15 вересня 1999 року № 256

Про утворення дільничних виборчих комісій при представництвах України за кордоном

Відповідно до частини одинадцятої статті 14 Закону України "Про вибори Президента України", статей 11, 12, пункту другого статті 13 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" та з урахуванням подань керівників представництв України за кордоном Центральна виборча комісія постановляє:

1. Утворити дільничні виборчі комісії при представництвах України за кордоном по виборах Президента України у складі згідно з додатком.

2. Постанову Центральної виборчої комісії надіслати до дільничних виборчих комісій, утворених при представництвах України за кордоном, через Міністерство закордонних справ України.

Голова Центральної виборчої комісії М.РЯБЕЦЬ

Додаток
до постанови Центральної виборчої комісії
від 15 вересня 1999 року № 256

СКЛАД
дільничних виборчих комісій при представництвах України за кордоном по виборах Президента України

Виборча дільниця № 1

(при Посольстві України в Республіці Австрія)

Голова дільничної виборчої комісії

Чорнобривко Євген Миколайович радник Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Самарський Олександр Сергійович радник Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Ільницький Анатолій Валер'янович перший секретар Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Кривонос Юрій Іванович — перший секретар Посольства
Кувшинникова Вікторія Анатоліївна — другий секретар Посольства
Мельник Андрій Ярославович — другий секретар Посольства
Продай Сергій Костянтинович — співробітник Організації з промислового розвитку при ООН (ЮШДО)
Кириленко Олеся Євгенівна — друкарка Посольства

 

Виборча дільниця № 2

(при Посольстві Україній в Азербайджанській Республіці)

Голова дільничної виборчої комісії

Кизима Ігор Володимирович перший секретар Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Іваницький Юрій Володимирович перший секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Заворотна Тамара Леонідівна перший секретар Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Гапелик Володимир Миколайович аташе Посольства
Бородай Олександр Якович — заступник керівника Торгівельно-економічної місії у складі Посольства
Бондаренко Олександр Миколайович — другий секретар Посольства
Марченко Олександр Олександрович — аташе Посольства
Настенко Юрій Олександрович — бухгалтер Посольства

 

Виборча дільниця № 3

(при Посольстві України в Аргентинській Республіці)

Голова дільничної виборчої комісії

Тумасов Ігор Юрійович радник Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Домарецький Леонід Петрович перший секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Кохно Володимир Миколайович третій секретар Посольства ^

Члени дільничної виборчої комісії

Бурдіян Олександр Вікторович аташе Посольства
Нужний Михайло Семенович — перший секретар Посольства
Харамінська Антоніна Сергіївна — касир Посольства
Гуніна Інна Вікторівна —бухгалтер Посольства
Отінко Тетяна Іванівна — завідуюча канцелярією Посольства
Шеховцов Денис Володимирович — аташе Посольства

 

Виборча дільниця № 4

(при Посольстві України в державах Бенілюкс)

Голова дільничної виборчої комісії

Морозов Костянтин Петрович Заступник Глави Місії України при НАТО

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Ніколайко Ігор Володимирович Заступник Постійного Представника України при ЄС

Секретар дільничної виборчої комісії

Корольов Ігор Сергійович — другий секретар Посольства України в державах Бенілюкс

Члени дільничної виборчої комісії

Бурмаков Анатолій Іванович радник Дипломатичної місії України в Гаазі
Воздіган В'ячеслав Михайлович — перший секретар Посольства, консул Дипломатичної місії України в Гаазі
Ткаченко Всеволод Іванович — перший секретар Посольства України в державах Бенілюкс
Німчинський Руслан Михайлович — третій секретар Місії України при НАТО
Саєнко Сергій Валерійович — третій секретар Представництва України при ЄС
Шафаренко Юлія Михайлівна — завідуюча канцелярією Місії України при НАТО
Статник Наталія Олександрівна — завідуюча канцелярією Представництва України при ЄС

 

Виборча дільниця № 5

(при Посольстві України в Республіці Білорусь)

Голова дільничної виборчої комісії

Кицун Оксана Мирославівна перший секретар Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Михонік Андрій Миколайович третій секретар Посольства, консул

Секретар дільничної виборчої комісії

Брескаленко Геннадій Семенович другий секретар Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Бобир Петро Анатолійович старший помічник аташе Посольства
Лазарович Микола Васильович — заступник керівника Торгівельно-економічної місії у складі Посольства
Саганюк Оксана Миколаївна — завідуюча канцелярією Посольства
Козленко Юлія Валеріївна — референт Посольства
Слишова Світлана Олександрівна — референт Посольства

 

Виборча дільниця № 6

(при Консульському пункті Посольства України в Республіці Білорусь у м. Брест)

Голова дільничної виборчої комісії

Кочетов Ігор Парфентійович другий секретар Посольства з консульських питань у м. Брест

Секретар дільничної виборчої комісії

Маковецька Людмила Йосипівна медична сестра другої дитячої поліклініки м. Бреста

Член дільничної виборчої комісії

Якубіна Валерій Миколайович директор АО "Брестоптим"

 

Виборча дільниця № 7

(при Посольстві України в Республіці Болгарія)

Голова дільничної виборчої комісії

Шаповалов Андрій Сергійович перший секретар Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Ярмолюк Микола Олександрович перший секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Дем'янчук Наталія Станіславівна завідуюча канцелярією Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Косий. Володимир Михайлович Генеральний консул Посольства
Барановський Олег Миколайович — керівник Торгівельно-економічної місії у складі Посольства
Гімюш Геннадій Васильович — перший секретар Посольства
Нагорний Ігор Анатолійович — представник авіакомпанії "Авіалінії України" в Болгарії
Яник Олександр Андрійович — генеральний директор, представництва "Укрферрі" в Болгарії
Соколенко Анатолій Михайлович — завідуючий господарством Посольства
Науменко Галина Іванівна — прибиральниця Посольства
Андрєєв Андрій Миколайович — комендант Посольства

