КОМІСІЯ РОЗГЛЯНУЛА НИЗКУ ПОТОЧНИХ ПИТАНЬ

29 січня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський.

Комісія внесла зміни до структури і чисельності Секретаріату та патронатної служби Центральної виборчої комісії, затверджених постановою ЦВК від 3 червня 2016 року № 182.

Окрім того, внесено зміни до Положення про Службу розпорядника Державного реєстру виборців, затвердженого постановою ЦВК від 26 травня 2007 року № 34.

Відповідно до низки нормативних документів, зокрема, постанови Кабінету Міністрів України від 25 січня 2018 року № 24 "Про впорядкування структури заробітної плати працівників державних органів, судів, органів та установ системи правосуддя у 2018 році", ЦВК затвердила штатний розпис членів Центральної виборчої комісії, працівників Секретаріату, патронатної служби Центральної виборчої комісії, а також Служби розпорядника Державного реєстру виборців на 2018 рік.

Крім того, до ЦВК надійшла скарга Молінської О.Д., в якій вона просила визнати протиправною бездіяльність Радивилівської міської виборчої комісії Радивилівського району Рівненської області щодо неприйняття рішення про визнання Карапетяна М.А. таким, що відмовився від посади міського голови Радивилівської міської ради ОТГ за результатами виборів 27 березня 2016 року, і не призначення повторних виборів та у зв’язку з цим вжити відповідних заходів щодо призначення повторних виборів Радивилівського міського голови. Вивчивши вказану скаргу, Комісія залишила її без розгляду по суті, оскільки вона подана, зокрема, з порушенням строків оскарження.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

29.01.2018 р.