КОМІСІЯ ВИКЛЮЧИЛА З ВИБОРЧОГО СПИСКУ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА ДЕВ'ЯТЬОХ КАНДИДАТІВ У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ

9 березня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський.

До Комісії надійшли витяг із протоколу XII з’їзду Радикальної Партії Олега Ляшка та рішення зазначеного з’їзду цієї партії про виключення кандидатів у народні депутати України в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року Мисика А.І., Смолянчук Є.А., Ковтун В.М., Костирі І.О., Кучера В.Г., Шакуна С.В., Поліщука Н.М., Мурованого С.Г., Стасюка В.І. з виборчого списку Радикальної Партії Олега Ляшка.

Розглянувши вказані документи, Центральна виборча комісія виключила з виборчого списку Радикальної Партії Олега Ляшка зазначених кандидатів у народні депутати України, включених до нього відповідно під №№ 27, 29, 34, 38, 39, 44, 61, 71, 72.

Окрім того, Комісія затвердила на 2016 рік середні норми видатків територіальних та дільничних виборчих комісій з місцевих виборів на підготовку і проведення позачергових, повторних, проміжних та перших місцевих виборів.

Комісія затвердила Розподіли субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення перших виборів депутатів сільських та селищної рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських та селищного голів 24 квітня 2016 року у двох регіонах України на загальну суму 457 тис. 300 гривень та на виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення зазначених виборів на загальну суму 2 тис. 800 гривень.

Внесено зміни до Роз’яснення щодо порядку внесення змін до складу територіальних та дільничних виборчих комісій з виборів депутатів Верховної Ради АР Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищ, затвердженого постановою ЦВК від 7 вересня 2015 року № 236.

У зв’язку із внесенням Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг" змін до Закону України "Про Державний реєстр виборців", Комісія внесла зміни до низки своїх постанов.

Комісія внесла зміни до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі постановою ЦВК від 12 квітня 2012 року № 66.
Також внесено зміни до переліку закордонних виборчих дільниць, утворених на постійній основі постановою ЦВК від 12 квітня 2012 року № 67.

На завершення засідання Комісія внесла зміни до складу ТВК, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, сформованого постановою ЦВК від 6 вересня 2015 року № 230 "Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення та міста Києва), районних у місті Києві виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів".

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

09.03.2016 р.