 

Виборча дільниця № 8

(при Посольстві України в Федеративній Республіці Бразилія)

Голова дільничної виборчої комісії

Кривошея Дмитро Іванович перший секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Кальченко Галина Микитівна завідуюча канцелярією Посольства

Член дільничної виборчої комісії

Спірін Руслан Миколайович другий секретар Посольства

 

Виборча дільниця № 9

(при Генеральному консульстві України у м. Куритибі)

Голова дільничної виборчої комісії

Григораш Валерій Григорович консул Генерального консульства

Секретар дільничної виборчої комісії

Скотар Вікторія Анатоліївна — завідуюча канцелярією Генерального консульства

Член дільничної виборчої комісії

Пащук Сергій Анатолійович викладач Федерального центру технологічної освіти штату Парана

 

Виборча дільниця № 10

(при Посольстві України у Великобританії)

Голова дільничної виборчої комісії

Кулаков Олександр Вікторович радник з консульських питань Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Кучерявий Володимир Миколайович перший секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Сабурова Жанна Віталіївна референт Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Кравець Андрій Миколайович керівник Торгівельно-економічної місії у складі Посольства
ДірІгор Юрійович — другий секретар Посольства
Шевальов Артем Валентинович — аташе Посольства•
Сергієнко Інна Миколаївна — завідуюча канцелярією Посольства
Кавера Михайло Іванович — завідуючий господарствомПосольства

 

Виборча дільниця № 11

(при Посольстві України у Республіці Вірменія)

Голова дільничної виборчої комісії

Нечепоренко Григорій Васильович радник Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Семишкур Сергій Володимирович перший секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Фуфалько РусланІванович — третій секретар Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Давиденко Володимир Миколайович завідуючий консульським відділом Посольства
Мовчун Світлана Миколаївна — головний бухгалтер Посольства
Ковалевич Ірина Валентинівна — завідуюча канцелярією Посольства
Мовчан Богдан Павлович — референт Посольства
Семишкур Наталія Антонівна — не працює

 

Виборча дільниця № 12

(при Посольстві України в Соціалістичній Республіці В'єтнам)

Голова дільничної виборчої комісії

Білодід Ростислав Митро фанович -— Посол України

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Шергін Сергій Олександрович радник Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Іскрук Володимир Михайлович перший секретар Посольства

Член дільничної виборчої комісії

Прохоренко Едуард Валентинович водій Посольства

 

Виборча дільниця № 13

(при Консульстві України в місті Хо Ши Мінь)

Голова дільничної виборчої комісії

Небрат Станіслав Миколайович перший секретар-консул

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Сашкін Микола Олексійович другий секретар Консульства

Секретар дільничної виборчої комісії

Сисойкіна Людмила Миколаївна юрист СП "Вєтсовпетро"

Члени дільничної виборчої комісії

Веретельник Микола Мефодійович генеральний представник ДСК "Чорноморське морське пароплавство" в Соціалістичній Республіці В'єтнам
Грибінник Мирослава Іванівна — директор культурного центру СП "Вєтсовпетро"
Домальчук Анатолій Антонович — головний інженер підприємства ремонтного забезпечення СП "Вєтсовпетро"
Осередько Юрій Спиридонович — головний інженер СП "Вєтсовпетро"
Сьомих Олена Михайлівна — інспектор відділу кадрів СП "Вєтсовпетро"

 

Виборча дільниця № 14

(при Посольстві України у Гвінейській Республіці)

Голова дільничної виборчої комісії

Суходольський Анатолій Володимирович радник-посланник Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Шведюк Геннадій Адамович перший секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Шашенко Світлана Олексіївна завідуюча канцелярією Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Захарченко Валерій Іванович перший секретар Посольства
Закраявський Георгій Іванович — другий секретар Посольства
Петренко Валентина Олександрівна — бухгалтер Посольства
Петренко Григорій Іванович —механік Посольства
Шашенко Вадим Леонідович — робітник з обслуговування будівельних споруд Посольства

 

Виборча дільниця № 15

(при Посольстві України в Грецькій Республіці)

Голова дільничної виборчої комісії

Акімов Олександр Петрович консул, перший секретар Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Маєвський В'ячеслав Валерійович керівник Торгівельно-економічної місії у складі Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Могилевич Ольга Романівна стенографістка Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Ілюк Михайло Іванович перший секретар Посольства
Михайлов Ігор Андрійович — перший секретар Посольства
Сігарьов Євген Олексійович — заступник керівника Торгівельно-економічної місії у складі Посольства
Косенко Наталія Євгенівна — другий секретар Посольства
Кулик Олег Денисович — комендант Посольства
Колбасова Марина Петрівна — референт Посольства

 

Виборча дільниця № 16

(при Посольстві України в Грузії)

Голова дільничної виборчої комісії

Кононенко Сергій Анатолійович завідуючий консульським відділом Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Самойленко Олександр Павлович перший секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Нагорняк Лілія Едмундівна — завідуюча канцелярією Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Блаженчук Володимир Іванович радник Посольства
Гніденко Іван Гаврилович — аташе Посольства
Довганюк Ігор Дмитрович — перший секретар Посольства
Блаженчук Антоніна Никанорівна — бухгалтер Посольства
Самойленко Людмила Іванівна — технічний секретар консульського відділу Посольства

 

Виборча дільниця № 17

(при Дипломатичному Представництві України в Королівстві Данія)

Голова дільничної виборчої комісії

Яковенко Василь Адамович радник Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Алексєєв Ігор Вікторович перший секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Ципак Святослав Антонович координатор експортного продажу компанії "Дат-Шауб"

