КОМІСІЯ ЗАРЕЄСТРУВАЛА НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ БУГЛАКА Ю.О. ТА ЗАТВЕРДИЛА РОЗПОДІЛИ СУБВЕНЦІЇ З ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ МІСЦЕВИМ БЮДЖЕТАМ НА ПІДГОТОВКУ І ПРОВЕДЕННЯ МІСЦЕВИХ ВИБОРІВ 30 КВІТНЯ 2017 РОКУ

3 березня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський.

Розглянувши відповідні документи, Комісія зареєструвала народного депутата України, обраного на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі Буглака Юрія Олександровича, 1965 року народження, проживає в місті Києві, безпартійного, включеного до виборчого списку ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" під № 81.

Зареєстрованому народному депутату України видано тимчасове посвідчення встановленого зразка.

Комісія затвердила на 2017 рік середні норми видатків територіальних та дільничних виборчих комісій з місцевих виборів на підготовку і проведення позачергових, повторних, проміжних та перших місцевих виборів. 

Окрім того, ЦВК затвердила Розподіли субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведенняперших виборів депутатів сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 30 квітня 2017 року (в 47 ОТГ) на загальну суму 13 млн 901 тис. 900 гривень, а також на виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення вказаних виборів на загальну суму 59 тис. 200 гривень.

Також затверджено Розподіли субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення позачергових місцевих виборів 30 квітня 2017 року на загальну суму 4 млн 78 тис. 500 гривень (у 38 населених пунктах), а також на виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення вказаних виборів на загальну суму 25 тис. 100 гривень.

Комісія визначила грошову заставу для кандидата на посаду Снігурівського міського голови Снігурівського району Миколаївської області на позачергових місцевих виборах 30 квітня 2017 року в розмірі 1 тис. 350 гривень.

Крім того, внесено зміни до Порядку організації роботи та ведення діловодства у виборчих комісіях з місцевих виборів, затвердженого постановою ЦВК від 5 вересня 2015 року № 228, та до Роз’яснення щодо порядку реєстрації обраних депутатів Верховної Ради АР Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищ, затвердженого постановою ЦВК від 2 жовтня 2015 року № 381.

Розглянувши відповідні клопотання, Комісія надала дозвіл Всеукраїнській громадській організації "Передові правові ініціативи" мати офіційних спостерігачів під час проміжних виборів депутатів сільських, селищних рад, повторних виборів депутатів сільських, селищних рад та сільських, селищних голів, а також перших виборів старост сіл, селищ, які відбудуться 9 та 16 квітня 2017 року.

На завершення засідання внесено зміни до складу територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, сформованого постановами ЦВК від 6 вересня 2015 року № 230 "Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення та міста Києва), районних у місті Києві виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів" (із змінами) та  від  11 жовтня 2015 року № 419 "Про новий склад Херсонської міської виборчої комісії Херсонської області".

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

03.03.2017 р.