ЦВК СПІЛЬНО З IFES ПРОВЕЛА ТРЕНІНГ «ҐЕНДЕРНА РІВНІСТЬ І ВИБОРИ»

У Центрі управління навчанням учасників виборчих процесів при Центральній виборчій комісії  проведено триденний тренінг "Ґендерна рівність і вибори" на основі методології BRIDGE, яка була розроблена міжнародними організаціями з метою навчання фахівців у сфері виборів.

Захід був організований Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерства міжнародних справ Канади, а також Британської допомоги від уряду Великої Британії.

Учасниками тренінгу стали працівники Секретаріату Комісії, Служби розпорядника Державного реєстру виборців, представники політичних партій, громадських організацій, а також викладачі вузів. 

Під час навчання його учасники отримали додаткові знання стосовно ґендерних питань, розглянули міфи і стереотипи, які впливають на формування суспільної думки у цій сфері, ознайомилися з міжнародними принципами і стандартами щодо виборчих прав жінок та практикою застосування ґендерних квот у виборчих системах різних країн світу. Також були представлені методи й підходи щодо розробки адвокасі кампаній, пов'язаних з просуванням ґендерних аспектів у виборчому процесі.

Тренінг проводили фасилітатори Сергій Дубовик – заступник керівника Секретаріату ЦВК, Сергій Сержан – головний консультант управління забезпечення діяльності членів Комісії, та Альона Шешеня – експерт і тренер IFES.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

19.10.2017 р.