія Володимирівна, 1979 року народження, освіта незакінчена вища, проживає в м. Львові – від Народно-демократичної партії.

Берчак Анатолій Іванович, 1948 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в м. Львові – від Селянської партії України.

Будзінська Ольга Любомирівна, 1955 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Всеукраїнського об'єднання “Батьківщина”.

Возняк Любов Романівна, 1951 року народження, освіта середня, проживає в м. Львові – від РУХу (Українського Народного Руху).

Гусельников Микола Степанович, 1931 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Комуністичної партії України.

Демчишак Ігор Станіславович, 1976 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Прогресивної соціалістичної партії України.

Каляндрук Богдан Олександрович, 1936 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Української партії “Єдність”.

Карпяк Євген Олексійович, 1953 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Аграрної партії України.

Король Ігор Михайлович, 1954 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Партії Зелених України.

Нецько Іван Йосипович, 1962 року народження, освіта вища, проживає в с. Оброшине Пустомитівського району – від Всеукраїнського об'єднання “Громада”.

Новіков Олександр Павлович, 1951 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від виборчого блоку політичних партій “Руський блок”.

Овчарук Ігор Ростиславович, 1962 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Партії “Реформи і порядок”.

Очич Михайло Васильович, 1956 року народження, освіта вища, проживає в сщ. Муроване Пустомитівського району – від Партії “Солідарність”.

Пелещишин Ростислав Миколайович, 1966 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Народного Руху України.

Сирота Богдан Михайлович, 1958 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Соціал-демократичної партії України (об'єднаної).

Суховухий Михайло Іванович, 1938 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові – від Соціалістичної партії України.

Окружна виборча комісія виборчого округу № 120

Голова комісії – Шишка Роман Степанович, 1944 року народження, освіта вища, проживає в м. Буськ – від Партії регіонів.

Заступник голови комісії – Бігун Наталія Юріївна, 1982 року народження, освіта незакінчена вища, проживає в м. Радехів – від Демократичної партії України.

Секретар комісії – Бусель Надія Віталіївна, 1951 року народження, освіта вища, проживає в м. Кам'янка-Бузька – від Партії Зелених України.

Члени комісії:

Воложин Василь Миколайович, 1955 року народження, освіта середня, проживає в с. Стовпина Буського району – від Української партії “Єдність”.

Вольський Іван Григорович, 1947 року народження, освіта вища, проживає в смт Красне Буського району – від Всеукраїнського об'єднання “Громада”.

Гулявський Стефан Іванович, 1947 року народження, освіта вища, проживає в м.Кам’янка-Бузька – від Народного Руху України за єдність.

Думанський Ярослав Петрович, 1931 року народження, освіта вища, проживає в м. Буськ – від Всеукраїнського об'єднання “Батьківщина”.

Дячок Олег Євгенович, 1967 року народження, освіта вища, проживає в м. Буськ – від Політичної партії “Яблуко”.

Кріль Дмитро Федорович, 1941 року народження, освіта вища, проживає в м. Буськ – від Політичної партії “Трудова Україна”.

Кузьма Андрій Олегович, 1973 року народження, освіта вища, проживає в м. Буськ – від Соціал-демократичної партії України (об'єднаної).

Магазинюк Василь Васильович, 1951 року народження, освіта вища, проживає в м. Радехів – від Комуністичної партії України.

Пак Ярослав Іванович, 1965 року народження, освіта вища, проживає в с. Павлів Радехівського району – від Партії “Демократичний Союз”.

Пелех Михайло Ілліч, 1940 року народження, освіта вища, проживає в м. Буськ – від Соціалістичної партії України.

Потьомкін Олег Миколайович, 1955 року народження, освіта вища, проживає в м. Броди – від Аграрної партії України.

Рудько Віктор Богданович, 1961 року народження, освіта вища, проживає в м. Камянка-Бузька – від Прогресивної соціалістичної партії України.

Сень Галина Іванівна, 1960 року народження, освіта вища, проживає в м. Буськ – від Народного Руху України.

Степан Ростислав Ярославович, 1957 року народження, освіта вища, проживає в с. Дудківці Бродівського району – від Партії “Реформи і порядок”.