Члени дільничної виборчої комісії

Бойцова Галина Олексіївна працівник торгівельного центру "Магазин дю Норд"
Ратмановський Олексій Йосипович — соліст Датського королівського театру опери та балету
Сорока Владислав Григорович — аспірант Копенгагенського університету
Хансен Надія Олегівна — студентка Копенгагенського університету
Алексєєва Тетяна Володимирівна — не працює

 

Виборча дільниця № 18

(при Посольстві України в Естонській Республіці)

Голова дільничної виборчої комісії

Нечай Володимир Олександрович перший секретар Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Курдибаха Анатолій Петрович перший секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Цап Світлана Григорівна технічний працівник консульського відділу Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Цап Володимир Леонідович завідуючий господарством Посольства
Дмитрук Дмитро Миколайович — черговий комендант Посольства
. Макуха Віктор Олексійович — черговий комендант Посольства
Дмитрук Людмила Миколаївна — черговий комендант Посольства
Макуха Надія Володимирівна — черговий комендант Посольства
Чикальська Лілія Павлівна — технічний працівник консульського відділу Посольства

 

Виборча дільниця № 19

(при Посольстві України в Арабській Республіці Єгипет)

Голова дільничної виборчої комісії

Тимошенко Михайло Степанович керівник Торгівельно-економічної місії у складі Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Марченко Віктор Іванович перший секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Татаринова Ганна Ігорівна завідуюча канцелярією Посольства ї

Члени дільничної виборчої комісії

Тремблюк Дмитро Борисович аташе Посольства
Орловський Ян Васильович — в.о. завідуючого консульським відділом Посольства
Коломієць Оксана Василівна — бухгалтер Посольства
Русак Денис Миколайович — стажист Каїрського університету
Костів Василь Петрович — представник організації "Укрмонтажспецбуд" у Єгипті

 

Виборча дільниця № 20

(при Посольстві України в Державі Ізраїль)

Голова дільничної виборчої комісії

Колос Петро Михайлович радник-посланник Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Чепелюк Віталій Володимирович перший секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Плачинда Володимир Сергійович перший секретар Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Турчин Ігор Витамінович керівник Торгівельно-економічної місії у складі Посольства
Павлов Олександр Григорович — перший секретар Посольства
Безрутченко Сергій Михайлович — перший секретар Посольства
Синянський Олег Григорович — перший секретар Посольства
Малкевич Альона Василівна — завідуюча канцелярією Посольства

 

Виборча дільниця № 21

(при Посольстві України в Республіці Індія)

Голова дільничної виборчої комісії

Герасименко Олександр Миколайович перший секретар Посольства, консул

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Зацепілін Ростислав Володимирович керівник Торгівельно-економічної місії у складі Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Єфанов Сергій Вікторович другий секретар Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Тимофєєва Наталія Юріївна завідуюча канцелярією Посольства
Поремський Сергій Валентинович — водій-механік Посольства
. Тімушева Марина Павлівна — секретар консульського відділу Посольства
Коркішко Лариса Іванівна — касир Посольства
Поремська Наталія Вікторівна — друкарка Посольства

 

Виборча дільниця № 22

(при Посольстві України в Республіці Індонезія)

Голова дільничної виборчої комісії

Нетреба Олексій Леонідович перший секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Врублевська Катерина Петрівна завідуюча канцелярією Посольства

Член дільничної виборчої комісії

Балабушкін Євген Володимирович другий секретар Посольства

 

Виборча дільниця № 23

(при Посольстві України в Ісламській Республіці Іран)

Голова дільничної виборчої комісії

Красношапка Сергій Борисович перший секретар Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Яремчук Олег Олегович перший секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Мороз Ігор Олександрович аташе Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Ваховський Леонід Вікторович перший секретар Посольства
Дьомін Валентин Сергійович — другий секретар Посольства
Джиджора Володимир Григорович — другий секретар Посольства
Вільховецька Віра Іллівна — головний бухгалтер Посольства
Бегменко Ірина Вікторівна — завідуюча канцелярією Посольства

 

Виборча дільниця № 24

(при Посольстві України в Королівстві Іспанія)

Голова дільничної виборчої комісії

Тараненко Олександр Сергійович Посол України

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Півень Олександр Сергійович радник Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Баранов В'ячеслав Миколайович третій секретар Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Марков Олександр Володимирович перший секретар Посольства
Якубовський Валерій Петрович — перший секретар Посольства
Кацан Ніна Миколаївна — аташе Посольства
Гаркуша Володимир Михайлович — механік-водій Посольства
Угрюмов Михайло Якович — тренер національної збірної команди Іспанії зі стрибків у воду (за контрактом)

 

Виборча дільниця № 25

(при Посольстві України в Італійській Республіці)

Голова дільничної виборчої комісії

Вільський Володимир Васильович керівник Торгівельно-економічної місії в складі Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Картиш Андрій Анатолійович перший секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Квітковська Людмила Григорівна завідуюча канцелярією Прсольства

Члени дільничної виборчої комісії

Романенко Андрій Миколайович старший помічник аташе Посольства
Глушеною Дмитро Дмитрович — другий секретар Посольства
Семенченко Руслан Іванович — другий секретар Посольства
Кравець Володимир Іванович — бухгалтер Посольства
Мільчев Іван Петрович — черговий комендант Посольства

 

 

Виборча дільниця № 26

(при Посольстві України в Республіці Казахстан)

Голова дільничної виборчої комісії

Коломієць Валерій Вікторович другий секретар Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Долгополов Сергій Олександрович перший секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Гродецька Олена Олексіївна завідуюча канцелярією Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Єдаменко Ольга Вікторівна не працює
Приходько Тамара Борисівна — не працює
Акастьолова Любов Василівна — бухгалтер Посольства
Магда Наталія Миколаївна — друкарка Посольства

