КОМІСІЯ РОЗГЛЯНУЛА ПОТОЧНІ ПИТАННЯ

17 травня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський.

Комісія відмовила у задоволенні запиту на інформацію І. Поддубних щодо надання станом на 1 січня 2018 року інформації про кількість виборців, зареєстрованих у селах Петропавлівська Борщагівка та Чайки Києво-Святошинського району Київської області окремо у розрізі населених пунктів та виборчих округів. ЦВК не володіє і не зобов’язана згідно з її компетенцією володіти запитуваною І. Поддубних інформацією.

Окрім того, Комісія залишила без розгляду по суті скаргу голови Новобілярської селищної виборчої комісії Лиманського району Одеської області Себової Р.М., в якій оскаржувалась протиправна, на думку скаржника, бездіяльність Новобілярської селищної виборчої комісії, оскільки скаргу подано повторно з невиправленими недоліками, неналежним суб’єктом звернення зі скаргою, до неналежного суб’єкта її розгляду та з порушенням строків оскарження, встановлених законодавством.

На завершення засідання внесено зміни до складу територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

17.05.2018 р.