Стецишин Ярослав Петрович, 1959 року народження, освіта вища, проживає в смт Красне Буського району – від РУХу (Українського Народного Руху).

Фалінська Любов Володимирівна, 1960 року народження, освіта вища, проживає в м. Буську – від Всеукраїнськогополітичного об’єднання “Жінки за майбутнє”.

Харабовська Любов Збігневна, 1978 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в м. Буськ – від Народно-демократичної партії.

Окружна виборча комісія виборчого округу № 121

Голова комісії – Гриценяк Ігор Іванович, 1956 року народження, освіта вища, проживає в м. Городок – від Політичної партії “Трудова Україна”.

Заступник голови комісії – Мельниченко Людмила Анатоліївна, 1960 року народження, освіта вища, проживає в м. Городок – від Всеукраїнськогополітичного об’єднання “Жінки за майбутнє”.

Секретар комісії – Герасимчук Володимир Леонідович, 1958 року народження, освіта вища, проживає в м. Городок – від Прогресивної соціалістичної партії України.

Члени комісії:

Бобеляк Володимир Петрович, 1959 року народження, освіта вища, проживає в м. Городок – від Народного Руху України.

Виздра Михайло Михайлович, 1962 року народження, освіта вища, проживає в с. Братковичі Городоцького району – від РУХу (Українського Народного Руху).

Голойда Лариса Іванівна, 1937 року народження, освіта вища, проживає в м. Городок – від Партії “Прагматичний вибір”.

Голойда Роман Михайлович, 1961 року народження, освіта вища, проживає в м. Городок – від Партії “Реформи і порядок”.

Козак Галина Михайлівна, 1963 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в м. Городок – від Політичної партії “Яблуко”.

Куньчик Андрій Михайлович, 1975 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в с.Черневе Мостиського району – від Народного Руху України за єдність.

Курилець Марія Григорівна, 1968 року народження, освіта вища, проживає в м. Судова Вишня Мостиського району – від Народно-демократичної партії.

Миколаєвич Василь Володимирович, 1950 року народження, освіта вища, проживає в м. Городок – від Всеукраїнського об'єднання “Батьківщина”.

Могильна Мирослава Володимирівна, 1950 року народження, освіта вища, проживає в с. Мшана Городоцького району – від Всеукраїнської партії “Нова сила”.

Морміль Галина Валентинівна, 1958 року народження, освіта вища, проживає в м. Городок – від Партії “Демократичний Союз”.

Павлишин Ігор Андрійович, 1979 року народження, освіта вища, проживає в м. Мостиська – від Соціал-демократичної партії України (об'єднаної).

Петровська Ганна Сергіївна, 1969 року народження, освіта середня, проживає в м. Городок – від Партії Зелених України.

Прокопенко Ольга Богданівна, 1959 року народження, освіта вища, проживає в м. Городок – від Партії промисловців і підприємців України.

Решетова Валентина Олександрівна, 1949 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в м. Городок – від Комуністичної партії України.

Сіромський Богдан Петрович, 1947 року народження, освіта вища, проживає в м. Городок – від Української партії “Єдність”.

Топільницький Орест Володимирович, 1967 року народження, освіта вища, проживає в м. Самбір – від Партії регіонів.

Чернишев Сергій Серафимович, 1956 року народження, освіта вища, проживає в м. Городок – від Соціалістичної партії України.

Окружна виборча комісія виборчого округу № 122

Голова комісії – Шильник Євген Юрійович, 1965 року народження, освіта вища, проживає в м. Дрогобич – від Народно-демократичної партії.

Заступник голови комісії – Лепка Віра Григорівна, 1960 року народження, освіта вища, проживає в м. Дрогобич – від Аграрної партії України.

Секретар комісії – Бориславський Михайло Гнатович, 1955 року народження, освіта вища, проживає в м. Трускавець – від Демократичної партії України.

Члени комісії:

Ацедонський Зорян Тарасович, 1977 року народження, освіта вища, проживає в м. Дрогобич – від Партії “Реформи і порядок”.