 

Виборча дільниця № 27

(при Відділенні Посольства України в Республіці Казахстан )

Голова дільничної виборчої комісії

Іванченко Ігор Васильович перший секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Мартиненко Наталія Юріївна технічний секретар Відділення Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Осауленко Григорій Григорович — керівник Торгівельно-економічної місії у складі Посольства
Іванченко Ірина Іванівна — не працює

 

Виборча дільниця № 28

(при Посольстві України в Канаді)

Голова дільничної виборчої комісії

Мостиський Андрій Богданович — радник Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Винокуров Ігор Андрійович — радник Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Борисенко Ігор Володимирович другий секретар Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Заглада Ігор Петрович керівник Торгівельно-економічної місії у складі Посольства
Грехов Андрій Михайлович — перший секретар Посольства
Оратівський Володимир Пилипович — перший секретар Посольства
Малишевський Тарас Михайлович — другий секретар Посольства
Марченко Андрій Олександрович — третій секретар Посольства

 

Виборча дільниця № 29

(при Генеральному консульстві України в Торонто )

Голова дільничної виборчої комісії

Олійник Анатолій Григорович консул Генерального консульства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Алексєєнко Анатолій Олексійович консул Генерального консульства

Секретар дільничної виборчої комісії

Шинкаренко Володимир Іванович віце-консул Генерального консульства

Члени дільничної виборчої комісії

Голік Володимир Олександрович експерт Торгівельно-економічної місії у складі Генерального консульства
Саченко Тетяна Яківна — завідуюча канцелярією Генерального консульства
Беспала Людмила Володимирівна — бухгалтер Генерального консульства
Шинкаренко Ірина Федорівна — не працює
Голік Олена Валентинівна — не працює

 

Виборча дільниця № 30

(при Посольстві Ук:раїни у Китайській Народній Республіці)

Голова дільничної виборчої комісії

Нестерук Петро Адамович перший секретар Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Прокопович Ігор Геннадійович радник Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Антоненко Наталія Олександрівна завідуюча канцелярією Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Бурдиляк Сергій Анатолійович перший секретар Посольства
Колотилова Тетяна Миколаївна — аташе Посольства
Дзиговський Сергій Федорович — завідуючий господарством Посольства
Білобородов Валерій Анатолійович — представник "Авіаліній України" у Пекіні
Зейрук Вікторія Семенівна — не працює

 

Виборча дільниця № 31

(при Посольстві України в Республіці Корея )

Голова дільничної виборчої комісії

Ренкас Дмитро Миколайович перший секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Онуфрієнко Тетяна Павлівна старший бухгалтер Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Шклярук Ігор Анатолійович третій секретар Посольства
Шлома Валентина Василівна — завідуюча канцелярією Посольства

 

Виборча дільниця № 32

(при Посольстві України в Республіці Куба)

Голова дільничної виборчої комісії

Красільчук Володимир Ярославович — радник Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Коваль Анатолій Васильович другий секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Ковтун Олександр Петрович перший секретар Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Дорохов Сергій Михайлович перший секретар Посольства
Мільонушкіна Лариса Сергіївна — завідуюча канцелярією Посольства
Сафонова Любов Миколаївна — бухгалтер Посольства
Молчанов Михайло Михайлович — завідуючий господарством Посольства
Дриженко Олександр Володимирович — водій-механік Посольства .

 

 

Виборча дільниця № 33

(при Посольстві України в Латвійській Республіці)

Голова дільничної виборчої комісії

Отрош Михайло Іванович радник Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Зайцев Геннадій Єгорович — перший секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Курганська Олена Анатоліївна референт Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Білоус Ігор Костянтинович аташе Посольства
Жовтенко Валерій Тимофійович — керівник Торгівельно-економічної місії у складі Посольства
Корніюк Ігор Анатолійович — третій секретар Посольства
Омельчук Лариса Анатоліївна — технічний секретар Посольства
Романенко Галина Леонідівна — технічний секретар Посольства
Чорний Микола Степанович — інженер Посольства

 

Виборча дільниця № 34

(при Посольстві України в Литовській Республіці)

Голова дільничної виборчої комісії

Білогуб Сергій Борисович перший секретар Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Кобелянський Дмитро Гнатович другий секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Кундіус Людмила Олександрівна референт консульського відділу Посольства ї

Члени дільничної виборчої комісії

Шендріков Олександр Васильович радник Посольства
Салюк Борис Володимирович — перший секретар Посольства
Костенко Костянтин Миколайович — третій секретар Посольства
Сахневич Петро Олександрович — завідуючий господарством Посольства
Кобець Оксана Миколаївна — стенографістка Посольства

 

Виборча дільниця № 35

(при Посольстві України в Ліванській Республіці)

Голова дільничної виборчої комісії

Паламарчук Володимир Анатолійович перший секретар Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Горяйнов Роман В'ячеславович другий секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Савенко Інна Василівна завідуюча канцелярією Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Круковська Раїса Федорівна бухгалтер Посольства
Джазра Ірина Василівна — не працює
Волович Максим Олексійович — стажист Посольства, студент Одеського університету
Проценко Наталія Іванівна — не працює
Фаваз Франсуаз Шавки — лікар

 

Виборча дільниця № 36

(при Посольстві України в Республіці Молдова)

Голова дільничної виборчої комісії

Волонець Віктор Іванович радник-посланник Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Вдовиченко Сергій Володимирович другий секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Котик Віорел Дмитрович другий секретар Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Гальона Олександр Якович заступник керівника Торгівельно-економічної місії у складі Посольства
Гончаров Олександр Миколайович — радник Посольства
Ісаєва Марина Ігорівна — експерт Торгівельно-економічної місії у складі Посольства
Павлюк Вадим Васильович — старший помічник аташе Посольства
Хитрич Ольга Іванівна голова українського товариства культури м.Кам'янки

