ЦВК ВИЗНАЛА ОБРАНИМИ ТА ЗАРЕЄСТРУВАЛА НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ ПІДБЕРЕЗНЯКА В.І. ТА ЮЗЬКОВУ Т.Л.

23 грудня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела заступник Голови Комісії Жанна Усенко-Чорна.

Верховна Рада України своїми постановами від 22 грудня 2015 року достроково припинила повноваження народних депутатів України Мартиненка М.В., обраного на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" та Оґнєвіч З.Л. (до зміни прізвища та імені – Бордюг І.Л.) – від Радикальної Партії Олега Ляшка, у зв’язку з особистими заявами про складення ними депутатських повноважень.

Відтак, Комісія визнала обраними та зареєструвала народних депутатів України, обраних на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі двох осіб, а саме:

Підберезняка Вадима Івановича, 1972 року народження, проживає в місті Миколаєві, члена Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", включеного до виборчого списку Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" під № 76;

Юзькову Тетяну Леонідівну, 1963 року народження, проживає в місті Києві, безпартійну, включену до виборчого списку Радикальної Партії Олега Ляшка під № 26.

Окрім того, Комісія залишила без розгляду по суті повторно подану скаргу Якубовського С.О., суб'єктом оскарження в якій було визначено Вороновицьку селищну виборчу комісію Вінницького району Вінницької області, оскільки її подано повторно з невиправленими недоліками, до неналежного суб’єкту розгляду та з порушенням строку оскарження.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

23.12.2015 р.