Башак Богдан Семенович, 1948 року народження, освіта вища, проживає в м. Дрогобич – від Всеукраїнського об'єднання “Громада”.

Галелюка Богдан Миколайович, 1949 року народження, освіта вища, проживає в м. Дрогобич – від Політичної партії “Яблуко”.

Головацька Ірина Броніславівна, 1962 року народження, освіта вища, проживає в м. Трускавець – від Соціал-демократичної партії України (об'єднаної).

Дехтярьова Алла Дмитрівна, 1974 року народження, освіта середня, проживає в м.Дрогобич – від Народного Руху України за єдність.

Дудич Оксана Юріївна, 1963 року народження, освіта вища, проживає в м. Дрогобич – від Партії “Демократичний Союз”.

Кирилів Андрій Васильович, 1971 року народження, освіта вища, проживає в м. Дрогобич – від Партії “Солідарність”.

Корчинський Володимир Андрійович, 1935 року народження, освіта вища, проживає в м. Дрогобич – від Всеукраїнськогополітичного об’єднання “Жінки за майбутнє”.

Костишак Іван Іванович, 1954 року народження, освіта вища, проживає в м. Дрогобич – від Української партії “Єдність”.

Котенко Аркадій Григорович, 1937 року народження, освіта вища, проживає в м. Дрогобич – від Комуністичної партії України.

Лаврик Ярослава Степанівна, 1962 року народження, освіта вища, проживає в м. Дрогобич – від Політичної партії “Трудова Україна”.

Левчук Леонід Іванович, 1930 року народження, освіта вища, проживає в м. Дрогобич – від Соціалістичної партії України.

Мариняк Мар’ян Васильович, 1936 року народження, освіта вища, проживає в м. Дрогобич – від Партії регіонів.

Матійко Сергій Володимирович, 1967 року народження, освіта вища, проживає в м. Дрогобич – від Партії Зелених України.

Музика Лариса Іванівна, 1964 року народження, освіта вища, проживає в м. Дрогобич – від Всеукраїнського об'єднання “Батьківщина”.

Решетар Іван Іванович, 1945 року народження, освіта вища, проживає в м. Дрогобич – від Народного Руху України.

Сидір Іван Васильович, 1934 року народження, освіта вища, проживає в м. Дрогобич – від РУХу (Українського Народного Руху).

Окружна виборча комісія виборчого округу № 123

Голова комісії – Хмиз Василь Петрович, 1952 року народження, освіта вища, проживає в м. Дубляни – від Партії регіонів.

Заступник голови комісії – Герасим Михайло Іванович, 1940 року народження, освіта вища, проживає в с. Куликів Жовківського району – від Партії “Солідарність”.

Секретар комісії – Мотика Володимир Петрович, 1955 року народження, освіта вища, проживає в м. Жовква – від Аграрної партії України.

Члени комісії:

Байбула Ірина Василівна, 1945 року народження, освіта вища, проживає в м. Жовква – від Політичної партії “Трудова Україна”.

Бедрило Ганна Степанівна, 1946 року народження, освіта вища, проживає в м. Жовква – від Демократичної партії України.

Бова Анатолій Юрійович, 1947 року народження, освіта вища, проживає в м. Жовква – від Політичної партії “Яблуко”.

Віхоть Наталя Миколаївна, 1981 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в с. Лавриків Жовківського району – від Української партії “Єдність”.

Гаршина Ольга-Оксана Володимирівна, 1947 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в м. Жовква – від Комуністичної партії України.

Гриневко Орест Васильович, 1950 року народження, освіта вища, проживає в с. Лавриків Жовківського району – від РУХу (Українського Народного Руху).

Давидюк Анастасія Олександрівна, 1947 року народження, освіта вища, проживає в м. Жовква – від Народно-демократичної партії.

Жирунова Любов Михайлівна, 1961 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в м. Жовква – від Всеукраїнськогополітичного об’єднання “Жінки за майбутнє”.

Зеленюх Іван Степанович, 1939 року народження, освіта вища, проживає с. Поруденко Яворівського району – від Партії “Демократичний Союз”.