 

Виборча дільниця № 37

(при Боннському відділенні Посольства України у Федеративній Республіці Німеччина)

Голова дільничної виборчої комісії

Новосьолов Олександр Борисович керівник Відділення Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Поліщук Сергій Леонідович заступник керівника Торгівельно-економічної місії Відділення Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Олегаш Владислав Васильович аташе Відділення Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Горенко Олег Миколайович перший секретар Відділення Посольства
Лисенко Ірина Петрівна — другий секретар Відділення Посольства
Каневська Лариса Іванівна — другий секретар Відділення Посольства
Тирінов Андрій Васильович — черговий комендант Відділення Посольства
Семенов Віктор Іванович — експерт Торгівельно-економічної місіїу складі Відділення Посольства

 

Виборча дільниця № 38

(при Посольстві України у Федеративній Республіці Німеччина)

Голова дільничної виборчої комісії

Собакарь Леонід Григорович радник Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Вергун Володимир Антонович радник Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Тишкова Катерина Валеріївна друкарка Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Коваленко Володимир Михайлович радник Посольства
Кравченко Валерій Максимович — перший секретар Посольства
Клімкін Павло Анатолійович — другий секретар Посольства
Черніюк Альберт Володимирович — другий секретар Посольства
Костюк Вадим Валентинович — аташе Посольства

 

Виборча дільниця № 39

(при Генеральному консульстві України в Мюнхені)

Голова дільничної виборчої комісії

Сердега Василь Феодосійович консул Генерального консульства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Красуля Олександр Іванович заступник керівника Торгівельно-економічної місії у складі Генерального консульства

Секретар дільничної виборчої комісії

Гончарова Вікторія Володимирівна завідуюча канцелярією Генерального консульства

Члени дільничної виборчої комісії

Калінін Іван Михайлович завідуючий господарством - водій Генерального консульства
Малійський Віктор Іванович — віце-консул Генерального консульства
Середенко Лідія Андріївна — референт Генерального консульства
Сикалюк Марія Дмитрівна — працівник за трудовою угодою Генерального консульства
Чучко Василь Михайлович — старший бухгалтер Генерального консульства

 

Виборча дільниця № 40

(при Посольстві України в Об'єднаних Арабських Еміратах)

Голова дільничної виборчої комісії

Бушуєв Володимир Вікторович в.о. Тимчасового Повіреного у справах України в ОАЕ

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Чирков Юрій Петрович заступник керівника Торивельно-економічної місії у складіТІосольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Шевченко Юрій Дмитрович другий секретар Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Гриньков Валентин Вікторович бухгалтер Посольства
Радько Андрій Борисович — другий секретар Посольства
Телепенько Володимир Дмитрович — водій-механік Посольства
Чиркова Ольга Сергіївна — секретар Посольства
Іванов Вадим Миколайович — перший секретар Посольства

 

Виборча дільниця № 41

(при Посольстві України в Ісламській Республіці Пакистан)

Голова дільничної виборчої комісії

Паньковський Віталій Юрійович другий секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Лихота Олена Миколаївна завідуюча канцелярією Посольства

Член дільничної виборчої комісії

Оборська Наталія Володимирівна бухгалтер Посольства

 

Виборча дільниця № 42

(при Посольстві України в Південно-Африканській Республіці)

Голова дільничної виборчої комісії

Яренко В'ячеслав Георгійович радник Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Остапенко Світлана Володимирівна завідуюча канцелярією Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Яремчук Микола Анатолійович

перший секретар Посольства

Альошин Сергій Володимирович — перший секретар Посольства

 

Виборча дільниця № 43

(при Посольстві України в Республіці Польща)

Голова дільничної виборчої комісії

Сидюк Сергій Вікторович перший секретар Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Герман Сергій Михайлович — перший секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Фуртус Лілія Станіславівна завідуюча канцелярією Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Лисенко Валерій Григорович перший секретар Посольства
Гаврилюк Тарас Миколайович — заступник керівника Торгівельно-економічної місії у складі Посольства
Сибіга Андрій Іванович — другий секретар Посольства
Кулик Йосип Олександрович — референт Посольства
Лисак Лідія Валентинівна — референт Посольства

 

Виборча дільниця № 44

(при Генеральному консульстві України в Гданську)

Голова дільничної виборчої комісії

Буковецький Михайло Федорович консул Генерального консульства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Висовень Микола Петрович бухгалтер Генерального консульства

Секретар дільничної виборчої комісії

Максимів Віталій Васильович віце-консул Генерального консульства

Члени дільничної виборчої комісії

Міщук Микола Степанович Генеральний консул
Дода Неллі Павлівна — завідуюча канцелярією Генерального консульства
Вацько Михайло Адамович — завідуючий господарством Генерального консульства
Буковецька Єлизавета Іванівна — не працює
Висовень Лідія Климентіївна — не працює

 

Виборча дільниця № 45

(при Генеральному консульстві України в Кракові)

Голова дільничної виборчої комісії

Максименко Віталій Миколайович консул Генерального консульства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Денис Оксана Павлівна віце-консул Генерального консульства

Секретар дільничної виборчої комісії

Полозька Надія Василівна — завідуюча канцелярією Генерального консульства

Члени дільничної виборчої комісії

Дзіворонюк Оксана Гаврилівна бухгалтер Генерального консульства
Судакова Лілія Володимирівна — стенографістка Генерального консульства
Дзіворонюк Григорій Семенович — водій-механік Генерального консульства
Максименко Віра Яківна — прибиральниця Генерального консульства
Полозький Володимир Трохимович — не працює

 

Виборча дільниця № 46

(при Посольстві України в Російській Федерації)

