КОМІСІЯ НАДІСЛАЛА ЗВЕРНЕННЯ ДО ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

15 липня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський.

Комісія скасувала реєстрацію окремих довірених осіб двох кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в ОВО № 27 та № 206.

Окрім того, зареєстровано довірених осіб деяких кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих  в одномандатних виборчих округах на проміжних виборах народних депутатів України 17 липня 2016 року.

До Комісії надійшло звернення Комуністичної партії України, в якому повідомлялося про вчинення окремими особами дій, що можуть бути кваліфіковані правоохоронними органами як злочинні.      

Так, у зверненні заявник вказував, що під час зустрічі кандидата в народні депутати України Кононовича М.А., зареєстрованого в ОВО № 206 на проміжних виборах народних депутатів України 17 липня 2016 року, з виборцями в селищі Любеч Ріпкинського району Чернігівської області група молодиків у балаклавах завдала йому тяжких ударів. У зв'язку із цим зазначений кандидат у народні депутати України перебуває в лікарні. Враховуючи викладене, заявник просив Комісію вжити необхідних заходів для забезпечення безпеки суб'єктів виборчого процесу.

Вивчивши вказане звернення, Комісія відповідно до закону вирішила надіслати його до Головного управління Національної поліції в Чернігівській області для перевірки вказаних у ньому обставин та в разі виявлення підстав вжиття заходів реагування згідно із законодавством України.

Окрім того, розглянувши подання суб'єктів внесення кандидатур до складу ОВК про заміну їх членів, Комісія внесла зміни до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на проміжних виборах народних депутатів України 17 липня 2016 року, утворених відповідно до постанови ЦВК від 27 травня 2016 року № 143.

На завершення засідання внесено зміни до складу Ірпінської міської виборчої комісії Київської області, сформованого постановою ЦВК від 6 вересня 2015 року № 230 "Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення та міста Києва), районних у місті Києві виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів".

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

15.07.2016 р.