КОМІСІЯ СКАСУВАЛА РЕЄСТРАЦІЮ П'ЯТИ КАНДИДАТІВ У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ

5 липня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський.

Розглянувши заяви про відмову балотуватися кандидатами в народні депутати України, Комісія скасувала реєстрацію п'яти кандидатів у народні депутати України, які балотувалися в одномандатних виборчих округах на проміжних виборах народних депутатів України 17 липня 2016 року. А саме: Нікітченка В.В. (самовисування) - в ОВО № 23, Тигова О.О. (самовисування) та Томчук О.В. (суб'єкт висування - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП") - в ОВО № 27, Одарченка Ю.Г. (самовисування) - в ОВО № 183 та Соколова О.В. (самовисування) - в ОВО № 206.

Також Комісія скасувала реєстрацію окремих довірених осіб десяти кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в ОВО № 85.

Комісія зареєструвала довірених осіб деяких кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих  в одномандатних виборчих округах на проміжних виборах народних депутатів України 17 липня 2016 року.

Внесено зміни до єдиного кошторису видатків окружної виборчої комісії ОВО № 151 на 2016 рік, затвердженого постановою ЦВК від 14 червня 2016 року № 205.

Комісія відмовила Дзюбі О.А. та Рихліцькому В.М. у задоволенні запитів на інформацію стосовно надання копій декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру тринадцяти кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 27 та № 114. Рішення прийнято у зв'язку з тим, що, відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації", ЦВК, як розпорядник інформації, не володіє і не зобов'язана згідно зі своєю компетенцією, визначеною законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запити.

На завершення засідання, розглянувши подання суб'єктів внесення кандидатур до складу ОВК про заміну їх членів, Комісія внесла зміни до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на проміжних виборах народних депутатів України 17 липня 2016 року, утворених відповідно до постанови ЦВК від 27 травня 2016 року № 143.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

05.07.2016 р.