Коломийченко Анатолій Вікторович, 1956 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в м. Яворів – від Партії “Реформи і порядок”.

Мавдрик Михайло Іванович, 1951 року народження, освіта вища, проживає в м. Жовква – від Соціалістичної партії України.

Мачіха Володимир Ярославович, 1964 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в с. Добросин Жовківського району – від Народного Руху України.

Петришин Іван Данилович, 1953 року народження, освіта вища, проживає в м. Новояворівськ – від Соціал-демократичної партії України (об'єднаної).

Проць Василь Михайлович, 1965 року народження, освіта вища, проживає в м. Жовква – від Партії Зелених України.

Самотій Роман Іванович, 1968 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в смт Куликів Жовківського району – від Всеукраїнського об'єднання “Громада”.

Сіменко Мирослава Михайлівна, 1964 року народження, освіта вища, проживає в м. Жовква – від Всеукраїнського об'єднання “Батьківщина”.

Федун Іван Теофілович, 1932 року народження, освіта вища, проживає в м. Жовква – від Всеукраїнської партії “Нова сила”.

Окружна виборча комісія виборчого округу № 124

Голова комісії – Петраш Павло Павлович, 1971 року народження, освіта вища, проживає в м. Новий Розділ Миколаївського району – від РУХу (Українського Народного Руху).

Заступник голови комісії – Максимчук Віталій Михайлович, 1951 року народження, освіта вища, проживає в м. Золочів – від Всеукраїнського об'єднання “Громада”.

Секретар комісії – Худяк Любов Михайлівна, 1952 року народження, освіта вища, проживає в м. Новий Розділ Миколаївського району – від Народно-демократичної партії.

Члени комісії:

Білик Йосип Володимирович, 1934 року народження, освіта вища, проживає в м. Перемишляни – від Народного Руху України за єдність.

Гетьманський Микола Дмитрович, 1936 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в с. Куровичі Золочівського району – від Української партії “Єдність”.

Іщак Зиновій Володимирович, 1952 року народження, освіта вища, проживає в м. Миколаїв – від Соціалістичної партії України.

Кіндрацький Василь Михайлович, 1963 року народження, освіта вища, проживає в м. Миколаїв – від Партії “Реформи і порядок”.

Клименко Устина Григорівна, 1961 року народження, освіта вища, проживає в м. Миколаїв – від Партії “Солідарність”.

Кончевич Андріан Степанович, 1931 року народження, освіта вища, проживає в м. Миколаїв – від Народного Руху України.

Костріков Михайло Сергійович, 1949 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в м. Миколаїв – від Партії регіонів.

Леськів Ірина Степанівна, 1978 року народження, освіта вища, проживає в с. Рудники Миколаївського району – від Всеукраїнського політичного об’єднання “Жінки за майбутнє”.

Міхневич Ігор Васильович, 1967 року народження, освіта вища, проживає в м. Золочів – від Демократичної партії України.

Недзельська Наталія Іванівна, 1948 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в м. Золочів – від Комуністичної партії України.

Павлюк Володимир Васильович, 1958 року народження, освіта вища, проживає в м. Новий Розділ Миколаївського району – від Соціал-демократичної партії України (об'єднаної).

Папуга Ярослав Богданович, 1970 року народження, освіта вища, проживає в м. Миколаїв – від Політичної партії “Трудова Україна”.

Свистун Віра Андріївна, 1961 року народження, освіта вища, проживає в м. Миколаїв – від Партії “Демократичний Союз”.

Сорокманюк Михайло Васильович, 1970 року народження, освіта вища, проживає в м. Новий Розділ Миколаївського району – від Партії Зелених України.

Фенцик Олег Семенович, 1977 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в м. Миколаїв – від Політичної партії “Яблуко”.

Хитрун Тетяна Михайлівна, 1963 року народження, освіта вища, проживає в м. Новий Розділ Миколаївського району – від Всеукраїнського об'єднання “Батьківщина”.

Юнко Оксана Дмитрівна, 1966 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в м. Миколаїв – від Аграрної партії України.

Окружна виборча комісія виборчого округу № 125

Голова комісії – Коротєєв Сергій Володимирович, 1959 року народження, освіта незакінчена вища, проживає в м. Червоноград – від Ліберальної партії України.

