КОМІСІЯ ПРИЙНЯЛА ПРОТОКОЛ ПРО ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ ВІД ОВК ОВО № 151

22 липня після перерви в засіданні Комісія під головуванням Михайла Охендовського продовжила процес прийняття протоколів окружних виборчих комісій про підсумки голосування в семи одномандатних виборчих округах на проміжних виборах народних депутатів України 17 липня 2016 року.

Сьогодні для подальшого опрацювання було прийнято протокол  про підсумки голосування від ОВК одномандатного виборчого округу № 151 (Полтавська область).

Таким чином, станом на 22 липня Центральна виборча комісія прийняла протоколи про підсумки голосування від ОВК шести одномандатних виборчих округів, зокрема № 23, 27, 85, 151, 183, 206.

Окрім того, у зв'язку з прийнятою Постановою Верховної Ради України "Про перейменування окремих населених пунктів та районів" Комісія внесла відповідні зміни до постанови ЦВК від 6 вересня 2015 року № 230 "Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення та міста Києва), районних у місті Києві виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів".

В засіданні Центральної виборчої комісії оголошено перерву.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

22.07.2016 р.