КОМІСІЯ ЗАРЕЄСТРУВАЛА ТРЬОХ МІЖНАРОДНИХ СПОСТЕРІГАЧІВ НА ПОЗАЧЕРГОВИХ ВИБОРАХ КРИВОРІЗЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ 27 БЕРЕЗНЯ 2016 РОКУ

18 березня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела заступник Голова Комісії Жанна Усенко-Чорна.

Розглянувши відповідні звернення від іноземної держави та міжнародних організацій, Комісія зареєструвала 3 офіційних спостерігачів на позачергових виборах Криворізького міського голови 27 березня 2016 року. А саме - від Сполучених Штатів Америки, Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин та Міжнародної фундації за краще управління (МФКУ).

У зв?язку з набранням чинності змін до Закону України "Про місцеві вибори", внесених Законом України "Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", Комісія внесла зміни до деяких своїх постанов.

Окрім того, Комісія залишила без розгляду по суті дві повторно подані скарги Радивилівської районної організації політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", суб'єктами оскарження в яких було визначено Радивилівську міську виборчу комісію Радивилівського району Рівненської області та голову цієї виборчої комісії. Скарги було подано повторного з невиправленими недоліками, до неналежного суб’єкта їх розгляду та з порушенням строків оскарження.

За сумлінне виконання своїх обов'язків щодо організації підготовки проведення виборів, реалізації і захисту конституційних виборчих прав громадян України, сприяння Центральній виборчій комісії у здійсненні нею передбачених законодавством України повноважень, Комісія нагородила Почесною грамотою Центральної виборчої комісії та відзначила Подякою Центральної виборчої комісії членів виборчих комісій різних рівнів та працівників Служби безпеки України.

Під час засідання внесено зміни до складу територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, сформованого постановою ЦВК від 6 вересня 2015 року № 230 "Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення та міста Києва), районних у місті Києві виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів".

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

18.03.2016 р.