ЦВК СПІЛЬНО З IFES ОРГАНІЗУВАЛИ ОЗНАЙОМЧУ ПРОГРАМУ НА ПЕРШИХ МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ В ОТГ

У день проведення голосування на перших місцевих виборах 29 жовтня 2017 року Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) за допомогою Центральної виборчої комісії організувала ознайомчу програму для  представників міжнародних організацій, донорів та іноземних дипломатичних представництв в Україні. Зокрема –  Представництва ЄС в Україні, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та його програми "РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво", посольств Великої Британії, Канади, Сполучених Штатів Америки, Нідерландів, а також Міжнародної кризової групи та Швейцарського бюро співробітництва.

Учасники заходу мали можливість відвідати виборчі дільниці у Великодимерській селищній об’єднаній територіальній громаді  та спостерігати за перебігом голосування. При цьому працівники Секретаріату Центральної виборчої комісії та представники  IFES ознайомили їх з особливостями застосування виборчих систем на перших місцевих виборах, повноваженнями територіальних та дільничних виборчих комісій, а також – процесом підрахунку голосів.

Окрім того, учасники програми взяли участь у брифінгу голови Великодимерської селищної ТВК Романа Олексійчука та довгострокового спостерігача Громадянської мережі ОПОРА Олексія Рєпіка, під час якого отримали корисну інформацію щодо багатьох важливих аспектів організації перших місцевих виборів в ОТГ.

Ознайомча програма була організована  Центральною виборчою комісією, Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та Британської допомоги від уряду Великої Британії.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

03.11.2017 р.