КОМІСІЯ ДОСТРОКОВО ПРИПИНИЛА ПОВНОВАЖЕННЯ УСЬОГО СКЛАДУ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ

15 грудня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2015 року № 1013 "Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів", Комісія внесла відповідні зміни до постанови ЦВК від 19 лютого 2015 року № 22 "Про штатний розпис Центральної виборчої комісії на 2015 рік".

Крім того, Комісія розглянула окремі питання діяльності Васильківської районної виборчої комісії Київської області, зокрема, постанови та протоколи цієї комісії з питань дострокового припинення повноважень Саливонківської сільської виборчої комісії Васильківського району Київської області, формування її нового складу,  внесення до нього змін, а також розгляду скарг.

За результатами розгляду Комісія, встановивши факт систематичного порушення Васильківською районною виборчою комісією вимог Конституції України та законів України, достроково припинила повноваження усього її складу.

При цьому встановлено, що місцеві організації політичних партій, про утворення депутатських фракцій яких оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання, а також зареєстровані в установленому законом порядку у відповідній адміністративно-територіальній одиниці місцеві організації політичних партій, які мають право подання кандидатур до складу цієї виборчої комісії, можуть не пізніше 24 години 17 грудня 2015 року подати до ЦВК кандидатури для включення до її складу.

Також Комісія звернула увагу нового складу Васильківської районної виборчої комісії на необхідність неухильного дотримання вимог виборчого законодавства та забезпечення реалізації виборчих прав суб’єктів виборчого процесу під час підготовки і проведення місцевих виборів.

Окрім того, внесено зміни до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі постановою ЦВК від 12 квітня 2012 року № 66.

На завершення засідання Комісія внесла зміни до складу деяких ТВК, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, сформованого постановою ЦВК від 6 вересня 2015 року № 230 "Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення та міста Києва), районних у місті Києві виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів".

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

15.12.2015 р.