КОМІСІЯ ВНЕСЛА ЗМІНИ ДО НИЗКИ СВОЇХ ПОСТАНОВ

16 грудня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський.

Комісія внесла зміни до постанови ЦВК від 4 лютого 2016 року № 18 "Про штатний розпис Центральної виборчої комісії на 2016 рік".

Розглянувши відповідне звернення Національного агентства з питань запобігання корупції, Комісія надала головному спеціалісту відділу з питань роботи із партіями, які брали участь у виборах, Департаменту з питань запобігання політичній корупції НАЗК Журавлю В.В. доступ у режимі читання до автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців" та Єдиної інформаційно-аналітичної системи "Вибори" для отримання інформації щодо кандидатів у народні депутати України, які балотувалися на проміжних виборах народних депутатів України 17 липня 2016 року та не подали фінансові звіти про надходження і використання коштів виборчих фондів.

При цьому Службі розпорядника Державного реєстру виборців та управлінню інформатизації Секретаріату Комісії доручено забезпечити у приміщенні Центральної виборчої комісії такий доступ.

Окрім того, внесено зміни технічного характеру до одного із додатків  постанови ЦВК від 6 вересня 2015 року № 230 "Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення та міста Києва), районних у місті Києві виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів".

Також, розглянувши подання Баранівської районної державної адміністрації Житомирської області щодо зміни адреси приміщення для голосування та адреси приміщення ДВК однієї із звичайних виборчих дільниць, що існує на постійній основі, Комісія внесла зміни до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі постановою ЦВК від 12 квітня 2012 року № 66. При цьому голові Баранівської РДА доручено вжити заходів щодо забезпечення невідкладного інформування виборців, включених до списків виборців на цій виборчій дільниці, про внесені зміни.

Внесено зміни технічного характеру до постанови ЦВК від 26 лютого 2016 року № 59 "Про Положення щодо проведення виїзних перевірок стану організації роботи органів ведення Державного реєстру виборців".

На завершення засідання Комісія внесла зміни до складу територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, сформованого постановами ЦВК від 6 вересня 2015 року № 230 "Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення та міста Києва), районних у місті Києві виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів" та від 12 жовтня 2015 року № 423 "Про новий склад Харківської обласної виборчої комісії".

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

16.12.2016 р.