Заступник голови комісії – Шопронку Сергій Володимирович, 1973 року народження, освіта вища, проживає в м. Сокаль – від Народного Руху України за єдність.

Секретар комісії – Риуца Олексій Костянтинович, 1979 року народження, освіта вища, проживає в м. Червоноград – від Всеукраїнської партії “Нова сила”.

Члени комісії:

Богун Григорій Михайлович, 1934 року народження, освіта вища, проживає в с. Острів Сокальського району – від Партії регіонів.

Бойцун Тетяна Прокопівна, 1947 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в м. Сокаль – від Всеукраїнського об'єднання “Батьківщина”.

Воловенко Геннадій Михайлович, 1968 року народження, освіта вища, проживає в м. Червоноград – від Української партії “Єдність”.

Зайко Ірина Олексіївна, 1960 року народження, освіта вища, проживає в м. Червоноград – від Партії “Демократичний Союз”.

Зєвако Сергій Іванович, 1951 року народження, освіта вища, проживає в м. Сокаль – від Демократичної партії України.

Зінчук Олександр Олексійович, 1964 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в м. Червоноград – від Партії “Солідарність”.

Ковальов Євген Петрович, 1932 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в м. Сокаль – від Соціалістичної партії України.

Матненко Віктор Назарович, 1942 року народження, освіта вища, проживає в м. Червоноград – від Соціал-демократичної партії України (об'єднаної).

Мельота Михайло Романович, 1948 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в м. Сокаль – від Народно-демократичної партії.

Панасюк Володимир Нікіфорович, 1948 року народження, освіта вища, проживає в м. Сокаль – від Аграрної партії України.

Столярчук Микола Федорович, 1951 року народження, освіта вища, проживає в м.Червоноград – від Народного Руху України.

Тимошин Іван Іванович, 1929 року народження, освіта вища, проживає в м. Сокаль – від Партії Зелених України.

Фір Ярослав Михайлович, 1961 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в м. Червоноград – від РУХу (Українського Народного Руху).

Чернов Василь Павлович, 1925 року народження, освіта вища, проживає в м. Сокаль – від Комуністичної партії України.

Шашко Валерій Євгенович, 1969 року народження, освіта вища, проживає в м. Червоноград – від Партії “Реформи і порядок”.

Шмат Анатолій Степанович, 1963 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в смт Добротвір Кам’янка-Бузького району – від Політичної партії “Трудова Україна”.

Щудло Ольга Савівна, 1960 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в м. Сокаль – від Політичної партії “Яблуко”.

Окружна виборча комісія виборчого округу № 126

Голова комісії – Хмільовський Ігор Олександрович, 1952 року народження, освіта вища, проживає в м. Старий Самбір – від Аграрної партії України.

Заступник голови комісії – Низкогуз Богдан Миколайович, 1959 року народження, освіта вища, проживає в м. Старий Самбір – від Соціал-демократичної партії України (об'єднаної).

Секретар комісії – Громик Ольга Романівна, 1958 року народження, освіта вища, проживає в с. В.Висоцьке Турківського району – від Народно-демократичної партії.

Члени комісії:

Багай Софія Тадеївна, 1956 року народження, освіта вища, проживає в м. Турка – від Всеукраїнського політичного об’єднання “Жінки за майбутнє”.

Височанський Василь Васильович, 1958 року народження, освіта вища, проживає в м.Турка – від Народного Руху України за єдність.

Вишинський Станіслав Федорович, 1939 року народження, освіта вища, проживає в м. Турка – від Соціалістичної партії України.

Ворона Олег Львович, 1963 року народження, освіта вища, проживає в м. Старий Самбір – від Партії Зелених України.

Гринько Дарія Василівна, 1947 року народження, освіта вища, проживає в с. Стрільбичі Старосамбірського району – від Політичної партії “Трудова Україна”.

Дяченко Євген Михайлович, 1955 року народження, освіта вища, проживає в м. Старий Самбір – від Партії “Реформи і порядок”.