Голова дільничної виборчої комісії

Андрієнко Петро Павлович радник Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Німченко Ігор Васильович другий секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Довгуля Юрій Олексійович третій секретар Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Васильєв Олександр Аркадійович радник Посольства
Маринець Анатолій Петрович — перший секретар Посольства
Воробйова Наталія Семенівна — другий секретар Посольства
Логачова Ірина Андріївна — старший референт Посольства
Литвиненко Лариса Вікторівна — друкарка Посольства
Суркова Аліна Петрівна — друкарка Посольства

 

Виборча дільниця № 47

(при Генеральному консульстві України в Санкт-Петербурзі)

Голова дільничної виборчої комісії

Семенов Віктор Михайлович генеральний консул Генерального консульства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Вербицький Юрій Станіславович консул Генерального консульства

Секретар дільничної виборчої комісії

Носуленко Наталія Миколаївна завідуюча канцелярією Генерального консульства

Члени дільничної виборчої комісії

Абарінов Олександр Олексійович механік Генерального консульства
Абарінова Лариса Федорівна — друкарка Генерального консульства
Мирончук Світлана Іванівна — віце-консул Генерального консульства
Мирончук Юрій Олександрович — не працює
Семенова Світлана Андріївна — не працює
Шекера Тетяна Миколаївна — бухгалтер Генерального консульства

 

Виборча дільниця № 48

(при Генеральному консульстві України в Тюмені)

Голова дільничної виборчої комісії

Кепещук Богдан Гаврилович голова комітету у зв'язках з громадськістю адміністрації М.Тюмені

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Комар Дмитро Михайлович консул Генерального консульства

Секретар дільничної виборчої комісії

Ханейчук Євгенія Павлівна секретар-друкарка Генерального консульства

Члени дільничної виборчої комісії

Кучерявий Юрій Леонідович віце-консул Генерального консульства
Корольов Валерій Семенович — завідуючий господарством Генерального консульства
Мисник Ольга Федорівна — не працює
Коновалова Серафима Олександрівна — не працює
Денісова Раїса Олексіївна — бухгалтер Генерального консульства

 

Виборча дільниця № 49

(при Посольстві України в Румунії)

Голова дільничної виборчої комісії

Федурця Василь Петрович радник Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Новицький Іван Федорович перший секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Фокша Тамара Михайлівна референт Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Бондаренко Олександр Миколайович керівник Торгівельно-економічної місії у складі Посольства
Тимко Михайло Олексійович — перший секретар Посольства
Крисяк Павло Васильович — старший помічник аташе Посольства
Батарін Олександр Володимирович — черговий комендант Посольства
Гульчевська Тетяна Миколаївна — референт Посольства

 

Виборча дільниця № 50

(при Посольстві України в Королівстві Саудівська Аравія)

Голова дільничної виборчої комісії

Турчин Георгій Анатолійович перший секретар Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Микитенко Євген Олегович Посол України

Секретар дільничної виборчої комісії

Вахрушева Вікторія Вікторівна завідуюча канцелярією Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Нагорний Микола Вікторович другий секретар Посольства
Вахрушев Вадим Володимирович — третій секретар Посольства
Кравчук Тетяна Василівна — бухгалтер Посольства
Кравчук Михайло Олексійович — механік Посольства
Турчина Саодат Юсуфівна — не працює

 

Виборча дільниця № 51

(при Посольстві України в Словацькій Республіці)

Голова дільничної виборчої комісії

Цупренко Олександр Петрович перший секретар Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Сітар Василь Дмитрович радник Посольства

мСекретар дільничної виборчої комісії

Закусило Тетяна Валентинівна завідуюча канцелярією Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Стативка Андрій Іванович радник Посольства
Ковчар Отто Олександрович — керівник Торгівельно-економічної місії у складі Посольства
Петрище Петро Андрійович — перший секретар Посольства
Блага Петро Іванович — перший секретар Посольства
Яворський Юрій Володимирович — перший секретар Посольства

 

Виборча дільниця № 52

(при Консульському агентстві Посольства України у Словацькій Республіці)

Голова дільничної виборчої комісії

Балан Валентин Миколайович перший секретар Консульського агентства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Штецова Людмила Павлівна пенсіонер

Секретар дільничної виборчої комісії

Білокур Любов Іванівна секретар-референт Консульського агентства

Члени дільничної виборчої комісії

Конопелець Віталій Іванович вихователь гуртожитку при середній промисловій школі
Кучеренко Олександр Григорович — артист Пряшівського театру ім.О.Духновича
Колісник Прокіп Миколайович — викладач Пряшівського університету
Балан Тетяна Василівна — викладач
Білокур Роман Павлович — студент Пряшівського університету
Моня Роман Петрович — студент Пряшівського університету

 

Виборча дільниця № 53

(при Посольстві України в Сполучених Штатах Америки)

Голова дільничної виборчої комісії

Гребенюк Валерій Миколайович завідуючий консульським відділом Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Жмаченко Тетяна Ігорівна перший секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Костенко Наталія Валентинівна референт консульського відділу Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Яроцький Вадим Володимирович перший секретар консульського відділу Посольства
Надоленко Геннадій Олексійович — другий секретар Посольства
Ладний Юрій Анатолійович — третій секретар Посольства
Кудрик Костянтин Ярославович — третій секретар консульського відділу Посольства
Кулешов Леонід Васильович — завідуючий референтурою Посольства
Шлякотіна Антоніна Віталіївна — стенографістка Посольства

 

Виборча дільниця № 54

(при Генеральному консульстві України в Нью-Йорку)

Голова дільничної виборчої комісії

Яременко Богдан Васильович консул Генерального консульства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Крохмаль Володимир Георгійович заступник Постійного Представника України при ООН

