ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ЦВК

7 квітня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський.

Комісія внесла зміни до постанови ЦВК від 12 лютого 2015 року № 19 "Про структуру і чисельність Секретаріату та патронатної служби Центральної виборчої комісії, Служби розпорядника Державного реєстру виборців".

Також внесено зміни до постанови ЦВК від 4 лютого 2016 року № 18 "Про штатний розпис Центральної виборчої комісії на 2016 рік".

До Комісії надійшло звернення Помічнянського міського голови (Добровеличківський район Кіровоградської області) щодо призначення перших виборів депутатів Помічнянської міської ради об'єднаної територіальної громади та Помічнянського міського голови.

Розглянувши вказане звернення, Центральна виборча комісія встановила відсутність підстав для його задоволення, оскільки Помічнянський міський голова не належить до числа визначених законом суб'єктів ініціювання питання щодо призначення зазначених перших місцевих виборів. Належним суб'єктом звернення до Комісії щодо призначення перших виборів депутатів Помічнянської міської ради об'єднаної територіальної громади та Помічнянського міського голови є Кіровоградська обласна державна адміністрація.

Разом з тим, було зазначено, що 12 лютого 2016 року, за результатами розгляду відповідного звернення Кіровоградської обласної державної адміністрації, Комісія прийняла постанову "Про відсутність правових підстав для призначення Центральною виборчою комісією перших виборів депутатів Помічнянської міської ради об’єднаної територіальної громади та Помічнянського міського голови (Кіровоградська область) і оголошення виборчого процесу відповідних місцевих виборів".

Повторного звернення від Кіровоградської обласної державної адміністрації з порушеного питання до Центральної виборчої комісії не надходило.

На завершення засідання, у зв?язку з внесенням подань про заміну членів виборчих комісій суб?єктами, за поданнями яких кандидатури таких членів було включено до складу комісій, ЦВК внесла зміни до складу територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, сформованого постановою ЦВК від 6 вересня 2015 року № 230 "Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення та міста Києва), районних у місті Києві виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів".

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

07.04.2016 р.