Жолобович Олександр Васильович, 1976 року народження, освіта вища, проживає в м. Сколе – від Української партії “Єдність”.

Кузьменко Валентин Олексійович, 1949 року народження, освіта вища, проживає в м. Турка – від Комуністичної партії України.

Макарик Мар’ян Казимирович, 1964 року народження, освіта вища, проживає в м. Турка – від Всеукраїнського об'єднання “Громада”.

Мамчук Роман Михайлович, 1941 року народження, освіта вища, проживає в м. Турка – від Партії “Демократичний Союз”.

Павлечко Галина Дмитрівна, 1978 року народження, освіта незакінчена вища, проживає в м. Старий Самбір – від Всеукраїнського об'єднання “Батьківщина”.

Петриків Ярослав Михайлович, 1955 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в м. Турка – від Політичної партії “Яблуко”.

Петрівська Оксана Романівна, 1961 року народження, освіта вища, проживає в с. Сушиця Старосамбірського району – від Партії “Солідарність”.

Терлецька Тетяна Іванівна, 1972 року народження, освіта вища, проживає в м. Старий Самбір – від РУХу (Українського Народного Руху).

Цепенда Ольга Володимирівна, 1958 року народження, освіта вища, проживає в м. Старий Самбір – від Народного Руху України.

Окружна виборча комісія виборчого округу № 127

Голова комісії – Лесюк Софія Петрівна, 1956 року народження, освіта вища, проживає в м. Стрий – від Партії регіонів.

Заступник голови комісії – Сапігура Валентина Яківна, 1951 року народження, освіта вища, проживає в м. Стрий – від Селянської партії України.

Секретар комісії – Мицько Віра Степанівна, 1948 року народження, освіта вища, проживає в м. Стрий – від Партії “Демократичний Союз”.

Члени комісії:

Бойко Орест Ярославович, 1956 року народження, освіта вища, проживає в м. Стрий – від Партії “Солідарність”.

Довбняк Володимир Васильович, 1951 року народження, освіта вища, проживає в м. Жидачів – від Соціал-демократичної партії України (об'єднаної).

Дорожовець Роман Богданович, 1968 року народження, освіта вища, проживає в м.Стрий – від Народно-демократичної партії.

Ігнатенко Володимир Пилипович, 1931 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в м. Стрий – від Соціалістичної партії України.

Карчевський Олег Вадимович, 1956 року народження, освіта вища, проживає в м. Стрий – від Прогресивної соціалістичної партії України.

Комарницька Галина Євгенівна, 1969 року народження, освіта середня, проживає в м. Стрий – від Всеукраїнського об'єднання “Громада”.

Король Лідія Володимирівна, 1962 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в м. Стрий – від Партії “Реформи і порядок”.

Луговська Зінаїда Сергіївна, 1939 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в м. Стрий – від Комуністичної партії України.

Мандзяк Лариса Іванівна, 1956 року народження, освіта вища, проживає в с. Добряни Стрийського району – від Всеукраїнського політичного об’єднання “Жінки за майбутнє”.

Мельник Омелян Васильович, 1936 року народження, освіта вища, проживає в м.Стрий – від Народного Руху України.

Пак Леся Ярославівна, 1964 року народження, освіта вища, проживає в м. Стрий – від Української партії “Єдність”.

Петринець Любов Решардіївна, 1964 року народження, освіта вища, проживає в м. Стрий – від Партії Зелених України.

Рассихіна Маргарита Леонідівна, 1954 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в м. Стрий – від Політичної партії “Трудова Україна”.

Рублевський Богдан Богданович, 1968 року народження, освіта середня технічна, проживає в м. Стрий – від Політичної партії “Яблуко”.

Сібірякова Надія Костянтинівна, 1956 року народження, освіта вища, проживає в м. Стрий – від Демократичної партії України.

Сорока Андрій Васильович, 1980 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в м. Стрий – від РУХу (Українського Народного Руху).

Сухорукова Людмила Олександрівна, 1942 року народження, освіта вища, проживає в м. Стрий – від Всеукраїнського об'єднання “Батьківщина”.

Секретар Центральної виборчої комісії Я.ДАВИДОВИЧ