КОМІСІЯ ЗАРЕЄСТРУВАЛА НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ МИКИТАСЯ М.В.

17 серпня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський.

Розглянувши відповідні документи, Комісія зареєструвала народного депутата України Микитася М.В., обраного на проміжних виборах народних депутатів України 17 липня 2016 року в ОВО № 206.

Окрім того, Комісія відмовила у задоволенні запиту на інформацію громадської організації "Чернігівська правозахисна спілка" щодо надання інформації про кількість виборців у розрізі кожного населеного пункту та територій, на які поширюються повноваження органів місцевого самоврядування Чернігівської області, оскільки ЦВК не володіє і не зобов'язана відповідно до її компетенції володіти інформацією, щодо якої зроблено запит.

До Комісії надійшло звернення Національного агентства з питань запобігання корупції щодо надання інформації про місце реєстрації, проживання та контактні номери телефонів окремих кандидатів у народні депутати України в ОВО № 206 на проміжних виборах народних депутатів України 17 липня 2016 року.

Розглянувши вказане звернення,  Комісія надала Національному агентству з питань запобігання корупції біографічні відомості про зазначених кандидатів у народні депутати України.

Комісія своєю постановою затвердила нову редакцію Технічного завдання на створення автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців".

На завершення засідання внесено зміни до складу територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, сформованого постановою ЦВК від 6 вересня 2015 року № 230 "Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення та міста Києва), районних у місті Києві виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів".

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

17.08.2016 р.