НА ОФІЦІЙНОМУ ВЕБ-САЙТІ ЦВК ДЛЯ ЗРУЧНОСТІ ВИБОРЦІВ СТВОРЕНО НОВУ РУБРИКУ "ВІДОМОСТІ ПРО ГРОМАДИ"

На офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії в розділі "Державний реєстр виборців" завдяки подальшому впровадженню новітніх технологій з’явилася нова актуальна рубрика – "Відомості про громади"(https://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_gromada&prejim=1&pmn_id=145).

Її створення є реакцією Комісії на підвищення інтересу громадських організацій, експертного середовища, зацікавлених виборців України до процесу об’єднання територіальних громад, а також перших місцевих виборів, які проводяться в зазначених громадах.

Відтепер всі бажаючі, звернувшись до вказаної рубрики, розробку та впровадження якої здійснили співробітники Служби розпорядника Державного реєстру виборців, матимуть можливість оперативно ознайомитися як з територіальним складом будь-якої громади, так і орієнтовною кількістю зареєстрованих виборців у ній.

Слід відзначити, що рубрика створена у вигляді інтерактивної карти України з поділом на регіони та позначенням на ній окремим кольором територій об’єднаних територіальних громад. Загальна таблиця знайомить з кількістю цих громад по кожній області окремо, а також кількістю населених пунктів (міст обласного, районного значення, селищ міського типу, сіл та селищ), які увійшли до їх складу.

Для детального перегляду відомостей по кожній окремій області відвідувачам сайту достатньо "клікнути" на вибраний регіон на карті. Це дасть можливість дізнатися про всі населені пункти, які входять до об’єднаних територіальних громад, що утворені в цій області, та орієнтовну кількість зареєстрованих виборців у них.

Слід також додати, що обриси територій об’єднаних територіальних громад на карті у вказаній рубриці мають вигляд з висоти близько 250 км, що посилює наочність під час візуального знайомства з ними.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

23.02.2016 р.