ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ЦВК

29 червня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії.

Розглянувши відповідні клопотання, Комісія надала дозвіл Всеукраїнській громадській організації "Передові правові ініціативи" мати офіційних спостерігачів під час проміжних виборів депутатів сільських, селищних рад, повторних виборів депутатів сільських, селищних рад та сільських, селищних голів, а також перших виборів старост сіл, селищ, які відбудуться 6 та 13 серпня 2017 року.

Окрім того, відмовлено у задоволенні запиту на інформацію Калиновській І.Г. стосовно надання інформації щодо кількості відомостей про реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб, поданих для поновлення бази даних Державного реєстру виборців у 2014 – 2016 роках. Рішення прийняте у зв'язку з тим, що Комісія не володіє і не зобов’язана відповідно до її компетенції, передбаченої законодавством, володіти запитуваною інформацією.

Також ЦВК залишила без розгляду по суті скаргу Погребняка В.П., суб'єктом оскарження в якій було визначено голову Петриківської районної виборчої комісії Дніпропетровської області Юхименка І.В., оскільки скаргу подано до неналежного суб'єкта її розгляду.

На завершення засідання внесено зміни до складу територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, сформованого постановами ЦВК від 6 вересня 2015 року № 230 "Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення та міста Києва), районних у місті Києві виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів" та від 18 грудня 2015 року № 604 "Про новий склад Васильківської районної виборчої комісії Київської області".

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

29.06.2017 р.