ЦВК ПІД ЧАС ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ РОЗГЛЯНУЛА НИЗКУ ПОТОЧНИХ ПИТАНЬ

4 грудня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела заступник Голови Комісії Жанна Усенко-Чорна.

Комісія залишила без розгляду по суті скаргу, яка надійшла повторно,   Шикирявської Н.А., суб’єктами оскарження в якій було визначено Криворізьку районну виборчу комісію Дніпропетровської області та Кіровську сільську виборчу комісію Криворізького району Дніпропетровської області. Рішення прийнято у зв?язку з тим, що скарга повторно подана з невиправленими помилками, з порушенням встановлених законом строків оскарження, а також  подана до неналежного суб?єкту її розгляду, зокрема, на рішення Кіровської сільської виборчої комісії.

Враховуючи, що викладені у зазначеній скарзі факти можуть свідчити про вчинення окремими особами дій, що можуть бути кваліфіковані правоохоронними органами як злочинні, Комісія звернулася до Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області та передала йому копії вказаної скарги та доданих до неї матеріалів для проведення перевірки та у разі виявлення підстав вжиття заходів реагування відповідно до законодавства України. 

На завершення засідання внесено зміни до складу деяких ТВК, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, сформованого постановою ЦВК від 6 вересня 2015 року № 230 "Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення та міста Києва), районних у місті Києві виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів".

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

4.12.2015 р.