КОМІСІЯ РОЗГЛЯНУЛА НИЗКУ ПОТОЧНИХ ПИТАНЬ

29 червня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський.

Комісія скасувала реєстрацію довіреної особи одного з кандидатів у народні депутати України, зареєстрованого в ОВО № 27.

Разом  з тим, Комісія зареєструвала довірених осіб деяких кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих  в одномандатних виборчих округах на проміжних виборах народних депутатів України 17 липня 2016 року.

Внесено зміни до деяких постанов Центральної виборчої комісії.

Окрім того, Комісія внесла зміни до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі постановою ЦВК від 12 квітня 2012 року № 66.

Також внесено зміни до Переліку одномандатних виборчих округів, утворених на постійній основі постановою ЦВК від 28 квітня 2012 року № 82.

Комісія залишила без розгляду по суті скаргу кандидата в депутати Коцюбинської селищної ради Київської області Конопатського Р.Ю., суб’єктом оскарження в якій було визначено Коцюбинську селищну виборчу комісію, оскільки ЦВК є неналежним суб’єктом розгляду скарги на рішення вказаної виборчої комісії.

На завершення засідання, розглянувши  подання суб’єктів внесення кандидатур до складу ОВК про заміну їх членів, Комісія внесла зміни до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на проміжних виборах народних депутатів України 17 липня 2016 року, утворених відповідно до постанови ЦВК від 27 травня 2016 року № 143.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

29.06.2016 р.