Секретар дільничної виборчої комісії

Іванчов Сергій Йосипович віце-консул Генерального консульства

Члени дільничної виборчої комісії

Бацій Андрій Іванович перший секретар Постійного Представництва при ООН
Герасименко Олег Владиславович — другий секретар Постійного Представництва при ООН
Оніщенко Юрій Володимирович — другий секретар Постійного Представництва при ООН
Дещенко Ірина Анатоліївна — завідуюча канцелярією Генерального консульства в Нью-Йорку
Коломієць Наталія Анатоліївна — секретар-стенографістка Генерального консульства

 

Виборча дільниця № 55

(при Генеральному Консульстві України в Чикаго)

Голова дільничної виборчої комісії

Горбаренко Володимир Петрович — віце-консул Генерального консульства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Артамонов Олександр Валентинович віце-консул Генерального консульства

Секретар дільничної виборчої комісії

Джелмач Олена Вікторівна завідуюча канцелярією Генерального консульства

Члени дільничної виборчої комісії

Протасова Людмила Михайлівна консул Генерального консульства
Кучеренко Віктор Іванович — інженер Генерального консульства
Чміленко Надія Сергіївна — бухгалтер Генерального консульства
Зонь Олександр Миколайович — водій Генерального консульства
Гребенюк Олександр Ігорович — референт Генерального консульства

 

Виборча дільниця № 56

(при Посольстві України в Туніській Республіці)

Голова дільничної виборчої комісії

Кушнір Юрій Джонович перший секретар Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Пивоваров Юрій Анатолійович перший секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Мельник Ігор Михайлович — другий секретар Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Прошко Станіслав Євгенович представник "Авіаліній України" в Тунісі
Мельник Наталія Миколаївна — завідуюча канцелярією Посольства
Герасимчук Алла Володимирівна — бухгалтер Посольства
Пивоварова Олена Вікторівна — секретар консульського відділу Посольства
Кушнір Ірина Миколаївна — не працює

 

Виборча дільниця № 57

(при Посольстві України в Турецькій Республіці)

Голова дільничної виборчої комісії

Бандура Володимир Михайлович перший секретар Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Карпенко Володимир Юрійович перший секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Козій Євген Васильович перший секретар Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Оксьоненко Юрій Миколайович старший помічник аташе Посольства
Хіценко Андрій Валентинович — перший секретар Посольства
Бойко Григорій Вадимович — третій секретар Посольства
Штелюк Сергій Миколайович — третій секретар Посольства
Костенко Надія Василівна — друкарка Посольства

 

Виборча дільниця № 58

(при Генеральному консульстві України в Стамбулі)

Голова дільничної виборчої комісії

Бродович Михайло Франокович — консул Генерального консульства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Фетисенко Олег Костянтинович консул Генерального консульства

Секретар дільничної виборчої комісії

Чередниченко Вікторія Володимирівна референт Генерального консульства

Члени дільничної виборчої комісії

Бродович Ольга Степанівна бухгалтер Генерального консульства
Джуренко Борис Іванович — представник "Авіаліній України" уСтамбулі
Зінь Богдан Михайлович — механік Генерального консульства
Крижанівський Андрій Дмитрович — заступник керівника Торгівельно-економічної місії у складі Генерального консульства
Матічук Наталія Вікторівна — завідуюча канцелярією Генерального консульства

 

Виборча дільниця № 59

(при Посольстві України в Туркменістані)

Голова дільничної виборчої комісії

Чупрун Вадим Прокопович Надзвичайний і Повноважний Посол України

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Гульченко Іван Фокович другий секретар з консульських питань Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Спасибко Віра Вікторівна завідуюча канцелярією Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Бродський Павло Вадимович перший секретар Посольства
Мужичук Віктор Іванович — бухгалтер Посольства
Кашигін Сергій Валентинович — заступник директора БУ-7 АТФ "Укргазбуд"
Логінова Богдана Антонівна — бухгалтер БУ-7 АТФ "Укргазбуд"
Коротка Ольга Михайлівна — інспектор відділу кадрів будівництва об'єктів Сумського науково-виробничого об'єднання ім.Фрунзе

 

Виборча дільниця № 60

(при Посольстві України в Угорській Республіці)

Голова дільничної виборчої комісії

Сущик Володимир Миколайович перший секретар Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Цибульник Володимир Володимиров заступник керівника Торгівельно-ич економічної місії у складі Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Радивинчук Наталія Петрівна завідуюча канцелярією Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Панько Сергій Семенович перший секретар Посольства
Юнгер Михайло Белович — перший секретар Посольства
Хандін Анатолій Анатолійович — перший секретар Посольства
Варваринець Діана Миронівна — працівник авіакомпанії "Авіалінії України"
Довганич Олена Олександрівна — касир Посольства

 

Виборча дільниця № 61

(при Посольстві України в Республіці Узбекистан)

Голова дільничної виборчої комісії

Луньов Борис Васильович радник Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Мельничук Василь Іванович завідуючий консульським відділом Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Половюк Анжела Іванівна завідуюча канцелярією Посольства“

Члени дільничної виборчої комісії

Рябов Станіслав Іванович радник Посольства
Беляєв Вадим Миколайович — керівник Торгівельно-економічної місії у складі Посольства
Сметанін Анатолій Вікторович — перший секретар Посольства
Свинаренко Тетяна Іванівна — бухгалтер Посольства
Лукащук Лілія Олександрівна — референт консульського відділу Посольства
Пенделя Валерій Іванович — старший інженер Посольства
Благодарна Оксана Володимирівна — прибиральниця Посольства

 

Виборча дільниця № 62

(при Посольстві України в Союзній Республіці Югославія)

Голова дільничної виборчої комісії

Павлюченко Олег Васильович радник Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Юдін Ярослав Сергійович другий секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Стельмах Ірина Валентинівна завідуюча канцелярією Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Сокур Олег Дмитрович перший секретар Посольства
Селін Олексій Миколайович — перший секретар Посольства
Лубківський Маркіян Романович — третій секретар Посольства
Пясецька Вікторія Анатоліївна — бухгалтер Посольства
Ткачук Віктор Володимирович — завідуючий господарством Посольства

 

Виборча дільниця № 63

(при Посольстві України у Фінляндській Республіці)

Голова дільничної виборчої комісії

Крючков Сергій Григорович керівник Торгівельно-економічної місії у складі Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Цимбалюк Євген Вікторович другий секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Орловська Христина Богданівна завідуюча канцелярією Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Брук Вадим Вікторович завідуючий господарством Посольства
Грицаєнко Олег Олексійович — другий секретар Посольства
Пиріг Яків Русланович — другий секретар Посольства
Савченко Володимир Антонович — головний інженер Посольства
Харитонов Роман Юрійович — третій секретар Посольства

 

Виборча дільниця № 64

(при Посольстві України у Франції)

Голова дільничної виборчої комісії

Йохна Віталій Антонович — радник-посланник Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Мазниченко Олександр Борисович радник Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Мартинчук Світлана Володимирівна завідуюча канцелярією Прсольства

Члени дільничної виборчої комісії

Рибак Олександр Борисович перший секретар Посольства
Камінський Віктор Дмитрович — перший секретар Посольства
Бернацький Анатолій Едуардович — радник Посольства
Плевако Олександр -Якович — другий секретар Посольства
Громов Олександр Вікторович — другий секретар Посольства

 

Виборча дільниця № 65

(при Посольстві України в Республіці Хорватія)

мГолова дільничної виборчої комісії

Шостак Анатолій Миколайович Посол України

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Олефіров Андрій Володимирович другий секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Мальський Роман Зеновійович радник Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Осколок Володимир Олександрови аташе Посольства ч
Пащенко Євген Миколайович — перший секретар Посольстваї
Папарига Ярослав Миколайович — перший секретар Посольства
Лисенко Юрій Васильович — другий секретар Посольства
Василюк Петро Олександрович — завідуючий господарством Посольства

 

Виборча дільниця № 66

(при Посольстві України в Чеській Республіці)

Голова дільничної виборчої комісії

Кулеша Євген Іванович перший секретар Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Павлюк Віктор Ігорович головний економіст Торгівельно-економічної місії у складі Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Колесніченко-Братунь Наталія Ростиславівна перший секретар Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Притула Ігор Васильович9 завідуючий консульським відділом Посольства
Плетніков Віктор Миколайович — другий секретар Посольства
Білойван Валентина Василівна — бухгалтер Посольства
Строга Ірина Павлівна — секретар-друкарка консульського відділу Посольства
Цесаренко Тетяна Леонідівна — технічний працівник консульського відділу Посольства

 

Виборча дільниця № 67

(при Посольстві України у Швейцарській Конфедерації)

Голова дільничної виборчої комісії

Роговой Михайло Олексійович перший секретар Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Савченко Юрій Васильович перший секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Макєєва Олена Леонідівна технічний секретар консульського відділу Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Кондратцова Наталія Віталіївна третій секретар Посольства
Макєєв Олексій Сергійович — третій секретар Посольства
Семенюк Наталія Віталіївна — завідуюча канцелярією Посольства
Коваленко Тетяна Олександрівна — бухгалтер Посольства
Цвєткова Алла Іванівна — старший референт консульськоїслужби Посольства

 

Виборча дільниця № 68

(при Постійному представництві України при відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у місті Женеві)

Голова дільничної виборчої комісії

Зозуля Владислав Вадимович другий секретар Постійного представництва

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Раскалей Сергій Борисович співробітник Відділення ООН у Женеві

мСекретар дільничної виборчої комісії

Ковальова Алла Віталіївна завідуюча канцелярією Постійного представництва

Члени дільничної виборчої комісії

Пахіль Володимир Олександрович перший секретар Постійного представництва
Дзюб Володимир Іванович — перший секретар Постійного представництва
Жолдоков Володимир Олексійович — співробітник Відділення ООН у Женеві
Прензелевич Григорій Михайлович — співробітник Міжнародного бюро праці у Женеві
Петрачков Олександр Михайлович — співробітник Міжнародного бюропраці у Женеві

 

Виборча дільниця № 69

(при Посольстві України в Королівстві Швеція)

Голова дільничної виборчої комісії

Назаров Георгій Павлович радник Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Ковалевський Вадим Вікторович третій секретар Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Гуцол Олександр Володимирович референт Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Лобода Олена Миколаївна завідуюча канцелярією Посольства
Полуцький Віктор Миколайович — механік Посольства
Сушельницька Ірина Миколаївна — голова Української громади у Швеції
Телятников Ігор Сергійович — радник Посольства
Фоменко Лариса Миколаївна — бухгалтер Посольства ї

 

Виборча дільниця № 70

(при Посольстві України в Японії)

Голова дільничної виборчої комісії

Рябцев Володимир Євгенович радник Посольства

Заступник голови дільничної виборчої комісії

Александрук Валерій Євгенович перший секретар, завідуючий консульським відділом Посольства

Секретар дільничної виборчої комісії

Сушко Тетяна Василівна завідуюча канцелярією Посольства

Члени дільничної виборчої комісії

Чехович Валентин Станіславович перший секретар Посольства
Поліщук Сергій Михайлович — завідуючий господарством Посольства
Кузьмін Євген Антонович — радник Посольства
Шарапа Олег Володимирович — перший секретар Посольства
Лутовинов Юрій Володимирович — третій секретар Посольства

Секретар Центральної вибор чої комісії Я.ДАВИДОВИЧ